Об утверждении границ зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки в городе Щучинск, поселке Бурабай, селе Окжетпес
Решение маслихата Бурабайского района Акмолинской области от 5 ноября 2010 года № С-28/12. Зарегистрировано Управлением юстиции Бурабайского района Акмолинской области 15 декабря 2010 года № 1-19-186. Утратило силу решением маслихата Бурабайского района Акмолинской области от 29 марта 2013 года № 5С-14/4
Сноска. Утратило силу решением маслихата Бурабайского района Акмолинской области от 29.03.2013 № 5С-14/4 (вступает в силу вводится в действие со дня подписания).
В соответствии со статьей 11 Земельного Кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года, Бурабайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить границы зон в городе Щучинск, поселке Бурабай, селе Окжетпес согласно приложению 1.
2. Утвердить поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки в городе Щучинск, поселке Бурабай, селе Окжетпес согласно приложению 2.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в управлении юстиции Бурабайского района Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель
XXVIII сессии
районного маслихата                        Б.Койшыбаев
Секретарь
районного маслихата                        Г.Марченко
«СОГЛАСОВАНО»
Аким Бурабайского района                   В.Балахонцев
Исполняющий обязанности
начальника государственного
учреждения «Отдел земельных
отношений Бурабайского района»             М.Наурзбеков
Приложение 1
к решению Бурабайского
районного маслихата
от 5 ноября 2010 года № С-28/12
Границы зон
№ зоны
Характеристика зон
Зона
I-1
Ограничена - улица Ломоносова - с юга, улица Пугачева -
с запада, река Кылшакты – с востока, с севера –
дендрологический парк. Далее улица Едомского, улица
Луначарского. Главными улицами являются улица Ауезова и
улица Абылай-Хана.
Зона
I-2
Ограничена - улица Одесская - с юга, улица Овражная - с запада, улица Ломоносова - с севера, с востока - речкой.
Зона
II–1
Ограничена улица Рабочая – с юга, улица Пугачева и улица Овражная – с востока, улица Одесская - с севера, с западной стороны граничит с зоной III – 2.
Зона
ІІ-2
Расположена сверху от зоны ІІІ-1 и соответственно южная граница зоны проходит по железной дороге. С западной стороны ограничены объездной трассой, с севера граница зоны проходит по улице Одесской и улице Рабочей, с востока граничит с зоной ІІІ-1.
Зона
III–1
Расположена на южной окраине города Щучинска, представленную частным сектором. Зона III – 1 ограничена с севера и с востока железной дорогой, с юга и с запада граница не доходит до границы города Щучинска.
Зона
III–2
Расположена на западной окраине города Щучинск, представляет собой нежилой массив занятый различными промышленными объектами.
Зона
III–3

Щучинск қаласының, Бурабай кентінің, Оқжетпес селосының жерлері аймақтарының шекараларын және жер учаскелері үшін базалық төлем ставкаларының түзету коэффициенттерін бекіту туралы
Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2010 жылғы 5 қарашадағы № С-28/12 шешімі. Ақмола облысы Бурабай ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 12 желтоқсанда № 1-19-186 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2013 жылғы 29 наурыздағы № 5С-14/4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 29.03.2013 № 5С-14/4 (қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді және қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер Кодексінің 11 бабына, Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес Бурабай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 1 қосымшаға сәйкес Щучинск қаласының, Бурабай кентінің, Оқжетпес селосының жер аймақ шекаралары бекітілсін.
2. 2 қосымшаға сәйкес Щучинск қаласында, Бурабай кентінде, Оқжетпес селосында жер учаскелері үшін базалық төлем ставкаларының түзету коэффициенттері бекітілсін.
3. Осы шешім Ақмола облысы Бурабай ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
ХХVІІІ сессиясының төрағасы                Б.Қойшыбаев
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Г.Марченко
«КЕЛІСІЛДІ»
Бурабай ауданының әкімі                    В.Балахонцев
«Бурабай ауданының жер қатынастары
бөлімі» мемлекеттік мекемесі
бастығының міндетін атқарушы               М.Наурызбеков
Бурабай аудандық мәслихаттың
2010 жылғы 5 қарашадағы
№ С-28/12 шешіміне
1 қосымша
Аймақтардың шекаралары
Аймақтың
Аймақтардың
сипаттамалары
I-1
аймақ
Оңтүстіктен Ломоносов көшесімен, батыстан Пугачев
көшесімен, шығыстан Қылшықты өзенімен шектеледі,
солтүстігінен дендрологиялық саябағымен шектеседі,
ары қарай Едомский, Луначарский көшелері бар. Басты
көшелер болып Әуезов және Абылай хан көшелері
саналады
I-2
аймақ
Оңтүстіктен Одесская көшесімен батыстан Овражная көшесімена солтүстіктен Ломоносов көшесімен және шығыстан өзенмен шектелген.
II–1
аймақ
Оңтүстігінен Рабочий көшесімен, шығысынан Пугачев және Овражная көшелері, солтүстігінен Одесская көшесімен, батыс жағынан III – 2 шектеседі.
ІІ-2
аймақ
ІІІ-1 аймағынан жоғары орналасқан және аймақтың оңтүстігі темір жол бойымен өтеді. Батыс жағынан айналма трассамен шектелген, аймақтың солтүстік шекарасы Одесская және Рабочая көшелері арқылы өтеді, шығысынан ІІІ-1 аймағымен шектеледі.
III–1
аймақ
Жеке секторлардан тұратын, Щучинск қаласының оңтүстік шетінде орналасқан. III – 1 аймақтың солтүстігі мен шығысы темір жолмен, ал, оңтүстігі мен батысы Щучинск қаласының шекарасына жетпей шектеледі.
III–2
аймақ
Щучинск қаласының батыс шетінде орналасқан, бұнда әртүрлі өнеркәсіптік нысандар орналасқан тұрмыстық емес массивтер көрсетіледі.
III–3
аймақ

Расположена на северо-западной окраине города Щучинска. Ограничена: трасса на Кокшетау – с запада, граничит с юга с зоной III- 2, с зоной IV -1 – с востока.
Зона
IV-1
Расположена на северной окраине города Щучинска. Основной улицей является южная граница зоны дороги с объездной трассы въезд в город.
Зона
IV-2
Территория прилегает к озеру Щучье с северной стороны, основную часть занимает дендрологический парк.
Зона
V-1
Небольшая территория по улице Шоссейной расположенная по дороге ведущей на поселок Бурабай и на город Степняк.
Зона
V-2
Охватывает территории жилого массива к северу от дороги на город Степняк.
Зона
V–3
Расположена на северо-восточной стороне города Щучинска. Западная граница зоны проходит по дороге на поселок Бурабай, с южной стороны граничит с зоной V – 2
Зона
VI-1
Расположена на восточной окраине города Щучинска. Западная граница зоны проходит по реке Кылшакты.
Зона
VI-2
Охватывает территории земель сельскохозяйственного использования находящиеся в границах города Щучинск.
Поселок
Бурабай,
село
Окжетпес
Расположены между озерами Бурабай и Большое Чебачье.
Приложение 2
к решению Бурабайского
районного маслихата
от 5 ноября 2010 года № С-28/12
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы
за земельные участки в городе Щучинск,
поселке Бурабай, селе Окжетпес
Номера зон
Поправочный
коэффициент
город Щучинск
I-1
1,9 * 967,5 = 1838,2
I-2
1,6 * 967,2 = 1548
II-1
1,3 * 967,2 = 1257,7
II-2
1,6 * 967,2 = 1548
III-1
0,8 * 967,2 = 774
III-2
0,8 * 967,2 = 774
III-3
1,4 * 967,2 = 1354,5
IV-1
1,4 * 967,2 = 1354,5
IV-2
1,8 * 967,2 = 1741,5
V-1
1,6 * 967,2 = 1548
V-2
1,6 * 967,2 = 1548
V-3
1,0 * 967,2 = 967,5
VI-1
0,8 * 967,2 = 774
VI-2
0,8 * 967,2 = 774
поселок Бурабай,
село Окжетпес,
2,0 * 322,5 = 645

Щучинск қаласының солтүстік батысында орналасқан. Батысынан Көкшетауға трасса, оңтүстігінен III- 2 аймағымен, IV -1 аймағымен – шығыстан шектеледі.
IV-1
аймақ
Щучинск қаласының солтүстік шетінде орналасқан. Негізгі көше болып айналма трассасынан қалаға кіру жолындағы оңтүстік шекарасы саналады.
IV-2
аймақ
Солтүстік жағынан Щучье көліне қабысқан аумақ, негізгі бөлігін дендрологиялық саябақ алып жатыр.
V-1
аймақ
Шоссейный көшесі бойынша шағын аумақ Бурабай кентіне және Степняк қаласына баратын жолда орналасқан.
V-2
аймақ
Тұрғын массивтің аумағы, Степняк қаласына баратын жолдың солтүстігінде орналасқан.
V–3
аймақ
Щучинск қаласының солтүстік - шығыс жағында орналасқан. Аймақтың батыс шекарасы Бурабай кенті жолымен өтеді, оңтүстік жағында V – 2 аймағымен шектеседі.
VI-1
аймақ
Щучинск қаласының шығыс шегінде орналасқан. Аумақтың батыс шекарасы Қылшақты өзені бойымен өтеді.
VI-2
аймақ
Щучинск қаласы шекарасындағы ауылшаруашылығына пайдаланылатын жерлер аумағын алып жатыр.
Бурабай
кенті,
Оқжетпес
селосы
Бурабай және Үлкен Шабақты көлдері арасында орналасқан.
Бурабай аудандық мәслихаттың
2010 жылғы 5 қарашадағы
№ С-28/12 шешіміне
2 қосымша
Щучинск қаласында, Бурабай кентінде, Оқжетпес селосында
жер учаскелері үшін базалық төлем
ставкаларының түзету коэффициенттері
Аймақтардың №
Түзету
коэффициент
Щучинск қаласы
I-1
1,9*967,5=1838,2
I-2
1,6*967,2=1548
II-1
1,3*967,2=1257,7
II-2
1,6*967,2=1548
III-1
0,8*967,2=774
III-2
0,8*967,2=774
III-3
1,4*967,2=1354,5
IV-1
1,4*967,2=1354,5
IV-2
1,8*967,2=1741,5
V-1
1,6*967,2=1548
V-2
1,6*967,2=1548
V-3
1,0*967,2=967,2
VI-1
0,8*967,2=774
VI-2
0,8*967,2=774
Бурабай кенті,
Оқжетпес селосы
2,0*322,5=645