О внесении изменений в решение маслихата от 23 декабря 2009 года № 194 "О районном бюджете Алтынсаринского района на 2010-2012 годы"
Решение маслихата Алтынсаринского района Костанайской области от 13 июля 2010 года № 223. Зарегистрировано Управлением юстиции Алтынсаринского района Костанайской области 22 июля 2010 года № 9-5-111
В соответствии со статьей 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Алтынсаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Алтынсаринского района на 2010-2012 годы" от 23 декабря 2009 года № 194 (номер в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 9-5-100 опубликованного 21 января 2010 года в газете "Таза бұлақ-Чистый родник") следующие изменения:
подпункты 1), 2) пункта 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"1) доходы - 967255 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 275718 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 1420 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 891 тысяча тенге;
поступлениям трансфертов - 689226 тысяч тенге;
2) затраты – 991854,1 тысяч тенге;"
в пункте 8-1 указанного решения цифры "2983" заменить цифрами "2937";
приложение 1, 5 указанного решения изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению маслихата.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель внеочередной,
сессии Алтынсаринского
районного маслихата                        В. Максимова
Секретарь Алтынсаринского
районного маслихата                        Т. Кульмагамбетов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник Государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
акимата Алтынсаринского района"
___________________ Л. Калюжная
Начальник Государственного
учреждения "Отдел финансов
акимата Алтынсаринского района"
___________________ К. Нащекина
Приложение 1
к решению маслихата

Мәслихаттың 2009 жылғы 23 желтоқсандағы № 194 "Алтынсарин ауданының 2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Алтынсарин ауданы мәслихатының 2010 жылғы 13 шілдедегі № 223 шешімі. Қостанай облысы Алтынсарин ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 22 шілдеде № 9-5-111 тіркелді
Қазақстан Республикасы Бюджеттік кодексінің 2008 жылғы 4 желтоқсандағы 106, 109 баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабы 1 тармағының 1 тармақшасына сәйкес Алтынсарин аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың 2009 жылғы 23 желтоқсандағы № 194 "Алтынсарин ауданының 2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-5-100 нөмірімен тіркелген, 2010 жылғы 21 қаңтардағы "Таза бұлақ-Чистый родник" газетінде жарияланған) мына өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағындағы 1, 2 тармақшалары келесі редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 967255 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімімен - 275718 мың теңге;
салықтық емес түсімімен – 1420 теңге;
негізгі жарғының сатудан түскен түсімімен – 891 мың теңге;
трансферттердің түсімімен - 689226 мың теңге;
2) шығындар - 991854,1 мың теңге;"
көрсетілген шешімнің 8-1 тармағындағы "2983" деген сандар "2937" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1, 5 қосымшалары, мәслихаттың осы шешімінің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Алтынсарин аудандық
мәслихатының кезектен
тыс сессиясының төрайымы                   В. Максимова
Алтынсарин аудандық
мәслихатының хатшысы                       Т. Құлмағамбетов
КЕЛІСІЛДІ:
"Алтынсарин ауданы экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
____________________ Л. Калюжная
"Алтынсарин ауданы әкімдігінің
қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
_________________ К. Нащекина
Мәслихаттың