О внесении изменений в решение маслихата от 8 февраля 2010 года № 287 "О корректировке базовых ставок земельного налога"
Решение маслихата города Рудного Костанайской области от 22 октября 2010 года № 363. Зарегистрировано Управлением юстиции города Рудного Костанайской области 25 ноября 2010 года № 9-2-170. Утратило силу решением маслихата города Рудного Костанайской области от 4 мая 2016 года № 19
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Рудного Костанайской области от 04.05.2016 № 19.
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) и на основании Схемы зонирования земель города Рудного маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О корректировке базовой ставки земельного налога" от 8 февраля 2010 года № 287 (номер в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 9-2-153 опубликованное 19 февраля 2010 года в газете "Рудненский рабочий") следующие изменения:
в тексте и приложении к указанному решению слова "за исключением земель, выделенных (отведенных) под автостоянки, автозаправочные станции и занятых под казино" заменить словами "за исключением земель, выделенных (отведенных) под автостоянки (паркинги), кроме указанных в пункте 1-1 статьи 386 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), автозаправочные станции и занятых под казино".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель внеочередной
сессии городского маслихата Ф. Виноградов
Секретарь городского маслихата В. Лощинин
СОГЛАСОВАНО:
Начальник
государственного учреждения
"Налоговое управление по городу Рудному
Налогового департамента по Костанайской области
Налогового комитета Министерства финансов
Республики Казахстан"
____________________________ О. Рабченюк
22.10.2010 г.
Начальник
государственного учреждения
"Рудненский городской отдел финансов"
акимата города Рудного
_______________________ М. Дуспулов
22.10.2010 г.
Начальник
государственного учреждения
"Рудненский городской отдел экономики и бюджетного
планирования" акимата города Рудного
_____________________ С. Искуженов
22.10.2010 г.

Мәслихаттың 2010 жылғы 8 ақпандағы № 287 "Жер салығының базалық ставкаларын түзету туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2010 жылғы 22 қазандағы № 363 шешімі. Қостанай облысы Рудный қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 25 қарашада № 9-2-170 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2016 жылғы 4 мамырдағы № 19 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 04.05.2016 № 19 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық Кодексі) Кодексіне сәйкес және Рудный қаласының жерлерін аймақтарға бөлу сұлбасының негізінде мәслихат ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Жер салығының базалық ставкаларын түзету туралы" 2010 жылғы 8 ақпандағы № 287 (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде нөмірі 9-2-153, 2010 жылғы 19 ақпанда "Рудненский рабочий" қалалық газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің мәтінінде және қосымшасында "Автотұраққа, автомобильге май құю станцияларына бөлінген (бөліп шығарылған) және казино орналасқан жерлерді қоспағанда" деген сөздер "Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық Кодексі) Кодексінің 386-бабының 1-1-тармағында көрсетілгеннен басқа, автотұрақтарға (паркингтерге), автомобильге май құю станцияларына және казиноға бөлінген (бөліп шығарылған) жерлерді қоспағанда" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихаттың кезектен
тыс сессиясының төрағасы Ф. Виноградов
Қалалық мәслихаттың хатшысы В. Лощинин
КЕЛІСІЛДІ:
"Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
Салық комитетінің Қостанай облысы
бойынша салық департаменті Рудный қаласы
бойынша салық басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
________________________ О. Рабченюк
22.10.2010 ж.
Рудный қаласы әкімдігінің
"Рудный қалалық қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
__________________ М. Досболов
22.10.2010 ж.
Рудный қаласы әкімдігінің
"Рудный қалалық экономика және
бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
_________________ С. Искуженов
22.10.2010 ж.