О внесении изменений в решение 22 сессии Бухар-Жырауского районного Маслихата от 22 декабря 2009 года N 5 "О районном бюджете на 2010 - 2012 годы"
Решение 24 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата Карагандинской области от 23 февраля 2010 года N 4. Зарегистрировано Управлением юстиции Бухар-Жырауского района Карагандинской области 03 марта 2010 года N 8-11-90. Утратило силу в связи с истечением срока действия - (письмо аппарата Бухар-Жырауского районного маслихата Карагандинской области от 06 апреля 2011 года № 1-10/83)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия - (письмо аппарата Бухар-Жырауского районного маслихата Карагандинской области от 06.04.2011 № 1-10/83).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 22 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата от 22 декабря 2009 года N 5 "О районном бюджете на 2010-2012 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-11-85, опубликовано в районной газете "Сарыарка" N 2 от 16 января 2010 года, N 3 от 23 января 2010 года, N 4 от 30 января 2010 года, N 5 от 6 февраля 2010 года) следующие изменения:
приложения 1, 2, 3, 4, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель сессии                        К. Айтбаева
Секретарь маслихата                        А. Джунуспеков
Приложение 1
к решению 24 сессии
Бухар-Жырауского
районного маслихата
от 23 февраля 2010 года N 4
Приложение 1
к решению 22 сессии
Бухар-Жырауского
районного маслихата
от 22 декабря 2009 года N 5
Районный бюджет на 2010 год
Категория
Сумма тыс. тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
1
2
3
4
5
6
7
1. Поступления
3642655
Доходы
3642655
1
Налоговые поступления

Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2009 жылғы 22 желтоқсандағы 22 сессиясының "2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 5 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Бұқар жырау аудандық мәслихатының 24 сессиясының 2010 жылғы 23 ақпандағы N 4 шешімі. Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы Әділет басқармасында 2010 жылғы 03 наурызда N 8-11-90 тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Қарағанды облысы Бұқар жырау аудандық мәслихаты аппаратының 2011 жылғы 06 сәуірдегі N 1-10/83 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Қарағанды облысы Бұқар жырау аудандық мәслихаты аппаратының 2011.04.06 N 1-10/83 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2009 жылғы 22 желтоқсандағы 22 сессиясының "2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 5 шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде N 8-11-85 болып тіркелген, "Сарыарқа" аудандық газетінің 2010 жылғы 16 қаңтардағы N 2, 2010 жылғы 23 қаңтардағы N 3, 2010 жылғы 30 қаңтардағы N 4, 2010 жылғы 6 ақпандағы N 5 сандарында жарияланған) төмендегі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 6 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            К. Айтбаева
Мәслихат хатшысы                           А. Жүніспеков
Бұқар жырау аудандық мәслихатының
2010 жылғы 23 ақпандағы
24 сессиясының N 4 шешіміне
1 қосымша
Бұқар жырау аудандық мәслихатының
2009 жылғы 22 желтоқсандағы
22 сессиясының N 5 шешіміне
1 қосымша
2010 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелiгi
Атауы
1
2
3
4
5
6
7
Түсімдер
3642655
Кірістер
3642655
1
Салықтық түсімдер

2000
04
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также за выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния
1000
05
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу на постоянное место жительства и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
5
07
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов о приобретении гражданства Республики Казахстан, восстановлении гражданства Республики Казахстан и прекращении гражданства Республики Казахстан
10
08
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию место жительства
857
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)
15
12
Государственная пошлина, за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз из Республики Казахстан оружия и патронов к нему
18
21
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверений тракториста-машиниста
50
2
Неналоговые поступления
1160
01
Доходы от государственной собственности
940
5
Доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности
940
04
Доходы от аренды имущества, находящегося в коммунальной собственности
940
02
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
200
1
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
200
02
Поступления от реализации услуг, предоставляемых государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
200
06
Прочие неналоговые поступления
20
1
Прочие неналоговые поступления
20
09
Другие неналоговые поступления в местный бюджет
20
3
Поступления от продажи основного капитала
3537
03
Продажа земли и нематериальных активов
3537
1
Продажа земли
3537
01
Поступления от продажи земельных участков
3537
4
Поступления трансфертов
2996992
02
Трансферты из вышестоящих органов государственного управления
2996992
2
Трансферты из областного бюджета
2996992
01
Целевые текущие трансферты

2000
04
Азаматтық хал актiлерiн тiркегенi үшiн, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актiлерiн тiркеу туралы куәлiктердi және азаматтық хал актiлерi жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтiруге байланысты куәлiктердi қайтадан бергенi үшiн мемлекеттік баж
1000
05
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретiн құжаттарды ресiмдегенi үшiн, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерiстер енгiзгенi үшiн мемлекеттік баж
5
07
Қазақстан Республикасының азаматтығын алу, Қазақстан Республикасының азаматтығын қалпына келтiру және Қазақстан Республикасының азаматтығын тоқтату туралы құжаттарды ресiмдегенi үшін мемлекеттік баж
10
08
Тұрғылықты жерiн тiркегенi үшiн мемлекеттік баж
857
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 мм-ге дейінгілерін қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
15
12
Қаруды және оның оқтарын сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
18
21
Тракторшы-машинистің куәлігі берілгені үшін алынатын мемлекеттік баж
50
2
Салықтық емес түсiмдер
1160
01
Мемлекеттік меншіктен түсетін кірістер
940
5
Мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
940
04
Коммуналдық меншіктегі мүлікті жалдаудан түсетін кірістер
940
02
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
200
1
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
200
02
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер көрсететін қызметтерді сатудан түсетін түсімдер
200
06
Басқа да салықтық емес түсiмдер
20
1
Басқа да салықтық емес түсiмдер
20
09
Жергілікті бюджетке түсетін салықтық емес басқа да түсімдер
20
3
Негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер
3537
03
Жердi және материалдық емес активтердi сату
3537
1
Жерді сату
3537
01
Жер учаскелерін сатудан түсетін түсімдер
3537
4
Трансферттердің түсімдері
2996992
02
Мемлекеттiк басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетiн трансферттер
2996992
2
Облыстық бюджеттен түсетiн трансферттер
2996992
01
Ағымдағы нысаналы трансферттер

3984
02
Hалог на транспортные средства с физических лиц
26365
5
Единый земельный налог
5213
01
Единый земельный налог
5213
05
Внутренние налоги на товары, работы и услуги
47160
2
Акцизы
2038
96
Бензин (за исключением авиационного) реализуемый юридическими и физическими лицами в розницу, а также используемый на собственные производственные нужды
1874
97
Дизельное топливо, реализуемое юридическими и физическими лицами в розницу, а также используемое на собственные производственные нужды
164
3
Поступления за использование природных и других ресурсов
39841
15
Плата за пользование земельными участками
39841
4
Сборы за ведение предпринимательской и профессиональной деятельности
5071
01
Сбор за государственную регистрацию индивидуальных предпринимателей
410
02
Лицензионный сбор за право занятия отдельными видами деятельности
1757
03
Сбор за государственную регистрацию юридических лиц и учетную регистрацию филиалов и представительств, а также их перерегистрацию
152
05
Сбор за государственную регистрацию залога движимого имущества и ипотеки судна или строящегося судна
58
14
Сбор за государственную регистрацию транспортных средств, а также их перерегистрацию
468
18
Сбор за государственную регистрацию прав на недвижимое имущество и сделок с ним
2226
5
Налог на игорный бизнес
210
02
Фиксированный налог
210
08
Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и (или) выдачу документов уполномоченными на то государственными органами или должностными лицами
4630
1
Государственная пошлина
4630
02
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, заявлений особого искового производства, заявлений (жалоб) по делам особого производства, заявлений о вынесении судебного приказа, заявлений о выдаче дубликата исполнительного листа, заявлений о выдаче исполнительных листов на принудительное исполнение решений третейских (арбитражных) судов и иностранных судов, заявлений о повторной выдаче копий судебных актов, исполнительных листов и иных документов, за исключением государственной пошлины с подаваемых в суд исковых заявлений к государственным учреждениям
2343
04
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также за выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния
1171
05
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу на постоянное место жительства и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
5
07
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов о приобретении гражданства Республики Казахстан, восстановлении гражданства Республики Казахстан и прекращении гражданства Республики Казахстан
12
08
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию место жительства

3984
02
Жеке тұлғалардан көлiк құралдарына салынатын салық
26365
5
Бірыңғай жер салығы
5213
01
Бірыңғай жер салығы
5213
05
Тауарларға, жұмыстарға және қызметтерге салынатын iшкi салықтар
47160
2
Акциздер
2038
96
Заңды және жеке тұлғалар бөлшек саудада өткiзетін, сондай-ақ өзінің өндiрiстік мұқтаждарына пайдаланылатын бензин (авиациялықты қоспағанда)
1874
97
Заңды және жеке тұлғаларға бөлшек саудада өткізетін, сондай-ақ өз өндірістік мұқтаждарына пайдаланылатын дизель отыны
164
3
Табиғи және басқа да ресурстарды пайдаланғаны үшiн түсетiн түсiмдер
39841
15
Жер учаскелерін пайдаланғаны үшін төлем
39841
4
Кәсiпкерлiк және кәсiби қызметтi жүргiзгенi үшiн алынатын алымдар
5071
01
Жеке кәсіпкерлерді мемлекеттік тіркегені үшін алынатын алым
410
02
Жекелеген қызмет түрлерiмен айналысу құқығы үшiн алынатын лицензиялық алым
1757
03
Заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркегені және филиалдар мен өкілдіктерді есептік тіркегені, сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшін алым
152
05
Жылжымалы мүлікті кепілдікке салуды мемлекеттік тіркегені және кеменің немесе жасалып жатқан кеменің ипотекасы үшін алынатын алым
58
14
Көлік құралдарын мемлекеттік тіркегені, сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшін алым
468
18
Жылжымайтын мүлікке және олармен мәміле жасау құқығын мемлекеттік тіркегені үшін алынатын алым
2226
5
Ойын бизнесіне салық
210
02
Тіркелген салық
210
08
Заңдық мәнді іс-әрекеттерді жасағаны және (немесе) оған уәкілеттігі бар мемлекеттік органдар немесе лауазымды адамдар құжаттар бергені үшін алынатын міндетті төлемдер
4630
1
Мемлекеттік баж
4630
02
Мемлекеттік мекемелерге сотқа берілетін талап арыздарынан алынатын мемлекеттік бажды қоспағанда, мемлекеттік баж сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше талап ету істері арыздарынан, ерекше жүргізілетін істер бойынша арыздардан (шағымдардан), сот бұйрығын шығару туралы өтініштерден, атқару парағының дубликатын беру туралы шағымдардан, аралық (төрелік) соттардың және шетелдік соттардың шешімдерін мәжбүрлеп орындауға атқару парағын беру туралы шағымдардың, сот актілерінің атқару парағының және өзге де құжаттардың көшірмелерін қайта беру туралы шағымдардан алынады
2343
04
Азаматтық хал актiлерiн тiркегенi үшiн, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актiлерiн тiркеу туралы куәлiктердi және азаматтық хал актiлерi жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтiруге байланысты куәлiктердi қайтадан бергенi үшiн мемлекеттік баж
1171
05
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретiн құжаттарды ресiмдегенi үшiн, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерiстер енгiзгенi үшiн мемлекеттік баж
5
07
Қазақстан Республикасының азаматтығын алу, Қазақстан Республикасының азаматтығын қалпына келтiру және Қазақстан Республикасының азаматтығын тоқтату туралы құжаттарды ресiмдегенi үшін мемлекеттік баж
12
08
Тұрғылықты жерiн тiркегенi үшiн мемлекеттік баж

5394
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
432
3
Благоустройство населенных пунктов
432
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
432
008
Освещение улиц населенных пунктов
432
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
3548
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
3548
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
3548
019
Финансирование социальных проектов в поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
3548
029
За счет средств бюджета района (города областного значения)
3548

5394
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
432
3
Елді-мекендерді көркейту
432
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
432
008
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
432
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
3548
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер
3548
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
3548
019
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде әлеуметтік жобаларды қаржыландыру
3548
029
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджет қаражаты есебінен
3548