Об утверждении ставок платы за лесные пользования на участках государственного лесного фонда на 2010-2012 годы по Мангистауской области
Решение Мангистауского областного маслихата от 23 июля 2010 года № 26/303. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 28 августа 2010 года № 2081
В соответствии с пунктом 1 статьи 506 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" и пунктом 5 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года областной маслихат решил:
1. Утвердить ставки платы за лесные пользования на участках государственного лесного фонда на 2010 - 2012 годы по Мангистауской области согласно приложениям №№ 1,2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Председатель сессии                     К. Кельджанов
Секретарь
областного маслихата                    Б. Чельпеков
Начальник Мангистауской
областной территориальной
инспекции лесного и
охотничьего хозяйства
К. Абуов
23 июля 2010 г.
«СОГЛАСОВАНО»
Начальник Налогового
департамента по Мангистауской области
К. Бакенов
23 июля 2010 г.
«СОГЛАСОВАНО»
Начальник управления природных
ресурсов и регулирования
природопользования
Мангистауской области
Ж. Албытов
23 июля 2010 г.
Приложение № 1
к решению областного маслихата
от 23 июля 2010 года № 26/303
Ставки платы за побочные лесные пользования
на участках государственного лесного фонда
№ п/п Виды побочных лесных пользований Ед. измерения Ставки платы(тенге)
1.
Сенокошение,
в том числе по группам качественного состояния сенокосных угодий:
1.1
хорошее
га

Маңғыстау облысы бойынша мемлекеттік орман қорының учаскелерінде орманды пайдаланғаны үшін 2010-2012 жылдарға арналған төлемақы ставкаларын бекіту туралы
Маңғыстау облыстық мәслихатының 2010 жылғы 23 шілдедегі № 26/303 шешімі. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2010 жылғы 28 тамызда № 2081 тіркелді
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасы Кодексінің 506 - бабы 1 - тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6 - бабы 5 - тармағына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Маңғыстау облысы бойынша мемлекеттік орман қорының учаскелерінде орманды пайдаланғаны үшін 2010 - 2012 жылдарға арналған төлемақы ставкалары осы шешімнің №№ 1,2 қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                         Қ. Келжанов
Облыстық
мәслихат хатшысы                        Б. Шелпеков
«КЕЛІСІЛДІ»
Маңғыстау облыстық орман және
аңшылық шаруашылығы аумақтық
инспекциясының бастығы
Қ. Әбуов
23 шілде 2010 ж.
«КЕЛІСІЛДІ»
Маңғыстау облысы бойынша
Салық департаментінің бастығы
Қ. Бакенов
23 шілде 2010 ж.
«КЕЛІСІЛДІ»
Облыстық табиғи ресурстар және
табиғат пайдалануды реттеу
басқармасының бастығы
Ж. Албытов
23 шілде 2010 ж.
Облыстық мәслихаттың
2010 жылғы 23 шілдедегі
№ 26/303 шешіміне № 1 қосымша
Мемлекеттік орман қорының учаскелерінде орманды жанама
пайдаланғаны үшін төлемақы ставкалары
№ р/с Жанама орман пайдаланудың түрлері Өлшем бірлігі Төлемақы ставкалары
(теңге)
1.
Шабындық жерлер, соның ішінде шабындық жерлердің сапалық жай-күйінің топтары бойынша:
1.1
жақсы
га