О внесении изменений в решение маслихата от 24 декабря 2009 года № 253 "О бюджете города Костаная на 2010-2012 годы"
Решение маслихата города Костаная Костанайской области от 9 декабря 2010 года № 368. Зарегистрировано Управлением юстиции города Костаная Костанайской области 13 декабря 2010 года № 9-1-156
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Костанайский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете города Костаная на 2010-2012 годы" от 24 декабря 2009 года № 253 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-1-137, опубликованное 7 января 2010 года в газете "Костанай") следующие изменения:
в пункте 1 указанного решения:
в подпункте 1):
цифры "16154946,0" заменить цифрами "16149946,0";
цифры "9364994,0" заменить цифрами "9302680,0";
в подпункте 2):
цифры "16073859,6" заменить цифрами "16068859,6";
в пункте 5 указанного решения:
цифры "758421,0" заменить цифрами "390603,0";
в пункте 6 указанного решения:
цифры "1803671,9" заменить цифрами "2166489,9";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель сессии,
депутат по избирательному
округу № 1                                 А. Дудин
Секретарь
Костанайского
городского маслихата                       Г. Уралова
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел финансов
акимата города Костаная"
___________ Р. Айткужинова
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
акимата города Костаная"
_______________ Н. Дорошок
Приложение к решению маслихата
от 9 декабря 2010 года № 368
Приложение 1 к решению маслихата
от 24 декабря 2009 года № 253
Бюджет города Костаная на 2010 год
Категория
Сумма,
тысяч
тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I.Доходы

Мәслихаттың 2009 жылғы 24 желтоқсандағы № 253 "Қостанай қаласының 2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы мәслихатының 2010 жылғы 9 желтоқсандағы № 368 шешімі. Қостанай облысы Қостанай қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 13 желтоқсанда № 9-1-156 тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес Қостанай қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Қостанай қаласының 2010-2012 жылдарға арналған бюджеті туралы" мәслихаттың 2009 жылғы 24 желтоқсандағы № 253 шешіміне (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-1-137 тіркелген, 2010 жылдың 7 қаңтарында "Қостанай" газетінде жарияланған) мына өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағында:
1) тармақшада:
"16154946,0" деген сандар "16149946,0" деген сандармен ауыстырылсын;
"9364994,0" деген сандар "9302680,0" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"16073859,6" деген сандар "16068859,6" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 5-тармағында:
"758421,0" деген сандар "390603,0" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 6-тармағында:
"1803671,9" деген сандар "2166489,9" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
№ 1 сайлау округі
бойынша депутаты                           А. Дудин
Қостанай қалалық
мәслихатының хатшысы                       Г. Уралова
КЕЛІСІЛДІ:
"Қостанай қаласы әкімдігінің
қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
_____________ Р. Айтқожинова
"Қостанай қаласы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
__________________ Н. Дорошок
Мәслихаттың
2010 жылғы 9 желтоқсандағы
№ 368 шешіміне қосымша
Мәслихаттың
2009 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 253 шешіміне 1-қосымша
Қостанай қаласының 2010 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың
теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. Кірістер

50746
015
Территориальные центры
социального обслуживания
пенсионеров и инвалидов
35490
016
Государственные пособия на детей
до 18 лет
18250
017
Обеспечение нуждающихся
инвалидов обязательными
гигиеническими средствами и
представление услуг
специалистами жестового языка,
индивидуальными помощниками в
соответствии с индивидуальной
программой реабилитации инвалида
47821
019
Обеспечение проезда участникам и
инвалидам Великой Отечественной
войны по странам Содружества
Независимых Государств, по
территории Республики Казахстан,
а также оплаты им и
сопровождающим их лицам расходов
на питание, проживание, проезд
для участия в праздничных
мероприятиях в городах Москве,
Астане к 65-летию Победы в
Великой Отечественной войне
3372
020
Выплата единовременной
материальной помощи участникам и
инвалидам Великой Отечественной
войны, а также лицам,
приравненным к ним;
военнослужащим, в том числе
уволенным в запас (отставку),
проходившим военную службу в
период с 22 июня 1941 года по 3
сентября 1945 года в воинских
частях, учреждениях, в
военно-учебных заведениях, не
входивших в состав действующей
армии, награжденным медалью "За
победу над Германией в Великой
Отечественной войне 1941-1945
годы" или медалью "За победу над
Японией", лицам, проработавшим
(прослужившим) не менее шести
месяцев в тылу в годы Великой
Отечественной войны, к 65-летию
Победы в Великой Отечественной
войне

50746
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге
әлеуметтiк қызмет көрсету
аумақтық орталықтары
35490
016
18 жасқа дейінгі балаларға
мемлекеттік жәрдемақы
18250
017
Мүгедектерді оңалту жеке
бағдарламасына сәйкес, мұқтаж
мүгедектерді міндетті
гигиеналық құралдармен
қамтамасыз ету және ымдау тілі
мамандарының, жеке
көмекшілердің қызмет көрсетуі
47821
019
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің
65 жылдығына орай Ұлы Отан
соғысының қатысушылары мен
мүгедектеріне Тәуелсіз
Мемлекеттер Достастығы елдері
бойынша, Қазақстан
Республикасының аумағы бойынша
жол жүруін, сондай-ақ оларға
және олармен бірге жүретін
тұлғаларға Мәскеу, Астана
қалаларында мерекелік
іс-шараларға қатысуы үшін
тамақтануына, тұруына, жол
жүруіне арналған шығыстарды
төлеуді қамтамасыз ету
3372
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің
65 жылдығына орай Ұлы Отан
соғысының қатысушылары мен
мүгедектеріне, сондай-ақ
оларға теңестірілген
тұлғаларға; майдандағы армия
құрамына кірмеген, 1941 жылғы
22 маусымынан бастап 1945
жылғы 3 қыркүйек аралығындағы
кезеңде әскери бөлімдерде,
мекемелерде, әскери-оқу
орындарында әскери қызмет
өткерген, "1941-1945 жж. Ұлы
Отан соғысында Германияны
жеңгені үшін" медалімен немесе
"Жапонияны жеңгені үшін"
медалімен марапатталған әскери
қызметшілерге, оның ішінде
запасқа (отставкаға)
шығарылғандарға, Ұлы Отан
соғысы жылдарында тылда
кемінде алты ай жұмыс істеген
(қызмет істеген) тұлғаларға
біржолғы материалдық көмек
төлеу