Об областном бюджете на 2011-2013 годы
Решение XХХ сессии Карагандинского областного маслихата от 13 декабря 2010 года N 359. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 23 декабря 2010 года N 1887
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить областной бюджет на 2011 – 2013 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2011 год в следующих объемах:
1) доходы – 122445620 тыс. тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 31476787 тыс. тенге;
неналоговым поступлениям – 976951 тыс. тенге;
поступлениям трансфертов – 89991882 тыс. тенге;
2) затраты – 124070164 тыс. тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 2303695 тыс. тенге:
бюджетные кредиты – 7218539 тыс. тенге;
погашение бюджетных кредитов – 4914844 тыс. тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 200000 тыс. тенге:
приобретение финансовых активов – 200000 тыс. тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тыс. тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 4128239 тыс. тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –  4128239 тыс. тенге:
поступление займов – 7218539 тыс. тенге;
погашение займов – 4738177 тыс. тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1647877 тыс. тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями Карагандинского областного маслихата от 15.03.2011 N 376 (вводится в действие с 01.01.2011); от 28.04.2011 N 398 (вводится в действие с 01.01.2011); от 29.07.2011 N 419 (вводится в действие с 01.01.2011); от 29.09.2011 N 441 (вводится в действие с 01.01.2011); от 03.11.2011 N 449 (вводится в действие с 01.01.2011); от 29.11.2011 N 463 (вводится в действие с 01.01.2011).
2. Учесть в составе поступлений областного бюджета на 2011 год целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета согласно приложению 4.
3. Установить на 2011 год нормативы распределения доходов в областной бюджет, в бюджеты районов (городов областного значения) в следующих размерах:
1) по индивидуальному подоходному налогу:
Актогайского, Бухар-Жырауского, Жанааркинского, Каркаралинского, Нуринского, Улытауского, Шетского районов, городов Балхаш, Жезказган, Караганды, Каражал, Приозерск, Сарань, Сатпаев, Темиртау, Шахтинск – по 50 процентов, Абайского района – 55 процентов, Осакаровского района – 65 процентов;
2) по социальному налогу:
Актогайского, Бухар-Жырауского, Жанааркинского, Нуринского, Улытауского районов – по 70 процентов, городов Балхаш, Караганды, Каражал, Приозерск, Сатпаев – по 50 процентов, Абайского, Осакаровского районов – по 100 процентов, Каркаралинского района – 94 процента, Шетского района – 84 процента, города Жезказган – 63 процента, города Сарань – 66 процентов, города Темиртау – 61 процента, города Шахтинск – 85 процентов.

2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы
Қарағанды облыстық мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы XХХ сессиясының N 359 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2010 жылғы 23 желтоқсанда N 1887 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет 12 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2011 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 122445620 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 31476787 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 976951 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 89991882 мың теңге;
2) шығындар – 124070164 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 2303695 мың теңге:
бюджеттік кредиттер - 7218539 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 4914844 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 200000 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 200000 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджеттің дефициті (профициті) – алу 4128239 мың теңге;
6) бюджет дефицитін (профицитін пайдалану) қаржыландыру – 4128239 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 7218539 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 4738177 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылған қалдықтары – 1647877 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгертулер енгізілді - Қарағанды облыстық мәслихатының 2011.03.15 N 376 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2011.04.28 N 398 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2011.07.29 N 419 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2011.09.29 N 441 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2011.11.03 N 449 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2011.11.29 N 463 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімдерімен.
2. 2011 жылға арналған облыстық бюджет түсімдерінің құрамында, республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер 4 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
3. 2011 жылға арналған облыстық бюджетке, аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне кірістерді бөлу нормативтері келесі мөлшерлерде белгіленсін:
1) жеке табыс салығы бойынша:
Ақтоғай, Бұқар жырау, Жаңаарқа, Қарқаралы, Нұра, Ұлытау, Шет аудандарына, Балқаш, Жезқазған, Қарағанды, Қаражал, Приозерск, Саран, Сәтпаев, Теміртау, Шахтинск қалаларына – 50 пайыздан, Абай ауданына – 55 пайыз, Осакаров ауданына – 65 пайыз;
2) әлеуметтік салық бойынша:
Ақтоғай, Бұқар жырау, Жаңаарқа, Нұра, Ұлытау аудандары – 70 пайыздан, Балқаш, Қарағанды, Қаражал, Приозерск, Сәтпаев қалалары – 50 пайыздан, Абай, Осакаров аудандарына – 100 пайыздан, Қарқаралы ауданына – 94 пайыз, Шет ауданына – 84 пайыз, Жезқазған қаласына – 63 пайыз, Саран қаласына – 66 пайыз, Теміртау қаласына – 61 пайыз, Шахтинск қаласына – 85 пайыз.

Сноска. Пункт 3 в редакции решения Карагандинского областного маслихата от 03.11.2011 N 449 (вводится в действие с 01.01.2011).
4. Предусмотреть в областном бюджете на 2011 год объемы субвенций, передаваемых из областного бюджета в бюджеты районов (городов областного значения), в сумме 24069789 тыс. тенге, в том числе:
Абайскому району – 1901715 тыс. тенге;
Актогайскому району – 1090653 тыс. тенге;
городу Балхаш – 977341 тыс. тенге;
Бухар-Жыраускому району – 2707345 тыс. тенге;
Жанааркинскому району – 1576278 тыс. тенге;
городу Караганды – 1972168 тыс. тенге;
городу Каражал – 613667 тыс. тенге;
Каркаралинскому району – 2622403 тыс. тенге;
Нуринскому району – 1836012 тыс. тенге;
Осакаровскому району – 1821948 тыс. тенге;
городу Приозерск – 665320 тыс. тенге;
городу Сарань – 906642 тыс. тенге;
городу Сатпаев – 1849468 тыс. тенге;
городу Шахтинск – 1700234 тыс. тенге;
Шетскому району – 1828595 тыс. тенге.
5. Предусмотреть в областном бюджете на 2011 год объемы бюджетных изъятий из бюджетов районов (городов областного значения) в областной бюджет в сумме 2782633 тыс. тенге, в том числе:
города Жезказган – 810941 тыс. тенге;
города Темиртау – 1910352 тыс. тенге;
Улытауского района – 61340 тыс. тенге.
6. Учесть, что в составе расходов областного бюджета на 2011 год предусмотрены целевые трансферты бюджетам районов (городов областного значения) согласно приложению 5.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов бюджетам районов (городов областного значения) определяется на основании постановления акимата Карагандинской области.
7. Установить на 2011 год гражданским служащим здравоохранения, образования, культуры и спорта, работающим в аульной (сельской) местности, финансируемым из областного бюджета, повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облыстық мәслихатының 2011.11.03 N 449 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
4. 2011 жылға арналған облыстық бюджетте аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне облыстық бюджеттен берілетін субвенциялардың мөлшері 24069789 мың теңге сомасында қарастырылсын, оның ішінде:
Абай ауданына – 1901715 мың теңге;
Ақтоғай ауданына – 1090653 мың теңге;
Балқаш қаласына – 977341 мың теңге;
Бұқар жырау ауданына – 2707345 мың теңге;
Жаңаарқа ауданына – 1576278 мың теңге;
Қарағанды қаласына – 1972168 мың теңге;
Қаражал қаласына – 613667 мың теңге;
Қарқаралы ауданына – 2622403 мың теңге;
Нұра ауданына – 1836012 мың теңге;
Осакаров ауданына – 1821948 мың теңге;
Приозерск қаласына – 665320 мың теңге;
Саран қаласына – 906642 мың теңге;
Сәтбаев қаласына – 1849468 мың теңге;
Шахтинск қаласына – 1700234 мың теңге;
Шет ауданына – 1828595 мың теңге.
5. 2011 жылға арналған облыстық бюджетте аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерінен облыстық бюджетке берілетін бюджеттік алулардың көлемі 2782633 мың теңге сомасында қарастырылсын, оның ішінде:
Жезқазған қаласынан – 810941 мың теңге;
Теміртау қаласынан – 1910352 мың теңге;
Ұлытау ауданынан – 61340 мың теңге.
6. 2011 жылға арналған облыстық бюджет шығыстарының құрамында аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне 5 қосымшаға сәйкес нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін көрсетілген нысаналы трансферттер сомаларын бөлу Қарағанды облысы әкімдігі қаулысының негізінде анықталады.
7. 2011 жылға облыстық бюджеттен қаржыландырылатын, денсаулық сақтау, білім беру, мәдениет және спорттың ауылдық (селолық) жерлерде жұмыс істейтін азаматтық қызметшілерінің осындай қызмет түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің жалақылары мен мөлшерлемелерімен ставка салыстырғанда лауазымдық жалақылары мен тарифтік мөлшерлемелерін жиырма бес пайызға ұлғайту белгіленсін.

8. Утвердить резерв акимата Карагандинской области на 2011 год в сумме 96435 тыс. тенге.
Сноска. Пункт 8 с изменениями, внесенными решениями Карагандинского областного маслихата от 28.04.2011 N 398 (вводится в действие с 01.01.2011); от 03.11.2011 N 449 (вводится в действие с 01.01.2011).
9. Утвердить перечень областных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения областного бюджета на 2011 год, согласно приложению 6.

8. Қарағанды облысы әкімдігінің 2011 жылға арналған резерві 96435 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 8-тармаққа өзгертулер енгізілді - Қарағанды облыстық мәслихатының 2011.04.28 N 398 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2011.11.03 N 449 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімдерімен.
9. 2011 жылға арналған облыстық бюджетті атқару барысында секвестерлеуге жатпайтын облыстық бюджеттік бағдарламалар тізбесі 6 қосымшаға сәйкес бекітілсін.

10. Установить, что в процессе исполнения бюджетов районов (городов областного значения) на 2011 год не подлежат секвестру местные бюджетные программы согласно приложению 7.
11. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии                        М. Шамбулов
Секретарь
областного маслихата                       Б. Жумабеков
Приложение 1
к решению XXX сессии
Карагандинского областного маслихата
от 13 декабря 2010 года № 359
Областной бюджет на 2011 год

10. 2011 жылға арналған аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерін атқару барысында жергілікті бюджеттік бағдарламалардың секвестерлеуге жатпайтыны 7 қосымшаға сәйкес белгіленсін.
11. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы                            М. Шамбұлов
Облыстық мәслихаттың
хатшысы                                    Б. Жұмабеков
Қарағанды облыстық мәслихатының
2010 жылғы 13 желтоқсандағы
XXX сессиясының N 359 шешіміне
1 қосымша
2011 жылға арналған облыстық бюджет

23294
015
Организация содержания служебных животных
27351
016
Проведение операции "Мак"
2686
018
Обеспечение охраны общественного порядка во время проведении мероприятий международного значения за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
40303
019
Содержание, материально-техническое оснащение дополнительной штатной численности миграционной полиции
56537
020
Содержание и материально-техническое оснащение Центра временного размещения оралманов и Центра адаптации и интеграции оралманов
23747
04
Образование
15516701
1
Дошкольное воспитание и обучение
1236533
261
Управление образования области
1236533
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
881535
045
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
354998
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
5094661
260
Управление туризма, физической культуры и спорта области
2300088
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
1904696
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
395392
261
Управление образования области
2794573
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
1468737
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
961898
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
163840
058
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
200098
4
Техническое и профессиональное, послесреднее образование
5987094
253
Управление здравоохранения области
260464
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
161890
044
Оказание социальной поддержки обучающимся по программам технического и профессионального, послесреднего образования
98574
261
Управление образования области
5726630
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
5615033
034
Обновление и переоборудование учебно-производственных мастерских, лабораторий учебных заведений технического и профессионального образования

23294
015
Қызмет жануарларын ұстауды ұйымдастыру
27351
016
"Мак" операциясын өткізу
2686
018
Қоғамдық тәртіпті сақтау және қауіпсіздікті қамтамасыз етуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
40303
019
Көші - қон полициясының қосымша штат санын ұстау, материалдық-техникалық жарақтандыру
56537
020
Оралмандарды уақытша орналастыру орталығын және Оралмандарды бейімдеу мен біріктіру орталығын материалдық-техникалық жарақтандыру және ұстау
23747
04
Бiлiм беру
15516701
1
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту
1236533
261
Облыстың білім басқармасы
1236533
027
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
881535
045
Республикалық бюджеттен аудандық бюджеттерге (облыстық маңызы бар қалаларға) мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
354998
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
5094661
260
Облыстың туризм, дене тәрбиесі және спорт басқармасы
2300088
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
1904696
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
395392
261
Облыстың білім басқармасы
2794573
003
Арнайы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
1468737
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
961898
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
163840
058
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиалық кабинеттер құруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
200098
4
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру
5987094
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
260464
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру мекемелерінде мамандар даярлау
161890
044
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру бағдарламалары бойынша оқитындарға әлеуметтік қолдау көрсету
98574
261
Облыстың білім басқармасы
5726630
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
5615033
034
Техникалық және кәсіптік білім беретін оқу орындарында оқу-өндірістік шеберханаларды, зертханаларды жаңарту және қайта жабдықтау

75000
047
Установление доплаты за организацию производственного обучения мастерам производственного обучения организаций технического и профессионального образования
36597
5
Переподготовка и повышение квалификации специалистов
810270
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
84238
007
Повышение квалификации и переподготовка кадров
84238
253
Управление здравоохранения области
61260
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
61260
261
Управление образования области
664772
010
Повышение квалификации и переподготовка кадров
218302
035
Приобретение учебного оборудования для повышения квалификации педагогических кадров
28000
52
Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках реализации Программы занятости 2020
418470
9
Прочие услуги в области образования
2388143
261
Управление образования области
828980
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
85961
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для областных государственных учреждений образования
29229
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
60938
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
59980
012
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
54885
013
Капитальные расходы государственных органов
7423
033
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
381674
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
148890
271
Управление строительства области
1559163
008
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
227428
037
Строительство и реконструкция объектов образования
1331735
05
Здравоохранение
25272813
1
Больницы широкого профиля
380440
253
Управление здравоохранения области
380440
004
Оказание стационарной медицинской помощи по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и организаций здравоохранения, за исключением медицинских услуг, закупаемых центральным уполномоченным органом в области здравоохранения

75000
047
Аудандардың бюджеттеріне (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен өндірістік оқытуды ұйымдастыру үшін техникалық және кәсіптік білім беретін ұйымдардың өндірістік оқыту шеберлеріне қосымша ақыны белгілеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
36597
5
Мамандарды қайта даярлау және біліктіліктерін арттыру
810270
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
84238
007
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
84238
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
61260
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
61260
261
Облыстың білім басқармасы
664772
010
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
218302
035
Педагогикалық кадрлардың біліктілігін арттыру үшін оқу жабдығын сатып алу
28000
052
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасын іске асыру шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау
418470
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
2388143
261
Облыстың білім басқармасы
828980
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
85961
005
Білім берудің мемлекеттік облыстық мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
29229
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
60938
011
Балалар мен жеткіншектердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
59980
012
Дамуында проблемалары бар балалар мен жеткіншектердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
54885
013
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
7423
033
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
381674
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
148890
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1559163
008
Білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға аудандар облыстық бюджеттен (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
227428
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
1331735
05
Денсаулық сақтау
25272813
1
Кең бейiндi ауруханалар
380440
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
380440
004
Денсаулық сақтау саласындағы орталық уәкілетті орган сатып алатын медициналық қызметтерді қоспағанда, бастапқы медициналық-санитарлық көмек және денсаулық сақтау ұйымдары мамандарын жіберу бойынша стационарлық медициналық көмек көрсету

35612
037
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мероприятий Программы занятости 2020
180043
265
Управление предпринимательства и промышленности области
33868
018
Обучение предпринимательству участников Программы занятости 2020
33868
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
15998387
1
Жилищное хозяйство
7412406
271
Управление строительства области
7412406
014
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
4942568
024
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
114102
027
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1125000
031
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
66436
056
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
1164300
2
Коммунальное хозяйство
8585981
271
Управление строительства области
2445066
013
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
135000
030
Развитие объектов коммунального хозяйства
130760
033
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения
1770605
044
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения
408701
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
6140915
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и коммунального хозяйства
54169
005
Капитальные расходы государственных органов
1456
009
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджету города Приозерск Карагандинской области на поддержание инфраструктуры города
550906
025
Целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджету города Приозерск Карагандинской области на поддержание инфраструктуры города

35612
037
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының іс - шараларын іске асыруға республикалық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне нысаналы ағымдағы трансферттері
180043
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
33868
018
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасына қатысушыларды кәсіпкерлікке оқыту
33868
07
Тұрғын үй - коммуналдық шаруашылық
15998387
1
Тұрғын үй шаруашылығы
7412406
271
Облыстың құрылыс басқармасы
7412406
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
4942568
024
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
114102
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік - коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
1125000
031
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік - коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
66436
056
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамуына аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен нысаналы даму трансферттері
1164300
2
Коммуналдық шаруашылық
8585981
271
Облыстың құрылыс басқармасы
2445066
013
Коммуналдық шаруашылықты дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы даму трансферттер
135000
030
Коммуналдық шаруашылық объектілерін дамыту
130760
033
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау жүйесін дамытуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттер
1770605
044
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау жүйесін дамытуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттер
408701
279
Облыстың Энергетика және тұрғын үй - коммуналдық шаруашылық басқармасы
6140915
001
Жергілікті деңгейде энергетика және коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
54169
005
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
1456
009
Қарағанды облысы Приозерск қаласының бюджетіне қаланың инфрақұрылымын қолдауға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
550906
025
Қарағанды облысы Приозерск қаласының бюджетіне қаланың инфрақұрылымын қолдауға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер

Сноска. Приложение 4 в редакции решения Карагандинского областного маслихата от 03.11.2011 N 449 (вводится в действие с 01.01.2011).
Наименование
Сумма (тыс. тенге)
1
2
Всего
38394418
в том числе:
Целевые текущие трансферты
14849814
Целевые трансферты на развитие
16326065
Бюджетные кредиты
7218539
в том числе:
Целевые текущие трансферты:
14849814
в том числе:
Департамент внутренних дел области
121731
На проведение операции "Мак"
2686
На обеспечение охраны общественного порядка во время проведении мероприятий международного значения
40303
На содержание, материально-техническое оснащение дополнительной штатной численности миграционной полиции
56537
На содержание и материально-техническое оснащение Центра временного размещения оралманов и Центра адаптации и интеграции оралманов
22205
Управление экономики и бюджетного планирования области
46202
На реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов
46202
Управление образования области
2683481
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
881535
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
367602
На обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
91033
На оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
163840
На создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
200098
На обновление и переоборудование учебно-производственных мастерских, лабораторий учебных заведений технического и профессионального образования
75000
На приобретение учебного оборудования для повышения квалификации педагогических кадров
28000
На ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
381674
На установление доплаты за организацию производственного обучения мастерам производственного обучения организаций технического и профессионального образования
36597
На повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках реализации Программы занятости 2020
418470
На реализацию мероприятий в рамках реализации Государственной программы развития здравоохранения Республики Казахстан "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы
39632
Управление здравоохранения области
4996637
На обеспечение и расширение гарантийного объема бесплатной медицинской помощи

Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облыстық мәслихатының 2011.11.03 N 449 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
Атауы
Сома (мың теңге)
1
2
Барлығы
38394418
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
14849814
Нысаналы даму трансферттері
16326065
Бюджеттік кредиттер
7218539
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
14849814
оның ішінде:
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
121731
"Мак" операциясын өткізуге
2686
Қоғамдық тәртіпті сақтау және қауіпсіздікті қамтамасыз етуге
40303
Көші-кон полициясының қосымша штаттық санын материалдық-техникалық жарақтандыру және ұстау, оралмандарды құжаттандыруға
56537
Оралмандарды уақытша орналастыру орталығын және Оралмандарды бейімдеу мен біріктіру орталығын материалдық-техникалық жарақтандыру және ұстауға
22205
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
46202
Әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға
46202
Облыстың білім беру басқармасы
2683481
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға
881535
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайтуға
367602
Үйде оқытылатын мүгедек-балаларды бағдарламалық қамтамасыз етумен, жабдықтармен қамтамасыз етуге
91033
Негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға
163840
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиалық кабинеттер құруға
200098
Техникалық және кәсіптік білім беретін оқу орындарында оқу-өндірістік шеберханаларды, зертханаларды жаңарту және қайта жабдықтауға
75000
Педагогикалық кадрлардың біліктілігін арттыру үшін оқыту жабдығын сатып алуға
28000
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне
381674
Өндірістік оқытуды ұйымдастыру үшін техникалық және кәсіптік білім беретін ұйымдардың өндірістік оқыту шеберлеріне қосымша ақыны белгілеуге
36597
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасын іске асыру шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау
418470
Қазақстан Республикасының "Саламатты Қазақстан" Денсаулық сақтауды дамытудың 2011-2015 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде іс-шараларды іске асыруға
39632
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
4996637
Тегін медициналық көмектің кепілдік көлемін кеңейтуге және қамтамасыз етуге

2252463
На закуп лекарственных средств, вакцин и других иммунобиологических препаратов
1410312
На материально-техническое оснащение медицинских организаций здравоохранения на местном уровне
1327073
На реализацию мероприятий в рамках реализации Государственной программы развития здравоохранения Республики Казахстан "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы
6789
Управление координации занятости и социальных программ области
617285
На развитие сети отделений дневного пребывания в медико-социальных учреждениях
21108
На введение стандартов специальных социальных услуг
301212
На размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
35612
На поддержку частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020"
79310
На реализацию мероприятий Программы занятости 2020
180043
Управление туризма, физической культуры и спорта области
617
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ-интернатов для одаренных в спорте детей
617
Управление предпринимательства и промышленности области
708281
На субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках  программы "Дорожная карта бизнеса 2020"
591203
На частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020"
19202
На сервисную поддержку ведения бизнеса в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020"
64008
Обучение предпринимательству участников Программы занятости 2020
33868
Управление сельского хозяйства области
3065517
На поддержку семеноводства
56548
На государственную поддержку племенного животноводства
223174
На субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства
1910014
На субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
388456
На проведение противоэпизотических мероприятий
292232
На субсидирование повышения продуктивности и качества товарного рыбоводства
3232
На централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
191861
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
550906
На поддержание инфраструктуры города Приозерск Карагандинской области
550906
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
2059157
На капитальный ремонт дорог областного и районного значения
2059157
Целевые трансферты на развитие:

2252463
Дәрі - дәрмек вакциналар және басқа да иммунобиологиялық препараттар сатып алуға
1410312
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтаудың медициналық ұйымдарын материалдық-техникалық жарақтандыруға
1327073
Қазақстан Республикасының "Саламатты Қазақстан" Денсаулық сақтауды дамытудың 2011-2015 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде іс-шараларды іске асыруға
6789
Облыстың жұмыспен қамтылу мен әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасы
617285
Медико-әлеуметтік мекемелердегі күндізгі келу бөлімдерінің желісін дамытуға
21108
Арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге
301212
Үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
35612
"Бизнестің 2020 жылға дейінгі жол картасы" бағдарламасы шеңберінде бизнес жүргізуді сервистік қолдауға
79310
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының іс-шараларын іске асыруға
180043
Облыстың туризм, дене тәрбиесі және спорт басқармасы
617
Спорттағы дарынды балаларға арналған мектеп-интернаттардың мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін ұлғайтуға
617
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
708281
"Бизнестің жол картасы 2020" бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша проценттік ставкаларды субсидиялау
591203
"Бизнестің жол картасы 2020" бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
19202
"Бизнестің жол картасы 2020" бағдарламасы шеңберінде бизнес жүргізуді сервистік қолдау
64008
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасына қатысушыларды кәсіпкерлікке оқытуға
33868
Облыстың ауыл шаруашылық басқармасы
3065517
Тұқым шаруашылығын қолдауға
56548
Асыл тұқымды мал шаруашылықты қолдауға
223174
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялауға
1910014
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялауға
388456
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар
292232
Тауарлық балық өсіру өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялауға
3232
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауға (жеткізуге)
191861
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
550906
Қарағанды облысы Приозерск қаласының бюджетіне қаланың инфрақұрылымын қолдауға
550906
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобильдер жолдары басқармасы
2059157
Облыстық және аудандық маңызы бар жолдарды күрделі жөндеуге
2059157
Нысаналы даму трансферттері:

16326065
в том числе:
Управление строительства области
15651817
На строительство и реконструкцию объектов образования
958537
На развитие системы водоснабжения
1770605
На развитие объектов коммунального хозяйства
235325
На развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1125000
На строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
4942568
На развитие теплоэнергетической системы
2487641
На развитие объектов водного хозяйства
1661981
На развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020"
1305860
На развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
1164300
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
674248
На развитие транспортной инфраструктуры
674248
Бюджетные кредиты
7218539
в том числе:
Управление строительства области
6565500
На строительство и (или) приобретение жилья
6565500
Управление экономики и бюджетного планирования области
143039
Бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов
143039
Управление сельского хозяйства области
510000
Предоставление бюджетных кредитов для содействия развитию предпринимательства на селе в рамках Программы занятости 2020
510000
Приложение 5
к решению XXX сессии
Карагандинского областного маслихата
от 13 декабря 2010 года № 359
Целевые трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на 2011 год
Сноска. Приложение 5 в редакции решения Карагандинского областного маслихата от 29.11.2011 N 463 (вводится в действие с 01.01.2011).
Наименование
Сумма (тыс. тенге)
1
2
Всего
33516238
в том числе:
Целевые текущие трансферты
10640067
Целевые трансферты на развитие
16167632
Бюджетные кредиты
6708539
в том числе:
Целевые текущие трансферты:
10640067
в том числе:
Управление экономики и бюджетного планирования области
46202
На реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов
46202
Управление образования области
2169051
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
881535
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
354998
На оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии и биологии в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
163840
На создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
200098
На ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей

16326065
оның ішінде:
Облыстың құрылыс басқармасы
15651817
Білім беру объектілерінің құрылысына және қайта жөндеуге
958537
Сумен жабдықтау жүйесін дамытуға
1770605
Коммуналдық шаруашылық объектілерін дамытуға
235325
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға
1125000
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және (немесе) сатып алуға
4942568
Жылу энергетикасы жүйесін дамытуға
2487641
Су шаруашылығының объектілерін дамытуға
1661981
"Бизнестің жол картасы 2020" бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамытуға
1305860
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамуына
1164300
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
674248
Көлік инфрақұрылымын дамытуға
674248
Бюджеттік кредиттер
7218539
оның ішінде:
Облыстың құрылыс басқармасы
6565500
Тұрғын үй салуға және (немесе) сатып алуға
6565500
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
143039
Әлеуметтік саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер
143039
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
510000
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде ауылдағы кәсіпкерліктің дамуына ықпал ету үшін бюджеттік кредиттер беру
510000
Қарағанды облыстық мәслихатының
2010 жылғы 13 желтоқсандағы
XXX сессиясының N 359 шешіміне
5 қосымша
2011 жылға арналған аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы трансферттер
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облыстық мәслихатының 2011.11.29 N 463 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
Атауы
Сома (мың теңге)
1
2
Барлығы
33516238
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
10640067
Нысаналы даму трансферттері
16167632
Бюджеттік кредиттер
6708539
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
10640067
оның ішінде:
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
46202
Әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға
46202
Облыстың білім беру басқармасы
2169051
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға
881535
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайтуға
354998
Негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға
163840
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиалық кабинеттер құруға
200098
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата - аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп - ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне

260
Управление туризма, физической культуры и спорта области
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
261
Управление образования области
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
05
Здравоохранение
253
Управление здравоохранения области
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
006
Услуги по охране материнства и детства
007
Пропаганда здорового образа жизни
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
010
Оказание амбулаторно-поликлинической помощи населению за исключением медицинской помощи, оказываемой из средств республиканского бюджета
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
021
Обеспечение онкологических больных химиопрепаратами
022
Обеспечение больных с хронической почечной недостаточностью, миастенией, а также больных после трансплантации почек лекарственными средствами
026
Обеспечение факторами свертывания крови при лечении взрослых, больных гемофилией
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
029
Областные базы спецмедснабжения
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
256
Управление координации занятости и социальных программ области
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
261
Управление образования области

260
Облыстың туризм, дене тәрбиесі және спорт басқармасы
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
261
Облыстың білім басқармасы
003
Арнайы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
05
Денсаулық сақтау
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдарын және дәрілерді өндіру
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі қызметтер
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
008
Қазақстан Республикасында ЖҚТБ індетінің алдын алу және қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
009
Туберкулезден, жұқпалы және психикалық аурулардан және жүйкесі бұзылуынан, соның ішінде жүйкеге әсер ететін заттарды қолданылуымен байланысты зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
010
Республикалық бюджет қаражатынан көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, халыққа амбулаторлық-емханалық көмек көрсету
011
Жедел медициналық көмек көрсету және санитарлық авиация
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және мамандандырылған балалар және емдік тамақ өнімдерімен қамтамасыз ету
019
Туберкулез ауруларын туберкулез ауруларына қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
020
Диабет ауруларын диабетке қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
021
Онкологиялық ауруларды химия препараттарымен қамтамасыз ету
022
Бүйрек функциясының созылмалы жеткіліксіздігі, миастениямен ауыратын науқастарды, сондай-ақ бүйрегі транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
026
Гемофилиямен ауыратын ересек адамдарды емдеу кезінде қанның ұюы факторлармен қамтамасыз ету
027
Халыққа иммунды алдын алу жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық-биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
036
Жіті миокард инфаркт сырқаттарын тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
015
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) жүйкесі бұзылған мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
261
Облыстың білім басқармасы