Об определении межрайонных железнодорожных сообщений
Совместное постановление акимата Актюбинской области от 14 июля 2010 года № 216 и решение маслихата Актюбинской области от 14 июля 2010 года № 313. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 2 августа 2010 года № 3341
В соответствии с подпунктом 4) статьи 1 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 2001 года № 266 "О железнодорожном транспорте", статьями 6 и 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ и областной маслихат РЕШАЕТ:
Сноска. Преамбула с изменениями, внесенными постановлением акимата Актюбинской области от 07.12.2011 № 410 и решением маслихата Актюбинской области от 07.12.2011 № 439 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования).
1. Определить социально значимое межрайонное сообщение железнодорожного транспорта: "Актобе – Шалкар".
Сноска. Пункт 1 – в редакции постановления акимата Актюбинской области от 11.12.2015 № 450 и решения Актюбинского областного маслихата от 11.12.2015 № 357 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования).
2. Настоящее постановление акимата и решение маслихата вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Аким области Е.САГИНДИКОВ
Секретарь областного маслихата Б.УРДАБАЕВ
Председатель сессии
областного маслихата
Ж.СЕЙТПАГАМБЕТОВ

Ауданаралық темір жол қатынастарын анықтау туралы
Бірлескен Ақтөбе облыстық әкімдігінің 2010 жылғы 14 шілдедегі № 216 қаулысы және Ақтөбе облыстық мәслихатының 2010 жылғы 14 шілдедегі № 313 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2010 жылғы 2 тамызда № 3341 тіркелді
"Темір жол көлігі туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 8 желтоқсандағы № 266 Заңының 1-бабының 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6 және 27-баптарына сәйкес облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
Ескерту. Кіріспеге өзгерту енгізілді - Ақтөбе облыстық әкімдігінің 2011.12.07 № 410 қаулысымен және Ақтөбе облыстық мәслихатының 2011.12.07 № 439 шешімімен (алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. "Ақтөбе-Шалқар" темір жол бағыты әлеуметтік маңызы бар ауданаралық қатынас болып анықталсын.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда – Ақтөбе облысының әкімдігінің 11.12.2015 № 450 қаулысымен және Ақтөбе облыстық мәслихатының 11.12.2015 № 357 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Әкімдіктің осы қаулысы және мәслихаттың шешімі алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Е.САҒЫНДЫҚОВ
Облыстық мәслихаттың хатшысы Б.ОРДАБАЕВ
Облыстық мәслихаттың
сессия төрағасы
Ж.СЕЙІТПАҒАМБЕТОВ