О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 20 декабря 2009 года № 243 "Об областном бюджете Костанайской области на 2010-2012 годы"
Решение маслихата Костанайской области от 4 июня 2010 года № 309. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 10 июня 2010 года № 3720
Костанайский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "Об областном бюджете Костанайской области на 2010-2010 годы" от 20 декабря 2009 года № 243 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3700, опубликовано 7 января 2010 года в газетах "Қостанай таңы" и "Костанайские новости") следующие изменения и дополнение:
в пункте 1 указанного решения:
в подпункте 1):
цифры "88531781,6" заменить цифрами "89305395,6";
цифры "85509975,0" заменить цифрами "86283589,0";
в подпункте 2):
цифры "88248669,2" заменить цифрами "89022283,2";
дополнить указанное решение пунктом 7-20 следующего содержания:
"7-20. Учесть, что в областном бюджете на 2010 год предусмотрено поступление сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на поддержку частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса-2020" в сумме 509614,0 тысяч тенге и целевых трансфертов на развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса-2020" в сумме 264000,0 тысяч тенге";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Мәслихаттың 2009 жылғы 20 желтоқсандағы № 243 "Қостанай облысының 2010-2012 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы мәслихатының 2010 жылғы 4 маусымдағы № 309 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2010 жылғы 10 маусымда № 3720 тіркелді
Қостанай облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың 2009 жылғы 20 желтоқсандағы № 243 "Қостанай облысының 2010-2012 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3700 нөмірімен тіркелген, 2010 жылғы 7 қаңтарда "Қостанай таңы" және "Костанайские новости" газеттерінде жарияланған) мына өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағында:
1) тармақшада:
"88531781,6" деген сандар "89305395,6" деген сандармен ауыстырылсын;
"85509975,0" деген сандар "86283589,0" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"88248669,2" деген сандар "89022283,2" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 7-20 тармағымен толықтырылсын:
"7-20. 2010 жылға арналған облыстық бюджетте "Бизнестің жол картасы-2020" бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдауға республикалық бюджеттен 509614,0 мың теңге сомасында нысаналы ағымдағы трансферттер және "Бизнестің жол картасы-2020" бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамытуға 264000,0 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер сомаларының түсімі қарастырылғаны ескерілсін";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редақцияда жазылсын.

029
Целевые текущие трансферты из
республиканского бюджета бюджетам
районов (городов областного
значения) на обеспечение проезда
участникам и инвалидам Великой
Отечественной войны по странам
Содружества Независимых
Государств, по территории
Республики Казахстан, а также
оплаты им и сопровождающим их
лицам расходов на питание,
проживание, проезд для участия в
праздничных мероприятиях в городах
Москва, Астана к 65-летию Победы в
Великой Отечественной войне
11689,0
031
Целевые текущие трансферты из
республиканского бюджета бюджетам
районов (городов областного
значения) для выплаты
единовременной материальной помощи
участникам и инвалидам Великой
Отечественной войны, а также
лицам, приравненным к ним,
военнослужащим, в том числе
уволенным в запас (отставку),
проходившим военную службу в
период с 22 июня 1941 года по 3
сентября 1945 года в воинских
частях, учреждениях, в
военно-учебных заведениях, не
входивших в состав действующей
армии, награжденным медалью "За
победу над Германией в Великой
Отечественной войне 1941-1945 гг." или медалью "За победу над
Японией", проработавшим
(прослужившим) не менее шести
месяцев в тылу в годы Великой
Отечественной войны к 65-летию
Победы в Великой Отечественной
войне
275140,0
032
Целевые текущие трансферты из
областного бюджета бюджетам
районов (городов областного
значения) для выплаты
единовременной материальной помощи
участникам и инвалидам Великой
Отечественной войны, а также
лицам, приравненным к ним,
военнослужащим, в том числе
уволенным в запас (отставку),
проходившим военную службу в
период с 22 июня 1941 года по 3
сентября 1945 года в воинских
частях, учреждениях, в
военно-учебных заведениях, не
входивших в состав действующей
армии, награжденным медалью "За
победу над Германией в Великой

029
Аудандардың (облыстық маңызы бар
қалалардың) бюджеттеріне Ұлы Отан
соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына
орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары
мен мүгедектеріне Тәуелсіз
Мемлекеттер Достастығы елдері
бойынша, Қазақстан Республикасының
аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ
оларға және олармен бірге жүретін
адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында
мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін
тамақтануына, тұруына, жол жүруіне
арналған шығыстарды төлеуді
қамтамасыз етуге берілетін
республикалық бюджеттен берілетін
ағымдағы нысаналы трансферттер
11689,0
031
Аудандардың (облыстық маңызы бар
қалалардың) бюджеттеріне Ұлы Отан
соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына
орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары
мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға
теңестірілген, оның ішінде
майдандағы армия құрамына кірмеген,
1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945
жылғы 3 қыркүйек аралығындағы
кезеңде әскери бөлімшелерде,
мекемелерде, әскери-оқу орындарында
әскери қызметтен өткен, запасқа
босатылған (отставка), "1941-1945
жж. Ұлы Отан соғысында Германияны
жеңгенi үшiн" медалімен немесе
"Жапонияны жеңгені үшін" медалімен
марапатталған әскери қызметшілерге,
Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда
кемінде алты ай жұмыс істеген
(қызметте болған) адамдарға біржолғы
материалдық көмек төлеу үшін
республикалық бюджеттен берілетін
ағымдағы нысаналы трансферттер
275140,0
032
Аудандардың (облыстық маңызы бар
қалалардың) бюджеттеріне Ұлы Отан
соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына
орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары
мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға
теңестірілген, оның ішінде
майдандағы армия құрамына кірмеген,
1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945
жылғы 3 қыркүйек аралығындағы
кезеңде әскери бөлімшелерде,
мекемелерде, әскери-оқу орындарында
әскери қызметтен өткен, запасқа