О внесении изменений и дополнений в решение Темиртауского городского маслихата от 14 сентября 2010 года N 31/5 "Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи населению города Темиртау и поселка Актау"
Решение Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 24 декабря 2010 года N 34/9. Зарегистрировано Управлением юстиции города Темиртау Карагандинской области 29 декабря 2010 года N 8-3-111. Отменено решением Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 9 декабря 2011 года N 47/5
Сноска. Отменено решением Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 09.12.2011 года N 47/5.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 31 сессии Темиртауского городского маслихата от 14 сентября 2010 года N 31/5 "Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи населению города Темиртау и поселка Актау" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-3-108, опубликовано в газете "Второе счастье" от 2 ноября 2010 года N 10), следующие изменения и дополнения:
1) в преамбуле Правил предоставления жилищной помощи населению города Темиртау и поселка Актау (далее - Правила) на государственном языке после слов "Ақтау кенті" дополнить словами "аз қамтылған";
в преамбуле Правил на русском языке после слов "порядок оказания жилищной помощи" дополнить словами "малообеспеченным";
2) в пункте 1:
в подпункте 2) после слова "мусороудаление" дополнить словами "и обслуживание лифтов";
в подпункте 13):
слова "(квитанция, извещение, справка)" исключить;
слова "электронном носителе" заменить словами "бумажных или электронных носителях";
3) в абзаце первом пункта 2 Правил на государственном языке после слов "Тұрғын үй көмегі" дополнить словами "аз қамтылған";
в пункте 2 Правил на русском языке после слов "Жилищная помощь предоставляется" дополнить словом "малообеспеченным";
4) в абзаце первом пункта 3 Правил на государственном языке после слов "болып табылатын" дополнить словами "аз қамтылған";
в абзаце первом пункта 3 Правил на русском языке после слов "Жилищная помощь предоставляется" дополнить словом "малообеспеченным";
5) в пункте 4:
в подпункте 1) после слов "18 квадратных метров" дополнить словами ", на человека в многокомнатных квартирах (домах)";
в абзаце первом подпункта 2) слова "на одного человека" исключить;
абзац пятый подпункта 2) изложить в следующей редакции:
"потребление твердого топлива по фактическим расходам, с предъявлением счетов поставщиков услуг (квитанции, накладные, счета-фактуры, справки), но не более:";

Теміртау қалалық мәслихатының 2010 жылғы 14 қыркүйектегі N 31/5 "Теміртау қаласы мен Ақтау кенті тұрғындарына тұрғын үй көмегін көрсету ережесін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы N 34/9 шешімі. Қарағанды облысы Теміртау қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 29 желтоқсанда N 8-3-111 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 2011 жылғы 9 желтоқсандағы N 47/5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 2011.12.09 N 47/5 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Теміртау қалалық мәслихатының 2010 жылғы 14 қыркүйектегі 31 сессиясының N 31/5 "Теміртау қаласы мен Ақтау кенті тұрғындарына тұрғын үй көмегін көрсету ережесін бекіту туралы" (Нормативтiк құқықтық актілерді мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде N 8-3-108 болып тіркелген, "Второе счастье" газетінің 2010 жылғы 2 қарашадағы N 10 жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) Теміртау қаласы мен Ақтау кенті тұрғындарына тұрғын үй көмегін көрсету ережесінің (әрі қарай – Ереже) мемлекеттік тілдегі кіріспесінде "Ақтау кенті" сөздерінен кейін "аз қамтылған" сөздерімен толықтырылсын;
Ереженің орыс тіліндегі кіріспесінде "порядок оказания жилищной помощи" сөздерінен кейін "малообеспеченным" сөзімен толықтырылсын;
2) 1 тармақта:
2) тармақшадағы "қоқысты әкетуді" сөздерінен кейін "және лифттерді жөндеу" сөздерімен толықтырылсын;
13) тармақшадағы:
"(түбіртек, хабарлама, анықтама)" сөздері алынып тасталсын;
"электрондық тасымалдағышта" сөздері "қағаз немесе электрондық тасымалдағыштарда" сөздеріне ауыстырылсын;
3) Ереженің мемлекеттік тілдегі 2 тармағының бірінші абзацындағы "Тұрғын үй көмегі" сөздерінен кейін "аз қамтылған" сөздерімен толықтырылсын;
Ереженің орыс тіліндегі 2 тармағында "Жилищная помощь предоставляется" сөздерінен кейін "малообеспеченным" сөзімен толықтырылсын;
4) Ереженің мемлекеттік тілдегі 3 тармағының бірінші абзацындағы "болып табылатын" сөздерінен кейін "аз қамтылған" сөздерімен толықтырылсын;
Ереженің орыс тіліндегі 3 тармағының бірінші абзацындағы "Жилищная помощь предоставляется" сөздерінен кейін "малообеспеченным" сөзімен толықтырылсын;
5) 4 тармақта:
1) тармақшадағы "18 шаршы метр" сөздерінен кейін "көп бөлмелі пәтерлерде (үйлерде) тұратын адамдар үшін" сөздерімен толықтырылсын;
2) тармақшаның бірінші абзацындағы "бір адамның" сөздері алынып тасталсын;
2) тармақшаның бесінші абзацы келесі редакцияда мазмұндалсын:
"қатты отынды тұтыну қызметтерді жеткізушілердің шоттарын ұсына отырып, нақты шығындар бойынша (түбіртек, жүкқұжат, фактура-шот, анықтама), алайда аспауы тиіс:";

6) в пункте 19:
в подпункте 1) после слов "удостоверяющего личность заявителя" дополнить словами "(удостоверение личности, вид на жительство, удостоверение лица без гражданства)";
в подпункте 4) после слов "свидетельства о браке или расторжении брака" дополнить словами ", свидетельство о смерти";
в подпункте 6) слова "и потреблении коммунальных услуг" исключить;
в подпункте 7) после слов "потреблении твердого топлива" дополнить словами ", счет (квитанции, накладные, счета-фактуры, справки) на потребление твердого топлива";
в подпункте 10) после слов "на потребление коммунальных услуг" дополнить словами "(при потреблении емкостного или баллонного газа - справки, квитанции)";
7) приложение 1 к Правилам изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению;
6) в приложении 5 таблицу дополнить строкой 11 следующего содержания: "11 Обслуживание лифтов".
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его официального опубликования.
Председатель сессии,
секретарь маслихата
А. Аркатов
СОГЛАСОВАНО
Начальник
государственного учреждения
"Отдел занятости и социальных
программ города Темиртау"
_________________ Ю. Ким
24 декабря 2010 года
Приложение
к решению Темиртауского городского маслихата
от 24 декабря 2010 года N 34/9
Приложение 1
к Правилам предоставления жилищной помощи
населению города Темиртау и поселка Актау
В уполномоченный орган
__________________________________________
(населенный пункт, район, область)
от _______________________________________
(фамилия, имя, отчество заявителя)
проживающего по адресу ___________________
(город, район)
__________________________________________
(улица, N дома и квартиры, N телефона)
удостоверение личности N _________________
выдано ___________________________________
дата выдачи ______________________________
СИК ______________________________________
РНН ______________________________________
_________ Регистрационный номер семьи
ЗАЯВЛЕНИЕ
Прошу назначить моей семье жилищную помощь.
Моя семья состоит из _____ человек.
К заявлению прилагаю необходимые документы.
N лицевого счета________. Наименование поставщика услуг________
(за расходы на содержание общего имущества объекта кондоминиума, отопление, холодную воду, канализацию, горячую воду, вывоз мусора, электроэнергию, газ, телефон, арендную плату за пользование жилищем, обслуживание лифтов).
N лицевого счета________. Наименование поставщика услуг________
(за расходы на содержание общего имущества объекта кондоминиума, отопление, холодную воду, канализацию, горячую воду, вывоз мусора, электроэнергию, газ, телефон, арендную плату за пользование жилищем, обслуживание лифтов).
N лицевого счета___________. Наименование банка________________
(за расходы на содержание общего имущества объекта кондоминиума, отопление, холодную воду, канализацию, горячую воду, вывоз мусора, электроэнергию, газ, телефон, арендную плату за пользование жилищем, обслуживание лифтов).
N лицевого счета_____. Орган управления объекта кондоминиума___
(за расходы на содержание общего имущества объекта кондоминиума, целевой взнос на капитальный ремонт общего имущества объекта кондоминиума, взносы на накопление средств на капитальный ремонт общего имущества объекта кондоминиума).
Я и члены моей семьи даем свое разрешение на раскрытие информации о доходах, которое может быть предъявлено юридическим и физическим лицам, как подтверждение нашего согласия на выдачу государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ города Темиртау" сведений о доходах членов нашей семьи.
В случае возникновения изменений обязуюсь в течение 10 дней сообщить о них.
Предупрежден (а) об ответственности за представление недостоверных сведений и поддельных документов.
"___" _______ 20__г. ___________________
(подпись заявителя)
Документы приняты
"__" ____ 20__г. _______ _____________________________________
подпись (Ф.И.О., должность лица, принявшего документы)

6) 19 тармақта:
1) тармақшадағы "өтініш берушінің жеке басын куәландыратын құжаттың" сөздерінен кейін "(жеке басының куәлігі, қоныстану иқтиярхаты, азаматтығы жоқ тұлғаның кәуілігі)" сөздерімен толықтырылсын;
4) тармақшадағы "некеге тұру немесе некені бұзу туралы куәліктері" сөздерінен кейін ", қайтыс болу жөніндегі куәлік" сөздерімен толықтырылсын;
6) тармақшадағы "және коммуналдық қызметтерді тұтынуға" сөздері алынып тасталсын;
7) тармақшадағы "қатты отынды пайдалануды" сөздерінен кейін ", қатты отынды пайдалануға арналған шот (түбіртек, жүкқұжат, фактура-шот, анықтама)" сөздерімен толықтырылсын;
10) тармақшадағы "коммуналдық қызметтерді тұтыну" сөздерінен кейін "(орталықтандырылған немесе баллонды газды тұтынған жағдайда – анықтама, түбіртек)" сөздерімен толықтырылсын;
7) Ереженің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын;
8) Ереженің 5-қосымшадағы кесте келесі мазмұндағы 11 жолмен толықтырылсын: "11 Лифттерді жөндеу".
2. Осы шешім оны ресми жарияланғаннан кейін қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы,
мәслихат хатшысы                           А. Аркатов
КЕЛІСІЛДІ
"Теміртау қаласының жұмыспен
қамту және әлеуметтік бағдарламалар
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің
бастығы
______________________ Ю. Ким
24 желтоқсан 2010 ж.
Теміртау қалалық мәслихатының
2010 жылғы 24 желтоқсандағы N 34/9
шешіміне қосымша
Теміртау қаласы мен Ақтау кенті тұрғындарына
тұрғын үй көмегін көрсету ережесіне
1-қосымша
Уәкілетті органға
______________________________________________
(елді мекен, аудан, облыс)
______________________________________________
(елді мекен, аудан)
_________________________мекен-жайында тұратын
(көше, үйдің, пәтердің N, телефон N)
______________________________________________
(Өтініш берушінің тегі, аты, әкесінің аты)
жеке куәліктің N _____________________________
куәлік берген мекеме _________________________
берілген күні ________________________________
ӘЖК N ________________________________________
СТН __________________________________________
Отбасының тіркелу нөмірі _____________
ӨТІНІШ
Менің отбасыма тұрғын үй көмегін тағайындауыңызды сұраймын.
Менің отбасым ____ адамнан тұрады.
Өтінішке қоса қажетті құжаттарды ұсындым.
Дербес шоттың N ________. Қызметті жеткізушінің атауы _________
(кондоминимум объектісінің ортақ мүлкін ұстауға, жылуға, суық суға, кәрізге, ыстық суға, қоқысты әкетуге, электр куатына, газға, телефонға, тұрғын үйді пайдаланғаны үшін жалдау ақысына, лифттерерді жөндеуге жұмсалған шығындар үшін).
Дербес шоттың N ________. Қызметті жеткізушінің атауы _________
(кондоминимум объектісінің ортақ мүлкін ұстауға, жылуға, суық суға, кәрізге, ыстық суға, қоқысты әкетуге, электр куатына, газға, телефонға, тұрғын үйді пайдаланғаны үшін жалдау ақысына, лифттерерді жөндеуге жұмсалған шығындар үшін).
Дербес шоттың N ________. Банктің атауы _______________________
(кондоминимум объектісінің ортақ мүлкін ұстауға, жылуға, суық суға, кәрізге, ыстық суға, қоқысты әкетуге, электр куатына, газға, телефонға, тұрғын үйді пайдаланғаны үшін жалдау ақысына, лифттерерді жөндеуге жұмсалған шығындар үшін).
Дербес шоттың N ___. Кондоминимум объектісін басқару органы ___
(кондоминимум объектісінің ортақ мүлкін ұстауға, кондоминимум объектісінің ортақ мүлкін күрделі жөндеуге арналған жарнаға, кондоминимум объектісінің ортақ мүлкін күрделі жөндеуге қаражат жинақтауға арналған жарналарға жұмсалған шығындар үшін).
Мен және менің отбасымның мүшелері, біздің келісіміміздің дәлелі ретінде отбасы мүшелерінің жеке және заңды тұлғаларға көрсетуге болатын табыстары туралы ақпаратты "Теміртау қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесіне беруге рұқсат етеміз.
Өзгеріс туындаған жағдайда 10 күннің ішінде хабарлауға міндеттеме беремін.
Теріс мәліметтерді және жалған құжаттарды ұсынғаны үшін жауапқа тартылатыным жөнінде алдын ала ескертілді.
"____"__________ 20 ____ ж. _________________________
(өтініш берушінің қолы)
Құжаттардың қабылданған күні
"____"_____ 20 ____ ж. ______ _______________________________________
(қолы) (құжатты қабылдаған тұлғаның Т.А.Ә., лауазымы)