Об организации общественных работ, оплачиваемых из средств городского бюджета
Постановление акимата города Темиртау Карагандинской области от 26 января 2010 года N 3/10. Зарегистрировано Управлением юстиции города Темиртау Карагандинской области 18 февраля 2010 года N 8-3-93. Утратило силу - постановлением акимата города Темиртау Карагандинской области от 03 марта 2011 года N 9/1
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата города Темиртау Карагандинской области от 03.03.2011 N 9/1 (вводится в действие с 01.01.2011).
В соответствии с пунктом 5 статьи 20, статьей 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года N 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения"", руководствуясь решением 23 сессии Темиртауского городского маслихата от 24 декабря 2009 года N 23/5 "О городском бюджете на 2010-2012 годы", зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под N 8-3-89, акимат города Темиртау ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Қалалық бюджет қаражатынан төленетін қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Қарағанды облысы Теміртау қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 26 қаңтардағы N 3/10 қаулысы. Қарағанды облысы Теміртау қаласы Әділет басқармасында 2010 жылғы 18 ақпанда N 8-3-93 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Теміртау қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 3 наурыздағы N 9/1 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Теміртау қаласы әкімдігінің 2011.03.03 N 9/1 (2011.01.01 бастап күшіне енеді) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7-бабына және 20-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" N 836 қаулысына сәйкес және нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 8-3-89 нөмірмен тіркелген Теміртау қалалық мәслихаттың 2009 жылғы 24 желтоқсандағы 23 сессиясының "2010-2012 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" N 23/5 шешімін басшылыққа ала отырып, Теміртау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Утвердить:
1) перечень организаций, предприятий и учреждений города Темиртау для направления безработных на общественные оплачиваемые работы (приложение 1);
2) виды общественных оплачиваемых работ (приложение 2).
2. Оплату труда безработных, занятых на оплачиваемых общественных работах, производить за фактически выполненную работу из расчета минимальной месячной заработной платы, установленной на 2010 год.
3. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ города Темиртау" обеспечить направление на общественные оплачиваемые работы безработных, зарегистрированных в секторе занятости данного учреждения.

1. Бекітілсін:
1) жұмыссыздарды қоғамдық ақылы жұмыстарға жіберетін Теміртау қаласындағы ұйымдар, кәсіпорындар мен мекемелер тізбесі (1-қосымша);
2) қоғамдық ақылы жұмыстар түрлері (2-қосымша).
2. Қоғамдық ақылы жұмыстарда істейтін жұмыссыздарға еңбекақы 2010 жылға белгіленген ең төменгі айлық еңбекақы есебі бойынша нақты істелген жұмысқа төленсін.
3. "Теміртау қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі қоғамдық ақылы жұмыстарға осы мекеменің жұмыспен қамту секторында тіркелген жұмыссыздарды жіберуді қамтамасыз етсін.

4. Государственному учреждению "Отдел финансов города Темиртау" обеспечить финансирование общественных работ за счет городского бюджета.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Куринную Татьяну Михайловну.
6. Настоящее постановление вводится в действие со дня его официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 февраля 2010 года.
Аким города Темиртау                       Н. Султанов
Приложение 1
к постановлению акимата
города Темиртау
от 26 января 2010 года N 3/10
Перечень организаций, предприятий и учреждений города Темиртау для направления безработных на общественные оплачиваемые работы
N п/п
Наименование предприятий, организаций, учреждений
Количество безработных
1.
Государственное учреждение "Управление юстиции города Темиртау департамента юстиции Карагандинской области"

4. "Теміртау қаласының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі қалалық бюджет қаражаты есебінен қоғамдық жұмыстарды қаржыландыруды қамтамасыз етсін.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Татьяна Михайловна Куриннаяға жүктелсін.
6. Осы қаулы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 2010 жылғы 1 ақпаннан бастап пайда болған қатынастарға таратылады.
Теміртау қаласының әкімі                   Н. Сұлтанов
Теміртау қаласы әкімдігінің
2010 жылғы 26 қаңтардағы
N 3/10 қаулысына
1-қосымша
Жұмыссыздарды қоғамдық ақылы жұмыстарға жіберетін Теміртау қаласы мекемелерінің, ұйымдарының және кәсіпорындарының тізбесі
N
Кәсіпорындар, ұйымдар, мекемелер атауы
Жұмыссыздар саны
1.
"Қарағанды облысының Әділет департаментінің Теміртау қаласының әділет басқармасы" мемлекеттік мекемесі

1488
Приложение 2
к постановлению акимата
города Темиртау
от 26 января 2010 года N 3/10
Виды общественных оплачиваемых работ
Общественные оплачиваемые работы подразделяются на следующие виды:
1. Помощь организациям жилищно-коммунального хозяйства в уборке, благоустройстве и озеленении территории города.
2. Участие в подворном обходе, уточнении социальной карты и составлении актов обследования населения.
3. Помощь в обработке документов по реализации антикризисных мероприятий.
4. Оказание помощи в проведении республиканских и региональных общественных кампаний.
5. Оказание помощи государственным учреждениям по обработке документов и оказанию государственных услуг населению.
6. Помощь в работе с населением по оформлению и доставке повесток по призыву в Вооруженные Силы Республики Казахстан.
7. Оказание помощи в организации и проведении культурных и спортивных мероприятий в детских дворовых клубах.
8. Помощь в работе с населением по доставке уведомлений и квитанций по уплате налогов.
9. Оказание помощи центру "Спид" в профилактической работе.
10. Помощь в работе по подготовке реестров, уведомлений, обработке документов, сдаваемых в архив.
11. Оказание содействия участковым инспекторам полиции по работе с населением.
Сноска. Пункт 11 в редакции постановления акимата города Темиртау Карагандинской области от 04.03.2010 N 8/1 (порядок введения в действие см. в пункте 5).

1488
Теміртау қаласы әкімдігінің
2010 жылғы 26 қаңтардағы
N 3/10 қаулысына
2-қосымша
Қоғамдық ақылы жұмыстар түрлері
Қоғамдық ақылы жұмыстар келесі түрлерге бөлінеді:
1. Тұрғын үй коммуналдық шаруашылығы ұйымдарына қала аумағын тазалауға, абаттандыруға және көгалдандыруға көмектесу.
2. Аулаларды аралауға, әлеуметтік картаны нақтылауға және тұрғындарды тексеру актісін дайындауға қатысу.
3. Дағдарысқа қарсы шараларды іске асыру құжаттарын өңдеуге көмектесу.
4 Республикалық және аймақтық қоғамдық науқандарды өткізуге көмек көрсету.
5. Мемлекеттік мекемелерге құжаттарды өңдеуге және халыққа мемлекеттік қызмет көрсетуге көмектесу.
6. Қазақстан Республикасының Қарулы Күштер қатарына шақыру қағаздарын дайындау және оны тарату бойынша тұрғындармен жұмыс жасауға көмектесу.
7. Балалардың аулалық клубтарында спорттық және мәдени шараларды ұйымдастыруға және өткізуге көмектесу.
8. Салық төлеу хабарламаларын және түбіртектерін тарату бойынша тұрғындармен жұмыс жасауға көмектесу.
9. "ЖҚТБ" орталығына алдын алу жұмыстарына көмек көрсету.
10. Мұрағатқа тапсырылатын құжаттарды өңдеу, тізілімін және хабарламаларын дайындау жұмыстарына көмектесу.
11. Учаскелік полиция инспекторларына халықпен жұмыс істеуіне көмек көрсету.
Ескерту. 11 тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Теміртау қаласы әкімдігінің 2010.03.04 N 8/1 (қолданысқа енгізілу тәртібін 5-тармақтан қараңыз) қаулысымен.