О внесении изменений в решение сессии районного Маслихата от 22 декабря 2009 года N 19/192 "О районном бюджете на 2010-2012 годы"
Решение Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 23 февраля 2010 года N 21/218. Зарегистрировано Управлением юстиции Каркаралинского района Карагандинской области 04 марта 2010 года N 8-13-79. Утратило силу - письмом аппарата Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 6 апреля 2011 года N 30
Сноска. Утратило силу - письмом аппарата Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 06.04.2011 N 30.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный Маслихат РЕШИЛ:

Аудандық Мәслихаттың 2009 жылғы 22 желтоқсандағы "2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 19/192 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы аудандық мәслихатының 2010 жылғы 23 ақпандағы N 21/218 шешімі. Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 04 наурызда N 8-13-79 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының мәслихат аппаратының 2011 жылғы 06 сәуірдегі N 30 хатымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының мәслихат аппаратының 2011.04.06 N 30 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:

1. Внести в решение Каркаралинского районного Маслихата от 22 декабря 2009 года N 19/192 "О районном бюджете на 2010-2012 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-13-72, опубликовано в газете "Қарқаралы" от 26 декабря 2009 года N 101-104 (10849) следующие изменения:
приложения 1, 2, 3, 4, 5, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6 к настоящему решению.

1. Қарқаралы аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 22 желтоқсандағы "2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 19/192 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіліміне - N 8-13-72 болып тіркелген, "Қарқаралы" газетінің 2009 жылғы 26 желтоқсандағы N 101-104 (10849) сандарында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

8464
09
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
10075
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
5746
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
5746
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
4329
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
4129
003
Реализация региональных программ в сфере молодежной политики
200
9
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
41646
09
Прочие услуги в области топливно-энергетического комплекса и недропользования
41646
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
41646
009
Развитие теплоэнергетической системы
41646
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
874732
01
Сельское хозяйство
18127
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
2919
099
Реализация мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
2919
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
15208
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
11142
004
Материально-техническое оснащение государственных органов
3956
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
110
02
Водное хозяйство
756749
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
756749
012
Развитие системы водоснабжения
756749
06
Земельные отношения
5015
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
5015
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
5015
09
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
94841
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
15700
019
Финансирование социальных проектов в поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
15700
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
30300
008
Финансирование социальных проектов в поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров

8464
09
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
10075
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
5746
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5746
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
4329
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4129
003
Жастар саясаты саласындағы өңірлік бағдарламаларды iске асыру
200
9
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
41646
09
Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану саласындағы өзге де қызметтер
41646
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
41646
009
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
41646
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
874732
01
Ауыл шаруашылығы
18127
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
2919
099
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру
2919
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
15208
001
Жергілікте деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11142
004
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
3956
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
110
02
Су шаруашылығы
756749
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
756749
012
Сумен жабдықтау жүйесін дамыту
756749
06
Жер қатынастары
5015
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
5015
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5015
09
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер
94841
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
15700
019
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде әлеуметтік жобаларды қаржыландыру
15700
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
30300
008
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде әлеуметтік жобаларды қаржыландыру

от 23 февраля 2010 года N 21/218
Приложение 4
к решению Каркаралинского
районного Маслихата
от 22 декабря 2010 года N 19/192
Целевые трансферты и бюджетные кредиты на 2010 год
Наименование
Сумма (тыс. тенге)
1
2
Всего
1072352
в том числе:
Целевые текущие трансферты
251806
Целевые трансферты на развитие
816095
Бюджетные кредиты
4451
в том числе:
Целевые текущие трансферты
251806
в том числе:
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
17708
На содержание подразделений местных исполнительных органов в области ветеринарии
17708
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
2919
На реализацию мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов
2919
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
62916
На создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
16623
На оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии и биологии в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
12291
На обеспечение учебными материалами дошкольных организаций образования, организаций среднего образования по предмету "Самопознание"
5034
Капитальный и текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
28968
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
44006
На обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
181
На выплату единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
7340
На выплату государственной адресной социальной помощи
14656
На выплату ежемесячного государственного пособия на детей до 18 лет
16669
На расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики
5160
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
69447
На содержание и текущий ремонт автомобильных дорог
25447
На ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
44000
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
54810
На проведение противоэпизоотических мероприятий
48841
На содержание подразделений местных исполнительных органов в области ветеринарии

2010 жылғы 23 ақпандағы N 21/218
Қарқаралы аудандық
мәслихатының шешіміне
4 қосымша
2009 жылғы 22 желтоқсандағы N 19/192
Қарқаралы аудандық
мәслихатының шешіміне
4 қосымша
2010 жылға арналған нысаналы трансферттер мен кредиттер
Атауы
Сомасы (мың тенге)
1
2
Барлығы
1072352
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
251806
Нысаналы даму трансферттері
816095
Бюджеттік кредиттер
4451
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
251806
оның ішінде:
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
17708
Ветеринария саласындағы жергілікті атқарушы органдардың бөлімшелерін ұстауға
17708
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
2919
Ауылдық елді мекендердің әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға
2919
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
62916
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердің лингафондық және мультимедиялық кабинеттерін құруға
16623
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға
12291
Білім беретін мектепке дейінгі ұйымдарын, орта білім беретін ұйымдарын "Өзін-өзі тану" пәні бойынша оқу материалдарымен қамтамасыз
5034
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру төңірегінде білім беру объектілерін күрделі және ағымдағы жөндеу
28968
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
44006
Ұлы Отан соғысы Жеңісінің 65 жылдығына Ұлы Отан соғысының мүгедектері мен қатысушыларының жолақыларын қамтамасыз етуге
181
Ұлы Отан соғысы Жеңісінің 65 жылдығына Ұлы Отан соғысының мүгедектері мен қатысушыларына бір жолғы материалдық көмекті төлеуге
7340
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге
14656
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақыны төлеуге
16669
Әлеуметтік жұмыс орындары және жастар тәжірибесі бағдарламасын кеңейтуге
5160
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
69447
Автомобиль жолдарын күтіп ұстауға және ағымдағы жөндеуге
25447
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру төңірегінде елді мекендердің инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымын жөндеуге және абаттандыруға
44000
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
54810
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар өткізуге
48841
Ветеринария саласындағы жергілікті атқарушы органдардың бөлімшелерін ұстауға