О районном бюджете на 2011-2013 годы
Решение маслихата Айтекебийского района Актюбинской области от 22 декабря 2010 года № 212. Зарегистрировано Управлением юстиции Айтекебийского района Актюбинской области 19 января 2011 года № 3-2-102. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Айтекебийского района Актюбинской области от 15 ноября 2012 года № 116).
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Айтекебийского района Актюбинской области от 15.11.2012 № 116).
В соответствии с пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пункта 2 статьи 9, Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95, Закона Республики Казахстан от 29 ноября 2010 года № 357 "О республиканском бюджете на 2011-2013 годы" и Постановлением Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 2010 года № 1350 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2011-2013 годы" районный маслихат РЕШАЕТ:
1. Утвердить бюджет района на 2011-2013 годы согласно приложений 1, 2 и 3, в том числе на 2011 год в следующих объемах:
1) доходы 3 621 974,5 тысяч тенге,
в том числе по:
налоговым поступлениям 377 955 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям 19 800 тысяч тенге;
поступление от продажи основного
капитала 4 595 тысяч тенге;
поступление трансфертов 3 219 624,5 тысяч тенге;
2) затраты 3 705 389,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 23 173,1 тысяч тенге,
в том числе:
бюджетные кредиты 24 064,1 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 891,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям
с финансовыми активами 0 тысяч тенге,
в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета -106 588,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита
бюджета 106 588,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата Айтекебийского района Актюбинской области от 16.03.2011 № 233; от 18.04.2011 № 238; от 27.04.2011 № 244; от 28.07.2011 № 250; от 28.10.2011 № 261; от 10.11.2011 № 276 (вводится в действие с 01.01.2011).
2. Установить распределение общей суммы поступлений от налогов в бюджет района:
индивидуальный подоходный налог;
социальный налог;
налог на имущество;
земельный налог;
единый земельный налог;
налог на транспортные средства;
акцизы;
поступления за использование природных и других ресурсов;
сборы за ведение предпринимательской и профессиональной деятельности;
государственная пошлина;
доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности;
поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из республиканского бюджета;
поступления денег от проведения государственных закупок, организуемых государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета:
штрафы, пеня, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора;
прочие неналоговые поступления продажа земли.

2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 212 шешімі. Ақтөбе облысы Әйтеке би ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 19 қаңтарда № 3-2-102 тіркелді. Қолданылу мерзімі аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихатының 2012 жылғы 15 қарашадағы № 116 хатымен.
Ескерту. Қолданылу мерзімі аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихатының 2012.11.15 № 116 Хатымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95 Бюджеттік Кодексінің 9 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 2010 жылғы 29 қарашадағы № 357 "2011-2013 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Заңына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 13 желтоқсандағы "2011-2013 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" № 1350 қаулысына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2011 жылға мындай көлемде бекітілсін:
1) Кірістер 3 621 974,5 мың теңге;
оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша 377 955 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша 19 800 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан
түсетін түсімдер бойынша 4 595 мың теңге;
трансферттердің түсімдері
бойынша 3 219 624,5 мың теңге;
2) шығындар 3 705 389,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру 23 173,1 мың теңге;
оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 24 064,1 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 891 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалынатын
операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге;
оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы -106 588,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру 106 588,1 мың теңге.
Ескерту. 1 тармаққа өзгерту енгізілді - Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихатының 2011.03.16 № 233; 2011.04.18 № 238; 2011.04.27 № 244; 2011.07.28 № 250; 2011.10.28 № 261; 2011.11.10 № 276 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімдерімен.
2. Аудандық бюджеттің кірісіне мыналар есептелетін болып белгіленсін:
жеке табыс салығы;
әлеуметтік салық;
мүлiкке салынатын салықтар;
жер салығы;
бірыңғай жер салығы;
көлік құралдарына салық;
акциздер;
табиғи және басқа ресурстарды пайдаланғаны үшiн түсетiн түсiмдер;
кәсiпкерлiк және кәсiби қызметтi жүргiзгенi үшiн алынатын алымдар;
мемлекеттік баж;
мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер;
республикалық бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер;
мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер ұйымдастыратын мемлекеттік сатып алуды өткізуден түсетін ақша түсімдері;
мұнай секторы кәсіпорындарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар;
басқа да салықтық емес түсiмдер;
жерді сату.

3. В соответствии со статьей 5 Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2011-2013 годы" отрицательное сальдо, образовавшееся по состоянию на 31 декабря 1998 года в результате превышения сумм начисленных работодателями пособий по временной нетрудоспособности, беременности и родам, при рождении ребенка, на погребение, выплачивавшихся из Фонда государственного социального страхования, над начисленной суммой отчислений в указанный фонд, ежемесячно засчитывается в счет уплаты социального налога в пределах 4 процентов от фонда заработной платы.
4. Принять к сведению и руководству, что в соответствии со статьей 8 Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2011 -2013 годы" установлено:
с 1 января 2011 года:
1) минимальный размер заработной платы - 15 999 тенге;
2) месячный расчетный показатель для исчисления пособий и иных социальных выплат, а также для применения штрафных санкций, налогов и других платежей в соответствии с законодательством Республики Казахстан – 1 512 тенге;
3) величина прожиточного минимума для исчисления размеров базовых социальных выплат – 15999 тенге.
5. В соответствии с решением областного маслихата "Об областном бюджете на 2011-2013 годы" от 13 декабря 2010 года № 333 утвердить объем субвенции в местном бюджете на 2011 год в сумме 1 815 909 тысяч тенге.
6. Учесть в районном бюджете на 2011 год поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета в следующих размерах:
25304,0 тысяч тенге - обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения;
10663,0 тысяч тенге - ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей;
27878,0 тыс.тенге - проведение противоэпизоотических мероприятий;
на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования - 11420,0 тыс.тенге;
на обеспечение деятельности центров занятости образования - 9281,0 тыс.тенге.
Распределение указанных сумм целевых текущих трансфертов определяется на основании постановления акимата района.
Сноска. Пункт 6 с изменениями, внесенными решениями маслихата Айтекебийского района Актюбинской области от 18.04.2011 № 238; от 27.04.2011 № 244; от 28.10.2011 № 261; от 10.11.2011 № 276 (вводится в действие с 01.01.2011).
7. Учесть в районном бюджете на 2011 год поступление целевых трансфертов из республиканского бюджета на реализацию стратегии региональной занятости и переподготовки кадров в сумме 2340,0 тысяч тенге, в том числе:

3. Қазақстан Республикасының "2011-2013 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Заңының 5 бабына сәйкес жұмыс берушілер еңбекке уақытша жарамсыздығы, жүктілігі мен босануы бойынша, бала туған кезде, жерлеуге есептеген, Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорынан төленіп келген жәрдемақы сомаларының аталған қорға аударымдардың есептелген сомаларынан асып түсуі нәтижесінде 1998 жылғы 31 желтоқсандағы жағдай бойынша құралған теріс сальдо ай сайын жалақы қорының 4 пайызы шегінде әлеуметтік салық төлеу есебіне жатқызылады.
4. Қазақстан Республикасының "2011-2013 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Заңының 8 бабына сәйкес айқындалды:
2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап:
1) жалақының ең төменгі мөлшері – 15 999 теңге;
2) Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жәрдемақыларды және өзге де әлеуметтік төлемдерді есептеу үшін, сондай-ақ айыппұл санкцияларын, салықтар мен басқа да төлемдерді қолдану үшін айлық есептік көрсеткіш – 1 512 теңге;
3) базалық әлеуметтік төлемдердің мөлшерін есептеу үшін ең төменгі күнкөріс деңгейінің шамасы – 15 999 теңге мөлшерінде белгіленгені еске және басшылыққа алынсын.
5. Облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 13 желтоқсандағы "2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" № 333 шешіміне сәйкес облыстық бюджеттен аудандық бюджетке берілген субвенция көлемі 1 815 909 мың теңге сомасында көзделген.
6. 2011 жылға арналған аудандық бюджетке республикалық бюджеттен мынадай мөлшерде ағымдағы нысаналы трансферттер түскені ескерілсін:
мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарда мемлекеттiк білім беру тапсырмасын жүзеге асыруға – 25304,0 мың теңге;
жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдерге – 10633,0 мың теңге;
эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге – 27878,0 мың теңге;
мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы көлемін ұлғайтуға 11420,0 мың теңге;
жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз етуге 9281,0 мың теңге.
Ағымдағы нысаналы трансферттердің аталған сомаларын бөлу аудан әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.
Ескерту. 6 тармаққа өзгерту енгізілді - Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихатының 2011.04.18 № 238; 2011.04.27 № 244; 2011.10.28 № 261; 2011.11.10 № 276 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімдерімен.
7. 2011 жылға арналған аудандық бюджетке республикалық бюджеттен жұмыспен қамтудың және кадрларды қайта даярлаудың сомасы 2340,0 мың теңге нысаналы трансферттер түскені ескерілсін, оның ішінде:

на расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики – 2340,0 тысяч тенге;
Распределение указанных сумм определяется на основании постановления акимата района.
8. Учесть в районном бюджете на 2011 год поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета:
на капитальный ремонт автодороги "Карабутак-Комсомол-Северное-Ушкатты" участок 0-50 км в сумме 422 753,0 тысяч тенге.
Распределение указанной суммы целевых текущих трансфертов определяется на основании постановления акимата района.
9. Учесть в районном бюджете на 2011 год поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета:
5584,3 тысяч тенге - реализация мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов;
учесть бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов в сумме 23 852,0 тысяч тенге в соответствии с условиями, определяемыми Правительством Республики Казахстан;
Распределение указанных сумм определяется на основании постановления акимата района.
Сноска. Пункт 9 с изменениями, внесенными решениями маслихата Айтекебийского района Актюбинской области от 28.10.2011 № 261; от 10.11.2011 № 276 (вводится в действие с 01.01.2011).
10. Учесть в районном бюджете на 2011 год поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета:
на реализацию Государственной программы развития образования в Республике Казахстан на 2011 - 2020 годы в сумме 21376,0 тысяч тенге, в том числе:
8192,0 тысяч тенге - на оснащение учебным оборудованием кабинетов биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования;
11082,0 тысяч тенге - на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования;
2100,0 тысяч тенге -обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому.
Распределение указанных сумм целевых текущих трансфертов определяется на основании постановления акимата района.
Сноска. Пункт 10 с изменениями, внесенными решением маслихата Айтекебийского района Актюбинской области от 10.11.2011 № 276 (вводится в действие с 01.01.2011).
11. Учесть в районном бюджете на 2011 год поступление целевых трансфертов на развитие из республиканского бюджета:
на реализацию Государственной программы жилищного строительства в Республике Казахстан в сумме 83 769,0 тысяч тенге, в том числе:
на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда в сумме 31 769,0 тысяч тенге;

әлеуметтік жұмыс орындарын және жастар тәжірибесі бағдарламасын кеңейтуге - 2340,0 мың теңге;
Аталған сомасын бөлу аудан әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.
8. 2011 жылға арналған аудандық бюджетке республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түскені ескерілсін:
"Қарабұтақ-Комсомол-Северное-Ұшқатты" автокөлік жолының 0-50 км участкесіне күрделі жөндеуге - 422 753,0 мың теңге.
Ағымдағы нысаналы трансферттердің аталған сомасын бөлу аудан әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.
9. 2011 жылға арналған аудандық бюджетке республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түскені ескерілсін:
ауылдық елді мекендердің әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға сомасы 5584,3 мың теңге;
ауылдық елді мекендердің әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға 23852,0 мың теңге сомасында Қазақстан Республикасының Үкiметi айқындайтын талаптарға сәйкес бюджеттік кредиттер түскені ескерілсін.
Аталған сомаларын бөлу аудан әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.
Ескерту. 9 тармаққа өзгерту енгізілді - Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихатының 2011.10.28 № 261; 2011.11.10 № 276 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімдерімен.
10. 2011 жылға арналған аудандық бюджетке республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түскені ескерілсін:
Қазақстан Республикасында білім беруді дамытудың 2011 – 2020 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға 21376,0 мың теңге сомасында, оның ішінде:
негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға – 8192,0 мың теңге;
бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиалық кабинеттер құруға - 11082,0 мың теңге;
үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге – 2100,0 мың теңге;
Ағымдағы нысаналы трансферттердің аталған сомаларын бөлу аудан әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.
Ескерту. 10 тармаққа өзгерту енгізілді - Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихатының 2011.11.10 № 276 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.
11. 2011 жылға арналған аудандық бюджетке республикалық бюджеттен нысаналы даму трансферттері түскені ескерілсін:
Қазақстан Республикасындағы тұрғын үй құрылысына арналған мемлекеттiк бағдарламасын іске асыруға 83 769,0 мың теңге сомасында, оның ішінде:
мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) сатып алуға - 31 769,0 мың теңге;

на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в сумме 15 307,2 тысяч тенге.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов на развитие определяется на основании постановления акимата района.
Сноска. Пункт 11 с изменениями, внесенными решением маслихата Айтекебийского района Актюбинской области от 27.04.2011 № 244; от 28.10.2011 № 261 (вводится в действие с 01.01.2011).
12. Учесть в районном бюджете на 2011 год поступление целевых трансфертов на развитие из республиканского бюджета:
18000,0 тыс.тенге -реконструкция группового водопровода "Айке-Теренсай" в Айтекебийском района;
263 527 тыс.тенге - строительство подводящего магистрального водопровода в село Комсомол Айтекебийского района;
8 500,0 тыс.тенге - разработка ПСД по проекту "Строительство внутрипоселкового водопровода в село Кумкудук Айтекебийского района";
0 тыс.тенге - разработка ПСД по проекту "Строительство внутрипоселкового водопровода в село Аралтобе Айтекебийского района";
5000,0 тенге на развитие инженерно - коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы "Занятость – 2020".
Распределение указанных сумм целевых трансфертов на развитие определяется на основании постановления акимата района.
Сноска. Пункт 12 с изменениями, внесенными решениями маслихата Айтекебийского района Актюбинской области от 16.03.2011 № 233; от 28.07.2011 № 250 (вводится в действие с 01.01.2011).
13. Учесть в районном бюджете на 2011 год поступление из областного бюджета целевые текущие трансферты, в том числе:
на проведение областной молодежной марафон-эстафеты "Расцвет села- расцвет Казахстана" – 17 386,0 тысяч тенге;
215 546,0 - строительство средней школы на 270 мест в селе Талдысай Айтекебийского района;
130 100,0 - реконструкция сетей и сооружений водопровода в село Карабутак Айтекебийского района;
0 тыс.тенге - реконструкция группового водопровода "Айке-Теренсай" в Айтекебийском районе (на подводку к жилым домам);
3 530,0 тысяч тенге - на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда;
0 тысяч тенге - на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры;
1 500,0 тысяч тенге – реконструкция группового водопровода "Айке-Теренсай" в Айтекебийском районе;
41 753 тыс.тенге - строительство подводящего магистрального водопровода в с.Комсомол Айтекебийского района;
на организацию работы по выдаче разовых талонов - 680,0 тыс.тенге;
1 250,0 тыс.тенге - на разработку ПСД по проекту строительство школы на 270 мест в селе Жабасак Айтекебийского района;

инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға – 15 307,2 мың теңге.
Нысаналы даму трансферттерінің аталған сомаларын бөлу аудан әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.
Ескерту. 11 тармаққа өзгерту енгізілді - Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихатының 2011.04.27 № 244; 2011.10.28 № 261 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімдерімен.
12. 2011 жылға арналған аудандық бюджетке республикалық бюджеттен нысаналы даму трансферттері түскені ескерілсін:
Әйтеке би ауданындағы "Әйке-Тереңсай" топтық су құбырын реконструкциялауға – 18 000 мың теңге;
Әйтеке би ауданының Комсомол ауылына жеткізуші магистралды қысымды сутартқышын салуға – 263 527,0 мың теңге;
Әйтеке би ауданы Құмқұдық ауылына ауыл ішіндегі су құбыры салу жобасы бойынша ЖСҚ әзірлеуге – 8 500,0 мың теңге;
Әйтеке би ауданы Аралтөбе ауылына ауыл ішіндегі су құбыры салу жобасы бойынша ЖСҚ әзірлеуге – 0 мың теңге;
"Жұмыспен қамту-2020" бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамуына - 5000,0 теңге.
Нысаналы даму трансферттерінің аталған сомаларын бөлу аудан әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.
Ескерту. 12 тармаққа өзгерту енгізілді - Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихатының 2011.03.16 № 233; 2011.07.28 № 250 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімдерімен.
13. 2011 жылға арналған аудандық бюджетке облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түскені ескерілсін, оның ішінде:
"Ауылдың гүлденуі – Қазақстанның гүлденуі" облыстық жастар марафон-эстафетасын жүргізуге – 17 386,0 мың теңге;
Әйтеке би ауданының Талдысай ауылындағы 270 орындық орта мектеп салуға – 215 546,0 мың теңге;
Әйтеке би ауданы Қарабұтақ ауылына су құбырын жүйесін және құрылымын реконструкциялауға – 130 100,0 мың теңге;
Әйтеке би ауданындағы "Әйке-Тереңсай" топтық суқұбырын реконструкциялауға (тұрғын үйлерге жеткізіп салу) – 0 мың теңге;
мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) сатып алуға - 3 530,0 мың теңге;
инженерлік – коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға – 0 мың теңге.
Әйтеке би ауданындағы "Әйке-Тереңсай" топтық су құбырын реконструкциялауға – 1 500,0 мың теңге;
Әйтеке би ауданының Комсомол ауылына жеткізуші магистралды қысымды сутартқышын салуға – 41 753,0 мың теңге;
Бір рет берілетін талон ұйымдастыру жұмыстарына 680,0 мың теңге;
Әйтеке би ауданы Жабасақ ауылына 270 орындық орта мектеп салу жобасы бойынша ЖСҚ әзірлеуге 1 250,0 мың теңге;

60,0 тыс.тенге - на выплату единовременной материальной помощи инвалидам и участникам ВОВ;
75 210,0 тыс.тенге - на капитальный ремонт дошкольного учреждения в селе Карабутак Айтекебийского района;
30 000,0 тыс.тенге - на капитальный ремонт здания Карабутакского сельского округа в селе Карабутак Айтекебийского района;
8 000,0 тыс.тенге - на капитальный ремонт объектов культуры Айтекебийского района.
Распределение указанных сумм трансфертов определяется на основании постановления акимата района.
Сноска. Пункт 13 с изменениями, внесенными решениями маслихата Айтекебийского района Актюбинской области от 16.03.2011 № 233; от 18.04.2011 № 238; от 27.04.2011 № 244; от 28.07.2011 № 250; от 28.10.2011 № 261 (вводится в действие с 01.01.2011).

Ұлы Отан соғысы мүгедектері мен қатысушыларына біржолғы материалдық көмек төлеуге 60,0 мың теңге;
Әйтеке би ауданы Қарабұтақ ауылындағы мектепке дейiнгi мекемеге күрделі жөндеуге 75 210,0 мың теңге;
Әйтекеби ауданы Қарабұтақ ауылындағы Қарабұтақ селолық округінің ғимаратын күрделі жөндеуге 30 000,0 мың теңге;
Әйтеке би ауданның мәдениет объектілерін күрделі жөндеуге 8000,0 мың теңге.
Трансферттерінің аталған сомаларын бөлу аудан әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.
Ескерту. 13 тармаққа өзгерту енгізілді - Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихатының 2011.03.16 № 233; 2011.04.18 № 238; 2011.04.27 № 244; 2011.07.28 № 250; 2011.10.28 № 261 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімдерімен.

14. Утвердить районный резерв местного исполнительного органа на 2011 год в сумме 4 050 тысяч тенге.
15. Утвердить перечень бюджетных программ не подлежащие секвистированию при исполнение бюджета района на 2011 год согласно приложению 4.
16. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии
Секретарь районного
районного маслихата
маслихата
Р.АБДИГАПАРОВА
А.ЕРМАГАМБЕТ
Приложение № 1 к решению № 212
от 22 декабря 2010 года
районного маслихата
Бюджет Айтекебийского района на 2011 год

14. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2011 жылға арналған резервтік сомасы 4 050,0 мың теңге болып бекітілсін.
15. 2011 жылға арналған аудандық бюджетті атқару процесінде секвестрге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламаларының тізбесі 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
16. Осы шешім 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
Аудандық мәслихаттың
сессия төрайымы
хатшысы
Р.ӘБДІҒАПАРОВА
А.ЕРМАҒАМБЕТ
Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы
22-ші желтоқсандағы № 212 шешіміне
қосымша № 1
2011 жылға арналған аудандық бюджет

1522738,0
123
Аппарат акима района в города, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
1246,0
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
1246,0
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
1521492,0
004
Общеобразовательное обучение
1512048,0
005
Дополнительное образование для детей и юношества
9444,0
9
Прочие услуги в области образования
235527,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
216796,0
466
037
Строительство и реконструкция объектов образования
216796,0
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
18731,0
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
3710,0
010
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
2258,0
020
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
10663,0
023
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
2100,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
122405,9
2
Социальная помощь
102657,9
123
Аппарат акима района в города, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
3975,9
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
3975,9
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
98682,0
002
Программа занятости
21709,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
11205,0
005
Государственая адресная социальная помощь
1510,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
29260,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
27000,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
1837,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости
6161,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
19748,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
19748,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения

1522738,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
1246,0
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
1246,0
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
1521492,0
471
004
Жалпы білім беру
1512048,0
471
005
Балалар мен жеткіншектерге қосымша білім беру
9444,0
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
235527,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
216796,0
466
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
216796,0
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
18731,0
009
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
3710,0
010
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
2258,0
020
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
10663,0
023
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
2100,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
122405,9
2
Әлеуметтiк көмек
102657,9
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
3975,9
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
3975,9
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
98682,0
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
21709,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
11205,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1510,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
29260,0
016
18 жасқа дейіні балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
27000,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
1837,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
6161,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
19748,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
19748,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер