О присвоении наименования новой улице города Тараз
Постановление акимата города Тараз Жамбылской области от 30 сентября 2010 года N 882 и Решение Таразского городского маслихата Жамбылской области от 30 сентября 2010 года № 33-8. Зарегистрировано Управлением юстиции города Тараз Жамбылской области 09 ноября 2010 года за номером 114
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
На основании подпункта 4) статьи-13 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан» акимат города Тараз ПОСТАНОВЛЯЕТ и Таразский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Присвоить имя Досмухамедова Ергаша единственной новой улице, расположенной между улицами Сакена Смаилова и Саудакент в массиве "Бурыл" города Тараз.
2. Настоящий нормативный правовой акт вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города
Тараз
Е. Астаев
Секретарь Таразскогогородского маслихатаУ. Байшигашев
Председатель сессии
Таразского городского маслихата
С. Мырзалиев

Тараз қаласының жаңа көшесіне атау беру туралы
Жамбыл облысы Тараз қалаласының әкімдігінің 2010 жылғы 30 қыркүйектегі N 882 Қаулы және Тараз қалаласының мәслихатының 2010 жылғы 30 қыркүйектегі N 33-8 Шешімі. Жамбыл облысы Тараз қалалық Әділет басқармасында 2010 жылғы 09 қарашаның 114 нөмірімен тіркелді
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
«Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы» Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 13- бабындағы 4) тармақшасы негізінде Тараз қаласы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Тараз қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Тараз қаласының «Бурыл» алқабындағы Сакен Смайлұлы көшесі мен Саудакент көшелерінің аралығында орналасқан жалғыз, жаңа көшеге Ергаш Досмухамедовтың есімі берілсін.
2. Осы нормативтік құқықтық акт Әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Тараз қаласының
әкімі
Е.Астаев
Тараз қалалық мәслихаты
сессиясының төрағасы
С.Мырзалиев
Тараз қалалықмәслихатының хатшысы
Ө.Байшығашев