О внесении изменений в решение XXVIII сессии Карагандинского городского маслихата от 23 декабря 2009 года N 302 "О бюджете города Караганды на 2010-2012 годы"
Решение XXХI сессии IV созыва Карагандинского городского маслихата от 25 марта 2010 года N 324. Зарегистрировано Управлением юстиции города Караганды 31 марта 2010 года N 8-1-110. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Карагандинский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XXVIII сессии Карагандинского городского маслихата от 23 декабря 2009 года N 302 "О бюджете города Караганды на 2010 - 2012 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-1-106, опубликовано в газете "Взгляд на события" от 30 декабря 2009 года N 140 (604)) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "23 084 916" заменить цифрами "23 149 351";
цифры "12 274 918" заменить цифрами "12 339 353";
в подпункте 2):
цифры "23 469 222" заменить цифрами "23 926 208";
в подпункте 4):
цифры "434 306" заменить цифрами "826 857";
в подпункте 5):
цифры "434 306" заменить цифрами "826 857";
цифры "25 306" заменить цифрами "417 857";
2) приложения 1, 2, 3, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель XXXI сессии
Карагандинского городского
маслихата IV созыва
О. Буздалина
Секретарь Карагандинского
городского маслихата
К. Бексултанов
Приложение 1
к решению XXXI сессии
Карагандинского городского маслихата
от 25 марта 2010 года N 324
Приложение 1
к решению XXVIII сессии
Карагандинского городского маслихата
от 23 декабря 2009 года N 302
Бюджет города Караганды на 2010 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

Қарағанды қалалық мәслихатының 2009 жылғы 23 желтоқсандағы XХVІІІ сессиясының "Қарағанды қаласының 2010 - 2012 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 302 шешіміне өзгертулер енгізу туралы
Қарағанды қалалық мәслихатының IV шақырылған XXХI сессиясының 2010 жылғы 25 наурыздағы N 324 шешімі. Қарағанды қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 31 наурызда N 8-1-110 тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты өз әрекетін тоқтатты
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Қарағанды қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "Қарағанды қаласының 2010 - 2012 жылдарға арналған бюджеті туралы" Қарағанды қалалық мәслихатының XХVІІІ сессиясының 2009 жылғы 23 желтоқсандағы N 302 шешіміне (нормативтiк құқықтық актілерді мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде N 8-1-106 болып тіркелген, 2009 жылғы 30 желтоқсандағы N 140 (604) "Взгляд на события" газетінде жарияланған), төмендегідей өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармағының:
1) тармақшасындағы:
"23 084 916" саны "23 149 351" санымен ауыстырылсын;
"12 274 918" саны "12 339 353" санымен ауыстырылсын;
2) тармақшасындағы:
"23 469 222" саны "23 926 208" санымен ауыстырылсын;
4) тармақшасындағы:
"434 306" саны "826 857" санымен ауыстырылсын;
5) тармақшасындағы:
"434 306" саны "826 857" санымен ауыстырылсын;
"25 306" саны "417 857" санымен ауыстырылсын;
2) аталмыш шешімнің 1, 2, 3, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
IV шақырылған Қарағанды
қалалық мәслихаттың
XXXI сессиясының төрайымы
О. Буздалина
Қарағанды қалалық
мәслихаттың хатшысы
Қ. Бексұлтанов
Қарағанды қалалық мәслихатының
2010 жылғы 25 наурыздағы XXXI сессиясының
N 324 шешіміне
1 қосымша
Қарағанды қалалық мәслихатының
2009 жылғы 23 желтоқсандағы XXVIII сессиясының
N 302 шешіміне
1 қосымша
Қарағанды қаласының 2010 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сома, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
1. Кірістер