О переименовании в селе Жаксы улицы Кирова на улицу имени Кенжеша Туктубаева
Решение акима села Жаксы Жаксынского района Акмолинской области от 3 июля 2010 года № 24. Зарегистрировано Управлением юстиции Жаксынского района Акмолинской области 16 июля 2010 года № 1-13-112
В соответствии с пунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 08 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан», статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», с учетом мнения жителей улицы Кирова села Жаксы, аким села РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу Кирова села Жаксы на улицу имени Кенжеша Туктубаева.
2. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в управлении юстиции Жаксынского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким села Жаксы                            М.М.Байкенов
СОГЛАСОВАНО
Начальник государственного учреждения
«Отдел культуры и развития
языков Жаксынского района»                 З.С.Ташмухамбетова
Начальник государственного учреждения
«Отдел архитектуры и градостроительства
Жаксынского района»                        Д.Ю.Васильев

Жақсы селосындағы Киров көшесін Кенжеш Түктібаев атындағы көшеге өзгерту туралы
Ақмола облысы Жақсы ауданы Жақсы ауылы әкімінің 2010 жылғы 3 шілдедегі № 24 шешімі. Ақмола облысы Жақсы ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 16 шілдеде № 1-13-112 тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы «Қазақстан Республикасының әкімшілік - аумақтық құрылысы туралы» Заңының 14 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 35 бабына сәйкес, Жақсы селосының Киров көшесін тұрғындарының пікірін есепке ала отырып, ауыл әкімі ШЕШТІ:
1. Жақсы селосындағы Киров көшесі Кенжеш Түктібаев атындағы көшесіне өзгертілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім Жақсы ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жақсы селосының әкімі                      М.М.Байкенов
КЕЛІСІЛДІ
«Жақсы ауданының мәдениет
және тілдерді дамыту бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            З.С.Ташмухамбетова
«Жақсы ауданының сәулет
және қала құрылыс бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Д.Ю.Васильев