Об определении границ избирательных участков
Решение акима Бейнеуского района от 30 декабря 2010 года № 3. Зарегистрировано Управлением юстиции Бейнеуского района 21 января 2011 года № 11-3-110. Утратило силу постановлением акима Бейнеуского района от 26 апреля 2011 года № 3
Сноска. Утратило силу постановлением акима Бейнеуского района от 26.04.2011 № 3 (вводится в действие после истечения десяти календарных дней со дня официального опубликования).
В соответсвии со статьи 23 Конституционного Закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан" от 28 сентября 1995 года РЕШИЛ:
1. Определить повторно границ избирательных участков в районе за № № 82, 83, 84, 85, 89, 144, 145 и 155 в соответствии с прилагаемым приложением.
2. Оповестить о границах избирательных участков избирателей через средства массовой информации с соблюдением требовании статьи 23 Конституционного Закона "О выборах в Республике Казахстан".
3. Настоящее решение вступает в силу после государственной регистрации в районном управлении юстиции, вводится в действие после истечения десяти календарных дней со дня официально опубликования.
Исполняющий обязанности
Акима района
К.Абльшеев

Сайлау учаскелерінің шекараларын белгілеу туралы
Бейнеу ауданының әкімінің 2010 жылғы 30 желтоқсандағы № 3 шешімі. Бейнеу ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 21 қаңтарда № 11-3-110 тіркелді. Күші жойылды-Бейнеу ауданының әкімінің 2011 жылғы 26 сәуірдегі № 3 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Бейнеу ауданының әкімінің 26.04.2011 № 3 қаулысымен (ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық заңының 23 - бабына сай ШЕШЕМІН:
1. Аудандағы № 82, 83, 84, 85, 89, 144, 145 және 155 сайлау учаскелерінің шекаралары қоса беріліп отырған қосымшаға сай қайтадан белгіленсін.
2. Сайлау учаскелерінің шекаралары Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңының 23 - бабының талаптары сақтала отырып бұқаралық ақпарат құралдары арқылы сайлаушыларға хабардар етілсін.
3. Осы шешім аудандық әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін күшіне енеді, алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің
міндетін атқарушы
Қ.Әбілшеев