О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата № 159 от 24 декабря 2009 года "О районном бюджете на 2010-2012 годы"
Решение маслихата Мугалжарского района Актюбинской области от 16 февраля 2010 года № 174. Зарегистрировано Управлением юстиции Мугалжарского района Актюбинской области 16 марта 2010 года № 3-9-116. Утратило силу решением маслихата Мугалжарского района Актюбинской области от 31 марта 2011 года № 245
Сноска. Утратило силу решением маслихата Мугалжарского района Актюбинской области от 31.03.2011 № 245.
В соответствии с подпунктом 5 пункта 2 и пункта 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95, со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решения областного маслихата от 11 февраля 2010 года «Об областном бюджете на 2010-2012 годы» № 279 районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мугалжарского районного маслихата от 24 декабря 2009 года № 159 «О районном бюджете на 2010-2012 годы» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-9-113, опубликованное в газете «Мугалжар» от 27, 30 января, 10 февраля 2010 года за № 4, 5, 7 следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры «6 794 425» заменить цифрами «6 903 037»,
в том числе по:
поступлениям трансфертов
цифры «690 425» заменить цифрами «799 037»;
2) затраты:
цифры «6 794 425» заменить цифрами «7 226 966»;
3) дефицит бюджета
цифры «-23 739» заменить цифрами «-347 663»;
4) финансирование дефицита бюджета
цифры «23 739» заменить цифрами «347 663»;
5) пункт 14
дополнить 5 абзацем следующего содержания:
«Развитие коммунального хозяйства – 100 000 тысяч тенге»;
дополнить 6 абзацем следующего содержания:
«На выплату единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, лицам приравненных к участникам и инвалидам Великой Отечественной войны и труженикам тыла в годы Великой отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне – 6 117 тысяч тенге»;
дополнить 7 абзацем следующего содержания:
«Строительство и реконструкция объектов водообеспечения питьевой водой в населенных пунктах – 2 495 тысяч тенге»;
2. Приложение 1 и 5 к указанному решению изложить в редакции согласно приложения 1 и 5 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Мугалжарском районном управлении юстиции и вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель внеочередной             Секретарь
двадцать третьей сессии         районного маслихата
районного маслихата
Н.Н. Иманов                 С.С. Салыкбаев
Приложение № 1
к решению районного маслихата

2009 жылғы 24 желтоқсандағы аудандық мәслихаттың N 159 "2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2010 жылғы 16 ақпандағы N 174 шешімі. Ақтөбе облысының Мұғалжар аудандық әділет басқармасында 2010 жылдың 16 наурызда N 3-9-116 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2011 жылғы 31 наурыздағы № 245 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2011.03.31 № 245 Шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы N 95 Бюджеттік Кодексінің 106 бабының 2 тармағының 5 тармақшасына және 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы N 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына және облыстық мәслихаттың 2010 жылы 11 ақпандағы "2010-2012 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 279 шешіміне сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3-9-113 тіркелген, 2010 жылғы 27, 30 қаңтардағы және 10 ақпанда "Мұғалжар" газетінде N 4, 5 7 санында жарияланған) аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 24 желтоқсандағы N 159 "2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта
1) тармақшасында:
кірістер
"6 794 425" деген саны "6 903 037" деген санына өзгертілсін;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша "690 425" деген саны "799 037" деген санына өзгертілсін;
2) тармақшасында:
шығындар "6 794 425" деген саны "7 226 966" деген санына өзгертілсін;
3) бюджет тапшылығы
"-23 739" деген саны "-347 663" деген санына өзгертілсін;
4) бюджет тапшылығын қаржыландыру
"23 739" деген саны "347 663" деген санына өзгертілсін;
5) 14 тармақ мынадай мазмұндағы 5 абзацпен толықтырылсын:
"Коммуналдық шаруашылығын дамытуға – 100 000 мың теңге";
мынадай мазмұндағы 6 абзацпен толықтырылсын:
"Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, Ұлы Отан соғысына қатысушылары мен мүгедектеріне теңестірілген тұлғаларға және Ұлы Отан соғысы жылдары тылда жұмыс жасаған адамдарға Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай біржолғы материалдық көмек төлеуге – 6 117 мың теңге";
мынадай мазмұндағы 7 абзацпен толықтырылсын:
"Елді мекендерде ауыз сумен жабдықтау объектілерін салуға және реконструкциялауға – 2495 мың теңге";
2. Көрсетілген шешімдегі 1, 5 қосымшалары осы шешімдегі 15 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім Мұғалжар аудандық әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың             Аудандық мәслихаттың
кезектен тыс жиырма үшінші            хатшысы
сессиясының төрағасы
Н. Н. Иманов                   С.С.Салықбаев
Аудандық мәслихаттың