Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам, проживающим на территории Сандыктауского района, на 2010 год
Постановление акимата Сандыктауского района Акмолинской области от 10 февраля 2010 года № А-1/37. Зарегистрировано Управлением юстиции Сандыктауского района Акмолинской области 16 марта 2010 года № 1-16-105. Утратило силу - постановлением акимата Сандыктауского района Акмолинской области от 6 января 2011 года № 1/23
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Сандыктауского района Акмолинской области от 06.01.2011 № 1/23
В соответствии с подпунктом 13 пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьей 5 и пунктом 2 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения» акимат Сандыктауского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым группам, проживающим на территории Сандыктауского района, на 2010 год:
длительно не работающие (более года);
молодежь в возрасте до 29 лет;
лица в возрасте 50 лет и старше, до достижения пенсионного возраста, установленного законом Республики Казахстан.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима Сандыктауского района Казизову А.К.
3. Постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Сандыктауского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким
Сандыктауского района                      К.Суюндиков

Сандықтау ауданының аумағында тұратын, нысаналы топтарға жататын тұлғалардың 2010 жылға арналған қосымша тізбесін белгілеу туралы
Ақмола облысы Сандықтау ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 10 ақпандағы № А-1/37 қаулысы. Ақмола облысы Сандықтау ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 16 наурызда № 1-16-105 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Сандықтау ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 6 қаңтардағы № 1/23 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Сандықтау ауданы әкімдігінің 2011.01.06 № 1/23 қаулысымен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31 бабының 1 тармағының 13 тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңының 5 бабына және 7 бабының 2 тармағына сәйкес, Сандықтау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Сандықтау ауданының аумағында тұратын, нысаналы топтарға жататын тұлғалардың 2010 жылға арналған қосымша тізбесі белгіленсін:
ұзақ уақыт жұмыс істемейтіндер (бір жылдан астам);
29 жасқа дейінгі жастар;
Қазақстан Республикасының заңымен белгіленген, зейнетақы жасына жеткенге дейінгі, жастары 50-ге келген және одан асқан адамдар.
2. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау Сандықтау ауданы әкімінің орынбасары Ә.Қ.Қазизоваға жүктелсін.
3. Осы қаулы Сандықтау ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сандықтау ауданының
әкімі                                      Қ.Сүйіндіков