О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 23 декабря 2009 года № 267 "О городском бюджете города Рудного на 2010-2012 годы"
Решение маслихата города Рудного Костанайской области от 22 октября 2010 года № 364. Зарегистрировано Управлением юстиции города Рудного Костанайской области 26 октября 2010 года № 9-2-168
В соответствии со статьями 106 и 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", а также рассмотрев решение Костанайского областного маслихата от 19 октября 2010 года № 336 "О внесении изменений в решение от 20 декабря 2009 года № 243 "Об областном бюджете Костанайской области на 2010-2012 годы", номер в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 3736, постановление акимата города Рудного от 19 октября 2010 года № 1056 "О внесении на рассмотрение в Рудненский городской маслихат проекта решения Рудненского городского маслихата "О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 23 декабря 2009 года № 267 "О городском бюджете города Рудного на 2010-2012 годы" маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О городском бюджете города Рудного на 2010-2012 годы" от 23 декабря 2009 года № 267 (номер в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 9-2-150, опубликованное 15 января 2010 года в городской газете "Рудненский рабочий") следующие изменения и дополнения:
в пункте 1 указанного решения:
в подпункте 1):
цифры "8739620,7" заменить цифрами "8728278,7";
цифры "6241294" заменить цифрами "6154639";
цифры "13180" заменить цифрами "15575";
цифры "516536" заменить цифрами "559046";
цифры "1968610,7" заменить цифрами "1999018,7";
в подпункте 2):
цифры "8814642,8" заменить цифрами "8779300,8";
в подпункте 4):
цифры "101436" заменить цифрами "125436";
в пункте 3 указанного решения:
цифры "42097,8" заменить цифрами "51145,8";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель внеочередной
сессии городского маслихата                 Ф. Виноградов
Секретарь городского маслихата             В. Лощинин
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Рудненский
городской отдел финансов"
акимата города Рудного
______________ М. Дуспулов
22 октября 2010 года
Начальник государственного
учреждения "Рудненский
городской отдел экономики
и бюджетного планирования"
акимата города Рудного
____________ С. Искуженов
22 октября 2010 года
Начальник государственного
учреждения "Налоговое
управление по городу Рудному
Налогового департамента по
Костанайской области
Налогового комитета
Министерства финансов
Республики Казахстан"
________________ О. Рабченюк
22 октября 2010 года
Приложение
к решению маслихата
от 22 октября 2010 года № 364
Приложение 1
к решению маслихата
от 23 декабря 2009 года № 267
Городской бюджет города Рудного на 2010 год
Категория
Сумма,
тысяч
тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

Мәслихаттың 2009 жылғы 23 желтоқсандағы № 267 "Рудный қаласының 2010-2012 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2010 жылғы 22 қазандағы № 364 шешімі. Қостанай облысы Рудный қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 26 қазанда № 9-2-168 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 және 109-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес, сондай-ақ Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде нөмірі 3736, Қостанай облыстық мәслихатының 2010 жылғы 19 қазандағы № 336 "Қостанай облысының 2010-2012 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" 2009 жылғы 20 желтоқсандағы № 243 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімін, Рудный қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 19 қазандағы № 1056 "Рудный қалалық мәслихатының қарауына Рудный қалалық мәслихатының "Мәслихаттың 2009 жылғы 23 желтоқсандағы № 267 "Рудный қаласының 2010-2012 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімінің жобасын енгізу туралы" қаулысын қарап мәслихат ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Рудный қаласының 2010-2012 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" 2009 жылғы 23 желтоқсандағы № 267 (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде нөмірі 9-2-150, 2010 жылғы 15 қаңтарда "Рудненский рабочий" қалалық газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағында:
1)-тармақшасында:
"8739620,7" деген сандар "8728278,7" деген сандармен ауыстырылсын;
"6241294" деген сандар "6154639" деген сандармен ауыстырылсын;
"13180" деген сандар "15575" деген сандармен ауыстырылсын;
"516536" деген сандар "559046" деген сандармен ауыстырылсын;
"1968610,7" деген сандар "1999018,7" деген сандармен ауыстырылсын;
2)-тармақшасында:
"8814642,8" деген сандар "8779300,8" деген сандармен ауыстырылсын;
4)-тармақшасында:
"101436" деген сандар "125436" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 3-тармағында:
"42097,8" деген сандар "51145,8" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихаттың
кезектен тыс
сессиясының төрағасы                       Ф. Виноградов
Қалалық мәслихаттың хатшысы                В. Лощинин
КЕЛІСІЛДІ:
Рудный қаласы әкімдігінің
"Рудный қалалық қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
___________________ М. Досболов
2010 жылғы 22 қазанда
Рудный қаласы әкімдігінің
"Рудный қалалық экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
____________ С. Искуженов
2010 жылғы 22 қазанда
"Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігі Салық
комитетінің Қостанай облысы
бойынша салық департаменті
Рудный қаласы бойынша салық
басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
_______________ О. Рабченюк
2010 жылғы 22 қазанда
Мәслихаттың
2010 жылғы 22 қазандағы
№ 364 шешіміне қосымша
Мәслихаттың
2009 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 267 шешіміне 1-қосымша
Рудный қаласының 2010 жылға арналған қалалық бюджеті
Санат
Сома, мың
теңге
Сынып
Кішi сынып
Атауы
I. Кірістер