О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 21 декабря 2009 года № 232 "Об областном бюджете на 2010-2012 годы"
Решение маслихата Актюбинской области от 11 февраля 2010 года № 279. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 9 марта 2010 года за № 3329. Утратило силу в связи с истечением срока действия - письмом маслихата Актюбинской области от 5 июля 2011 года № 07-01-02/255.
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия - письмом маслихата Актюбинской области от 05.07.2011 № 07-01-02/255.
В соответствии с пунктом 2 статьи 8, подпунктом 5 пункта 2 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95, со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" областной маслихат РЕШАЕТ:
1. Внести в решение областного маслихата от 21 декабря 2009 года № 232 "Об областном бюджете на 2010-2012 годы", зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3309, опубликованное в газетах "Актобе" и "Актюбинский вестник" от 26 января 2010 года № 12-13 следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы -
цифры "75 735 907" заменить цифрами "75 798 860,5", в том числе по:
поступлениям трансфертов -
цифры "53 942 267" заменить цифрами "54 005 220,5";
в подпункте 2):
затраты -
цифры "75 674 338" заменить цифрами "77 834 985,4";
в подпункте 4):
сальдо по операциям с финансовыми активами -
цифры "300 000" заменить цифрами "507 150", в том числе:
приобретение финансовых активов -
цифры "300 000" заменить цифрами "507 150";
в подпункте 5):
дефицит бюджета -
цифры "-36 326" заменить цифрами "- 2 341 169,9";
в подпункте 6):
финансирование дефицита бюджета -
цифры "36 326" заменить цифрами "2 341 169,9".
2) в пункте 26:
в части абзаца 5:
цифры "222 476" заменить цифрами "324 676";
в части абзаца 6:
цифры "30 276" заменить цифрами "130 276";
в части абзаца 7:
цифры "1 182 708" заменить цифрами "1 374 261";
в части абзаца 9:
цифры "53 019" заменить цифрами "107 023";
в части абзаца 10:
цифры "216 440" заменить цифрами "598 940";
в части абзаца 11:

Облыстық мәслихаттың 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 232 "2010-2012 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облыстық мәслихатының 2010 жылғы 11 ақпандағы № 279 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2010 жылғы 9 наурызда № 3329 тіркелді. Қолданылу мерзімі аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облыстық мәслихатының 2011 жылғы 5 шілдедегі № 07-01-02/255 хатымен.
Ескерту. Қолданылу мерзімі аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облыстық мәслихатының 2011.07.05 № 07-01-02/255 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95 Бюджеттік кодексінің 8 бабының 2 тармағына, 106 бабының 2 тармағының 5 тармақшасына және 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3309 тіркелген, 2010 жылғы 26 қаңтарда "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінің № 12-13 жарияланған облыстық мәслихаттың 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 232 "2010-2012 жылға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1. 1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер -
"75 735 907" деген цифрлар "75 798 860,5" деген цифрлармен ауыстырылсын,
оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша -
"53 942 267" деген цифрлар "54 005 220,5" деген цифрлармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар -
"75 674 338" деген цифрлар "77 834 985,4" деген цифрлармен ауыстырылсын;
4) тармақшасында:
қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо -
"300 000" деген цифрлар "507 150" деген цифрлармен ауыстырылсын,
оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу -
"300 000" деген цифрлар "507 150" деген цифрлармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы -
"-36 326" деген цифрлар "- 2 341 169,9" деген цифрлармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру -
"36 326" деген цифрлар "2 341 169,9" деген цифрлармен ауыстырылсын;
2) 26 тармақта:
5 абзацтың бөлігінде:
"222 476" деген цифрлар "324 676" деген цифрлармен ауыстырылсын;
6 абзацтың бөлігінде:
"30 276" деген цифрлар "130 276" деген цифрлармен ауыстырылсын;
7 абзацтың бөлігінде:
"1 182 708" деген цифрлар "1 374 261" деген цифрлармен ауыстырылсын;
9 абзацтың бөлігінде:
"53 019" деген цифрлар "107 023" деген цифрлармен ауыстырылсын;
10 абзацтың бөлігінде:
"216 440" деген цифрлар "598 940" деген цифрлармен ауыстырылсын;
11 абзацтың бөлігінде:

цифры "200 000" заменить цифрами "50 000"
и дополнить абзацами следующего содержания:
"на функционирование системы водоснабжения и водоотведения - 100 000 тысяч тенге;
на организацию эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности - 100 000 тысяч тенге;
на развитие благоустройства городов и населенных пунктов - 150 000 тысяч тенге;
на развитие объектов культуры - 200 000 тысяч тенге;
на обеспечение жильем отдельных категорий граждан - 150 000 тысяч тенге;
на выплату единовременной материальной помощи участникам и инвалидам
Великой Отечественной войны, лицам, приравненных к участникам и инвалидам Великой Отечественной войны и труженикам тыла в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне - 97 800 тысяч тенге".
3) приложения 1, 2, 3 к указанному решению изложить в редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель сессии
Секретарь
областного маслихата
областного маслихата
Д. ЕСПАЕВА
Б.УРДАБАЕВ
Приложение 1
к решению областного маслихата
от 11 февраля 2010 года № 279
Областной бюджет на 2010 год
Кате-
гори
я
Класс
Под-
клас
с
Наименование
Сумма (тыс. тенге)
1
2
3
4
5
I. Доходы

"200 000" деген цифрлар "50 000" деген цифрлармен ауыстырылсын
және мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"сумен жабдықтау және су бұрғыш жүйесінің жұмыс жасауына - 100 000 мың теңге;
коммуналдық меншіктегі жылу желілерін пайдалануды ұйымдастыру - 100 000 мың теңге;
қалалар мен елді мекендерді абаттандыруды дамытуға - 150 000 мың теңге;
мәдениет объектілерін дамытуға - 200 000 мың теңге;
азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз етуге - 150 000 мың теңге;
Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне теңестірілген тұлғаларға және Ұлы Отан соғысы жылдары тылда еңбек еткендерге Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай біржолғы материалдық көмек төлеуге - 97 800 мың теңге".
3) көрсетілген шешімдегі 1, 2, 3 қосымша осы шешімдегі 1, 2, 3қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихаттың
Облыстық мәслихаттың
сессия төрағасы
хатшысы
Д. ЕСПАЕВА
Б. ОРДАБАЕВ
Облыстық мәслихаттың 2010 жылғы
11 ақпандағы № 279 шешіміне
1-ҚОСЫМША
2010 жылға арналған облыстық бюджет
сан
аты
сын
ыбы
ішкі сыны
бы
АТАУЫ
Сомасы (мың теңге)
1
2
3
4
5
I. Кірістер

16 391
024
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) для выплаты единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
320 359
06
2
256
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики
444 000
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
127 933
256
Управление координации занятости и социальных программ области
127 933
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
56 143
008
Материально-техническое оснащение государственных органов
1 790
005
Капитальный, текущий ремонт объектов социального обеспечения в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
65 000
022
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение норм питания в медико-социальных учреждениях
5 000
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
7 731 069
1
Жилищное хозяйство
3 072 750
271
Управление строительства области
3 072 750
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
636 000
012
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2 436 750
2
Коммунальное хозяйство
4 508 319
271
Управление строительства области
1 012 794
013
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
598 940
028
Газификация населенных пунктов
408 258
030
Развитие объектов коммунального хозяйства
5 596
279
Управление энергетики и коммунального хозяйства области
3 495 525
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и коммунального хозяйства
32 491
004
Газификация населенных пунктов
912 932
07
2
279
006
Материально-техническое оснащение государственных органов
952
015
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров

16 391
024
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне біржолғы материалдық көмекті төлеу үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
320 359
06
2
256
027
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне әлеуметтік жұмыс орындары және жастар тәжірибесі бағдарламасын кеңейтуге ағымдағы нысаналы трансферттер
444 000
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
127 933
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
127 933
001
Жергілікті деңгейде облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету үшін және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
56 143
008
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
1 790
005
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде әлеуметтiк қамсыздандыру объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
65 000
022
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне медициналық-әлеуметтік мекемелерде тамақтану нормаларын ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
5 000
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
7 731 069
1
Тұрғын үй шаруашылығы
3 072 750
271
Облыстың құрылыс басқармасы
3 072 750
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
636 000
012
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 436 750
2
Коммуналдық шаруашылық
4 508 319
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 012 794
013
Коммуналдық шаруашылықты дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы даму трансферттері
598 940
028
Елді мекендерді газдандыру
408 258
030
Коммуналдық шаруашылық объектілерін дамыту
5 596
279
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
3 495 525
001
Жергілікті деңгейде энергетика және коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
32 491
004
Елді мекендерді газдандыру
912 932
07
2
279
006
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
952
015
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік - коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеуге және елді-мекендерді көркейтуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер