О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Мангистауской области от 8 апреля 2010 года № 140 "Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием на 2010 - 2011 учебный год"
Постановление Мангистауского областного акимата от 04 августа 2010 года № 281.Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 17 августа 2010 года № 2075
В соответствии с законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», от 27 июля 2007 года «Об образовании» в целях эффективного размещения государственного образовательного заказа, акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Мангистауской области от 8 апреля 2010 года № 140 «Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием на 2010 - 2011 учебный год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2068, опубликовано в газете «Огни Мангистау» 13 мая 2010 года № 82 - 83 (10434 - 10435)) следующие изменения и дополнения:
в приложении к указанному постановлению:
в пункте «1. ГККП «Жанаозенский профессиональный лицей»:
в строке:
«
1401000 Строительство и эксплуатация зданий и сооружений:
140101 2 Каменщик
140104 2 Штукатур
140115 2 Монтажник по монтажу стальных и железобетонных конструкций
25
25
25
9 классов
9 классов
9 классов
казахский
казахский
казахский
2 г. 10 мес.
2 г. 10 мес.
2 г. 10 мес.
»;
слова и цифры «140101 2 Каменщик 25 9 классов казахский 2 г. 10 мес.» исключить;
дополнить строкой следующего содержания:
«
1013000 Механообработка, контрольно-измерительные приборы и автоматика в машиностроении:
101306 2 Слесарь по контрольно-измерительным приборам и автоматике
25
9 классов
казахский
2 г. 10 мес.
»;
в пункте «11. ГККП «Жанаозенский колледж нефти и газа имени Оразмаганбета Турмаганбетулы»:
строку:
«
0802000 Сооружение и эксплуатация газонефтепроводов и газонефтехранилищ:
080204 3 Техник-механик
25
9 классов
казахский
3 г. 10 мес.
»;
исключить, в строке
«
«1203000 Организация перевозок и управление движением на железнодорожном транспорте:
120305 3 Техник»;
25
9 классов
казахский
3 г. 10 мес.
»
цифры «25» заменить на цифры «50;
пункте «13. ГККП «Мангистауский гуманитарный колледж»:
в строке «010506 3 Учитель самопознания»:
в графе «базовое образование» цифру «9» заменить цифрой «11»;
в графе «срок обучения» цифру «3» заменить цифрой «2»;
пункт 13 дополнить строкой следующего содержания:
«
Заочное обучение:
0101000 Дошкольное воспитание и обучение:

"Техникалық және кәсіптік білімі бар мамандарды даярлауға 2010 - 2011 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы" Маңғыстау облысы әкімдігінің 2010 жылғы 8 сәуірдегі № 140 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2010 жылғы 04 тамыздағы № 281 қаулысы. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2010 жылғы 17 тамызда № 2075 тіркелді
«Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін - өзін басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы, «Бiлiм туралы» 2007 жылғы 27 шілдедегі Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын тиімді орналастыру мақсатында, облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Техникалық және кәсiптiк бiлiмі бар мамандарды даярлауға 2010 - 2011 оқу жылына арналған мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын бекiту туралы» Маңғыстау облысы әкімдігінің 2010 жылғы 8 сәуірдегі №  140 (Нормативтiк құқықтық кесiмдердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде № 2068 болып тіркелген, «Маңғыстау» газетінде 2010 жылғы 13 мамырда № 80-81 (7724) жарияланған) қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасында:
«Жаңаөзен кәсіптік лицейі» МКҚК» 1 - тармағындағы:
мына жолдағы:
«
1401000 Үйлер мен ғимараттарды салу және пайдалану:
140101 2 Тас қалаушы
140104 2 Сылақшы
140115 2 Темір бетон және болат бұйымдарын монтаждаушы
25
25
25
9 сынып
9 сынып
9 сынып
қазақша
қазақша
қазақша
2 жыл 10 ай
2 жыл 10 ай
2 жыл 10 ай
»;
«140101 2 Тас қалаушы 25 9 сынып қазақша 2 жыл 10 ай» деген сөздер мен сандар алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы жол енгізілсін:
«
1013000 Механоөңдеу, өлшеуіш- бақылау приборлары және машина жасау автоматикасы:
101306 2 Бақылау өлшеу аспаптары және автоматика бойынша слесары
25
9 сынып
орысша
2 жыл 10 ай
»;
«Оразмағанбет Тұрмағанбетұлы атындағы Жаңаөзен мұнай және газ колледжі» МКҚК» 11 - тармағында мына жол:
«
0802000 Мұнай-газ құбырлары мен қоймаларын салу және пайдалану:
080204 3 Техник-механик
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
»;
алынып тасталсын, мына жолдағы
«
«1203000 Теміржол көлігімен тасымалдауды ұйымдастыру және басқару:
120305 3 Техник»
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
»
«25» сандары «50» сандарымен ауыстырылсын;
«Маңғыстау гуманитарлық колледжі» МКҚК» 13-тармағындағы:
«010506 3 Өзін-өзі тану пәнінің мұғалімі» жолындағы:
«Базалық білім» бағанындағы «9» деген сан «11» деген сандармен ауыстырылсын;
«Оқу мерзімі» бағанындағы «3» деген сан «2» деген санмен ауыстырылсын;
13 - тармақ мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
«
Сырттай оқу:
0101000 Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту:

010101 3 Воспитатель дошкольных организаций
40
11 классов
казахский
2 г. 10 мес.
»;
в строке «Итого» цифры «175» заменить цифрами «215»;
в строке «Всего» цифры «1990» заменить цифрами «2030»;
в строке «По области» цифры «2830» заменить цифрами «2870».
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима области Жумашева К.Б.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области                            К. Кушербаев
«СОГЛАСОВАНО»
Начальник управления координации
занятости и социальных программ
Мангистауской области
Калмуратова Г.М.
4 августа 2010 г.
Временно исполняющий обязанности
начальника управления образования
Мангистауской области
Умирзак Е.К.
04 августа 2010 г.
Начальник управления
предпринимательства
и промышленности
Мангистауской области
Ульжабаева Л.У.
04 августа 2010 г.
Начальник управления финансов
Мангистауской области
Альбекова М.Б.
04 августа 2010 г.
Начальник управления экономики и
бюджетного планирования
Мангистауской области
Нургалиева Х.Х.
04 августа 2010 г.

010101 3 Мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешісі
40
11 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
»;
«Жиыны» деген жолдағы «175» деген сандар «215» деген сандармен ауыстырылсын;
«Барлығы» деген жолда «1990» деген сандар «2030» деген сандармен ауыстырылсын;
«Облыс бойынша» деген жолда «2830» деген сандар «2870» деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкiмiнiң орынбасары Қ.Б. Жұмашевқа жүктелсiн.
3. Осы қаулы ол алғаш ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Облыс әкiмiнің
міндетін атқарушы                     А. Айтқұлов
«КЕЛІСІЛДІ»
Маңғыстау облысы білім
басқармасының басқармасы
бастығының уақытша
міндетін атқарушы
Е.К. Өмірзақ
04 тамыз 2010 ж.
Маңғыстау облысы
жұмыспен қамтуды үйлестіру
және әлеуметтік бағдарламалар
басқармасы бастығының міндетін
атқарушы
Б.А. Жылқыбаева
04 тамыз 2010 ж.
Маңғыстау облысы
кәсіпкерлік және өнеркәсіп
басқармасының бастығы
Л.О. Олжабаева
04 тамыз 2010 ж.
Маңғыстау облысы қаржы
басқармасының бастығы
М.Б. Әлібекова
04 тамыз 2010 ж.
Маңғыстау облысы экономика
және бюджеттік жоспарлау
басқармасы бастығының міндетін
атқарушы
Ш.Л. Илмұханбетова
04 тамыз 2010 ж.