О внесении изменения и дополнения в постановление акимата от 12 февраля 2010 года № 62 "Об утверждении перечня объектов коммунальной собственности по Костанайской области, подлежащих приватизации в 2010 году"
Постановление акимата Костанайской области от 15 апреля 2010 года № 131. Зарегистрировано Управлением юстиции Костанайской области 28 апреля 2010 года № 3715. Утратило силу в связи с прекращением срока действия - письмо руководителя аппарата акима Костанайской области от 23 июня 2011 года № 08-10/1744
Сноска. Утратило силу в связи с прекращением срока действия - письмо руководителя аппарата акима Костанайской области от 23.06.2011 № 08-10/1744.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" от 23 января 2001 года акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Костанайской области "Об утверждении перечня объектов коммунальной собственности по Костанайской области, подлежащих приватизации в 2010 году" от 12 февраля 2010 года № 62 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных актов под № 3706, опубликовано в газете "Қостанай таңы" от 12 марта 2010 года) следующие изменения:
в приложении к вышеуказанному постановлению:
в пункте 38 в графе "Адрес и балансодержатель объекта" слова "село Федоровка" заменить словами "село Целинное";
дополнить объектами коммунальной собственности согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области                               С. Кулагин
СОГЛАСОВАНО
Начальник ГУ "Управление финансов
акимата Костанайской области"
________________ С. Аймухамбетов
15.04.2010
Приложение
к постановление акимата
от 15 апреля 2010 года № 131
Перечень объектов коммунальной собственности
по Костанайской области, подлежащих приватизации
в 2010 году
№ п/п
Наименование
объекта
Адрес и
балансодержатель
объекта
Основание
Состояние
объекта
1
2
3
4
5
39
Незавершен-
ное
строи-
тельство
блок секций
А, Б, В
10-этажного
крупнопа-
нельного жилого
дома
(нулевой
цикл) с
проектной
докумен-
тацией
нулевого
цикла общей
площадью
5492,4
квадратного
метра
Город Костанай,
микрорайон
"Наурыз", дом №
7 ГУ "Отдел
строительства
акимата города
Костаная"
Письмо
акима
города
Костанай
Коста-
найской
области от
13 апреля
2010 года №
1-25/728
Незавершен-
ное строи-
тельство
40
Встроено–
пристроенное
помещение
общей
площадью 77
квадратных
метров
Город Костанай,
улица Уральская,
37 ГУ "Отдел
жилищно-комму-
нального
хозяйства,
пассажирского
транспорта и
автомобильных
дорог акимата
города Костаная"
Письмо
акима
города
Костанай
Коста-
найской
области от
14 апреля
2010 года №

"Қостанай облысы бойынша 2010 жылы жекешелендіруге жататын коммуналдық меншіктегі объектілердің тізбесін бекіту туралы" әкімдіктің 2010 жылғы 12 ақпандағы № 62 қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2010 жылғы 15 сәуірдегі № 131 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2010 жылғы 28 сәуірде № 3715 тіркелді. Күші жойылды - Қолданыстағы мерзімінің тоқтатылуымен байланысты Қостанай облысы әкімі аппараты басшысының 2011 жылғы 23 маусымдағы № 08-10/1744 хатымен
Ескерту. Күші жойылды - Қолданыстағы мерзімінің тоқтатылуымен байланысты Қостанай облысы әкімі аппараты басшысының 2011.06.23 № 08-10/1744 хатымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қостанай облысы бойынша 2010 жылы жекешелендіруге жататын коммуналдық меншіктегі объектілердің тізбесін бекіту туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2010 жылы 12 ақпандағы № 62 қаулысына (нормативтік актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3706 тіркелген, 2010 жылғы 12 наурыздағы "Қостанай таңы" газетінде жарияланған) мынадай өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген қаулының қосымшасында:
"объектінің мекенжайы және баланс ұстаушысы" бағанасының 38-тармағындағы "Федоров селосы" деген сөздер "Целинное селосы" деген сөзмен ауыстырылсын;
осы қаулының қосымшасына сәйкес коммуналдық меншік объектілерімен толықтырылсын.
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                                С. Кулагин
КЕЛІСІЛДІ
"Қостанай облысы әкімдігінің
қаржы басқармасы" ММ бастығы
___________ C. Аймұхамбетова
Әкімдіктің
2010 жылғы 15 сәуірдегі
№ 131 қаулысының қосымшасы
Қостанай облысы бойынша 2010 жылы жекешелендіруге
жататын коммуналдық меншіктегі объектілердің
тізбесі
Р/с №
Объектінің
атауы
Объектінің
мекенжайы
және баланс
ұстаушысы
Негіздем
Объектінің
ахуалы
1
2
3
4
5
39
Жалпы ауданы
5492,4 шаршы
метр нөлдік
циклдегі
жобалық
құжаттарымен
10 қабатты
ірі панеліді
тұрғын үйдің
А,Б,В блок
секциясының
аяқталмаған
құрылысы
Қостанай
қаласы,
"Наурыз"
шағын ауданы
№ 7 үй
"Қостанай
қаласы
әкімдігінің
құрылыс
бөлімі" ММ
Қостанай
облысы
Қостанай
қаласы
әкімінің
2010 жылғы
13 сәуірдегі
№ 1-25/728
хаты
Аяқталмаған
құрылыс
40
Жалпы ауданы
77 шаршы
метр
жапсарлас
салынған жай
Қостанай
қаласы,
Уральская
көшесі, 37
"Қостанай
қаласы
әкімдігінің
тұрғын ұй
коммуналдық
шаруашылығы,
жолаушылар
көлігі және
автомобиль
жолдары
бөлімі" ММ
Қостанай
облысы
Қостанай
қаласы
әкімінің
2010 жылғы
14 сәуірдегі

1-24/733
Удовлет-
ворительное

№ 1-24/733
хаты
Қанағат-
танарлық