"2010-2012 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Сәтбаев қалалық мәслихатының 2009 жылғы 21 желтоқсандағы XXIII сессиясының N 275 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Сәтбаев қаласы мәслихатының 2010 жылғы 14 қыркүйектегі N 360 шешімі. Қарағанды облысы Сәтбаев қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 27 қыркүйекте N 8-6-107 тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Қарағанды облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2011 жылғы 12 сәуірдегі N 94/5-5 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Қарағанды облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2011.04.12 N 94/5-5 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қарағанды облыстық Мәслихатының 2009 жылғы 12 желтоқсандағы ХХІ сессиясының "2010–2012 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 262 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіміне-N 1874 болып тіркелген, 2009 жылғы 29 желтоқсандағы "Орталық Қазақстан" газетінің N 198-199 (20783), 2009 жылғы 29 желтоқсандағы "Индустриальная Караганда" газетінің N 154-155 (20861-20862) газеттерінде жарияланған) және Қарағанды облыстық Мәслихатының 2010 жылғы 9 қыркүйектегі ХХVІ сессиясының "Қарағанды облыстық мәслихатының 2009 жылғы 12 желтоқсандағы ХХІ сессиясының "2010–2012 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 262 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 321 шешіміне сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "2010–2012 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Сәтбаев қалалық мәслихатының 2009 жылғы 21 желтоқсандағы ХХІІІ сессиясының N 275 шешіміне (Қарағанды облысы Әділет департаментінің Сәтбаев қаласы Әділет басқармасында 2009 жылғы 25 желтоқсанда 8-6-93 нөмірімен тіркелген және "Шарайна" газетінің 2009 жылғы 30 желтоқсандағы 84 нөмірінде ресми жарияланған), "2010–2012 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Сәтбаев қалалық мәслихатының 2009 жылғы 21 желтоқсандағы ХХІІІ сессиясының N 275 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Сәтбаев қалалық мәслихатының 2010 жылғы 17 наурыздағы ХХV сессиясының N 296 шешімімен (Қарағанды облысы Әділет департаментінің Сәтбаев қаласы Әділет басқармасында 2010 жылғы 1 сәуірде 8-6-100 нөмірімен тіркелген және "Шарайна" газетінің 2010 жылғы 9 сәуірдегі 26 (1787) нөмірінде ресми жарияланған), "2010–2012 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Сәтбаев қалалық мәслихатының 2009 жылғы 21 желтоқсандағы ХХІІІ сессиясының N 275 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Сәтбаев қалалық мәслихатының 2010 жылғы 14 сәуірдегі ХХVІ сессиясының N 308 шешімімен (Қарағанды облысы Әділет департаментінің Сәтбаев қаласы Әділет басқармасында 2010 жылғы 21 сәуірде 8-6-101 нөмірімен тіркелген және "Шарайна" газетінің 2010 жылғы 28 сәуірдегі 31 (1792) нөмірінде ресми жарияланған) өзгерістер енгізілген, келесі өзгерістер енгізілсін:

О внесении изменений в решение ХХІІІ сессии Сатпаевского городского маслихата от 21 декабря 2009 года N 275 "О городском бюджете на 2010-2012 годы"
Решение Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 14 сентября 2010 года N 360. Зарегистрировано Управлением юстиции города Сатпаев Карагандинской области 27 сентября 2010 года N 8-6-107. Утратило силу в связи с истечением срока действия - (письмо Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 12 апреля 2011 года N 94/5-5)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия - (письмо Сатпаевского городского маслихата от 12.04.2011 № 94/5-5).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, решением ХХІ сессии Карагандинского областного Маслихата от 12 декабря 2009 года N 262 "Об областном бюджете на 2010 – 2012 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1874, опубликовано в газетах "Орталық Қазақстан" от 29 декабря 2009 года N 198-199 (20783), "Индустриальная Караганда" от 29 декабря 2009 года N 154-155 (20861-20862) и решением ХХVІ сессии Карагандинского областного Маслихата от 9 сентября 2010 года N 321 "О внесении изменений в решение ХХІ сессии Карагандинского областного маслихата от 12 декабря 2009 года N 262 "Об областном бюджете на 2010 – 2012 годы" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение ХХІІІ сессии Сатпаевского городского маслихата от 21 декабря 2009 года N 275 "О городском бюджете на 2010 – 2012 годы" (зарегистрировано Управлением юстиции города Сатпаев Департамента юстиции Карагандинской области 25 декабря 2009 года за N 8-6-93 и официально опубликовано 30 декабря 2009 года в N 84(1761) газеты "Шарайна"), внесены изменения решением ХХV сессии Сатпаевского городского маслихата от 17 марта 2010 года N 296 "О внесении изменений в решение ХХІІІ сессии Сатпаевского городского маслихата от 21 декабря 2009 года N 275 "О городском бюджете на 2010 – 2012 годы" (зарегистрировано Управлением юстиции города Сатпаев Департамента юстиции Карагандинской области 1 апреля 2010 года за N 8-6-100 и официально опубликовано 9 апреля 2010 года в N 26 (1787) газеты "Шарайна"), решением ХХVІ сессии Сатпаевского городского маслихата от 14 апреля 2010 года N 308 "О внесении изменений в решение ХХІІІ сессии Сатпаевского городского маслихата от 21 декабря 2009 года N 275 "О городском бюджете на 2010 – 2012 годы" (зарегистрировано Управлением юстиции города Сатпаев Департамента юстиции Карагандинской области 21 апреля 2010 года за N 8-6-101 и официально опубликовано 28 апреля 2010 года в N 31 (1792) газеты "Шарайна"), следующие изменения:

1) 1-тармақтағы:
1) тармақшадағы:
"2 млрд. 810 млн. 781 мың" сандары "2 млрд. 863 млн. 466 мың" сандарына ауыстырылсын;
"657 млн. 812 мың" сандары "710 млн. 543 мың" сандарына ауыстырылсын;
"2 млрд. 132 млн. 672 мың" сандары "2 млрд. 132 млн. 626 мың" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"2 млрд. 880 млн. 063 мың" сандары "2 млрд. 927 млн. 748 мың" сандарына ауыстырылсын;
4) тармақшадағы:
бірінші абзацтағы "20 млн." сандары "25 млн." сандарына ауыстырылсын;
екінші абзацтағы "20 млн." сандары "25 млн." сандарына ауыстырылсын;
2) 2-тармақтағы:
1) тармақшадағы:
"20 пайыз" сандары "5 пайыз" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"10 пайыз" сандары "5 пайыз" сандарына ауыстырылсын;
3) 3-тармақтағы:
он төртінші абзацтағы "30 млн." сандары "29 млн. 954 мың" сандарына ауыстырылсын;
4) 14-тармақтағы:
"30 млн." сандары "29 млн. 954 мың" сандарына ауыстырылсын;
5) 18-тармақтағы:
"12 млн. 761 мың" сандары "5 млн. 520 мың" сандарына ауыстырылсын.

1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2 млрд. 810 млн. 781 тыс." заменить цифрами "2 млрд. 863 млн. 466 тыс.";
цифры "657 млн. 812 тыс." заменить цифрами "710 млн. 543 тыс.";
цифры "2 млрд. 132 млн. 672 тыс." заменить цифрами "2 млрд. 132 млн. 626 тыс.";
в подпункте 2):
цифры "2 млрд. 880 млн. 063 тыс." заменить цифрами "2 млрд. 927 млн. 748 тыс.".
в подпункте 4):
в первом абзаце цифры "20 млн." заменить цифрами "25 млн.";
во втором абзаце цифры "20 млн." заменить цифрами "25 млн.";
2) в пункте 2:
в подпункте 1):
цифры "20 процентов" заменить цифрами "5 процентов";
в подпункте 2):
цифры "10 процентов" заменить цифрами "5 процентов";
3) в пункте 3:
в четырнадцатом абзаце цифры "30 млн." заменить цифрами "29 млн. 954 тыс.";
4) в пункте 14:
цифры "30 млн." заменить цифрами "29 млн. 954 тыс.";
5) в пункте 18):
цифры "12 млн. 761 тыс." заменить цифрами "5 млн. 520 тыс.".

60914
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
212900
2
Әлеуметтiк көмек
194385
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
179340
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
60850
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
160
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
4234
006
Тұрғын үй көмегі
603
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
48232
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3165
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
29072
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
5935
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдарымен қамтамасыз етуге және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
9603
019
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз ету
811
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), "1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн" медалімен немесе "Жапонияны жеңгені үшін" медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу
16675
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
15045
012
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
15045
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
18515
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
18515
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

60914
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
212900
2
Социальная помощь
194385
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
179340
002
Программа занятости
60850
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
160
005
Государственная адресная социальная помощь
4234
006
Жилищная помощь
603
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
48232
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3165
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
29072
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
5935
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
9603
019
Обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
811
020
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью "За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг." или медалью "За победу над Японией", проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
16675
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
15045
012
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
15045
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
18515
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
18515
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения