О внесении изменении в решение Алтынсаринского районного маслихата от 23 декабря 2009 года № 194 "О районном бюджете Алтынсаринского района на 2010-2012 год"
Решение маслихата Алтынсаринского района Костанайской области от 15 января 2010 года № 203. Зарегистрировано Управлением юстиции Алтынсаринского района Костанайской области 25 января 2010 года № 9-5-101
В соответствии со статьей 79 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Костанайского областного маслихата от 11 января 2010 года № 258 "О внесении изменений и дополнений в решение Костанайского областного маслихата от 20 декабря 2009 года № 243 "Об областном бюджете Костанайской области на 2010-2012 годы" и постановлением акимата Алтынсаринского района от 14 января 2010 года № 4 "О внесении изменений и дополнений в районный бюджет Алтынсаринского района на 2010 год" Алтынсаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алтынсаринского районного маслихата "О районном бюджете Алтынсаринского района на 2010-2012 годы" от 23 декабря 2009 года № 194 (номер в Реестре государственной регистрации нормативно правовых актов 9-5-100 опубликованного 13 января 2010 года в газете "Таза бұлақ - Чистый родник" № 2) следующие изменения:
подпункты 1)2)3)4)5)6) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1) доходы – 964239 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 273609 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 1420 тысяч тенге;
поступлениям официальных трансфертов – 689210 тысяч тенге;
2) затраты – 988838,1 тысяч тенге;
3) операционное сальдо – 4560 тысяч тенге;
4) чисто бюджетное кредитование – 9785 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) – -38944,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 38944,1 тысяч тенге".
Приложения 15 указанного решения изложить в новой редакции, согласно приложений 12 к настоящему решению маслихата.
пункт 2 указанного решения изложить в новой редакции:
"Учесть, что в связи с изменением фонда оплаты труда в бюджетной сфере с учетом изменения налогооблагаемой базы социального налога и индивидуального подоходного налога, в районном бюджете на 2010 год предусмотрен возврат целевых текущих трансфертов в областной бюджет в общей сумме 56685 тысяч тенге".
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель
внеочередной сессии
Алтынсаринского
районного маслихата                        Т. Кульмагамбетов
Секретарь
Алтынсаринского
районного маслихата                        Т. Кульмагамбетов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник
государственного учреждения
"Отдел экономики и бюджетного
планирования акимата
Алтынсаринского района"
___________ Л. Калюжная
Начальник
государственного учреждения
"Отдел финансов акимата
Алтынсаринского района"
_______________ Л.А. Перова
Приложение 1
к решению маслихата

Алтынсарин аудандық мәслихатының 2009 жылғы 23 желтоқсандағы №194 "Алтынсарин ауданының 2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгертулер енгізу туралы
Қостанай облысы Алтынсарин ауданы мәслихатының 2010 жылғы 15 қаңтардағы № 203 шешімі. Қостанай облысы Алтынсарин ауданының Әділет басқармасында 2010 жылы 25 қаңтарда № 9-5-101 тіркелді
Қазақстан Республикасы Бюджеттік кодексінің 2008 жылғы 4 желтоқсандағы 79 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабына, Қостанай облыстық мәслихатының 2010 жылғы 11 қаңтардағы № 258 "Қостанай облыстық мәслихатының 2009 жылғы 20 желтоқсандағы № 243 "Қостанай облысының 2010-2012 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы және Алтынсарин ауданының 2010 жылғы 14 қаңтардағы № 4 "Алтынсарин ауданының 2010 жылға арналған аудандық бюджетіне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы" қаулысына сәйкес Алтынсарин аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Алтынсарин аудандық мәслихатының 2009 жылғы 23 желтоқсандағы № 194 "Алтынсарин ауданының 2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (нормативті құқықтық актілердің мемлекеттік тізілімінде № 9-5-100 ретімен тіркелген, 2010 жылдың 13 қаңтарында № 2 "Таза бұлақ - Чистый родник" газетінде жарияланған) келесі өзгертулер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағының 1), 2), 3), 4), 5), 6 тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын):
"1) кірістер - 964239 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 273609 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 1420 мың теңге;
арнаулы трансферттер түсімі – 689210 мың теңге;
2) шығындар – 988838,1 мың теңге;
3) операциялық сальдо – 4560 мың теңге;
4) таза бюджеттік несиелеу – 9785 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – (профицит) - 38944,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) - 38944,1 мың теңге".
Мәслихаттың осы шешімінің 1, 2 қосымшасына сәйкес, көрсетілген шешімнің 1, 5 қосымшалары жаңа редакцияда жазылсын.
Көрсетілген шешімнің 2 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"2010 жылға арналған аудандық бюджетте қарастырылған бюджеттік саладағы әлеуметтік салықтық және табыс салығына салық салу базасының өзгеруін есепке ала отырып, еңбек төлемі қорының өзгеруіне байланысты, облыстық бюджетке 56685 мың теңге жалпы сомасындағы ағымдағы нысаналы трансферттердің қайтарылуы ескерілсін".
2. Осы шешім 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Алтынсарин аудандық
мәслихатының кезекті
сессиясының төрағасы                             Т. Құлмағамбетов
Алтынсарин аудандық
мәслихатының хатшысы                             Т. Құлмағамбетов
КЕЛІСІЛДІ:
"Алтынсарин ауданы әкімдігінің
экономика және бюджеттік жоспарлау
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің
бастығы
__________________ Л. Калюжная
"Алтынсарин ауданы әкімдігінің
қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
_________________ Л. Перова
Мәслихаттың