О внесении дополнений в решение Жезказганского городского маслихата от 16 июля 2010 года N 24/296 "Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи населению города Жезказгана"
Решение Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 23 декабря 2010 года N 28/344. Зарегистрировано Управлением юстиции города Жезказган Карагандинской области 31 декабря 2010 года N 8-2-130. Утратило силу - решением Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 24 мая 2012 года N 6/50
Сноска. Утратило силу - решением Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 24.05.2012 N 6/50 (вводится в действие со дня официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года "О жилищных отношениях", Жезказганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести дополнение в решение Жезказганского городского маслихата от 16 июля 2010 года N 24/296 "Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи населению города Жезказгана" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов за номером 8-2-122, опубликованное 27 августа 2010 года N 63 (7680), 3 сентября 2010 года N 64 (7681), 10 сентября 2010 года N 65 (7682) в газете "Сарыарқа" и 24 августа 2010 года N 55 (225), 27 августа N 56 (226) в газете "Жезказганская правда").
1) в преамбуле Правил предоставления жилищной помощи населению города Жезказгана (далее - Правила) на государственном языке после слов "және Жезқазған қаласының" дополнить словами "аз қамтылған";
в преамбуле Правил на русском языке после слов "порядок предоставления жилищной помощи" дополнить словом "малообеспеченным";
2) в абзаце первом пункта 1 Правил на государственном языке после слов "Тұрғын үй көмегі" дополнить словами "аз қамтылған";
в пункте 1 Правил на русском языке после слов "Жилищная помощь предоставляется" дополнить словом "малообеспеченным".
2. Контроль за выполнением данного решения возложить на постоянные комиссии городского маслихата.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования и распространяется на отношения возникшие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии,
Секретарь городского маслихата             Абдиров К.С.
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного                 Мырзаханов Баглан
учреждения "Отдел занятости                Мырзаханович
и социальных программ города Жезказгана"
23.12.2010 год

Жезқазған қалалық мәслихатының 2010 жылғы 16 шілдедегі N 24/296 "Жезқазған қаласының тұрғындарына тұрғын үй көмегін көрсету Ережесін бекіту туралы" шешіміне толықтырулар енгізу туралы
Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы N 28/344 шешімі. Қарағанды облысы Жезқазған қаласы Әділет басқармасында 2010 жылғы 31 желтоқсанда N 8-2-130 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2012 жылғы 24 мамырдағы N 6/50 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2012.05.24 N 6/50 (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "Тұрғын үй қатынастары туралы" Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуірдегі Заңына сәйкес Жезқазған қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жезқазған қалалық мәслихатының 2010 жылғы 16 шілдедегі N 24/296 "Жезқазған қаласының тұрғындарына тұрғын үй көмегін көрсету Ережесін бекіту туралы " шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-2-122 нөмірімен тіркелген, 2010 жылдың 27 тамызындағы N 63 (7680), 2010 жылдың 3 қыркүйегіндегі N 64 (7681), 2010 жылдың 10 қыркүйектегі N 65 (7682) "Сарыарқа" газетінде және 2010 жылдың 24 тамызындағы N 55 (225), 2010 жылдың 27 тамызындағы N 56 (226) "Жезказганская правда" газетінде жарияланған) толықтырулар енгізілсін:
1) Жезқазған қаласының тұрғындарына тұрғын үй көмегін көрсету Ережесінің (бұдан әрі - Ереже) мемлекеттік тілдегі кіріспесінде "және Жезқазған қаласының" сөздерінен кейін "аз қамтылған" сөздерімен толықтырылсын;
Ереженің орыс тіліндегі кіріспесінде "порядок предоставления жилищной помощи" сөздерінен кейін "малообеспеченным" сөзімен толықтырылсын;
2) Ереженің мемлекеттік тілдегі 1 тармағының бірінші абзацындағы "Тұрғын үй көмегі" сөздерінен кейін "аз қамтылған" сөздерімен толықтырылсын;
Ереженің орыс тіліндегі 1 тармағында "Жилищная помощь предоставляется" сөздерінен кейін "малообеспеченным" сөзімен толықтырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың тұрақты комиссияларына жүктелсін.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап пайда болған қатынастарға қолданылады.
Сессия төрағасы,
Қалалық мәслихаттың хатшысы                Қ.С. Әбдіров
КЕЛІСІЛДІ:
"Жезқазған қаласының жұмыспен
қамту және әлеуметтік бағдарламалар
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің бастығы    Б.М. Мырзаханов