О внесении изменений в решение городского маслихата от 20 декабря 2009 года N 26/199 "О городском бюджете на 2010-2012 годы"
Решение Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 14 сентября 2010 года N 34/267. Зарегистрировано Управлением юстиции города Балхаш Карагандинской области 24 сентября 2010 года N 8-4-195. Прекратило свое действие в связи с истечением срока - (письмо Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 19 апреля 2011 года N 113/1-26)
Сноска. Прекратило свое действие в связи с истечением срока - (письмо Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 19.04.2011 № 113/1-26).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстанот 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата от 20 декабря 2009 года N 26/199 "О городском бюджете на 2010-2012 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-4-161, опубликовано в газетах "Балқаш өңірі" от 15 января 2010 года N 5-6, "Северное Прибалхашье" от 15 января 2010 года N 5-6), внесены изменения решением городского маслихата от 24 февраля 2010 года N 28/212 "О внесении изменений в решение городского маслихата от 20 декабря 2009 года N 26/199 "О городском бюджете на 2010-2012 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-4-170, опубликовано в газетах "Балқаш өңірі" от 12 марта 2010 года N 34-35, "Северное Прибалхашье" от 12 марта 2010 года N 29-30), внесены изменения решением городского маслихата от 16 апреля 2010 года N 29/226 "О внесении изменений в решение городского маслихата от 20 декабря 2009 года N 26/199 "О городском бюджете на 2010-2012 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-4-180, опубликовано в газетах "Балқаш өңірі" от 30 апреля 2010 года N 54-55, "Северное Прибалхашье" от 30 апреля 2010 года N 49-50), внесены изменения решением городского маслихата от 30 июля 2010 года N 32/258 "О внесении изменений в решение городского маслихата от 20 декабря 2009 года N 26/199 "О городском бюджете на 2010-2012 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-4-191, опубликовано в газетах "Балқаш өңірі" от 13 августа 2010 года N 97-98, "Северное Прибалхашье" от 13 августа 2010 года N 92-93) следующие изменения:

Қалалық мәслихаттың 2009 жылғы 20 желтоқсандағы N 26/199 "2010-2012 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2010 жылғы 14 қыркүйектегі N 34/267 шешімі. Қарағанды облысы Балқаш қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 24 қыркүйекте N 8-4-195 тіркелді. Мерзімінің аяқталуына байланысты қолданылуы тоқтатылды (Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2011 жылғы 19 сәуірдегі N 113/1-26 хатымен)
Ескерту. Мерзімінің аяқталуына байланысты қолданылуы тоқтатылды (Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2011.04.19 N 113/1-26 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШТІ:
1. Қалалық мәслихаттың 2009 жылғы 20 желтоқсандағы N 26/199 "2010-2012 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-4-161 болып тіркелген, 2010 жылғы 15 қаңтардағы N 5-6 "Балқаш өңірі" газетінде, 2010 жылғы 15 қаңтардағы N 5-6 "Северное Прибалхашье" газетінде жарияланған), қалалық мәслихаттың 2010 жылғы 24 ақпандағы N 28/212 "Қалалық мәслихаттың 2009 жылғы 20 желтоқсандағы N 26/199 "2010-2012 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімімен өзгерістер енгізілген (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-4-170 болып тіркелген, 2010 жылғы 12 наурыздағы N 34-35 "Балқаш өңірі" газетінде, 2010 жылғы 12 наурыздағы N 29-30 "Северное Прибалхашье" газетінде жарияланған), қалалық мәслихаттың 2010 жылғы 16 сәуірдегі N 29/226 "Қалалық мәслихаттың 2009 жылғы 20 желтоқсандағы N 26/199 "2010-2012 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімімен өзгерістер енгізілген (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-4-180 болып тіркелген, 2010 жылғы 30 сәуірдегі N 54-55 "Балқаш өңірі" газетінде, 2010 жылғы 30 сәуірдегі N 49-50 "Северное Прибалхашье" газетінде жарияланған), қалалық мәслихаттың 2010 жылғы 30 шілдедегі N 32/258 "Қалалық мәслихаттың 2009 жылғы 20 желтоқсандағы N 26/199 "2010-2012 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімімен өзгерістер енгізілген (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-4-191 болып тіркелген, 2010 жылғы 13 тамыздағы N 97-98 "Балқаш өңірі" газетінде, 2010 жылғы 13 тамыздағы N 92-93 "Северное Прибалхашье" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:

1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "3 012 777" заменить цифрами "3 005 952";
цифры "1 787 148" заменить цифрами "1 787 180";
цифры "5 409" заменить цифрами "5 377";
цифры "1 186 350" заменить цифрами "1 179 525";
в подпункте 2):
цифры "3 098 111" заменить цифрами "3 091 286";
2) в пункте 8:
цифры "15 256" заменить цифрами "15 562";
слова "для выплаты единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне" заменить словами "для выплаты единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью "За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг." или медалью "За победу над Японией", проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне";
3) в пункте 9:
слова "на обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне" заменить словами "на обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне";
4) в пункте 12:
цифры "182 033" заменить цифрами "177 179";
5) в пункте 13:
цифры "68 074" заменить цифрами "66 044";
6) в пункте 15:
цифры "87 000" заменить цифрами "86 952";
7) в пункте 16:
цифры "10 000" заменить цифрами "9 801".

1) 1 тармақта:
1) тармақшада:
"3 012 777" сандары "3 005 952" сандарымен ауыстырылсын;
"1 787 148" сандары "1 787 180" сандарымен ауыстырылсын;
"5 409" сандары "5 377" сандарымен ауыстырылсын;
"1 186 350" сандары "1 179 525" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"3 098 111" сандары "3 091 286" сандарымен ауыстырылсын;
2) 8 тармақта:
"15 256" сандары "15 562" сандарымен ауыстырылсын;
"Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65-жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне біржолғы материалдық көмек төлеуге" деген сөздер "Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), "1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн" медалімен немесе "Жапонияны жеңгені үшін" медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеуге" деген сөздермен ауыстырылсын;
3) 9 тармақта:
"Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65-жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне жол жүруді қамтамасыз етуге" деген сөздер "Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз етуге" деген сөздермен ауыстырылсын;
4) 12 тармақта:
"182 033" сандары "177 179" сандарымен ауыстырылсын;
5) 13 тармақта:
"68 074" сандары "66 044" сандарымен ауыстырылсын;
6) 15 тармақта:
"87 000" сандары "86 952" сандарымен ауыстырылсын;
7) 16 тармақта:
"10 000" сандары "9 801" сандарымен ауыстырылсын.

2. Приложения 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 и 8 к решению городского маслихата от 20 декабря 2009 года N 26/199 изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 и 8 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года
Председатель сессии                        А. Тунгишбаев
Секретарь городского маслихата             И. Сторожко
Приложение 1
к решению городского маслихата
от 14 сентября 2010 года N 34/267
Приложение 1
к решению городского маслихата
от 20 декабря 2009 года N 26/199
Городской бюджет на 2010 год
Категория
Сумма, (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

2. Қалалық мәслихаттың 2009 жылғы 20 желтоқсандағы N 26/199 шешімінің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 және 8 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 және 8 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешім 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы                            А. Тунгишбаев
Қалалық мәслихаттың хатшысы                И. Сторожко
Қалалық мәслихаттың
2010 жылғы 14 қыркүйектегі
N 34/267 шешіміне
1 қосымша
Қалалық мәслихаттың
2009 жылғы 20 желтоқсандағы
N 26/199 шешіміне
1 қосымша
2010 жылға арналған қалалық бюджет
Санаты
Сомасы, (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
I. Кірістер

203089
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
2613
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
2613
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
191701
002
Программа занятости
85119
003
Оказание ритуальных услуг по захоронению умерших Героев Советского Союза, "Халық Қаһарманы", Героев Социалистического труда, награжденных Орденом Славы трех степеней и орденом "Отан" из числа участников и инвалидов войны
124
005
Государственная адресная социальная помощь
4451
006
Жилищная помощь
1862
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
48250
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1518
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
20545
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
4703
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
8549
019
Обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
1018
020
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью "За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг." или медалью "За победу над Японией", проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
15562
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
8775
012
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
8775
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения

203089
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
2613
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
2613
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
191701
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
85119
003
Қайтыс болған Совет Одағының батырларын, "Халық қаһармандарын", Социалистік Еңбек ерлерін, Даңқ Орденінің үш дәрежесімен және "Отан" орденімен марапатталған соғыс ардагерлері мен мүгедектерін жерлеу рәсімдері бойынша қызмет көрсету
124
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
4451
006
Тұрғын үй көмегі
1862
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
48250
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1518
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
20545
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
4703
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
8549
019
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз ету
1018
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), "1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн" медалімен немесе "Жапонияны жеңгені үшін" медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу
15562
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
8775
012
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқушылары мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
8775
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер