О внесении изменений и дополнений в решение № 160 районного маслихата от 28 декабря 2009 года "О бюджете Хромтауского района на 2010-2012 годы"
Решение маслихата Хромтауского района Актюбинской области от 21 апреля 2010 года № 184. Зарегистрировано Управлением юстиции Хромтауского района Актюбинской области 6 мая 2010 года № 3-12-118. Утратило силу решением маслихата Хромтауского района Актюбинской области от 28 марта 2011 года № 231
Сноска. Утратило силу решением маслихата Хромтауского района Актюбинской области от 28.03.2011 № 231.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 и подпунктом 5 пункта 2 и  пункта 4 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95 и со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение № 160 районного маслихата от 28 декабря 2009 года «О бюджете Хромтауского района на 2010-2012 годы», зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-12-109, опубликованное 18 февраля 2010 года в районной газете «Хромтау» за № 9-10 (с учетом изменений и дополнений, внесенных решением № 176 районного маслихата от 23 февраля 2010 года «О внесений изменений и дополнений в решение № 160 районного маслихата от 28 декабря 2010 года «О бюджете Хромтауского района на 2010-2012 годы, зарегистрированное в Реестре государственной регистраций нормативных правовых актов за 3-12-115, опубликованное 26 марта 2010 года в районной газете «Хромтау» за № 14-15) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1)
доходы
цифры «3109332» заменить цифрами «3317086»;
в том числе по:
поступлениям трансфертов
цифры «1371263» заменить цифрами «1576017»;
в подпункте 2):
затраты
цифры «3107674,1» заменить цифрами «3315428,1»;
2) дополнить пункт 7 абзацем следующего содержания:
«Учесть в районном бюджете на 2010 год поступление целевых трансфертов из республиканского бюджета на вновь вводимые объекты по программе «Балапан» - 74438,0 тыс тенге;
3) дополнить пункт 17 абзацем следующего содержания:
«на вновь вводимые объекты по программе «Балапан» на укрепление материальной технической базы и на капитальный ремонт - 112000,0 тыс.тенге;
«на программу «Расцвет села - Расцвет Казахстана» - 17792,0 тыс.тенге;
«на техническое обслуживание пункта общественного доступа - 324,0 тыс.тенге.
3. Приложение 1 к указанному решению изложить в редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.

Аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 28 желтоқсандағы "2010-2012 жылдарға арналған Хромтау ауданының бюджеті туралы" № 160 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2010 жылғы 21 сәуірдегі № 184 шешімі. Ақтөбе облысы Хромтау ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 6 мамырда № 3-12-118 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2011 жылғы 28 наурыздағы № 231 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2011.03.28 № 231 Шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95 Бюджеттік Кодексінің 9 бабының 2 тармағына, 106 бабының 2 тармағының 5 тармақшасына және 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3-12-109 тіркелген, аудандық «Хромтау» газетінің 2010 жылғы 18 ақпандағы 9-10 сандарында жарияланған аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 28 желтоқсандағы «2010-2012 жылдарға арналған Хромтау ауданының бюджеті туралы» № 160 шешіміне (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-12-115 номерімен тіркелген 2010 жылғы 26 наурыздағы аудандық «Хромтау» газетінің № 14-15 сандарында жарияланған аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 23 ақпандағы «2010-2012 жылдарға арналған Хромтау ауданының бюджеті туралы» № 176 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
2. 1) тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
«3109332» деген цифрлар «3317086» цифрлармен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша
«1371263» цифрлар «1576017» цифрлармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
«3107674,1» цифрлар «3315428,1» цифрлармен ауыстырылсын;
2) 7-тармақ:
келесі мағынадағы абзацтармен толықтырылсын;
«2010 жылдың аудандық бюджетінде жаңадан іске қосылатын объектілерге «Балапан» бағдарламасы бойынша республикалық бюджетен нысаналы трансферттер есебінен түскен - 74438,0 мың теңге трансферт ескерілсін;
3) 17-тармақ:
келесі мағынадағы абзацтармен толықтырылсын;
«Жаңадан іске қосылатын объектілерге «Балапан» бағдарламасы бойынша материалдық техникалық базаны нығайтуға және күрделі жөндеуге - 112000,0 мың теңге;
«Ауылдың гүлденуі-Қазақстанның гүлденуі» бағдарламасына - 17792,0 мың теңге;
«Қоғамдық арнайы орындарда орналасқан пунктерді техникалық қамтамасыз етуге» - 324,0 мың теңге.
3. Көрсетілген шешімдегі 1 қосымша осы шешімдегі 1 қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын.

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель сессии               Секретарь
районного маслихата          районного маслихата
Г.Нурьянова                   Д.Мулдашев
Приложение 1
к решению № 184
районного маслихата
от 21 апреля 2010 года
Районный бюджет на 2010 год
Кат
его
р.
Кла
с
Под
-кл
ас
Наименование
Сумма
тыс.тенге
1 2 3 4 5
Доходы
3317086
1
Налоговые поступления
1 690 756
01
Подоходный налог
274 020
2
Индивидуальный подоходный налог
274 020
Индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемых у источника выплаты

4. Осы шешім 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың               Аудандық мәслихаттың
сессиясының                       төрайымы хатшысы
Г.Нұрьянова                          Д.Молдашев
Аудандық мәслихаттың
2010 жылғы
21 сәуірдегі
№ 184 шешіміне
№ 1 қосымша
2010 жылға арналған аудандық бюджет
са
на
ты
сын
ыбы
ішкі
сын
ыбы
АТАУЫ
Сомасы
(мың теңге)
1 2 3 5 6
I. Кірістер
3 317086
1
Салықтық түсiмдер
1 690 756
01
Табыс салығы
277 020
2
Жеке табыс салығы
277 020
Төлем көзінен ұсталатын жеке табыс салығы

247 070
Индивидуальный подоходный налог с доходов не облагаемых у источника выплаты
21 500
Индивидуальный подоходный налог с физических лиц, осуществляющих деятельность по разовым талонам
950
Индивидуальный подоходный налог с доходов иностранных граждан, облагаемых у источника выплат
7 500
03
Социальный налог
193 440
1
Социальный налог
193 440
Социальный налог
193 440
04
Налог на собственность
1196 894
1
Налог на имущество
1142 360
Налог на имущество юридических лиц и индивидуальных предпринимателей
1138 860
Налог на имущество физических лиц
3 500
3
Земельный налог
19 134
Земельный налог с физических лиц на земли сельскохозяйственного назначения
30
Земельный налог с физических лиц на земли населенных пунктов
1 100
Земельный налог на земли промышленности, транспорта, связи, обороны и иного несельскохозяйственного назначения
9 000
Земельный налог с юридических лиц и индивидуальных предпринимателей, частных нотариусов и адвокатов на земли сельхозяйственного назначения
4
Земельный налог с юридических лиц, индивидуальных предпринимателей, частных нотариусов и адвокатов на земли населенных пунктов
9 000
4
Налог на транспортные средства
33 000
Налог на транспортные средства с юридических лиц
11 000
Налог на транспортные средства с физических лиц
22 000
5
Единый земельный налог
2 400
Единый земельный налог
2 400
05
Внутренние налоги на товары, работы и услуги
15 965
2
Акцизы
2 210
Бензин (за исключением авиационного) реализуемый юридическими и физическими лицами в розницу, а также используемый на собственные производственные нужды
2 000
Дизельное топливо, реализуемое юридическими и физическими лицами  в розницу а также используемое на собственные производственные нужды
210
3
Поступления за использование природных и других ресурсов
9 720
Плата за пользование земельными участками
9 720
4
Сборы за ведение предпринимательской и профессиональной деятельности
4 035
Сбор за государственную регистрацию индивидуальных предпринимателей
600
Лицензионный сбор за право занятия отдельными видами деятельности
400
Сбор за государственную регистрацию юридических лиц и учетную регистрацию филиалов и представительств, а также их перерегистрацию
200
Сбор за государственную регистрацию залога движимого имущества и ипотеки судна или строящегося судна
100
Сбор за государственную регистрацию транспортных средств, а также их перерегистрацию
400
Сбор за государственную регистрацию прав на недвижимое имущество и сделок с ним
1 875
Плата за размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования местного значения и в населенных пунктах

247 070
Тұлғалардың төлем көзінен ұсталмайтын жеке табыс салығы
21 500
Бір реттік талондар бойынша жұмыс жүргізетін жеке тұлғалардан алынатын табыс салығы
950
Төлем көзінен салық салынатын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы
7 500
03
Әлеуметтік салық
193 440
1
Әлеуметтік салық
193 440
Әлеуметтік салық
193 440
04
Меншікке салынатын салықтар
1 196 894
1
Мүлікке салынатын салықтар
1 142 360
Заңды тұлғалар мен жеке  кәсіпкерлердің мүлкіне салынатын  салық
1 138 860
Жеке тұлғалардың мүлкіне салынатын салық
3 500
3
Жер салығы
19 134
Ауылшаруашылық маңызы бар жерлерге жеке тұлғаларға салынатын жер салығы
30
Елді мекендердің жерлеріне жеке тұлғалардан алынатын жер салығы
1 100
Өнеркәсіп, байланыс, қорғаныс, көлік жеріне және ауыл шаруашылығына арналмаған жерге салынатын жер салығы
9 000
Ауыл шаруашылық маныздағы жерлерге  заңды тұлғалар мен жеке кәсіпкерлерге, жеке нотариустар мен адвокаттардан алынатын жер салығы
4
Елді мекендер жерлеріне заңды тұлғалардан жеке кәсіпкерлерден,жеке нотариустар мен адвокаттардан алынатын жер салығы
9000
4
Көлік құралдарына салынатын салық
33 000
Заңды тұлғалардан көлік құралдарына салынатын салық
11 000
Жеке тұлғалардың көлік құралдарына салынатын салық
22 000
5
Бірыңғай жер салығы
2 400
Бірыңғай жер салығы
2 400
05
Тауарларға, жұмыстарға және қызметтерге салынатын ішкі салықтар
15 965
2
Акциздер
2 210
Заңды және жеке тұлғалар бөлшек саудада өткізетін,сондай-ақ өзінің өндірістік мұқтаждарына пайдаланылатын бензин (авиациялықты қоспағанда)
2 000
Заңды және жеке тұлғалар бөлшек саудада өткізетін,сондай-ақ өз өндірістік мұқтаждарына пайдаланылатын дизель отыны
210
3
Табиғи және басқа ресурстарды пайдаланғаны үшін түсетін түсімдер
9 720
Жер учаскелерін пайдаланғаны үшін төлем
9 720
4
Кәсіпкерлік және кәсіби қызметті жүзеге асырғаны үшін алынатын алымдар
4 035
Жеке кәсіпкерлерді мемлекеттік тіркегені үшін алынатын алым
600
Жекелеген қызмет түрлерімен айналысу құқығы үшін лицензиялық алым
400
Заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркегені және филиалдар мен өкілдіктерді есептік тіркегені, сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшін алым
200
Жылжымалы мүлікті кепілдікке салуды мемлекеттік тіркегені және кеменің немесе жасалып жатқан кеменің ипотекасы үшін алынатын алым
100
Көлік құралдарын мемлекеттік тіркегені,сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшін алынатын алым
400
Жылжымайтын мүлікке және олармен келісім жасау құқығын мемлекеттік тіркегені үшін алым
1 875
Жергілікті маңызы бар және елді мекендердегі жалпы пайдаланудағы автомобиль жолдарының бөлу жолағында сыртқы көрнекі жарнамаларды орналастырғаны үшін алынатын төлем

300
Фиксированный налог
160
08
1
Государственная пошлина
7 437
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, заявлений особого искового производства, заявлений (жалоб) по делам особого производства, заявлений о вынесении судебного приказа, заявлений о выдаче дубликата исполнительного листа, заявлений о выдаче исполнительных листов на принудительное исполнение решений третейских (арбитражных) судов и иностранных судов,  заявлений о повторной выдаче копий судебных актов, исполнительных листов и иных документов, за исключением государственной пошлины с подаваемых в суд исковых заявлений к государственным учреждениям
4 750
Государственная пошлина, взимаемая  за регистрацию актов гражданского состояния, а также за выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния
2 087
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу на постоянное место жительства и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
130
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов о приобретении гражданства Республики Казахстан, восстановлении гражданства Республики Казахстан и прекращении гражданства Республики Казахстан
13
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию места жительства
300
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверения охотника и его ежегодную регистрацию
25
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией  не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)
12
Государственная пошлина за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз из Республики Казахстан оружия и патронов к нему
90
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверений тракториста-машиниста
30
2
Неналоговые поступления
41 713
01
Доходы от государственной собственности
10 000
5
Доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности
10 000
1
Доходы от аренды имущества коммунальной собственности
10 000
04
Штрафы, пеня, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан
15 900
1
Штрафы, пеня, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора
15 900
Административные штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые местными государственными органами
15 900
06
Прочие неналоговые поступления
15 813
1
Прочие неналоговые поступления
15 813
Прочие неналоговые поступления в местный бюджет
15 813
3
Поступления от продажи основного капитала
8 600
03
Продажа земли и нематериальных активов
8 600
1
Продажа земли
8 600
Поступления от продажи земельных участков
8 600
4
Поступления трансфертов
1 576 017
02
Трансферты из вышестоящих органов государственного управления
1 576 017
2
Трансферты из областного бюджета
1 576 017
Целевые текущие трансферты

300
Тіркелген салық
160
08
1
Мемлекеттік баж
7 437
Мемлекеттік мекемелерге сотқа берілетін талап арыздарынан алынатын мемлекеттік бажды қоспағанда, мемлекеттік баж сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше талап ету істері арыздарынан, ерекше жүргізілетін істер бойынша арыздардан (шағымдардан), сот бұйрығын шығару туралы өтініштерден, атқару парағының дубликатын беру туралы шағымдардан, аралық (төрелік) соттардың және шетелдік соттардың шешімдерін мәжбүрлеп орындауға атқару парағын беру туралы шағымдардың, сот актілерінің атқару парағының және өзге де құжаттардың көшірмелерін қайта беру туралы шағымдардан алынатын баж
4 750
Азаматтық хал актiлерiн тiркегенi үшiн, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актiлерiн тiркеу туралы куәлiктердi және азаматтық хал актiлерi жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтiруге байланысты куәлiктердi қайтадан бергенi үшiн мемлекеттік баж
2 087
Шетелге тұрақты түрде тұру үшін шекарадан шығуға Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретiн құжаттарды ресiмдегенi үшiн, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерiстер енгiзгенi үшiн мемлекеттік баж
130
Қазақстан Республикасының азаматтығын алу, Қазақстан Республикасының азаматтығын қалпына келтіру және  Қазақстан Республикасының азаматтығын тоқтату туралы құжаттарды ресімдегені үшін мемлекеттік баж
13
Тұрғылықты жерiн тiркегенi үшiн мемлекеттік баж
300
Аңшы куәлігін бергенi және оны жыл сайын тіркегені үшiн мемлекеттік баж
25
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалықшашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 мм-ге дейінгілерін қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
12
Қаруды және оның оқтарын сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
90
Тракторшы – машинистің куәлігі берілгені үшін алынатын мемлекеттік баж
30
2
Салықтық емес түсiмдер
41 713
01
Мемлекеттік меншіктен түсетін түсімдер
10 000
5
Мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
10 000
Коммуналдық меншіктегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
10 000
04
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық  Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
15 900
1
Мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын,  сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
15 900
Жергілікті мемлекеттік органдар салатын әкімшілік айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар
15 00
06
Басқа да салықтық емес түсімдер
15 813
1
Басқа да салықтық емес түсімдер
15 813
Жергілікті бюджетке түсетін салықтық емес басқа да түсімдер
15 813
3
Негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер
8 600
03
Жерді және материалдық емес активтерді сату
8 600
1
Жерді сату
8 600
Жер учаскелерін сатудан түсетін түсімдер
8 600
4
Трансферттердің түсімдері
1 576017
02
Мемлекеттiк басқарудың жоғары тұрған  органдарынан түсетін трансферттер
1 576017
2
Облыстық бюджеттен түсетін трансферттер
1 576017
Ағымдағы нысаналы трансферттер