О внесении изменений и дополнений в решение Бурабайского районного маслихата от 21 декабря 2009 года № С-21/1 "О районном бюджете на 2010-2012 годы"
Решение Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 5 ноября 2010 года № С-28/10. Зарегистрировано Управлением юстиции Бурабайского района Акмолинской области 17 ноября 2010 года № 1-19-184. Утратило силу - решением Бурабайского районнного маслихата Акмолинской области от 10 февраля 2011 года № С-30/5
Сноска. Утратило силу - решением Бурабайского районнного маслихата Акмолинской области от 10.02.2011 № С-30/5
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года, решением Акмолинского областного маслихата от 27 октября 2010 года № 4С-28-2 Бурабайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бурабайского районного маслихата «О районном бюджете на 2010-2012 годы» от 21 декабря 2009 года № С-21/1 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-19-170, опубликовано 21 января 2010 года в районной газете «Бурабай», 18 января 2010 года в районной газете «Луч»), следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «5170894,9» заменить на цифры «5405299,6»;
цифры «1366051,0» заменить на цифры «1365409,0»;
цифры «59966,2» заменить на цифры «60386,2»;
цифры «335486,8» заменить на цифры «335708,8»;
цифры «3409390,9» заменить на цифры «3643795,6».
в подпункте 2):
цифры «4878944,6» заменить на цифры «5113385,4».
в подпункте 3):
цифры «-33768,0» заменить на цифры «-33881,7»;
цифры «40000,0» заменить на цифры «40113,7».
в подпункте 5):
цифры «325718,3» заменить на цифры «325795,9».
в подпункте 6):
цифры «-325718,3» заменить на цифры «-325795,9»;
цифры «345100,0» заменить на цифры «345213,7»;
цифры «13149,7» заменить на цифры «13185,8».
в пункте 3:
в подпункте 1):
цифры «8194,0» заменить на цифры «8190,4»;
цифры «11082,0» заменить на цифры «11074,0»;
цифры «880,0» заменить на цифры «3056,0».
подпункт 2):
дополнить абзацами шестым, седьмым и восьмым следующего содержания:
«на реконструкцию сетей водоснабжения поселка Бурабай Бурабайского района Акмолинской области в сумме 100000,0 тысяч тенге»;
«на разработку проектно-сметной документации по объекту «Реконструкция внутриквартальных водопроводных сетей в городе Щучинске Акмолинской области» в сумме 4605,0 тысяч тенге»;
«на разработку проектно-сметной документации по объекту «Реконструкция сетей водоснабжения поселка Бурабай Бурабайского района Акмолинской области вторая очередь» в сумме 4605,0 тысяч тенге».
в подпункте 3):

Бурабай аудандық мәслихатының 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № С-21/1 "2010-2012 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2010 жылғы 5 қарашадағы № С-28/10 шешімі. Ақмола облысы Бурабай ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 17 қарашада № 1-19-184 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2011 жылғы 10 ақпандағы № С-30/5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2011.02.10 № С-30/5 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109 бабының 5 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына, Ақмола облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 27 қазандағы № 4С-28-2 шешіміне сәйкес Бурабай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТI:
1. Бурабай аудандық мәслихатының «2010-2012 жылдарға арналған аудан бюджетi туралы» 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № С-21/1 (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-19-170 тіркелген, 2010 жылдың 21 қаңтарында аудандық «Бурабай» газетінде, 2010 жылдың 18 қаңтарында аудандық «Луч» газетінде жарияланған) шешіміне келесi өзгерістер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
1 тармақтың:
1) тармақшасында:
«5170894,9» сандары «5405299,6» сандарына ауыстырылсын;
«1366051,0» сандары «1365409,0» сандарына ауыстырылсын;
«59966,2» сандары «60386,2» сандарына ауыстырылсын;
«335486,8» сандары «335708,8» сандарына ауыстырылсын;
«3409390,9» сандары «3643795,6» сандарына ауыстырылсын.
2) тармақшасында:
«4878944,6» сандары «5113385,4» сандарына ауыстырылсын.
3) тармақшасында:
«-33768,0» сандары «-33881,7» сандарына ауыстырылсын;
«40000,0» сандары «40113,7» сандарына ауыстырылсын.
5) тармақшасында:
«325718,3» сандары «325795,9» сандарына ауыстырылсын.
6) тармақшасында:
«-325718,3» сандары «-325795,9» сандарына ауыстырылсын;
«345100,0» сандары «345213,7» сандарына ауыстырылсын;
«13149,7» сандары «13185,8» сандарына ауыстырылсын.
3 тармақтың:
1) тармақшасында:
«8194,0» сандары «8190,4» сандарына ауыстырылсын;
«11082,0» сандары «11074,0» сандарына ауыстырылсын;
«880,0» сандары «3056,0» сандарына ауыстырылсын.
2) тармақша:
келесі мазмұндағы алтыншы, жетінші және сегізінші азат жолдармен толықтырылсын:
«100000,0 мың теңге сомасында Ақмола облысының Бурабай ауданының Бурабай кентінің сумен жабдықтау желілерін қайта құруға»;
«4605,0 мың теңге сомасында “Ақмола облысының Щучинск қаласында кварталішілік су құбыры желілерін қайта құру” объектісі бойынша жобалы-сметалық құжаттаманы әзірлеуге»;
«4605,0 мың теңге сомасында “Ақмола облысының Бурабай ауданының Бурабай кентінің сумен жабдықтау желілерін екінші кезекте қайта құру” объектісі бойынша жобалы-сметалық құжаттаманы әзірлеуге».
3) тармақшасында:

цифры «4917,0» заменить на цифры «4051,0»;
цифры «19957,0» заменить на цифры «19969,0»;
цифры «1511,0» заменить на цифры «1395,7»;
цифры «100000,0» заменить на цифры «224000,0».
2. Приложения 1, 5 к указанному решению Бурабайского районного маслихата изложить и утвердить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в управлении юстиции Бурабайского района Акмолинской области и вводится в действия с 1 января 2010 года.
Председатель XXVIII
сессии районного маслихата                 Г.Марченко
Секретарь
районного маслихата                        Б.Койшыбаев
«СОГЛАСОВАНО»
Аким Бурабайского района                   В.Балахонцев
Начальник государственного
учреждения «Отдел экономики
и бюджетного планирования
Бурабайского района»                       Г.Тналинова
Приложение 1
к решению Бурабайского районного

«4917,0» сандары «4051,0» сандарына ауыстырылсын;
«19957,0» сандары «19969,0» сандарына ауыстырылсын;
«1511,0» сандары «1395,7» сандарына ауыстырылсын;
«100000,0» сандары «224000,0» сандарына ауыстырылсын.
2. Бурабай аудандық мәслихатының аталған шешiмiнің 1, 5 қосымшалары осы шешiмнiң 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда берілсiн және бекiтiлсiн.
3. Осы шешiм Ақмола облысының Бурабай аудандық әдiлет басқармасында мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшіне енедi және 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
XXVIII сессиясының төрағасы                Б.Қойшыбаев
Аудандық
мәслихаттың хатшысы                        Г. Марченко
«КЕЛІСІЛДІ»
Бурабай ауданының әкімі                    В.Балахонцев
«Бурабай ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімі» мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    Г.Тінәлинова
Бурабай аудандық мәслихаттың

9879,0
019
Обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
1540,3
020
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг.» или медалью «За победу над Японией», проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
49549,0
09
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
20864,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
20864,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
20610,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
254,0
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
338623,1
01
Жилищное хозяйство
90407,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
90407,0
003
Строительство жилья
0,0
004
Развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
24747,0
019
Строительство жилья
65660,0
02
Коммунальное хозяйство
213630,1
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
213630,1
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
11552,0
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
164900,0
030
Ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
37178,1
03
Благоустройство населенных пунктов
34586,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного( сельского) округа

9879,0
019
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз ету
1540,3
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген,  оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), «1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн» медалімен немесе «Жапонияны жеңгені үшін»  медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу
49549,0
09
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру саласында басқа да қызметтер
20864,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
20864,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20610,0
011
Жәрдемақылар мен басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу және жеткізу жөніндегі қызмет көрсетулерге төлем жүргізу
254,0
7
Тұрғын-үй коммуналдық шаруашылығы
338623,1
01
Тұрғын-үй шаруашылығы
90407,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
90407,0
003
Тұрғын үй құрылысы
0,0
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және жайластыру және (немесе) сатып алуға несие беру
24747,0
019
Тұрғын үй салу және сатып алу
65660,0
02
Коммуналдық шаруашылық
213630,1
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
213630,1
012
Сумен жабдықтау және су бөлу жүйесінің қызмет етуі
11552,0
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін пайдалануды ұйымдастыру
164900,0
030
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеу және елді мекендерді көркейту
37178,1
03
Елді мекендерді көркейту
34586,0
123
Қаладағы аудан аудандық маңызы бар қала, кент, аул  (село), ауылдық (селолық) округ әкімдерінің аппараттары