Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием на 2010-2011 учебный год
Постановление акимата Мангистауской области от 8 апреля 2010 года № 140. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 7 мая 2010 года № 2068
В соответствии с законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», от 27 июля 2007 года «Об образовании», акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием на 2010-2011 учебный год согласно приложению.
2. Управлению экономики и бюджетного планирования Мангистауской области (Нургалиева Х.Х.) предусмотреть увеличение финансирования в соответствии с увеличением приема в учебных заведениях технического и профессионального образования в 2010-2011 учебном году.
3. Управлению финансов Мангистауской области (Альбекова М.Б.) обеспечить финансирование Управления образования Мангистауской области – администратора программ в пределах плана финансирования, предусмотренного на подготовку кадров.
4. Управлению образования Мангистауской области (Жумашев К. Б.) обеспечить размещение государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием на 2010-2011 учебный год.
5. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима области Караева Ж.А.
6. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области                К. Кушербаев
Утверждено
постановлением акимата
Мангистауской области
от 08 апреля 2010 года № 140
Сноска. Приложение с изменениями, внесенными постановлением акимата Мангистауской области от 04.08.2010 № 281 (вводится в действие по истечении 10 календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 04.11.2010 № 385 (вводится в действие по истечении 10 календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием на 2010-2011 учебный год
Код и название профессий и специальностей
Количество учащихся
Базовое образование
Язык обучения
Срок обучения
1. ГККП «Жанаозенский профессиональный лицей»
0503000 Слесарное дело:
050301 2 Слесарь по ремонту электрооборудования
25
9 классов
казахский
2 г. 10 мес.
1013000 Механообработка, контрольно-измерительные приборы и автоматика в машиностроении:

Техникалық және кәсіптік білімі бар мамандарды даярлауға 2010-2011 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2010 жылғы 8 сәуірдегі № 140 Қаулысы. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2010 жылғы 7 мамырда № 2068 тіркелді
«Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін - өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы, «Бiлiм туралы» 2007 жылғы 27 шілдедегі Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес, облыс әкiмдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қосымшаға сәйкес техникалық және кәсiптiк білімі бар мамандарды даярлауға 2010 - 2011 оқу жылына арналған мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы бекiтiлсiн.
2. Маңғыстау облысының экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы (Х.Х. Нұрғалиева) 2010-2011 оқу жылында техникалық және кәсіптік білім беру оқу орындарына қабылдаудың ұлғаюына сәйкес қаржыландыруды ұлғайтуды көздестірсін.
3. Маңғыстау облысының қаржы басқармасы (М.Б. Әлібекова) кадрлар даярлауға көзделген қаржыландыру жоспары шегiнде бағдарламаның әкiмшiсi – Маңғыстау облысының бiлiм басқармасын қаржыландыруды қамтамасыз етсiн.
4. Маңғыстау облысының бiлiм басқармасы (Қ.Б. Жұмашев) техникалық және кәсiптiк білімі бар мамандарды даярлауға 2010 - 2011 оқу жылына арналған мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын орналастыруды қамтамасыз етсiн.
5. Осы қаулының орындалауын бақылау облыс әкiмiнiң орынбасары Ж.А. Қараевқа жүктелсiн.
6. Осы қаулы ол алғаш ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Облыс әкiмi                             Қ. Көшербаев
Маңғыстау облысы әкімдігінің
2010 жылғы 08 сәуірдегі
№ 140 қаулысымен
бекітілген
Ескерту. Қосымшаға өзгертулер енгізілді - Маңғыстау облыстық әкімдігінің 2010.08.04 № 281 (жарияланғаннан кейін күнтізбелік 10 күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен; 2010.11.04 № 385(жарияланғаннан кейін күнтізбелік 10 күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
Техникалық және кәсiптiк білімі бар мамандарды даярлауға 2010 - 2011 оқу жылына арналған мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы
Кәсіп пен мамандықтың коды мен атауы
Оқушы-лар саны
Базалық білімі
Оқыту тілі
Оқу мерзімі
1. «Жаңаөзен кәсіптік лицейі» МКҚК
0503000 Слесарлық іс:
050301 2 Электр құрал жабдықтарын жөндеуші слесарь-электрик
25
9 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
1013000 Механоөңдеу, өлшеуіш-бақылау приборлары және машина жасау автоматикасы:

101306 2 Слесарь по контрольно-измерительным приборам и автоматике
25
9 классов
казахский
2 г. 10 мес.
1114000 Сварочное дело (по видам):
111404 2 Электрогазосварщик
25
9 классов
казахский
2 г. 10 мес.
1201000 Техническое обслуживание, ремонт и эксплуатация автомобильного транспорта:
120107 2 Слесарь по ремонту автомобилей
25
9 классов
казахский
2 г. 10 мес.
1401000 Строительство и эксплуатация зданий и сооружений:
140104 2 Штукатур
140115 2 Монтажник по монтажу стальных и железобетонных конструкций
25
25
9 классов
9 классов
казахский
казахский
2 г. 10 мес.
2 г. 10 мес.
1402000 Техническая эксплуатация дорожно-строительных машин (по видам):
140216 2 Машинист крана автомобильного
25
9 классов
казахский
2 г. 10 мес.
1405000 Монтаж и эксплуатация оборудования и систем газоснабжения:
140501 2 Слесарь по эксплуатации и ремонту газового оборудования
25
9 классов
казахский
2 г. 10 мес.
Итого:
200
2. ГККП «Каракиянский профессиональный лицей»
0508000 Организация питания:
050801 2 Повар
25
9 классов
казахский
2 г. 10 мес.
1201000 Техническое обслуживание, ремонт и эксплуатация автомобильного транспорта:
120107 2 Слесарь по ремонту автомобилей
25
9 классов
казахский
2 г. 10 мес.
1304000 Вычислительная техника и программное обеспечение (по видам):
130401 2 Оператор электронно-вычислительных машин
25
9 классов
казахский
2 г. 10 мес.
Итого:
75
3. ГККП «Профессиональный лицей № 1»
0503000 Слесарное дело:
050301 2 Слесарь-электрик по ремонту электрооборудования
25
9 классов
казахский
2 г. 10 мес.
0508000 Организация питания:
050801 2 Повар
25
9 классов
казахский
2 г. 10 мес.
1013000 Механообработка, контрольно-измерительные приборы и автоматика в машиностроении:
101306 2 Слесарь по контрольно-измерительным приборам и автоматике
25
9 классов
русский
2 г. 10 мес.
1211000 Швейное производство и моделирование одежды:
121106 2 Портной
25
9 классов
казахский
2 г. 10 мес.
1304000 Вычислительная техника и программное обеспечение (по видам):
130401 2 Оператор электронно-вычислительных машин
25
25
9 классов
9 классов
казахский
русский
2 г. 10 мес.
2 г. 10 мес.
1307000 Эксплуатация линейных сооружений электросвязи и проводного вещания:
130702 2 Электромонтер линейных сооружений электросвязи и проводного вещания
25
25
9 классов
9 классов
казахский
русский
2 г. 10 мес.
2 г. 10 мес.
Итого:
200
4. ГККП «Бейнеуский профессиональный лицей»
0819000 Технология переработки нефти и газа:
081901 2 Оператор технологических установок
25
9 классов
казахский
2 г. 10 мес.
1108000 Эксплуатация, ремонт и техническое обслуживание подвижного состава железных дорог (по видам):
110806 2 Помощник машиниста тепловоза
25
9 классов
казахский

101306 2 Бақылау өлшеу аспаптары және автоматика бойынша слесары
25
9 сынып
орысша
2 жыл 10 ай
1114000 Пісіру ісі (түрлері бойынша):
111404 2 Электргазымен пісіруші
25
9 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
1201000 Автокөлікті жөндеу, пайдалану және қызмет көрсету:
120107 2 Автокөлік жөндейтін слесары
25
9 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
1401000 Үйлер мен ғимараттарды салу және пайдалану:
140104 2 Сылақшы
140115 2 Темір бетон және болат бұйымдарын монтаждаушы
25
25
9 сынып
9 сынып
қазақша
қазақша
2 жыл 10 ай
2 жыл 10 ай
1402000 Жол-құрылыс машиналарын техникалық пайдалану (түрлері бойынша):
140216 2 Автомобиль кранының машинисі
25
9 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
1405000 Газ жабдықтау жүйесімен жабдықтарды монтаждау және пайдалану:
140501 2 Газ құбырларын пайдалану және жөндеу слесары
25
9 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
Жиыны:
200
2. «Қаракия кәсіптік лицейі» МКҚК
0508000 Тамақтандыруды ұйымдастыру:
050801 2 Аспаз
25
9 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
1201000 Автокөлікті жөндеу, пайдалану және қызмет көрсету:
120107 2 Автокөлік жөндейтін слесары
25
9 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
1304000 Электрондық есептеу техникасы және бағдарламалық қамтамасыздандыру (түрлері бойынша):
130401 2 Электрондық есептеу машинасының операторы
25
9 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
Жиыны:
75
3. «№ 1 кәсіптік лицейі» МКҚК
0503000 Слесарлық іс:
050301 2 Электр құрал жабдықтарын жөндеуші слесарь-электрик
25
9 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
0508000 Тамақтандыруды ұйымдастыру:
050801 2 Аспаз
25
9 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
1013000 Механоөңдеу, өлшеуіш- бақылау приборлары және машина жасау автоматикасы:
101306 2 Бақылау өлшеу аспаптары және автоматика бойынша слесары
25
9 сынып
орысша
2 жыл 10 ай
1211000 Тігін өндірісі және киімдерді моделдеу:
121106 2 Тігінші
25
9 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
1304000 Электрондық есептеу техникасы және бағдарламалық қамтамассыздандыру (түрлері бойынша):
130401 2 Электрондық есептеу машинасының операторы
25
25
9 сынып
9 сынып
қазақша орысша
2 жыл 10 ай
2 жыл 10 ай
1307000 Электр байланысы жүйелі құрылыстары мен сымдық тарату жүйелерін пайдалану:
130702 2 Электр байланысы жүйелі құрылыстары мен сымдық тарату жүйелері электромонтері
25
25
9 сынып
9 сынып
қазақша орысша
2 жыл 10 ай
2 жыл 10 ай
Жиыны:
200
4. «Бейнеу кәсiптік лицейі» МКҚК
0819000 Мұнай және газды қайта өңдеу технологиясы:
081901 2 Технологиялық қондырғылардың операторы
25
9 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
1108000 Темір жол жылжымалы құрамдарын пайдалану және техникалық қызмет көрсету (түрлері бойынша):
110806 2 Тепловоз машинисінің көмекшісі
25
9 сынып
қазақша

2 г. 10 мес.
1201000 Техническое обслуживание, ремонт и эксплуатация автомобильного транспорта:
120104 2 Контролер технического состояния автотранспортных средств
25
9 классов
казахский
2 г. 10 мес.
1304000 Вычислительная техника и программное обеспечение (по видам):
130401 2 Оператор электронно-вычислительных машин
25
9 классов
казахский
2 г. 10 мес.
1114000 Сварочное дело (по видам):
111404 2 Электрогазосварщик
25
9 классов
казахский
2 г. 10 мес.
Итого:
125
5. ГККП «Профессиональная школа № 018»
1109000 Токарное дело и металлообработка (по видам):
110901 2 Токарь
60
11 классов
русский
10 мес.
1112000 Эксплуатация машин и оборудования промышленности:
111202 2 Слесарь механосборочных работ
60
11 классов
русский
10 мес.
1115000 Электромеханическое оборудование в промышленности (по видам):
111504 2 Электромонтер по ремонту и обслуживанию электрооборудования
60
11 классов
русский
1 г. 10 мес.
1402000 Техническая эксплуатация дорожно-строительных машин (по видам):
140217 2 Машинист крана (крановщик)
30
30
11 классов
11 классов
казахский
русский
10 мес.
10 мес.
Итого:
240
Всего:
840
6. ГККП «Мангистауский энергетический колледж»
0816000 Химическая технология и производство (по видам):
081604 3 Техник-технолог
25
25
9 классов
9 классов
казахский
русский
3 г. 10 мес.
3 г. 10 мес.
0901000 Электрооборудование электростанций и сетей (по видам):
090104 3 Техник-электрик
25
25
9 классов
9 классов
казахский
русский
3 г. 6 мес.
3 г. 6 мес.
0902000 Электроснабжение (по отраслям):
090204 3 Техник-электрик
25
25
9 классов
9 классов
казахский
русский
3 г. 6 мес.
3 г. 6 мес.
0906000 Теплоэнергетические, теплофикационные котельные установки тепловых электрических станций:
090603 3 Техник-теплотехник
25
25
9 классов
9 классов
казахский
русский
3 г. 10 мес.
3 г. 10 мес.
1014000 Технология машиностроения (по видам):
101402 3 Техник-механик
50
25
9 классов
9 классов
казахский
русский
3 г. 6 мес.
3 г. 6 мес.
1302000 Автоматизация и управление (по профилю):
130203 3 Электромеханик
50
25
9 классов
9 классов
казахский
русский
3 г. 10 мес.
3 г. 10 мес.
Итого:
350
7. ГККП «Мангистауский политехнический колледж»
0810000 Сооружения и эксплуатация газонефтяных и заправочных станций:
081005 3 Техник-механик
25
9 классов
казахский
3 г. 10 мес.
0802000 Сооружение и эксплуатация газонефтепроводов и газонефтехранилищ:
080204 3 Техник-механик
25
9 классов
казахский
3 г. 10 мес.
0805000 Транспортировка и хранение нефти и газа:
080502 3 Техник-технолог
25
9 классов
казахский
3 г. 10 мес.
0809000 Эксплуатация нефтяных и газовых месторождений (по профилю):
080922 3 Техник-технолог
25
9 классов
казахский
3 г. 10 мес.
0816000 Химическая технология и производство (по видам):

2 жыл 10 ай
1201000 Автокөлікті жөндеу, пайдалану және қызмет көрсету:
120104 2 Автокөліктің техникалық жағдайын бақылаушы
25
9 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
1304000 Электрондық есептеу техникасы және бағдарламалық қамтамассыздандыру (түрлері бойынша):
130401 2 Электрондық есептеу машинасының операторы
25
9 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
1114000 Пісіру ісі (түрлері бойынша):
111404 2 Электргазымен пісіруші
25
9 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
Жиыны:
125
5. «№ 018 кәсіптік мектебі» МКҚК
1109000 Токарлық іс және металл өңдеу (түрлері бойынша):
110901 2 Токарь
60
11 сынып
орысша
10 ай
1112000 Өнеркәсіп машиналары және жабдықтарын пайдалану:
111202 2 Механикалық жинақтау жұмысының слесары
60
11 сынып
орысша
10 ай
1115000 Өндірістердегі электромеханикалық жабдықтар (түрлері бойынша):
111504 2 Электрожабдықтарды жөндейтін және қызмет көрсететін электромонтер
60
11 сынып
орысша
1 жыл 10 ай
1402000 Жол-құрылыс машиналарын техникалық пайдалану (түрлері бойынша):
140217 2 Кран машинисі (краншы)
30
30
11 сынып
11 сынып
қазақша орысша
10 ай
10 ай
Жиыны:
240
Барлығы:
840
6. «Маңғыстау энергетикалық колледжі» МКҚК
0816000 Химиялық технология және өндіріс (түрлері бойынша):
081604 3 Техник-технолог
25
25
9 сынып
9 сынып
қазақша орысша
3 жыл 10 ай
3 жыл 10 ай
0901000 Электростанциялардың электрожабдықтары, кіші станциялар және желілер (түрлері бойынша):
090104 3 Техник-электрик
25
25
9 сынып
9 сынып
қазақша орысша
3 жыл 6 ай
3 жыл 6 ай
0902000 Электрмен қамтамасыз ету (салалары бойынша):
090204 3 Техник-электрик
25
25
9 сынып
9 сынып
қазақша орысша
3 жыл 6 ай
3 жыл 6 ай
0906000 Жылулық электрлік станцияларының қазандық, жылу өңдеуші, жылуэнергетикалық қондырғылары
090603 3 Техник-жылутехнигі
25
25
9 сынып
9 сынып
қазақша орысша
3 жыл 10 ай
3 жыл 10 ай
1014000 Машина құрылысының технологиясы (түрлері бойынша):
101402 3 Техник-механик
50
25
9 сынып
9 сынып
қазақша орысша
3 жыл 6 ай
3 жыл 6 ай
1302000 Автоматтандыру және басқару (бейін бойынша):
130203 3 Электромеханик
50
25
9 сынып
9 сынып
қазақша орысша
3 жыл 10 ай
3 жыл 10 ай
Жиыны:
350
7. «Маңғыстау политехникалық колледжі» МКҚК
0810000 Мұнай-газ және жанар май құю станцияларын салу мен пайдалану құбырларын:
081005 3 Техник-механик
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
0802000 Мұнай-газ құбырлары мен қоймаларын салу және пайдалану:
080204 3 Техник-механик
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
0805000 Мұнай мен газды сақтау және тасымалдау:
080502 3 Техник-технолог
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
0809000 Мұнай және газ кен орындарын пайдалану (бейін бойынша):
080922 3 Техник-технолог
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
0816000 Химиялық технология және өндіріс (түрлері бойынша):

081604 3 Техник-технолог
25
9 классов
казахский
3 г. 10 мес.
1014000 Технология машиностроения (по видам):
101402 3 Техник-механик
25
9 классов
казахский
3 г. 6 мес.
1114000 Сварочное дело (по видам):
111406 3 Техник-механик
25
9 классов
казахский
3 г. 6 мес.
1201000 Техническое обслуживание, ремонт и эксплуатация автомобильного транспорта:
120112 3 Техник-механик
50
9 классов
казахский
3 г. 10 мес.
1202000 Организация перевозок и управление движением на транспорте (по отраслям):
120206 3 Техник
25
25
9 классов
9 классов
русский
казахский
3 г. 10 мес.
3 г. 10 мес.
1304000 Вычислительная техника и программное обеспечение (по видам):
130407 3 Техник-электроник
25
9 классов
казахский
3 г. 10 мес.
1401000 Строительство и эксплуатация зданий и сооружений:
140121 3 Техник-строитель
25
25
9 классов
9 классов
казахский
русский
3 г. 6 мес.
3 г. 6 мес.
1410000 Строительство автомобильных дорог и аэродромов:
141001 3 Техник-строитель
25
9 классов
казахский
3 г. 6 мес.
1514000 Экология и рациональное использование природных ресурсов (по отраслям):
151409 3 Эколог
25
9 классов
казахский
3 г. 10 мес.
1517000 Защита в чрезвычайных ситуациях (по профилю):
151703 3 Техник
25
9 классов
казахский
3 г. 10 мес.
Итого:
425
8. Форт-Шевченковский филиал Мангистауского политехнического колледжа
0809000 Эксплуатация нефтяных и газовых месторождений (по профилю):
080922 3 Техник-технолог
25
9 классов
казахский
3 г. 10 мес.
1114000 Сварочное дело (по видам):
111406 3 Техник-механик
25
9 классов
казахский
3 г. 6 мес.
исключено постановлением Мангистауского областного акимата от 04.11.2010 № 385.
1401000 Строительство и эксплуатация зданий и сооружений:
140121 3 Техник-строитель
25
9 классов
казахский
3 г. 6 мес.
Итого:
75
9. ГККП «Мангистауский колледж искусств»
0404000 Инструментальное исполнительство и музыкальное искусство эстрады (по видам):
040403 3 Преподаватель детской музыкальной школы, артист (руководитель) оркестра народных инструментов
35
5
9 классов
11 классов
казахский
русский
3 г. 10 мес.
2 г. 10 мес.
0405000 Хоровое дирижирование:
040501 3 Преподаватель, хормейстер
8
2
9 классов
11 классов
казахский
русский
3 г. 10 мес.
2 г. 10 мес.
0407000 Пение:
040701 3 Артист академического пения, солист ансамбля
3
2
9 классов
11 классов
казахский
русский
3 г. 10 мес.
2 г. 10 мес.
0408000 Хореографическое искусство:
040802 3 Артист ансамбля танца
10
5
9 классов
11 классов
казахский
русский
2 г. 10 мес.
1 г. 10 мес.
0412000 Живопись, скульптура и графика (по видам):
041201 3 Художник
10
5
9 классов
11 классов
казахский
русский
3 г. 10 мес.
2 г. 10 мес.
Итого:
85
10. ГККП «Мангистауский технический колледж»
0809000 Эксплуатация нефтяных и газовых месторождений (по профилю):
080922 3 Техник-технолог
25
9 классов
казахский

081604 3 Техник-технолог
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
1014000 Машина құрылысының технологиясы (түрлері бойынша):
101402 3 Техник-механик
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 6 ай
1114000 Пісіру ісі (түрлері бойынша):
111406 3 Техник-механик
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 6 ай
1201000 Автокөлікті жөндеу, пайдалану және қызмет көрсету:
120112 3 Техник-механик
50
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
1202000 Жолаушылар мен жүкті тасымалдауды ұйымдастыру (салалар бойынша):
120206 3 Техник
25
25
9 сынып
9 сынып
орысша
қазақша
3 жыл 10 ай
3 жыл 10 ай
1304000 Электрондық есептеу техникасы және бағдарламалық қамтамассыздандыру (түрлері бойынша):
130407 3 Электроншы-техник
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
1401000 Үйлер мен ғимараттарды салу және пайдалану:
140121 3 Құрылыс-технигі
25
25
9 сынып
9 сынып
қазақша орысша
3 жыл 6 ай
3 жыл 6 ай
1410000 Автомобиль жолдары мен аэродромдар салу және пайдалану:
141001 3 Құрылысшы-техник
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 6 ай
1514000 Экология және табиғат ресурстарын тиімді пайдалану (салалар бойынша):
151409 3 Эколог
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
1517000 Төтенше жағдайда қорғану (бейін бойынша):
151703 3 Техник
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
Жиыны:
425
8. Маңғыстау политехникалық колледжінің Форт-Шевченколық филиалы
0809000 Мұнай және газ кен орындарын пайдалану (бейін бойынша):
080922 3 Техник-технолог
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
1114000 Пісіру ісі (түрлері бойынша):
111406 3 Техник-механик
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 6 ай
алынып тасталды - Маңғыстау облысы әкімдігінің 2010.11.04 № 385 Қаулысымен.
1401000 Үйлер мен ғимараттарды салу және пайдалану:
140121 3 Құрылыс-технигі
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 6 ай
Жиыны:
75
9. «Маңғыстау өнер колледжі» МКҚК
0404000 Аспаптық-орындау және музыкалық өнер эстрадасы (түрлері бойынша):
040403 3 Балалар музыка мектебінің оқытушысы, ұлттық аспаптар оркестрінің әртісі (басшы)
35
5
9 сынып
11 сынып
қазақша орысша
3 жыл 10 ай
2 жыл 10 ай
0405000 Хор дирижеры:
0405013 Оқытушы, хормейстер
8
2
9 сынып
11 сынып
қазақша орысша
3 жыл 10 ай
2 жыл 10 ай
0407000 Ән салу:
040701 3 Академиялық ән салу әртісі, ансамбль солисі
3
2
9 сынып
11 сынып
қазақша орысша
3 жыл 10 ай
2 жыл 10 ай
0408000 Хореография өнері:
040802 3 Би ансамблі әртісі
10
5
9 сынып
11 сынып
қазақша орысша
2 жыл 10 ай
1 жыл 10 ай
0412000 Кескіндеу, мүсіндеу және графика (түрлері бойынша):
041201 3 Суретші
10
5
9 сынып
11 сынып
қазақша орысша
3 жыл 10 ай
2 жыл 10 ай
Жиыны:
85
10. «Маңғыстау техникалық колледжі» МКҚК
0809000 Мұнай және газ кен орындарын пайдалану (бейін бойынша):
0809223 Техник-технолог
25
9 сынып
қазақша

3 г. 10 мес.
1114000 Сварочное дело (по видам):
111406 3 Техник-механик
25
9 классов
казахский
3 г. 6 мес.
1201000 Техническое обслуживание, ремонт и эксплуатация автомобильного транспорта:
120112 3 Техник-механик
25
9 классов
казахский
3 г. 10 мес.
1401000 Строительство и эксплуатация зданий и сооружений:
140121 3 Техник-строитель
25
11 классов
казахский
2 г. 6 мес.
Итого:
100
11. ГККП «Жанаозенский колледж нефти и газа имени Оразмаганбета Турмаганбетулы»
0507000 Организация обслуживания гостиничных хозяйств:
050706 3 Менеджер по сервису
25
9 классов
казахский
3 г. 6 мес.
0701000 Геологическая съемка, поиск и разведка месторождений полезных ископаемых (по видам):
070107 3 Техник-геолог
25
9 классов
казахский
3 г. 8 мес.
0805000 Транспортировка и хранение нефти и газа:
080502 3 Техник-технолог
25
9 классов
казахский
3 г. 10 мес.
0807000 Техническое обслуживание и ремонт оборудования нефтяных и газовых промыслов:
080703 3 Техник-механик
25
9 классов
казахский
3 г. 10 мес.
0808000 Техническое обслуживание и ремонт оборудования предприятий нефтеперерабатывающей и химической промышленности (по видам):
080803 3 Техник-механик
25
9 классов
казахский
3 г. 10 мес.
0819000 Технология переработки нефти и газа:
081907 3Техник-технолог
25
9 классов
казахский
3 г. 10 мес.
1108000 Эксплуатация, ремонт и техническое обслуживание подвижного состава железных дорог (по видам):
110821 3 Электромеханик
25
9 классов
казахский
3 г. 10 мес.
1203000 Организация перевозок и управление движением на железнодорожном транспорте:
120305 3 Техник
50
9 классов
казахский
3 г. 10 мес.
1302000 Автоматизация и управление (по профилю):
130203 3 Электромеханик
25
9 классов
казахский
3 г. 10 мес.
1304000 Вычислительная техника и программное обеспечение (по видам):
130406 3 Техник по обслуживанию компьютерных устройств
25
9 классов
казахский
3 г. 10 мес.
1401000 Строительство и эксплуатация зданий и сооружений:
140121 3 Техник-строитель
25
9 классов
казахский
3 г. 6 мес.
1410000 Строительство автомобильных дорог и аэродромов:
141001 3 Техник-строитель
25
9 классов
казахский
3 г. 6 мес.
Итого:
325
12. ГККП « Мангистауский областной медицинский колледж»
0301000 Лечебное дело:
030101 3 Фельдшер общей практики
20
11 классов
казахский
2 г. 10 мес.
0302000 Сестринское дело:
030203 3 Медицинская сестра общей практики
20
11 классов
казахский
2 г. 10 мес.
0305000 Лабораторная диагностика:
030501 3 Помощник врача лаборанта
20
11 классов
казахский
2 г. 10 мес.
0309000 Акушерское дело:
030901 3 Акушер(-ка) общей практики
20
11 классов
казахский
2 г. 10 мес.
Итого:
80
13. ГККП «Мангистауский гуманитарный колледж»
0101000 Дошкольное воспитание и обучение:

3 жыл 10 ай
1114000 Пісіру ісі (түрлері бойынша):
111406 3 Техник-механик
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 6 ай
1201000 Автокөлікті жөндеу, пайдалану және қызмет көрсету:
120112 3 Техник-механик
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
1401000 Үйлер мен ғимараттарды салу және пайдалану
140121 3 Құрылыс-технигі
25
11 сынып
қазақша
2 жыл 6 ай
Жиыны:
100
11. «Оразмағанбет Тұрмағанбетұлы атындағы Жаңаөзен мұнай және газ колледжі» МКҚК
0507000 Қонақ үйі шаруашылығына қызмет көрсету және ұйымдастыру:
050706 3 Қызмет көрсетуші менеджер
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 6 ай
0701000 Геологиялық түсіру, пайдалы қазбалар кен орындарын іздеу және барлау (түрлері бойынша):
070107 3 Техник-геолог
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 8 ай
0805000 Мұнай мен газды сақтау және тасымалдау:
080502 3 Техник-технолог
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
0807000 Мұнай және газ өнімдерін техникалық жабдықтарды жөндеу және қызмет көрсету:
080703 3 Техник-механик
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
0808000 Мұнай өңдейтін және химиялық өнеркәсіп жабдықтарын техникалық күту және жөндеу (түрлері бойынша):
080803 3 Техник-механик
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
0819000 Мұнай және газды қайта өңдеу технологиясы:
081907 3 Техник-технолог
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
1108000 Темір жол жылжымалы құрамдарын пайдалану және техникалық қызмет көрсету (түрлері бойынша):
110821 3 Электромеханик
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
1203000 Теміржол көлігімен тасымалдауды ұйымдастыру және басқару:
120305 3 Техник
50
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
1302000 Автоматтандыру және басқару (бейін бойынша):
130203 3 Электромеханик
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
1304000 Электрондық есептеу техникасы және бағдарламалық қамтамассыздандыру (түрлері бойынша):
130406 3 Компьютер құрылысына қызмет көрсететін технигі
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
1401000 Үйлер мен ғимараттарды салу және пайдалану:
140121 3 Құрылыс-технигі
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 6 ай
1410000 Автомобиль жолдары мен аэродромдар салу және пайдалану:
141001 1 Құрылысшы-техник
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 6 ай
Жиыны:
325
12. «Маңғыстау облыстық медициналық колледжі» МКҚК
0301000 Емдеу ісі:
030101 3 Жалпы практикадағы фельдшері
20
11 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
0302000 Медбикелік іс:
030203 3 Жалпы практикадағы медбикесі
20
11 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
0305000 Лабораториялық диагностика:
030501 3 Лаборант-дәрігердің көмекшісі
20
11 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
0309000 Акушерлік іс:
030901 3 Жалпы практикадығы акушер
20
11 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
Жиыны:
80
13. «Маңғыстау гуманитарлық колледжі» МКҚК
0101000 Мектепке дейінгі білім беру және тәрбиелеу:

010101 3 Воспитатель дошкольных организаций
50
9 классов
казахский
3 г. 10 мес.
Заочное обучение:
0101000 Дошкольное воспитание и обучение:
010101 3 Воспитатель дошкольных организаций
40
11 классов
казахский
2 г. 10 мес.
0105000 Начальное образование:
010501 3 Учитель начального образования
010503 3 Учитель иностранного языка начального образования
010506 3 Учитель самопознания
25
25
25
9 классов
9 классов
11 классов
русский
казахский
казахский
3 г. 10 мес.
3 г. 10 мес.
2 г. 10 мес.
0512000 Переводческое дело (по видам):
051201 3 Переводчик
25
25
9 классов
9 классов
казахский
русский
2 г. 10 мес.
2 г. 10 мес.
Итого:
215
14. ГККП «Бейнеуский гуманитарно-экономический колледж»
0101000 Дошкольное воспитание и обучение:
010101 3 Воспитатель дошкольных организаций
25
9 классов
казахский
3 г. 10 мес.
0105000 Начальное образование:
010502 3 Учитель информатики начального образования
010505 3 Учитель русского языка и литературы начального образования
010507 3 Учитель математики начального образования
25
25
25
9 классов
9 классов
9 классов
казахский
казахский
казахский
3 г. 10 мес.
3 г. 10 мес.
3 г. 10 мес.
010300 0 Физическая культура и спорт:
010302 3 Учитель физической культуры и спорта
25
9 классов
казахский
3 г. 10 мес.
Итого:
125
15. ГККП «Мангистауский колледж туризма»
0507000 Организация обслуживания гостиничных хозяйств:
050706 3 Менеджер по сервису
25
25
9 классов
9 классов
казахский
русский
3 г. 6 мес.
3 г. 6 мес.
0508000 Организация питания:
050806 3 Менеджер по сервису
25
25
9 классов
9 классов
казахский
русский
3 г. 6 мес.
3 г. 6 мес.
0511000 Туризм (по отраслям):
051104 3 Менеджер
25
25
9 классов
9 классов
казахский
русский
3 г. 6 мес.
3г. 6 мес.
0512000 Переводческое дело:
051202 3 Гид-переводчик
25
25
9 классов
9 классов
казахский
русский
2 г. 10 мес.
2 г. 10 мес.
Итого:

010101 3 Мектепке дейінгі ұжымдардың тәрбиешісі
50
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
Сырттай оқу:
0101000 Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту:
010101 3 Мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешісі
40
11 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
0105000 Бастауыш білім беру:
010501 3 Бастауыш білім беру мұғалімі
010503 3 Шетел тілінен бастауыш білім беру мұғалімі
010506 3 Өзін-өзі тану пәнінің мұғалімі
25
25
25
9 сынып
9 сынып
11 сынып
орысша
қазақша
қазақша
3 жыл 10 ай
3 жыл 10 ай
2 жыл 10 ай
0512000 Аудармашы ісі (түрлері бойынша):
051201 3 Аудармашы
25
25
9 сынып
9 сынып
қазақша
орысша
2 жыл 10 ай
2 жыл 10 ай
Жиыны:
215
14. «Бейнеу гуманитарлық-экономикалық колледжі» МКҚК
0101000 Мектепке дейінгі білім беру және тәрбиелеу:
010101 3 Мектепке дейінгі ұжымдардың тәрбиешісі
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
0105000 Бастауыш білім беру:
010502 3 Информатика пәнінен бастауыш білім беру мұғалімі
010505 3 Орыс тілінен бастауыш білім беру мұғалімі
010507 3 Математикадан бастауыш білім беру мұғалімі
25
25
25
9 сынып
9 сынып
9 сынып
қазақша
қазақша
қазақша
3 жыл 10 ай
3 жыл 10 ай
3 жыл 10 ай
0103000 Дене тәрбиесі және спорт:
010302 3 Дене тәрбиесі және спорт пәнінің мұғалімі
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
Жиыны:
125
15. «Маңғыстау туризм колледжі» МКҚК
0507000 Қонақ үйі шаруашылығына қызмет көрсету және ұйымдастыру:
050706 3 Қызмет көрсетуші менеджер
25
25
9 сынып
9 сынып
қазақша орысша
3 жыл 6 ай
3 жыл 6 ай
0508000 Тамақтандыруды ұйымдастыру:
050806 3 Қызмет көрсетуші менеджер
25
25
9 сынып
9 сынып
қазақша орысша
3 жыл 6 ай
3 жыл 6 ай
0511000 Туризм (салалары бойынша):
051104 3 Менеджер
25
25
9 сынып
9 сынып
қазақша орысша
3 жыл 6 ай
3 жыл 6 ай
0512000 Аудармашы ісі  (түрлері бойынша):
051202 3 Гид-аудармашы
25
25
9 сынып
9 сынып
қазақша орысша
2 жыл 10 ай
2 жыл 10 ай
Жиыны: