О районном бюджете на 2011-2013 годы
Решение Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 24 декабря 2010 года № 35-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 11 января 2011 года за № 6-4-97. Утратило силу - Решением Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 15 мая 2012 года № 5-6
Сноска: Утратило силу - решением Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 15.05.2012 года № 5-6.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьи-6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Жуалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2011 – 2013 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответсвенно, в том числе на 2011 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 072 421 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 624 925 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 31 895 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 630 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 3 412 971 тысяч теңге;
2) затраты – 4 117 333 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 28 707 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 29 420 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 713 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 73 619 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 73 619 тысяч тенге:
поступление займов – 26706 тысяч тенге;погашение займов – 713 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 47 626 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решением Жуалынского районного маслихата от 30.03.2011 № 36-4; 28.04.2011 № 37-3; 31.08.2011 № 41-5; 04.11.2011 № 42-3 ; 20.12.2011 № 43-4 (вводится в действие с 01.01.2011).
2. Установить на 2011-2013 годы норматив отчислений в областной бюджет по индивидуальному подоходному налогу и социальному налогу в размере 50 процентов.
3. Установить объем субвенции, передаваемых из областного бюджета в районный бюджет на 2011 год в сумме 2 901 897 тысяч тенге.
4. В соответствии со статьей-18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года «О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий» на 2011 год предусмотреть средства на выплату надбавки к заработной плате специалистам образования, социального обеспечения и культуры, финансируемых из районного бюджета, работающих в сельских населенных пунктах размере 25 процентов от оклада и тарифной ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
5.Утвердить перечень районных бюджетных программ не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета на 2011 год, согласно приложению 4.

2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 35-3 Шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 11 қаңтарда № 6-4-97 тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 2012 жылғы 15 мамырдағы № 5-6 Шешімімен
Ескерту: Күші жойылды - Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 2012.05.15 № 5-6 Шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес Жуалы аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. 2011 – 2013 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 – қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2011 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 4 072 421 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 624 925 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 31 895 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 630 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 3 412 971 мың теңге;
2) шығындар – 4 117 333 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 28 707 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 29 420 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 713 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – - 73 619 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 73 619 мың теңге:
қарыздар түсімі – 26 706 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 713 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланатын қалдықтары – 47 626 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - Жуалы аудандық мәслихатының 2011.03.30 № 36-4; 2011.04.28 № 37-3; 2011.08.31 № 41-5; 2011.11.04 № 42-3; 2011.12.20 № 43-4 (2011 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.
2. 2011-2013 жылдарға жеке табыс салығы мен әлеуметтік салық түсімдерінің бөлу нормативтері облыстық бюджетке 50,0 пайыз мөлшерде белгіленсін.
3. Облыстық бюджеттен аудандық бюджетке берілетін субвенция мөлшері 2011 жылға 2 901 897 мың теңге белгіленсін.
4. «Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы» Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңының 18-бабына сәйкес 2011 жылы аудандық бюджеттен қаржыландырылатын ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет мамандарына қала жағдайында осы қызмет түрлерімен айналысатын мамандардың ставкаларымен салыстырғанда айлықтары мен тарифтік ставкаларының 25 пайызы мөлшерінде үстеме ақы төлеу үшін қаржы көзделсін.
5. 2011 жылға арналған бюджеттi атқару процесiнде секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттiк бағдарламалар тiзбесi № 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.

6. Утвердить перечень бюджетных программ каждого сельского округа на 2011 год согласно приложению 5.
7. Утвердить резерв районного местного исполнительного органа в сумме 9 000 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 с изменениями, внесенными решением Жуалынского районного маслихата от 29.07.2011 № 40-3; 04.11.2011 № 42-3 (вводится в действие с 01.01.2011).
8. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах Юстиции и вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии                        Секретарь
районного маслихата                        районного маслихата
А. Елекбаев                                Е. Аманбеков
Приложение 1
к решению Жуалынского
районного маслихата № 35-3

6. 2011 жылға әр бір ауылдық округтер бойынша бюджеттік бағдарламалар № 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
7. Аудандық жергілікті атқарушы органның резерві 9 000 мың теңге мөлшерінде бекітілсін.
Ескерту. 7-тармаққа өзгерту енгізілді - Жуалы аудандық мәслихатының 2011.03.30 № 40-3; 2011.11.04 № 42-3(2011 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.
8. Осы Шешім Әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2010 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат                          Аудандық
сессиясының төрағасы                       мәслихаттың хатшысы
А. Елекбаев                                Е. Аманбеков
Жуалы аудандық мәслихатының

26 653
010
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
200
020
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
5 925
023
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
6 500
025
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
24 764
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
183676
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
8 455
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
8 455
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
155 530
002
Программа занятости
16 215
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
3 250
005
Государственная адресная социальная помощь
20 000
006
Жилищная помощь
4 000
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
8 372
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2 587
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
85 100
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
6 600
023
Обеспечение деятельности центра занятости
9 406
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
19 691
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
18 441
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
780
021
Капитальные расходы государственных органов
470
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
209 550
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
6 000
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
6 000
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
95 450
004
Развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
93 450
018
Развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020

26 653
010
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
200
020
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
5 925
023
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
6 500
025
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайту
24 764
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
183 676
123
Қаладағы аудан аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімнің аппараты
8 455
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
8 455
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
155 530
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
16 215
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
3 250
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
20 000
006
Тұрғын үй көмегі
4 000
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
8 372
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2 587
016
18 жасқа дейіні балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
85 100
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
6 600
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
9 406
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
19 691
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету үшін және іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18 441
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
780
021
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
470
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
209 550
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
6 000
004
Азаматтардың жекелген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
6 000
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
95 450
004
Инженерлік коммуниациялық инфрақұрылымды дамыту және жайластыру
93 450
018
Жұмыспен қамту бағдарламасының щеңберінде инженерлік- коммуникациялық дамыту

13 303
006
Капитальные расходы государственных органов
141
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
120 135
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
6 371
099
Реализация мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
6 371
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
27 403
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
9 295
006
Организация санитарного убоя больных животных
401
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
751
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
16 956
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
9 547
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
8 287
003
Земельно-хозяйственное устройство населенных пунктов
117
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ городов районного значения, районов в городе, поселков аулов (сел), аульных (сельских) округов
783
007
Капитальные расходы государственных органов
360
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
76 814
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
76 814
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
12 146
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
12 146
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
8 995
015
Капитальные расходы государственных органов
151
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
3 000
12
Транспорт и коммуникации
214 262
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
214 262
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
214 262
13
Прочие
51 083
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
2 642
006
Поддержка предпринимательской деятельности
2 642
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)

13 303
006
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
141
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
120 135
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
6 371
099
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебiнен ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру
6 371
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
27 403
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 295
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
401
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
751
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
16 956
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
9 547
001
Аудан (облыстық манызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 287
003
Елдi мекендердi жер-шаруашылық орналастыру
117
006
Аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың (селолардың), ауылдық (селолық) округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
783
007
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
360
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
76 814
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
76 814
11
Өнеркәсiп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс
12 146
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
12 146
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
8 995
015
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
151
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
3 000
12
Көлiк және коммуникация
214 262
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
214 262
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
214 262
13
Басқалар
51 083
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
2 642
006
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
2 642
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі

4 000
452
Отдел финансов района (города областного значения
4 000
008
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
4 000
08
Используемые остатки бюджетных средств
0
Приложение 4
к решению Жуалынского
районного маслихата № 35-3
от 24 декабря 2010 года
Перечень районных бюджетных программ не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета на 2011 год
Наименование
Образование
Общеобразовательное обучение
Социальная помощь и социальное обеспечение
Государственная адресная социальная помощь
Государственные пособия на детей до 18 лет
Приложение-5
к решению Жуалынского районного
маслихата № 35-3
от 24 декабря 2010 года
Перечень бюджетных программ каждого сельского округа на 2011 год
Сноска. Приложение 5 в новой редакции, решения маслихата Жуалынского района от 04.11.2011 № 42-3 (вводится в действие с 01.01.2011).
Наименование программ
Аппарат акима района в городе, города
районного значения, поселка, аула (села),
аульного (сельского) округа
001
«Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа»
003
«Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому»
022
«Капитальные расходы государственных органов»
009
«Обеспечение санитарии населенных пунктов»
011
«Благоустройство и озеленение населенных пунктов»
014 «Функционирование системы водоснабжения и водоотведения»
Б.Момышұлы сельский округ

4000
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
4000
008
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
4000
08
Бюджет қаражаттарының қолданылатын қалдықтары
0
Жуалы аудандық мәслихатының
2010 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 35-3 шешіміне 4-қосымша
2011 жылға арналған бюджеттi атқару процесiнде секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттiк бағдарламалар тiзбесi
АТАУЫ
Білім беру
Жалпы білім беру
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
Мемлекеттік атаулы көмек
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақы
Жуалы аудандық мәслихаттың
2010 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 35-3 шешіміне 5-қосымша
2011 жылға әр бір ауылдық округтер бойынша бюджеттік бағдарламалар
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Жуалы аудандық мәслихатының 2011.11.04 № 42-3 (2011 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараттарының атауы
Бағдарлама атауы
001 "Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету"
003 "Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету"
022 "Мемлекеттік органдардың күрделі шығындары"
009 "Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету"
011 "Елді мекендерді аббаттандыру және көгалдандыру"
014 Сумен жабдықтау және су бөлу жүйесінің қызмет етуі
Б.Момышұлы ауылдық округі