О внесении изменений и дополнений в решение Алматинского областного маслихата от 9 декабря 2009 года N 26-162 "Об областном бюджете Алматинской области на 2010-2012 годы"
Решение маслихата Алматинской области от 16 июня 2010 года за N 34-201. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 25 июня 2010 года N 2055
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктами 2 и 4 пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан N 406 от 12 мая 2010 года, Алматинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алматинского областного маслихата от 9 декабря 2009 года N 26-162 "Об областном бюджете Алматинской области на 2010-2012 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 25 декабря 2009 года за N 2041, опубликовано в газетах "Огни Алатау" от 12 января 2010 года N 4-5 и "Жетісу" от 19 января 2010 года N 8, внесены изменения решениями Алматинского областного маслихата от 28 января 2010 года N 27-173 "О внесении изменений и дополнений в решение Алматинского областного маслихата от 9 декабря 2009 года N 26-162 "Об областном бюджете Алматинской области на 2010-2012 годы" зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 11 февраля 2010 года за N 2045, опубликовано в газетах "Огни Алатау" от 11 марта 2010 года N 32 и "Жетісу" от 11 марта 2010 года N 32, от 25 марта 2010 года N 31-185 "О внесении изменений и дополнений в решение Алматинского областного маслихата от 9 декабря 2009 года N 26-162 "Об областном бюджете Алматинской области на 2010-2012 годы" зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 30 марта 2010 года за N 2047, опубликовано в газетах "Огни Алатау" от 6 апреля 2010 года N 43 и "Жетісу" от 6 апреля 2010 года N 43 и от 12 апреля 2010 года N 32-188 "О внесении изменений и дополнений в решение Алматинского областного маслихата от 9 декабря 2009 года N 26-162 "Об областном бюджете Алматинской области на 2010-2012 годы" зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 22 апреля 2010 года за N 2049, опубликовано в газетах "Огни Алатау" от 6 мая 2010 года N 54 и "Жетісу" от 29 апреля 2010 года N 52) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1 по строкам:
1) "Доходы" цифру "165584917" заменить на цифру "168305993", в том числе:

Алматы облыстық мәслихатының 2009 жылғы 9 желтоқсандағы "Алматы облысының 2010-2012 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" N 26-162 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Алматы облыстық мәслихатының 2010 жылғы 16 маусымдағы N 34-201 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2010 жылы 25 маусымда N 2055 тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106–бабы 2–тармағының 2 және 4–тармақшаларына, Қазақстан Республикасы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6–бабы 1–тармағының 1–тармақшасына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылдың 12 мамырдағы "2010 жылға арналған республикалық бюджеттің көрсеткіштерін түзету туралы" N 406 қаулысына сәйкес, Алматы облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алматы облыстық мәслихаттың 2009 жылғы 9 желтоқсандағы "Алматы облысының 2010-2012 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 26-162 шешіміне (2009 жылғы 25 желтоқсанда нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2041 нөмірімен тіркелген, 2010 жылғы 12 қаңтардағы N 4-5 "Огни Алатау" және 2010 жылғы 19 қаңтардағы N 8 "Жетісу" газеттерінде жарияланған, Алматы облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 28 қаңтардағы "Алматы облыстық мәслихаттың 2009 жылғы 9 желтоқсандағы "Алматы облысының 2010-2012 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 26-162 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 27-173, 2010 жылғы 11 ақпанда нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2045 нөмірімен тіркелген, 2010 жылғы 11 наурыздағы N 32 "Огни Алатау" және 2010 жылғы 11 наурыздағы N 32 "Жетісу" газеттерінде жарияланған, Алматы облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 25 наурыздағы "Алматы облыстық мәслихаттың 2009 жылғы 9 желтоқсандағы "Алматы облысының 2010-2012 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 26-162 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 31-185, 2010 жылғы 30 наурыздағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2047 нөмірімен тіркелген, 2010 жылғы 6 сәуіріндегі N 43 "Огни Алатау" және 2010 жылғы 6 сәуіріндегі N 43 "Жетісу" газеттерінде жарияланған, және Алматы облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 12 сәуірдегі "Алматы облыстық мәслихатының 2009 жылғы 9 желтоқсандағы "Алматы облысының 2010-2012 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" N 26-162 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 32-188, 2010 жылғы 22 сәуірдегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2049 нөмірімен тіркелген, 2010 жылғы 29 сәуірдегі N 52 "Огни Алатау" және 2010 жылғы 6 мамырдағы N 54 "Жетісу" газеттерінде жарияланған шешімдерімен өзгерістер мен толықтырулар енгізілген), төмендегі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта төмендегі жолдар бойынша:
"Кірістер" "165584917" саны "168305993" санына ауыстырылсын, оның ішінде:

"налоговые поступления" цифру "14561557" заменить на цифру "15359541";
"неналоговые поступления" цифру "29396" заменить на цифру "35194";
"поступления от продажи основного капитала" цифру "9000" заменить на цифру "3202";
"поступления трансфертов" цифру "150984964" заменить на цифру "152908056", в том числе:
"трансферты из республиканского бюджета" – всего цифру "131872005" заменить на цифру "133394336", из них:
"целевые текущие трансферты" цифру "27048782" заменить на цифру "28022109", в том числе:
добавить строку "поддержка частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса -2020" 973327 тысяч тенге" "целевые трансферты на развитие" цифру "31023226" заменить на цифру "31572230", в том числе:
"строительство и реконструкция объектов здравоохранения" цифру "6883056" заменить на цифру "6923260";
добавить строку "развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса -2020" 508800 тысяч тенге".
2) "Затраты" цифру "162298800" заменить на цифру "165631236".
3) чистое бюджетное кредитование цифру "1368004" заменить на цифру "680644", в том числе:
бюджетные кредиты цифру "2155612" заменить на цифру "1468252".
4) "сальдо по операциям с финансовыми активами" цифру "5197616" заменить на цифру "5273616", в том числе:
приобретение финансовых активов цифру "5197616" заменить на цифру "5273616".
в пункте 17:
цифру "10143845" заменить на цифру "10203219";
цифру "1006572" заменить на цифру "1123727".
в пункте 18:
цифру "6695695" заменить на цифру "6219435".
в пункте 19:
цифру "2968734" заменить на цифру "3115032".
в пункте 22:
цифру "643000" заменить на цифру "655640".
в пункте 24:
цифру "7351365" заменить на цифру "7335373".
дополнить пунктами 25-1 и 25-2:
"25-1. Предусмотреть в областном на 2010 год за счет текущих целевых трансфертов из республиканского бюджета затраты на поддержку частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса -2020" 973327 тысяч тенге";
"25-2. Предусмотреть в областном на 2010 год за счет целевых трансфертов на развитие из республиканского бюджета затраты развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса -2020" 508800 тысяч тенге".
в пункте 26:
цифру "3232037" заменить на цифру "3632798".
в  пункте 27:
цифру "134412" заменить на цифру "128332".
в пункте 28:
цифру "439012" заменить на цифру "441344".
в пункте 29:
цифру "3755579" заменить на цифру "4669504".

"салықтық түсімдер бойынша" "14561557" саны "15359541" санына ауыстырылсын;
"салықтық емес түсімдер бойынша" "29396" саны "35194" санына ауыстырылсын;
"негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша" "9000" саны "3202" санына ауыстырылсын;
"трансферттердің түсімдері бойынша" "150984964" саны "152908056" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"республикалық бюджеттен түсетін трансферттер – барлығы" – "131872005" саны "133394336" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"ағымдағы мақсатты трансферттер" "27048782" саны "28022109" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"Бизнестің 2020 жылға дейінгі жол картасы" бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау" 973327 мың теңге" деген жолмен толықтырылсын;
"дамытуға арналған мақсатты трансферттер" "31023226" саны "31572230" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"денсаулық сақтау объектілерін салу және жаңғыртуына" "6883056" саны "6923260" санына ауыстырылсын;
"Бизнестің 2020 жылға дейінгі жол картасы" бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту" 508800 мың теңге" деген жолмен толықтырылсын.
"Шығындар" "162298800" саны "165631236" санына ауыстырылсын;
"Таза бюджеттік кредит беру" "1368004" саны "680644" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"бюджеттік несиелер" "2155612" саны "1468252" санына ауыстырылсын;
"қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо" "5197616" саны "5273616" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"қаржылық активтерді сатып алу" "5197616" саны "5273616" санына ауыстырылсын.
17-тармақтағы:
"10143845" саны "10203219" санына ауыстырылсын;
"1006572" саны "1123727" санына ауыстырылсын.
18-тармақтағы:
"6695695" саны "6219435" санына ауыстырылсын.
19-тармақтағы:
"2968734" саны "3115032" санына ауыстырылсын.
22-тармақтағы:
"643000" саны "655640" санына ауыстырылсын.
24-тармақтағы:
"7351365" саны "7335373" санына ауыстырылсын.
25-1 және 25-2 тармақтармен толықтырылсын:
"25-1. 2010 жылға арналған облыстық бюджетте "Бизнестің 2020 жылға дейінгі жол картасы" бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдауға 973327 мың теңге сомасында республикалық бюджет есебінен ағымдағы нысаналы трансферттер ескерілсін";
"25-2. 2010 жылға арналған облыстық бюджетте "Бизнестің 2020 жылға дейінгі жол картасы" бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамытуға 508800 мың теңге сомасында республикалық бюджет есебінен нысаналы дамыту трансферттері ескерілсін".
26-тармақтағы:
"3232037" саны "3632798" санына ауыстырылсын.
27-тармақтағы:
"134412" саны "128332" санына ауыстырылсын.
28-тармақтағы:
"439012" саны "441344" санына ауыстырылсын.
29-тармақтағы:
"3755579" саны "4669504" санына ауыстырылсын.

2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Приложение 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.
4. Приложение 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 3 к настоящему решению.
5. Приложение 11 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 4 к настоящему решению.
6. Приложение 12 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 5 к настоящему решению.
7. Приложение 13 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 6 к настоящему решению.
8. Приложение 14 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 7 к настоящему решению.
9. Приложение 17 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 8 к настоящему решению.
10. Приложение 19 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 9 к настоящему решению.
11. Приложение 20 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 10 к настоящему решению.
12. Приложение 21 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 11 к настоящему решению.
13. Приложение 22 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 12 к настоящему решению.
14. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель сессии
областного маслихата                       М. Мырзагалиев
Секретарь областного
маслихата                                  А. Сыдык
СОГЛАСОВАНО:
Начальник управления
экономики и бюджетного
планирования
Алматинской области                        Сатыбалдина Нафиса Тулековна
16 июня 2010 года
Приложение 1
утвержденное решением
маслихата Алматинской области
от 16 июня 2010 года N 34-201
"О внесении изменений и дополнений
в решение Алматинского областного
маслихата от 9 декабря 2009 года
N 26-162 "Об областном бюджете
Алматинской области
на 2010-2012 годы"
Приложение 1
к решению маслихата Алматинской
области от 9 декабря 2009 года
N 26-162 "Об областном бюджете
Алматинской области на
2010-2012 годы"
Областной бюджет Алматинской области на 2010 год
Категория
Сумма
(тыс.
тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Көрсетілген шешімнің 4-қосымшасы осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
4. Көрсетілген шешімнің 5-қосымшасы осы шешімнің 3-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
5. Көрсетілген шешімнің 11-қосымшасы осы шешімнің 4-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
6. Көрсетілген шешімнің 12-қосымшасы осы шешімнің 5-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
7. Көрсетілген шешімнің 13-қосымшасы осы шешімнің 6-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
8. Көрсетілген шешімнің 14-қосымшасы осы шешімнің 7-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
9. Көрсетілген шешімнің 17-қосымшасы осы шешімнің 8-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
10. Көрсетілген шешімнің 19-қосымшасы осы шешімнің 9-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
11. Көрсетілген шешімнің 20-қосымшасы осы шешімнің 10-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
12. Көрсетілген шешімнің 21-қосымшасы осы шешімнің 11-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
13. Көрсетілген шешімнің 22-қосымшасы осы шешімнің 12-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
14. Осы шешім 2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енеді.
Облыстық мәслихат
сессиясының төрағасы                       М. Мырзағалиев
Облыстық мәслихаттың
хатшысы                                    А. Сыдық
КЕЛІСІЛГЕН:
Алматы облысының экономика
және бюджеттік жоспарлау
басқармасының бастығы                      Нафиса Төлекқызы Сатыбалдина
2010 жылғы 16 маусым
Алматы облыстық мәслихатының
2010 жылғы 16 маусымдағы
Алматы облыстық мәслихатының
2010 жылғы 9 желтоқсандағы
"Алматы облысының 2010-2012
жылдарға арналған облыстық
бюджеті туралы" N 26-162
шешіміне өзгерістер енгізу
туралы" N 34-201 шешіміне
1-қосымша
Алматы облыстық мәслихатының
2010 жылғы 9 желтоқсандағы
"Алматы облысының 2010-2012
жылдарға арналған облыстық
бюджеті туралы" N 26-162
шешіміне бекітілген
1-қосымша
Алматы облысының 2010 жылға арналған облыстық бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сынып
Ішкі сынып
А Т А У Ы
I. Кірістер

21000
125
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на текущие расходы по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы
7783
2
Финансовая деятельность
179349
257
Управление финансов области
179349
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения местного бюджета и управления коммунальной собственностью
90721
003
Организация работы по выдаче разовых талонов и обеспечение полноты сбора сумм от реализации разовых талонов
51765
009
Организация приватизации коммунальной собственности
11000
014
Материально-техническое оснащение государственных органов
5250
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
20613
5
Планирование и статистическая деятельность
135189
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
135189
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления области
121189
006
Материально-техническое оснащение государственных органов
14000
02
Оборона
916029
1
Военные нужды
24590
250
Управление по мобилизационной подготовке, гражданской обороне, организации предупреждения и ликвидации аварий и стихийных бедствий области
24590
003
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
16243
007
Подготовка территориальной обороны и территориальная оборона областного масштаба
8347
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
891439
250
Управление по мобилизационной подготовке, гражданской обороне, организации предупреждения и ликвидации аварий и стихийных бедствий области
529787
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области мобилизационной подготовки, гражданской обороны, организации предупреждения и ликвидации аварий и стихийных бедствий
27479
005
Мобилизационная подготовка и мобилизация областного масштаба
8442
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций областного масштаба
256727
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
237139
271
Управление строительства области
361652
036
Проведение работ по инженерной защите населения, объектов и территории от природных и стихийных бедствий
361652
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
4335651
1
Правоохранительная деятельность
4335651

21000
125
Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарларын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша ағымдағы шығыстарға арналған аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін
7783
2
Қаржылық қызмет
179349
257
Облыстың қаржы басқармасы
179349
001
Жергілікті бюджетті атқару және коммуналдық меншікті басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
90721
003
Біржолғы талондарды беруді ұйымдастыру және біржолғы талондарды өткізуден түсетін сомаларды толық жиналуын қамтамасыз ету
51765
009
Коммуналдық меншікті жекешелендіруді ұйымдастыру
11000
014
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
5250
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
20613
5
Жоспарлау және статистикалық қызмет
135189
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
135189
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру мен дамыту және облысты басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
121189
006
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
14000
02
Қорғаныс
916029
1
Әскери мұқтаждар
24590
250
Облыстың жұмылдыру дайындығы, азаматтық қорғаныс, авариялар мен дүлей зілзалалардың алдын алуды және жоюды ұйымдастыру басқармасы
24590
003
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
16243
007
Аумақтық қорғанысты дайындау және облыстық ауқымдағы аумақтық қорғанысы
8347
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
891439
250
Облыстың жұмылдыру дайындығы, азаматтық қорғаныс, авариялар мен дүлей зілзалалардың алдын алуды және жоюды ұйымдастыру басқармасы
529787
001
Жергілікті деңгейде жұмылдыру дайындығы, азаматтық қорғаныс, авариялар мен дүлей апаттардың алдын алуды және жоюды ұйымдастыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27479
005
Облыстық ауқымдағы жұмылдыру дайындығы және жұмылдыру
8442
006
Облыстық ауқымдағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
256727
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
237139
271
Облыстың құрылыс басқармасы
361652
036
Халықты, объектілерді және аумақтарды табиғи және дүлей зілзалалардан инженерлік қорғау жөнінде жұмыстар жүргізу
361652
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
4335651
1
Құқық қорғау қызметi
4335651

789150
253
Управление здравоохранения области
23240
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
23240
261
Управление образования области
765910
010
Повышение квалификации и переподготовка кадров
203422
060
Подготовка и переподготовка кадров
562488
9
Прочие услуги в области образования
15269437
261
Управление образования области
8457222
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
51733
004
Информатизация системы образования в областных государственных учреждениях образования
9893
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для областных государственных учреждений образования
3942
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
86410
008
Капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
366416
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
100627
012
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
120153
014
Материально-техническое оснащение государственных органов
980
016
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
753100
017
Целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
378084
022
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение учебными материалами дошкольных организаций образования, организаций среднего, технического и профессионального, послесреднего образования, институтов повышения квалификации по предмету "Самопознание"
167404
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
6401130
125
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на текущие расходы по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы

789150
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
23240
003
Кадрларының біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
23240
261
Облыстың білім беру басқармасы
765910
010
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
203422
060
Кадрларды даярлау және қайта даярлау
562488
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
15269437
261
Облыстың білім беру басқармасы
8457222
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
51733
004
Білім берудің мемлекеттік облыстық мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
9893
005
Білім берудің мемлекеттік облыстық мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
3942
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
86410
008
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
366416
011
Балалар мен жеткіншектердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
100627
012
Дамуында проблемалары бар балалар мен жеткіншектердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
120153
014
Мемлекеттік органдардың материалдық-техникалық жарақтандыруы
980
016
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясының шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымдағы жөндеуге республикалық бюджеттен (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
753100
017
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясының шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымдағы жөндеуге облыстық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
378084
022
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне "Өзін-өзі тану" пәні бойынша мектепке дейінгі білім беру ұйымдарын, орта білім беру, техникалық және кәсіптік білім беру, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарын, біліктілікті арттыру институттарын оқу материалдарымен қамтамасыз етуге арналған республикалық бюджеттен бөлінетін ағымдағы нысаналы трансферттер
167404
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
6401130
125
Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарларын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша ағымдағы шығыстарға арналған аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

384000
029
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
17275
031
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) для выплаты единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью "За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг." или медалью "За победу над Японией", проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
384054
032
Целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) для выплаты единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью "За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг." или медалью "За победу над Японией", проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
207905
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
773997
256
Управление координации занятости и социальных программ области
773997
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
61319
008
Материально-техническое оснащение государственных органов
3115
005
Капитальный, текущий ремонт объектов социального обеспечения в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров

384000
029
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарды төлеуді қамтамасыз етуге берілетін республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
17275
031
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), "1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн" медалімен немесе "Жапонияны жеңгені үшін" медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу үшін республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
384054
032
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), "1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн" медалімен немесе "Жапонияны жеңгені үшін" медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу үшін облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
207905
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
773997
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
773997
001
Жергілікті деңгейде облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
61319
008
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
3115
005
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде әлеуметтiк қамсыздандыру объектілерін күрделі, ағымды жөндеу

100000
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
609563
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
23733672
1
Жилищное хозяйство
11326946
271
Управление строительства области
11326946
014
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
586000
024
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
537727
027
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
9597000
031
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
606219
2
Коммунальное хозяйство
12406726
271
Управление строительства области
205000
013
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
200000
030
Развитие объектов коммунального хозяйства
5000
279
Управление энергетики и коммунального хозяйства области
12201726
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и коммунального хозяйства
98767
002
Создание информационных систем
60000
004
Газификация населенных пунктов
924750
006
Материально-техническое оснащение государственных органов
2428
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения
3115032
017
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
2146213
018
Целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения)на ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
804052
021
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров

100000
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
609563
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
23733672
1
Тұрғын үй шаруашылығы
11326946
271
Облыстың құрылыс басқармасы
11326946
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
586000
024
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
537727
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
9597000
031
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
606219
2
Коммуналдық шаруашылық
12406726
271
Облыстың құрылыс басқармасы
205000
013
Коммуналдық шаруашылықты дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы даму трансферттер
200000
030
Коммуналдық шаруашылық объектілерін дамыту
5000
279
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
12201726
001
Жергілікті деңгейде энергетика және коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
98767
002
Ақпараттық жүйелер құру
60000
004
Елді мекендерді газдандыру
924750
006
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
2428
010
Сумен жабдықтау жүйесін дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
3115032
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеуге және елді мекендерді абаттандыруға республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2146213
018
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеуге және елді мекендерді абаттандыруға облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
804052
021
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және елді мекендерді абаттандыруға республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

10737
024
Строительство и реконструкция государственных пунктов искусственного осеменения животных, заготовки животноводческой продукции и сырья, площадок по убою сельскохозяйственных животных, специальных хранилищ (могильников) пестицидов, ядохимикатов и тары из-под них
100000
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
10000
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
83158
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
44113
099
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов
44113
271
Управление строительства области
24398
020
Развитие объектов сельского хозяйства
24398
2
Водное хозяйство
203350
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
201019
002
Установление водоохранных зон и полос водных объектов
64500
003
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности
136519
255
Управление сельского хозяйства области
2331
009
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
2331
3
Лесное хозяйство
560822
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
560822
005
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение
560822
5
Охрана окружающей среды
496316
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
271544
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере охраны окружающей среды на местном уровне
52827
008
Мероприятия по охране окружающей среды
216572
014
Материально-техническое оснащение государственных органов
2145
271
Управление строительства области
224772
022
Развитие объектов охраны окружающей среды
224772
6
Земельные отношения
164873
251
Управление земельных отношений области
164873
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории области
29773
012
Материально-техническое оснащение государственных органов
360
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
128332
125
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на текущие расходы по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы

10737
024
Малды қолдан ұрықтандыратын, мал шаруашылығы өнiмi мен шикiзатын дайындайтын мемлекеттік пункттердi, ауыл шаруашылығы малын соятын алаңдарды, пестицидтердi, улы химикаттарды және олардың ыдыстарын арнайы сақтау орындарын (көмiндiлердi) салу және қайта жаңғырту
100000
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
10000
113
Жергілікті бюджеттен берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
83158
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
44113
099
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
44113
271
Облыстың құрылыс басқармасы
24398
020
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
24398
2
Су шаруашылығы
203350
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
201019
002
Су қорғау аймақтары мен су объектiлерi белдеулерiн белгiлеу
64500
003
Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
136519
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
2331
009
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
2331
3
Орман шаруашылығы
560822
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
560822
005
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру
560822
5
Қоршаған ортаны қорғау
496316
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
271544
001
Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
52827
008
Қоршаған ортаны қорғау жөнінде іс-шаралар
216572
014
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
2145
271
Облыстың құрылыс басқармасы
224772
022
Қоршаған ортаны қорғау объектілерін дамыту
224772
6
Жер қатынастары
164873
251
Облыстың жер қатынастары басқармасы
164873
001
Облыс аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
29773
012
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
360
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
128332
125
Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарларын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша ағымдағы шығыстарға арналған аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

6408
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
7126868
255
Управление сельского хозяйства области
5053768
013
Субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства
3869703
026
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на проведение противоэпизоотических мероприятий
902354
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на содержание подразделений местных исполнительных органов в области ветеринарии
266377
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
15334
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
2073100
009
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на финансирование социальных проектов в поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
1382067
010
Целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на финансирование социальных проектов в поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
691033
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
820871
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
820871
267
Управление государственного архитектурно-строительного контроля области
28313
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере государственного архитектурно-строительного контроля
27503
004
Материально-техническое оснащение государственных органов
810
271
Управление строительства области
526865
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
45443
006
Материально-техническое оснащение государственных органов
1140
123
Проведение мероприятий на текущие расходы по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы
480282
272
Управление архитектуры и градостроительства области
265693
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне

6408
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары жөнiндегi өзге де қызметтер
7126868
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
5053768
013
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялау
3869703
026
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
902354
027
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ветеринария саласындағы жергілікті атқарушы органдардың бөлімшелерін ұстауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
266377
028
Уақытша сақтау пунктіне ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызмет көрсету
15334
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
2073100
009
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде әлеуметтік жобаларды қаржыландыруға республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1382067
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде әлеуметтік жобаларды қаржыландыруға облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
691033
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
820871
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
820871
267
Облыстың мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы басқармасы
28313
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27503
004
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
810
271
Облыстың құрылыс басқармасы
526865
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
45443
006
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
1140
123
Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарларын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша ағымдағы шығыстарға арналған іс-шаралар жүргізу
480282
272
Облыстың сәулет және қала құрылысы басқармасы
265693
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

22722
003
Создание информационных систем
20000
005
Материально-техническое оснащение государственных органов
3150
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
210926
125
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на текущие расходы по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы
8895
12
Транспорт и коммуникации
7541951
1
Автомобильный транспорт
4417316
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
4417316
003
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
4304104
007
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие транспортной инфраструктуры
113212
4
Воздушный транспорт
225566
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
225566
004
Субсидирование регулярных внутренних авиаперевозок по решению местных исполнительных органов
225566
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
2899069
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
2899069
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
26615
002
Развитие транспортной инфраструктуры
354000
012
Материально-техническое оснащение государственных органов
1743
013
Ремонт и содержание автомобильных дорог областного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
1249834
015
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ремонт и содержание автомобильных дорог районного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации cтратегий региональной занятости и переподготовки кадров
798399
016
Целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ремонт и содержание автомобильных дорог районного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации cтратегий региональной занятости и переподготовки кадров
382425
124
Проведение мероприятий на расходы развития по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы

22722
003
Ақпараттық жүйелер құру
20000
005
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
3150
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
210926
125
Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарларын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша ағымдағы шығыстарға арналған аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
8895
12
Көлiк және коммуникация
7541951
1
Автомобиль көлiгi
4417316
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
4417316
003
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
4304104
007
Көлік инфрақұрылымын дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттері
113212
4
Әуе көлiгi
225566
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
225566
004
Жергілікті атқарушы органдардың шешімі бойынша тұрақты ішкі әуе тасымалдарды субсидиялау
225566
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
2899069
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
2899069
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26615
002
Көлік инфрақұрылымын дамыту
354000
012
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
1743
013
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын, қала және елді-мекендер көшелерін жөндеу және ұстау
1249834
015
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын, қалалар мен елді-мекендердің көшелерін жөндеуге және ұстауға республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
798399
016
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын, қалалар мен елді-мекендердің көшелерін жөндеуге және ұстауға облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
382425
124
Облыстық, республикалық маңызы бар қала, астана бюджеттерінен берілген нысаналы трансферттер есебінен жалпы республикалық не халықаралық маңызы бар, әкімшілік-аумақтық бірліктің саяси, экономикалық және әлеуметтік тұрақтылығына, адамдардың өмірі мен денсаулығына қауіп төндіретін табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлар салдарын жою үшін даму шығындарына іс-шаралар өткізу

257
Управление финансов области
777808
015
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
777808
Приложение 2
утвержденное решением
маслихата Алматинской области
от 16 июня 2010 года N 34-201
"О внесении изменений и дополнений
в решение Алматинского областного
маслихата от 9 декабря 2009 года
N 26-162 "Об областном бюджете
Алматинской области
на 2010-2012 годы"
Приложение 4
к решению маслихата Алматинской
области от 9 декабря 2009 года
N 26-162 "Об областном бюджете
Алматинской области на
2010-2012 годы"
Распределение целевых текущих трансфертов бюджетам районов и
городов на реализацию Государственной программы развития
образования Республики Казахстан на 2005-2010 годы
(тыс.тенге)
N
Наиме-
нование
Всего
за счет трансфертов из республиканского
бюджета
за
счет
средств област-
ного
бюджета
на
приоб-
ретение
кабине-
тов
биоло-
гии
на
приоб-
ретение
линга-
фонных
и
мульти-
медий-
ных
кабинетов
на
обеспечение
учебными
материалами
дошкольных
организаций
образования,
организаций
среднего,
технического и
профессио-
нального,
послесреднего
образования,
институтов
повышения
квалификации
по предмету
"Самопознание"
на
реали-
зацию
госу-
дарс-
твен-
ного
общео-
бразо-
ватель-
ного
заказа в
дошколь-
ных
органи-
зациях
образо-
вания
на
содер-
жание
вновь
вводи-
мых
объек-
тов
образо-
вания
на
инфор-
матиза-
цию
образо-
вания
дет-
сады
школы
1
Аксус-
кий

257
Облыстың қаржы басқармасы
777808
015
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
777808
Алматы облыстық мәслихатының
2010 жылғы 16 маусымдағы
Алматы облыстық мәслихатының
2010 жылғы 9 желтоқсандағы
"Алматы облысының 2010-2012
жылдарға арналған облыстық
бюджеті туралы" N 26-162
шешіміне өзгерістер енгізу
туралы" N 34-201 шешіміне
2-қосымша
Алматы облыстық мәслихатының
2010 жылғы 9 желтоқсандағы
"Алматы облысының 2010-2012
жылдарға арналған облыстық
бюджеті туралы" N 26-162
шешіміне бекітілген
4-қосымша
Қазақстан Республикасында білім беруді дамытудың 2005-2010
жылдарға мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға аудандық және
қалалық бюджеттерге берілетін нысаналы трансферттердің сомасын
бөлу
N
Аудан
(облыстық
мәні бар
қала)
атауы
Барлы-
ғы
республикалық бюджеттен алынатын
трансферттер есебінен
облыс-
тық
бюджет
есебі-
нен
биоло-
гия
кабинет-
терін
сатып
алуға
мектеп-
терге
линга-
фондық
және
мульти-
медия-
лық
каби-
неттер
жасау-
ға
"Өзін-өзі
тану" пәні
бойынша
мектепке
дейінгі білім
беру
ұйымдарын,
орта білім
беру,
техникалық
және кәсіптік
білім беру,
орта білімнен
кейінгі білім
беру
ұйымдарын,
біліктілікті
арттыру
институттарын
оқу
материалдары-
мен
қамтамасыз
етуге
Мектеп-
ке
дейінгі
білім
беру
ұйымда- рында
мемле-
кеттік
білім
беру
тапсы-
рыста-
рын
іске
асыруға
Жаңа-
дан
іске
қосы-
латын
білім
беру
объек-
тіле-
рін
ұстау-
ға
білім
беруді
ақпарат-
танды-
руға
бала-
бақша-
лар
мектеп-
тер
1
Ақсу