О городском бюджете на 2011-2013 годы
Решение Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 23 декабря 2010 года N 385. Зарегистрировано Управлением юстиции города Сатпаев Карагандинской области 29 декабря 2010 года N 8-6-113. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Законом Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2011 – 2013 годы" от 29 ноября 2010 года и решением XXX сессии Карагандинского областного Маслихата от 13 декабря 2010 года N 359 "Об областном бюджете на 2011 – 2013 годы" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить городской бюджет на 2011 – 2013 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2011 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 млрд. 328 млн. 935 тыс. тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 млрд. 063 млн. 476 тыс. тенге;
неналоговые поступления – 7 млн. 100 тыс. тенге;
поступления от продажи основного капитала – 7 млн. 454 тыс. тенге;
поступления официальных трансфертов – 2 млрд. 250 млн. 905 тыс. тенге;
2) затраты – 3 млрд. 403 млн. 706 тыс. тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тыс. тенге;
бюджетные кредиты – 0 тыс. тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тыс. тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 15 млн. тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 15 млн. тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тыс. тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 89 млн. 771 тыс. тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 89 млн. 771 тыс. тенге, в том числе:
поступления займов – 273 млн. 200 тыс. тенге;
погашение займов – 340 млн. 673 тыс. тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 157 млн. 244 тыс. тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 25.03.2011 N 415 (вводится в действие с 01.01.2011); от 17.08.2011 N 444 (вводится в действие с 01.01.2011); от 17.10.2011 N 466 (вводится в действие с 01.01.2011); от 23.11.2011 N 477 (вводится в действие с 01.01.2011); от 06.12.2011 N 485 (вводится в действие с 01.01.2011).
2. Установить на 2011 год нормативы распределения доходов в городской бюджет в следующих размерах:
1) по индивидуальному подоходному налогу – 50 процентов;
2) по социальному налогу – 50 процентов.

2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы
Қарағанды облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы N 385 шешімі. Қарағанды облысы Сәтбаев қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 29 желтоқсанда N 8-6-113 тіркелді. Қабылданған мерзімінің өтуіне байланысты өзінің қолданылуын тоқтатады
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "2011–2013 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2010 жылғы 29 қарашадағы Заңына және Қарағанды облыстық Мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы ХХХ сессиясының "2011–2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 359 шешіміне сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2011–2013 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2011 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 3 млрд. 328 млн. 935 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 млрд. 063 млн. 476 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 7 млн. 100 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 7 млн. 454 мың теңге;
ресми трансферттердің түсімдері – 2 млрд. 250 млн. 905 мың теңге;
2) шығындар – 3 млрд. 403 млн. 706 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 15 млн. теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 15 млн. теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 89 млн. 771 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын (профицитін пайдалану) қаржыландыру – 89 млн. 771 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 273 млн. 200 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 340 млн. 673 мың теңге;
бюджеттік қаражаттардың пайдаланылған қалдықтары – 157 млн. 244 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгертулер енгізілді - Қарағанды облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2011.03.25 N 415 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); 2011.08.17 N 444 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); 2011.10.17 N 466 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); 2011.11.23 N 477 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); 2011.12.06 N 485 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. 2011 жылға арналған қалалық бюджетке кірістерді бөлу нормативтері мына мөлшерлерде белгіленсін:
1) жеке табыс салығы бойынша – 50 пайыз;
2) әлеуметтік салық бойынша – 50 пайыз.

3. Учесть, что в составе доходов городского бюджета на 2011 год предусмотрены:
целевые текущие трансферты из республиканского бюджета:
на введение стандартов специальных социальных услуг – 7 млн. 040 тыс. тенге;
на поддержку частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса – 2020" – 3 млн. 120 тыс. тенге;
на проведение противоэпизоотических мероприятий – 2 млн. 933 тыс. тенге;
на реализацию мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов – 107 тыс. тенге;
на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии и биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования – 4 млн. 096 тыс. тенге;
на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей – 24 млн. 192 тыс. тенге;
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования – 5 млн. 666 тыс. тенге;
на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования – 16 млн. 532 тыс. тенге;
на реализацию мероприятий в рамках реализации Государственной программы развития здравоохранения Республики Казахстан "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы - 1 млн. 800 тыс. тенге;
на создание центров занятости – 9 млн. 868 тыс. тенге
целевые трансферты развития из республиканского бюджета:
на строительство жилья государственного коммунального жилищного фонда – 19 млн. 800 тыс. тенге;
на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры – 4 млн. 348 тыс. тенге;
на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости – 2020 и повышения мобильности трудовых ресурсов – 26 млн. 530 тыс. тенге;
бюджетные кредиты на строительство и (или) приобретение жилья в рамках Программы занятости – 2020 – 273 млн. 200 тыс. тенге;
на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда в рамках Программы занятости 2020 – 273 млн. 205 тыс. тенге;
целевые трансферты развития из областного бюджета:
на строительство жилья государственного коммунального жилищного фонда – 2 млн. 200 тыс. тенге.
Сноска. Пункт 3 с изменениями, внесенными решениями Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 25.03.2011 N 415 (вводится в действие с 01.01.2011); от 17.08.2011 N 444 (вводится в действие с 01.01.2011); от 17.10.2011 N 466 (вводится в действие с 01.01.2011); от 23.11.2011 N 477 (вводится в действие с 01.01.2011); от 06.12.2011 N 485 (вводится в действие с 01.01.2011).

3. 2011 жылға арналған қалалық бюджет кірістерінің құрамында қарастырылғаны ескерілсін:
республикалық бюджеттен бөлінген ағымдағы нысаналы трансферттер:
арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге – 7 млн. 040 мың теңге;
"Бизнестің жол картасы – 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдауға – 3 млн. 120 мың теңге;
эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге – 2 млн. 933 мың теңге;
ауылдық елді-мекендердің әлеуметтік саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға – 107 мың теңге;
негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия және биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға – 4 млн. 096 мың теңге;
жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне – 24 млн. 192 мың теңге;
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға – 5 млн. 666 мың теңге;
мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы көлемін ұлғайтуға – 16 млн. 532 мың теңге;
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау саласын дамытудың 2011 – 2015 жылдарға арналған "Саламатты Қазақстан" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде іс-шаралар өткізуге – 1 млн. 800 мың теңге;
жұмыспен қамту орталықтарын құруға – 9 млн. 868 мың теңге;
республикалық бюджеттен бөлінген нысаналы даму трансферттері:
мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға – 19 млн. 800 мың теңге;
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға – 4 млн. 348 мың теңге;
Жұмыспен қамту – 2020 бағдарламасы және еңбек ресурстарының жеделдігін жоғарылату шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамытуға – 26 млн. 530 мың теңге;
Жұмыспен қамту – 2020 бағдарламасы шеңберінде тұрғын үй құрылысына және (немесе) сатып алуға бюджеттік несиелер – 273 млн. 200 мың теңге;
Жұмыспен қамту – 2020 бағдарламасы шеңберінде мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысы және (немесе) сатып алуға 273 млн. 205 мың теңге;
облыстық бюджеттен бөлінген нысаналы даму трансферттері:
мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға – 2 млн. 200 мың теңге.
Ескерту. 3 тармаққа өзгертулер енгізілді - Қарағанды облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2011.03.25 N 415 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); 2011.08.17 N 444 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); 2011.10.17 N 466 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); 2011.11.23 N 477 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); 2011.12.06 N 485 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.

4. Учесть, что в составе расходов городского бюджета на 2011 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на введение стандартов специальных социальных услуг в сумме 7 млн. 040 тыс. тенге.
Сноска. Пункт 4 с изменениями, внесенными решением Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 17.08.2011 N 444 (вводится в действие с 01.01.2011).
5. Учесть, что в составе расходов городского бюджета на 2011 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на поддержку частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса – 2020" в сумме 3 млн. 120 тыс. тенге.
6. Учесть, что в составе расходов городского бюджета на 2011 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на проведение противоэпизоотических мероприятий в сумме 2 млн. 933 тыс. тенге.
Сноска. Пункт 6 с изменениями, внесенными решениями Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 25.03.2011 N 415 (вводится в действие с 01.01.2011); от 23.11.2011 N 477 (вводится в действие с 01.01.2011).
7. Учесть, что в составе расходов городского бюджета на 2011 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на реализацию мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов в сумме 107 тыс. тенге.
Сноска. Пункт 7 с изменениями, внесенными решениями Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 25.03.2011 N 415 (вводится в действие с 01.01.2011); от 23.11.2011 N 477 (вводится в действие с 01.01.2011).
8. Учесть, что в составе расходов городского бюджета на 2011 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии и биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования в сумме 4 млн. 096 тыс. тенге.
Сноска. Пункт 8 с изменениями, внесенными решением Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 23.11.2011 N 477 (вводится в действие с 01.01.2011).
9. Учесть, что в составе расходов городского бюджета на 2011 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей в сумме 24 млн. 192 тыс. тенге.
10. Учесть, что в составе расходов городского бюджета на 2011 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования в сумме 5 млн. 666 тыс. тенге.

4. 2011 жылға арналған қалалық бюджет шығыстарының құрамында республикалық бюджеттен арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге 7 млн. 040 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 4 тармаққа өзгерту енгізілді - Қарағанды облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2011.08.17 N 444 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
5. 2011 жылға арналған қалалық бюджет шығыстарының құрамында республикалық бюджеттен "Бизнестің жол картасы – 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдауға 3 млн. 120 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
6. 2011 жылға арналған қалалық бюджет шығыстарының құрамында эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге республикалық бюджеттен 2 млн. 933 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 6 тармаққа өзгертулер енгізілді - Қарағанды облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2011.03.25 N 415 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); 2011.11.23 N 477 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
7. 2011 жылға арналған қалалық бюджет шығыстарының құрамында ауылдық елді-мекендердің әлеуметтік саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға республикалық бюджеттен 107 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 7 тармаққа өзгертулер енгізілді - Қарағанды облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2011.03.25 N 415 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); 2011.11.23 N 477 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
8. 2011 жылға арналған қалалық бюджет шығыстарының құрамында негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия және биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға республикалық бюджеттен 4 млн. 096 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 8 тармаққа өзгерту енгізілді - Қарағанды облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2011.11.23 N 477 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
9. 2011 жылға арналған қалалық бюджет шығыстарының құрамында жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне республикалық бюджеттен 24 млн. 192 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
10. 2011 жылға арналған қалалық бюджет шығыстарының құрамында мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға республикалық бюджеттен 5 млн. 666 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.

11. Учесть, что в составе расходов городского бюджета на 2011 год предусмотрены целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета на строительство жилья государственного коммунального жилищного фонда в сумме 19 млн. 800 тыс. тенге.
12. Учесть, что в составе расходов городского бюджета на 2011 год предусмотрены целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в сумме 4 млн. 348 тыс. тенге.
Сноска. Пункт 12 с изменениями, внесенными решениями Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 17.08.2011 N 444 (вводится в действие с 01.01.2011); от 17.10.2011 N 466 (вводится в действие с 01.01.2011).
13. Учесть, что в составе расходов городского бюджета на 2011 год предусмотрены целевые трансферты на развитие из областного бюджета на строительство жилья государственного коммунального жилищного фонда в сумме 2 млн. 200 тыс. тенге.
14. исключен решением Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 17.08.2011 N 444 (вводится в действие с 01.01.2011).
14-1. Учесть, что в составе расходов городского бюджета на 2011 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования в сумме 16 млн. 532 тыс. тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 14-1 в соответствии с решением Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 25.03.2011 N 415 (вводится в действие с 01.01.2011).
14-2. Учесть, что в составе расходов городского бюджета на 2011 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на реализацию мероприятий в рамках реализации Государственной программы развития здравоохранения Республики Казахстан "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы в сумме 1 млн. 800 тыс. тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 14-2 в соответствии с решением Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 25.03.2011 N 415 (вводится в действие с 01.01.2011).
14-3. Учесть, что в составе расходов городского бюджета на 2011 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на создание центров занятости в сумме 9 млн. 868 тыс. тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 14-3 в соответствии с решением Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 25.03.2011 N 415 (вводится в действие с 01.01.2011).
14-4. Учесть, что в составе расходов городского бюджета на 2011 год предусмотрены целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости – 2020 и повышения мобильности трудовых ресурсов в сумме 26 млн. 530 тыс. тенге.

11. 2011 жылға арналған қалалық бюджет шығыстарының құрамында мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға республикалық бюджеттен 19 млн. 800 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
12. 2011 жылға арналған қалалық бюджет шығыстарының құрамында инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен 4 млн. 348 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 12 тармаққа өзгертулер енгізілді - Қарағанды облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2011.08.17 N 444 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); 2011.10.17 N 466 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
13. 2011 жылға арналған қалалық бюджет шығыстарының құрамында мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға облыстық бюджеттен 2 млн. 200 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
14. алынып тасталды - Қарағанды облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2011.08.17 N 444 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
14-1. 2011 жылға арналған қалалық бюджет шығыстарының құрамында мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы көлемін ұлғайтуға республикалық бюджеттен 16 млн. 532 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 14-1 тармақпен толықтырылды - Қарағанды облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2011.03.25 N 415 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
14-2. 2011 жылға арналған қалалық бюджет шығыстарының құрамында Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау саласын дамытудың 2011 – 2015 жылдарға арналған "Саламатты Қазақстан" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде іс-шаралар өткізуге республикалық бюджеттен 1 млн. 800 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 14-2 тармақпен толықтырылды - Қарағанды облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2011.03.25 N 415 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
14-3. 2011 жылға арналған қалалық бюджет шығыстарының құрамында жұмыспен қамту орталықтарын құруға республикалық бюджеттен 9 млн. 868 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 14-3 тармақпен толықтырылды - Қарағанды облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2011.03.25 N 415 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
14-4. 2011 жылға арналған қалалық бюджет шығыстарының құрамында Жұмыспен қамту – 2020 бағдарламасы және еңбек ресурстарының жеделдігін жоғарылату шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамытуға республикалық бюджеттен 26 млн. 530 мың теңге сомасында нысаналы даму трансферттерінің қарастырылғаны ескерілсін.

Сноска. Решение дополнено пунктом 14-4 в соответствии с решением Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 25.03.2011 N 415 (вводится в действие с 01.01.2011); с изменениями, внесенными решениями Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 17.10.2011 N 466 (вводится в действие с 01.01.2011); от 23.11.2011 N 477 (вводится в действие с 01.01.2011).
14-5. Учесть, что в составе расходов городского бюджета на 2011 год предусмотрены бюджетные кредиты из республиканского бюджета на строительство и (или) приобретение жилья в рамках Программы занятости – 2020 в сумме 273 млн. 200 тыс. тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 14-5 в соответствии с решением Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 25.03.2011 N 415 (вводится в действие с 01.01.2011); с изменениями, внесенными решением Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 06.12.2011 N 485 (вводится в действие с 01.01.2011).
14-6. Учесть, что в составе расходов городского бюджета на 2011 год предусмотрены целевые трансферты на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда в рамках Программы занятости 2020 – 273 млн. 205 тыс. тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 14-6 в соответствии с решением Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 23.11.2011 N 477 (вводится в действие с 01.01.2011); с изменениями, внесенными решением Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 06.12.2011 N 485 (вводится в действие с 01.01.2011).
15. Утвердить в составе городского бюджета на 2011 год перечень бюджетных программ поселка Жезказган согласно приложению 4 к настоящему решению.
16. Установить на 2011 год гражданским служащим здравоохранения, образования, культуры и спорта, работающим в аульной (сельской) местности, финансируемым из городского бюджета, повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
17. Утвердить резерв акимата города на 2011 год в сумме 4 млн. 333 тыс. тенге.

Ескерту. Шешім 14-4 тармақпен толықтырылды - Қарағанды облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2011.03.25 N 415 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); өзгертулер енгізілді - Қарағанды облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2011.10.17 N 466 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); 2011.11.23 N 477 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
14-5. 2011 жылға арналған қалалық бюджет шығыстарының құрамында Жұмыспен қамту – 2020 бағдарламасы шеңберінде тұрғын үй құрылысына және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен 273 млн. 200 мың теңге сомасында бюджеттік несиелер қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 14-5 тармақпен толықтырылды - Қарағанды облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2011.03.25 N 415 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); өзгерту енгізілді - Қарағанды облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2011.12.06 N 485 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
14-6. 2011 жылға арналған қалалық бюджет шығыстарының құрамында Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысы және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен 273 млн. 205 мың теңге сомасында нысаналы даму трансферттерінің қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 14-6 тармақпен толықтырылды - Қарағанды облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2011.11.23 N 477 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); өзгерту енгізілді - Қарағанды облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2011.12.06 N 485 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
15. 2011 жылға арналған қалалық бюджеттің құрамында Жезқазған кентінің бюджеттік бағдарламаларының тізбесі осы шешімнің 4-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
16. Қалалық бюджеттен қаржыландырылатын денсаулық сақтаудың, білім берудің, мәдениеттің және спорттың ауылдық (селолық) жерлерде жұмыс істейтін азаматтық қызметшілеріне осындай қызмет түрлерімен қала жағдайында айналысатын азаматтық қызметшілердің лауазымдық жалақылары мен тарифтік ставкаларымен салыстырғанда лауазымдық жалақылары мен тарифтік ставкаларын 2011 жылы жиырма бес пайызға арттыру белгіленсін.
17. 2011 жылға арналған қала әкімдігінің резерві 4 млн. 333 мың теңге сомасында бекітілсін.

Сноска. Пункт 17 с изменениями, внесенными решениями Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 17.08.2011 N 444 (вводится в действие с 01.01.2011) от 23.11.2011 N 477 (вводится в действие с 01.01.2011).
18. Установить, что в процессе исполнения городского бюджета на 2011 год не подлежат секвестру местные бюджетные программы согласно приложению 5.
19. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии
В. Юстус
Секретарь
городского маслихата
С. Имамбай
Приложение 1
к решению XXXI сессии
Сатпаевского городского маслихата
от 23 декабря 2010 года N 385
Городской бюджет на 2011 год

Ескерту. 17 тармаққа өзгертулер енгізілді - Қарағанды облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2011.08.17 N 444 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); 2011.11.23 N 477 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
18. 2011 жылға арналған қалалық бюджетті атқару барысында 5-қосымшаға сәйкес жергілікті бюджеттік бағдарламалар секвестрлеуге жатпайды деп белгіленсін.
19. Осы шешім 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
В. Юстус
Қалалық
мәслихат хатшысы
С. Имамбай
Сәтбаев қалалық мәслихатының
2010 жылғы 23 желтоқсандағы
ХХХI сессиясының N 385 шешіміне
1 қосымша
2011 жылға арналған қалалық бюджет