О внесении изменений в решение XXVIII сессии Карагандинского городского маслихата от 23 декабря 2009 года N 302 "О бюджете города Караганды на 2010-2012 годы"
Решение XXХVIII сессии IV созыва Карагандинского городского маслихата от 14 сентября 2010 года N 398. Зарегистрировано Управлением юстиции города Караганды 23 сентября 2010 года N 8-1-117. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Карагандинский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XXVIII сессии Карагандинского городского маслихата от 23 декабря 2009 года N 302 "О бюджете города Караганды на 2010 - 2012 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-1-106, опубликовано в газете "Взгляд на события" от 30 декабря 2009 года N 140 (604)), в которое внесены изменения решением XXXI сессии Карагандинского городского маслихата от 25 марта 2010 года N 324 "О внесении изменений в решение XXVIII сессии Карагандинского городского маслихата от 23 декабря 2009 года N 302 "О бюджете города Караганды на 2010 - 2012 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-1-110, опубликовано в газете "Взгляд на события" от 2 апреля 2010 года N 037 (641)), решением XXXII сессии Карагандинского городского маслихата от 14 апреля 2010 года N 340 "О внесении изменений в решение XXVIII сессии Карагандинского городского маслихата от 23 декабря 2009 года N 302 "О бюджете города Караганды на 2010 - 2012 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-1-114, опубликовано в газете "Взгляд на события" от 7 мая 2010 года N 051 (655)), следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "24 111 764" заменить цифрами "24 522 055";
цифры "12 623 857" заменить цифрами "12 724 264";
цифры "9 312 467" заменить цифрами "9 622 351";
в подпункте 2):
цифры "24 878 151" заменить цифрами "25 288 442";
2) в пункте 7:
цифры "287 650" заменить цифрами "293 144";
3) приложения 1, 4, 5 к указанному решению изложить в редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель XXXVIII сессии
Карагандинского городского
маслихата IV созыва
А. Паршенко
Секретарь Карагандинского
городского маслихата
К. Бексултанов
Приложение 1
к решению XXXVIII сессии
Карагандинского городского маслихата
от 14 сентября 2010 года N 398
Приложение 1
к решению XXVIII сессии
Карагандинского городского маслихата
от 23 декабря 2009 года N 302
Бюджет города Караганды на 2010 год
категория
Сумма, тыс. тенге
класс
подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

Қарағанды қалалық мәслихатының 2009 жылғы 23 желтоқсандағы XХVІІІ сессиясының "Қарағанды қаласының 2010-2012 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 302 шешіміне өзгертулер енгізу туралы
Қарағанды қалалық мәслихатының IV шақырылған XXХVIII сессиясының 2010 жылғы 14 қыркүйектегі N 398 шешімі. Қарағанды қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 23 қыркүйекте N 8-1-117 тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты өз әрекетін тоқтатты
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Қарағанды қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "Қарағанды қаласының 2010-2012 жылдарға арналған бюджеті туралы" Қарағанды қалалық мәслихатының XХVІІІ сессиясының 2009 жылғы 23 желтоқсандағы N 302 шешіміне (Нормативтiк құқықтық актілерді мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде N 8-1-106 болып тіркелген, 2009 жылғы 30 желтоқсандағы N 140 (604) "Взгляд на события" газетінде жарияланған), "Қарағанды қалалық мәслихатының 2009 жылғы 23 желтоқсандағы XХVІІІ сессиясының "Қарағанды қаласының 2010-2012 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 302 шешіміне өзгертулер енгізу туралы" Қарағанды қалалық мәслихаттың XХХІ сессиясының 2010 жылғы 25 наурыздағы N 324 шешімімен өзгертулер енгізілген (Нормативтiк құқықтық актілерді мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде N 8-1-110 болып тіркелген, 2010 жылғы 2 сәуірдегі N 037 (641) "Взгляд на события" газетінде жарияланған), "Қарағанды қалалық мәслихатының 2009 жылғы 23 желтоқсандағы XХVІІІ сессиясының "Қарағанды қаласының 2010-2012 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 302 шешіміне өзгертулер енгізу туралы" Қарағанды қалалық мәслихаттың XХХІI сессиясының 2010 жылғы 14 сәуірдегі N 340 шешімімен өзгертулер енгізілген (Нормативтiк құқықтық актілерді мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде N 8-1-114 болып тіркелген, 2010 жылғы 7 мамырдағы N 051 (655) "Взгляд на события" газетінде жарияланған), төмендегідей өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармағының:
1) тармақшасындағы:
"24 111 764" саны "24 522 055" санымен ауыстырылсын;
"12 623 857" саны "12 724 264" санымен ауыстырылсын;
"9 312 467" саны "9 622 351" санымен ауыстырылсын;
2) тармақшасындағы:
"24 878 151" саны "25 288 442" санымен ауыстырылсын;
2) 7 тармағының:
"287 650" саны "293 144" санымен ауыстырылсын;
3) аталмыш шешімнің 1, 4, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
IV шақырылған Қарағанды
қалалық мәслихаттың
XXXVIII сессиясының төрағасы
А. Паршенко
Қарағанды қалалық
мәслихатының хатшысы
Қ. Бексұлтанов
Қарағанды қалалық мәслихатының
2010 жылғы 14 қыркүйектегі
XXXVIII сессиясының N 398 шешіміне
1 қосымша
Қарағанды қалалық мәслихатының
2009 жылғы 23 желтоқсандағы
XXVIII сессиясының N 302 шешіміне
1 қосымша
Қарағанды қаласының 2010 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сома, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
1. Кірістер

321009
467
Отдел строительства района (города областного значения)
1900
037
Строительство и реконструкция объектов образования
1900
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2266304
2
Социальная помощь
2195056
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1699150
002
Программа занятости
284112
005
Государственная адресная социальная помощь
68292
006
Жилищная помощь
42333
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
583516
008
Социальная поддержка военнослужащих внутренних войск и срочной службы
3629
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
4679
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
71746
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
112216
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
22149
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
330000
019
Обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
12208
020
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью "За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг." или медалью "За победу над Японией", проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
164270
464
Отдел образования района (города областного значения)
495906
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
495906
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
71248
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)

321009
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
1900
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
1900
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2266304
2
Әлеуметтiк көмек
2195056
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1699150
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
284112
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
68292
006
Тұрғын үй көмегі
42333
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
583516
008
Ішкі әскерлер мен мерзімді қызметтегі әскери қызметкерлерді әлеуметтік қолдау
3629
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
4679
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
71746
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
112216
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
22149
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдарымен қамтамасыз етуге және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
330000
019
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз ету
12208
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), "1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн" медалімен немесе "Жапонияны жеңгені үшін" медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу
164270
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
495906
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
495906
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
71248
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі

020
Целевые текущие трансферты в вышестоящие бюджеты в связи с изменением фонда оплаты труда в бюджетной сфере
279300
IV. Сальдо по операциям с финансовыми активами:
60500
Приобретение финансовых активов
60500
13
Прочие
60500
9
Прочие
60500
452
Отдел финансов района (города областного значения)
60500
014
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
60500
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
V. Дефицит (профицит ) бюджета
-826887
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
826887
Приложение 2
к решению XXXVIII сессии
Карагандинского городского маслихата
от 14 сентября 2010 года N 398
Приложение 4
к решению XXVIII сессии
Карагандинского городского маслихата
от 23 декабря 2009 года N 302
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из областного бюджета, учтенные в составе поступлений и расходов бюджета города на 2010 год
Наименование
Сумма (тыс. тенге)
1
2
Всего
9892387
в том числе:
Целевые текущие трансферты
4325323
Целевые трансферты на развитие
4718064
Бюджетные кредиты
849000
Целевые текущие трансферты
4325323
в том числе:
На оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
24582
На создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждений начального, основного среднего и общего среднего образования
33246
На содержание вновь вводимых объектов образования
59350
На обеспечение учебными материалами дошкольных организаций образования, организаций среднего, технического и профессионального, послесреднего образования, институтов повышения квалификации по предмету "Самопознание"
31534
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
183797
На выплату государственной адресной социальной помощи и ежемесячного государственного пособия на детей до 18 лет в связи с ростом размера прожиточного минимума
4290
в том числе:
на выплату государственной адресной социальной помощи
3420
на выплату государственных пособий на детей до 18 лет из малообеспеченных семей
870
На увеличение норм питания в медико-социальных учреждениях
5448
На расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики
175200
в том числе:
социальные рабочие места
79200
молодежная практика
96000
Для выплаты единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью "За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг." или медалью "За победу над Японией", проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне

020
Бюджет саласындағы еңбекақы төлеу қорының өзгеруіне байланысты жоғары тұрған бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
279300
IV. Қаржы активтерiн сатып алу
60500
13
Басқалар
60500
9
Басқалар
60500
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
60500
014
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
60500
Атауы
Сома (мың теңге)
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
-826887
VІ. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
826887
Қарағанды қалалық мәслихатының
2010 жылғы 14 қыркүйектегі
XXXVIII сессиясының N 398 шешіміне
2 қосымша
Қарағанды қалалық мәслихатының
2009 жылғы 23 желтоқсандағы
XXVIII сессиясының N 302 шешіміне
4 қосымша
2010 жылға арналған қала бюджетінің түсімдері мен шығыстары құрамында ескерілген облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер және бюджеттік несиелер
Атауы
Сома (мың теңге)
1
2
Барлығы
9892387
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
4325323
Нысаналы даму трансферттері
4718064
Бюджеттік кредиттер
849000
Ағымдағы нысаналы трансферттер
4325323
оның ішінде:
Негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға берілетін
24582
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиалық кабинеттер құруға берілетін
33246
Жаңадан іске қосылатын білім беру объектілерін ұстауға берілетін
59350
"Өзін-өзі тану" пәні бойынша мектепке дейінгі білім беру ұйымдарын, орта білім беру, техникалық және кәсіптік білім беру, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарын, біліктілікті арттыру институттарын оқу материалдарымен қамтамасыз етуге арналған
31534
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға
183797
Ең төменгі күнкөрістің мөлшері өскеніне байланысты мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмегін және 18 жасқа дейінгі балаларға айсайынғы мемлекеттік жәрдемақыға берілетін
4290
оның ішінде:
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге
3420
аз қамтылған отбасылардың 18 жасқа дейінгі балаларына мемлекеттік жәрдемақы төлеуге
870
Медициналық-әлеуметтік мекемелердің тамақтану нормасын ұлғайтуға
5448
Әлеуметтік жұмыс орындары және жастар тәжірибесі бағдарламасын кеңейтуге
175200
оның ішінде:
әлеуметтік жұмыс орындары
79200
жастар саясаты
96000
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), "1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн" медалімен немесе "Жапонияны жеңгені үшін" медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу үшін берілетін

164270
На обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
12208
На капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
227811
На содержание подразделений местных исполнительных органов в области ветеринарии
1824
в том числе:
содержание ветеринарных служб
1531
материально-техническое оснащение ветеринарных служб
293
На проведение противоэпизоотических мероприятий
1299
На ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
639805
На реализацию региональной программы развития автомобильных дорог Карагандинской области на 2006-2012 годы, на организацию внутригородских (внутрирайонных) общественных перевозок, на жилищно-коммунальное хозяйство
1941871
На ремонт и содержание автомобильных дорог районного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
764096
На пополнение фонда животных зоологического парка
15000
На развитие массового спорта
39692
Целевые трансферты на развитие

164270
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарды төлеуді қамтамасыз етуге берілетін
12208
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымды жөндеуге берілетін
227811
Ветеринария саласындағы жергілікті атқарушы органдардың бөлімшелерін ұстауға берілетін
1824
оның ішінде:
ветеринар қызметтерін ұстау
1531
ветеринарлық қызметтерді материалдық-техникалық жарақтандыру
293
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге берілетін
1299
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеуге және елді-мекендерді көркейтуге берілетін
639805
Қалаішілік (ауданішілік) қоғамдық тасымалдауды ұйымдастыруға, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығына Қарағанды облысының 2006-2012 жылдарға арналған автомобиль жолдарын дамыту аймақтық бағдарламасын іске асыруға берілетін
1941871
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын, қала және елді-мекендер көшелерін жөндеуге және ұстауға берілетін
764096
Хайуанаттар паркінің жануарлар қорын толықтыруға
15000
Бұқаралық спортты дамытуға
39692
Нысаналы даму трансферттер

4718064
в том числе:
На развитие теплоэнергетической системы
1897900
На развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в соответствии с Государственной программой жилищного строительства в Республике Казахстан на 2008-2010 годы
1730150
На развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
855014
На разработку проектно-сметной документации на строительство путепровода транспортной линии
27000
На строительство водовода N 5 от ВОС до водопроводного кольца за автодорогой на город Темиртау
208000
Бюджетные кредиты
849000
в том числе:
На строительство и (или) приобретение жилья по нулевой ставке вознаграждения (интереса) в соответствии с Государственной программой развития жилищного строительства в Республике Казахстан на 2008-2010 годы
849000
Приложение 3
к решению XXXVIII сессии
Карагандинского городского маслихата
от 14 сентября 2010 года N 398
Приложение 5
к решению XXVIII сессии
Карагандинского городского маслихата
от 23 декабря 2009 года N 302
Бюджетные программы района имени Казыбек би и Октябрьского района города Караганды на 2010 год
Функциональная группа
Сумма, тысяч тенге
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
1
2
3
4
5
6
Бюджетные программы района имени Казыбек би
1043983
01
Государственные услуги общего характера
61655
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
61655
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
61655
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
61655
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
982328
2
Коммунальное хозяйство
368000
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
368000
015
Ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
368000
3
Благоустройство населенных пунктов
614328
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
614328
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
2812
010
Содержание мест захоронений и погребение безродных
2516
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
609000
Бюджетные программы Октябрьского района
351578
01
Государственные услуги общего характера
70548
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
70548

4718064
оның ішінде:
Жылу-энергетика жүйесін дамытуға берілетін
1897900
Қазақстан Республикасының 2008-2010 жылдарға арналған тұрғын үй құрылысы Мемлекеттік бағдарламасына инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға берілетін
1730150
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және елді-мекендерді көркейтуге берілетін
855014
Көлік линиясыны жол құрылысына арналған жобалау-сметалық құжаттамасын жасауға
27000
ВОС-тан Теміртау қаласының автомобиль жолының артындағы су құбыры құдығына дейін N 5 су тартқышының құрылысына
208000
Бюджеттік кредиттер
849000
оның ішінде:
Қазақстан Республикасының 2008-2010 жылдарға арналған тұрғын үй құрылысы Мемлекеттік бағдарламасына сәйкес нольдік ставка сыйақы (мүдде) бойынша тұрғын үй салуға және (немесе) сатып алуға
849000
Қарағанды қалалық мәслихатының
2010 жылғы 14 қыркүйектегі
XXXVIII сессиясының N 398 шешіміне
3 қосымша
Қарағанды қалалық мәслихатының
2009 жылғы 23 желтоқсандағы
XXVIII сессиясының N 302 шешіміне
5 қосымша
Қарағанды қаласының Қазыбек би атындағы және Октябрь аудандарының 2010 жылға арналған бюджеттік бағдарламалары
Функционалдық топ
Сома, мың теңге
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
1
2
3
4
5
6
Қазыбек би атындағы ауданның бюджеттік бағдарламалары
1043983
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер
61655
1
Мемлекеттік басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкілді, атқарушы және басқа органдар
61655
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
61655
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
61655
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
982328
2
Коммуналдық шаруашылық
368000
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
368000
015
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеу және елді-мекендерді көркейту
368000
3
Елді–мекендерді көркейту
614328
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
614328
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
2812
010
Жерлеу орындарын күтіп-ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу
2516
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
609000
Октябрь ауданының бюджеттік бағдарламалары
351578
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер
70548
1
Мемлекеттік басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкілді, атқарушы және басқа органдар
70548