О внесении изменений и дополнений в постановление акимата от 16 января 2009 года № 14 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения"
Постановление акимата Костанайской области от 29 октября 2010 года № 435. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 25 ноября 2010 года № 3740
В соответствии с подпунктом 3) пункта 2 статьи 10 Закона Республики Казахстан от 9 июля 2004 года "Об охране, воспроизводстве и использовании животного мира" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Әкімдіктің 2009 жылғы 16 қаңтардағы № 14 "Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су тоғандарының тізбесін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2010 жылғы 29 қазандағы № 435 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2010 жылғы 25 қарашада № 3740 тіркелді
"Жануарлар дүниесін қорғау, өсімін молайту және пайдалану туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 9 шілдедегі Заңының 10-бабы 2-тармағының 3) тармақшасына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Внести в постановление акимата Костанайской области "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения" от 16 января 2009 года № 14 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 3666, опубликовано 29 января 2009 года в газете "Костанайский новости", 30 января 2009 года в газете "Қостанай таңы") следующие изменения и дополнения:
в Перечне рыбохозяйственных водоемов местного значения, утвержденном указанным постановлением:

1. Қостанай облысы әкімдігінің 2009 жылғы 16 қаңтардағы № 14 "Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су тоғандарының тізбесін бекіту туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3666 нөмірімен тіркелген, 2009 жылғы 29 қаңтардағы "Костанайские новости", 2009 жылғы 30 қаңтардағы "Қостанай таңы" газеттерінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су тоғандарының тізбесіндегі:

строки, порядковые номера 439, 461, 652, исключить;
дополнить строками, порядковыми номерами 758, 759, 760, 761, 762, 763, 764, 765, 766, 767, 768, 769, 770, 771, 772, 773, 774, 775, 776, 777, 778, 779, 780, 781, 782, 783, 784, 785, 786, 787, 788, 789, 790, 791, 792,793, 794, 795, 796, 797, 798, 799, 800, 801, 802, 803, 804, 805, 806, 807, 808, 809, 810, 811, 812, 813, 814, 815, 816, 817, 818, 819, 820, 821, 822, следующего содержания:
"

реттік нөмірлері 439, 461, 652-жолдар алынып тасталсын;
реттік нөмірлері 758, 759, 760, 761, 762, 763, 764, 765, 766, 767, 768, 769, 770, 771, 772, 773, 774, 775, 776, 777, 778, 779, 780, 781, 782, 783, 784, 785, 786, 787, 788, 789, 790, 791, 792,793, 794, 795, 796, 797, 798, 799, 800, 801, 802, 803, 804, 805, 806, 807, 808, 809, 810, 811, 812, 813, 814, 815, 816, 817, 818, 819, 820, 821, 822-жолдар мынадай мазмұндармен толықтырылсын:
"