О внесении дополнения в решение ХХIХ сессии Сатпаевского городского маслихата от 14 сентября 2010 года N 363 "Об утверждении Правил оказания жилищной помощи населению города Сатпаев"
Решение Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 23 декабря 2010 года N 393. Зарегистрировано Управлением юстиции города Сатпаев Карагандинской области 29 декабря 2010 года N 8-6-112. Утратило силу решением Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 24 декабря 2014 года N 302
Сноска. Утратило силу решением Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 24.12.2014 N 302.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года "О жилищных отношениях" Сатпаевский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести дополнение в решение XХІХ сессии Сатпаевского городского маслихата от 14 сентября 2010 года N 363 "Об утверждении Правил оказания жилищной помощи населению города Сатпаев" (зарегистрировано Управлением юстиции города Сатпаев Департамента юстиции Карагандинской области 15 октября 2010 года за N 8-6-109 и официально опубликовано 22 октября 2010 года в N 81 (1842) газеты "Шарайна"):
1) в преамбуле Правил предоставления жилищной помощи населению города Сатпаев (далее – Правила) на государственном языке после слов "Сәтбаев қаласының" дополнить словами "аз қамтылған";
в преамбуле Правил на русском языке после слов "порядок предоставления" дополнить словом "малообеспеченным";
2) в абзаце первом пункта 1 Правил на государственном языке после слов "Тұрғын үй көмегі" дополнить словами "аз қамтылған";
в пункте 1 Правил на русском языке после слов "Жилищная помощь предоставляется" дополнить словом "малообеспеченным".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по вопросам социальной сферы, правопорядка и социальной защиты населения (председатель Конурова Алия Мешитбаевна).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии                        В. Юстус
Секретарь
городского маслихата                       С. Имамбай
Согласовано
Начальник государственного учреждения
"Отдел занятости и социальных
программ города Сатпаев"                   Т. Капарова

"Сәтбаев қаласының тұрғындарына тұрғын үй көмегін көрсету қағидасын бекіту туралы" Сәтбаев қалалық мәслихатының 2010 жылғы 14 қыркүйектегі ХХІХ сессиясының N 363 шешіміне толықтыру енгізу туралы
Қарағанды облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы N 393 шешімі. Қарағанды облысы Сәтбаев қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 29 желтоқсанда N 8-6-112 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы N 302 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 24.12.2014 N 302 шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "Тұрғын үй қатынастары туралы" Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуірдегі Заңына сәйкес Сәтбаев қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "Сәтбаев қаласының тұрғындарына тұрғын үй көмегін көрсету қағидасын бекіту туралы" Сәтбаев қалалық мәслихатының 2010 жылғы 14 қыркүйектегі ХХІХ сессиясының N 363 шешіміне (Қарағанды облысы Әділет департаментінің Сәтбаев қаласы Әділет басқармасында 2010 жылғы 15 қазанда 8-6-109 нөмірімен тіркелген және "Шарайна" газетінің 2010 жылғы 22 қазандағы 81 (1842) нөмірінде ресми жарияланған) толықтыру енгізілсін:
1) мемлекеттік тілдегі Сәтбаев қаласының тұрғындарына тұрғын үй көмегін көрсету қағидасындағы (бұдан әрі – Қағида) кіріспедегі "Сәтбаев қаласының" деген сөздерден кейін "аз қамтылған" деген сөздермен толықтырылсын;
орыс тілдегі Қағидадағы кіріспедегі "порядок предоставления" деген сөздерден кейін "малообеспеченным" деген сөздермен толықтырылсын;
2) мемлекеттік тілдегі Қағиданың 1-тармағындағы бірінші абзацтағы "Тұрғын үй көмегі" деген сөздерден кейін "аз қамтылған" деген сөздермен толықтырылсын;
орыс тілдегі Қағиданың 1-тармағындағы "Жилищная помощь предоставляется" деген сөздерден кейін "малообеспеченным" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау әлеуметтік сала, құқықтық тәртіп және халықты әлеуметтік қорғау мәселелері жөніндегі тұрақты комиссияға (төрайымы Қоңырова Әлия Мешітбайқызы) жүктелсін.
3. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындаған қатынастарға таратылады.
Сессия төрағасы                            В. Юстус
Қалалық
мәслихат хатшысы                           С. Имамбай
Келісілді
"Сәтбаев қаласының жұмыспен қамту
және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Т. Қапарова

23 декабря 2010 года

2010 жылғы 23 желтоқсан