Об организации работ для безработных и работников, занятых в режиме неполного рабочего времени на 2010 год
Постановление акимата Денисовского района Костанайской области от 21 января 2010 года № 13. Зарегистрировано Управлением юстиции Денисовского района Костанайской области 3 марта 2010 года № 9-8-146. Утратило силу - Постановлением акимата Денисовского района Костанайской области от 29 декабря 2010 года № 347
Сноска. Утратило силу - Постановлением акимата Денисовского района Костанайской области от 29.12.2010 № 347.
В соответствии с подпунктом 5) статьи 7, статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый Перечень организаций, виды и объемы общественных работ для безработных и работников, занятых в режиме неполного рабочего времени на 2010 год по Денисовскому району.
2. Утвердить размер оплаты труда безработных и работников, занятых в режиме неполного рабочего времени, участвующих в общественных работах, в размере полутора минимальной заработной платы, установленной на 2010 год, за счет средств районного бюджета.
3. Организацию общественных работ производить на условиях, указанных в договоре на выполнение общественных работ, заключенном в соответствии с действующим законодательством, между государственным учреждением "Отдел занятости и социальных программ Денисовского района" и организациями, определенными в перечне.
4. Руководителям предприятий:
1) совместно с государственным учреждением "Отдел занятости и социальных программ Денисовского района" принять меры для заключения договоров на выполнение общественных работ;
2) специалистам по технике безопасности провести первичный инструктаж по технике безопасности.
5. Государственному учреждению "Отдел финансов Денисовского района" (Рахметова С.Ф.) обеспечить своевременное выделение средств на оплату труда безработных и работников, занятых в режиме неполного рабочего времени, участвующих в общественных работах.
6. Акимам сельских округов и сел, на территории которых проводятся общественные работы, оказывать помощь в организации общественных работ.
7. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ Денисовского района" руководствоваться настоящим постановлением при организации общественных работ.

2010 жұмыссыздарға және жұмыс уақыты толық емес режимімен жұмыс істейтін қызметкерлерге арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Қостанай облысы Денисов ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 21 қаңтардағы № 13 қаулысы. Қостанай облысы Денисов ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 3 наурызда № 9-8-146 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Денисов ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 29 желтоқсандағы № 347 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Денисов ауданы әкімдігінің 2010.12.29 № 347 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының "Халықты жұмыспен қамту туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7 бабы 5) тармақшасына, 20 бабына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын 31 бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" қаулысына сәйкес әкімдік ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса берiлiп отырған Денисов ауданы бойынша жұмыссыздарға және жұмыс уақыты толық емес режимімен жұмыс істейтін қызметкерлерге 2010 жылға арналған қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен ұйымдардың тізбесі бекітілсін.
2. Қоғамдық жұмыстарға тартылатын жұмыссыздарға және жұмыс уақыты толық емес режимімен жұмыс істейтін қызметкерлердің жалақысы 2010 жылғы аудандық бюджет қаражаты есебінен белгіленген ең аз бір жарым жалақы көлеміне бекітілсін.
3. Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру қолданыстағы заңдарға сәйкес, "Денисов ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі мен тізбеде белгіленген ұйымдар арасында қоғамдық жұмыстарды орындау көрсетілген шарттар негізінде жүргізілсін.
4. Кәсіпорындар басшылары:
1) "Денисов ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесімен бірлесіп қоғамдық жұмыстарды орындау туралы келісім-шартқа тұру үшін шаралар қолданылсын;
2) техника қауіпсіздігі жөніндегі мамандар техника қауіпсіздігінен алғашқы нұсқама жүргізсін.
5. "Денисов ауданының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі (Рахметова С.Ф.) қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссызыдарға және жұмыс уақыты толық емес режимімен жұмыс істейтін қызметкерлерге еңбекақысын төлеуге уақытылы қаржы бөлуді қамтамасыз етсін.
6. Қоғамдық жұмыстары жүргізілетін аумақтардағы селолық округтері мен село әкімдері қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру жағынан көмек көрсетсін.
7. "Денисов ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі қоғамдық жұмыстар жүргізгенде осы қаулыны басшылыққа алсын.

8. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Денисовского района Муратбекова М.Т.
9. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Денисовского района                   А. Кушнир
Утвержден
постановлением акимата
от 21 января 2010 года № 13
Перечень организаций,
виды и объемы общественных работ
для безработных и работников, занятых в режиме
неполного рабочего времени на 2010 год по Денисовскому району
Сноска. Перечень дополнен строкой 18, в соотвествии с постановлением акимата Денисовского района Костанайской области от 05.04.2010 № 83.
п/п
Наименование
предприятий
Виды и объемы работ
1
2
3
1
Государственное
коммунальное
предприятие
"Дидар"
"Отдела
жилищно-
коммунального
хозяйства,
пассажирского
транспорта и
автомобильных
дорог
Денисовского
района и
акимата
Денисовского
района"
(Далее ГКП
"Дидар")
Благоустройство территории села
Перелески: Очистка от снега
территории села Перелески:
подъемная часть автобусной
остановки, площади у здания
аппарата акима села Перелески,
фельдшерско-амбулаторного пункта и
средней школы – 2000 квадратных
метров.
Регулярная уборка улиц:
Центральная, Целинная, Школьная,
территории административного здания
аппарата акима села Перелески,
автобусной остановки, Дома
культуры, фельдшерско-амбулаторного
пункта, сквера от мусора, сушняка,
бытовых отходов, золы, обрезка
порослей, обрезка, побелка деревьев
– 67200 квадратных метров, сбор и
вывоз мусора – 2,5 тонны.
Экологическое оздоровление региона
(разборка старых зданий, посадка
деревьев на территории стадиона,
средней школы – 1000 штук): уборка
территории кладбища: очистка
территории от мусора, сорняка, сбор
и вывоз мусора на расстояние 2000
метров в селе Перелески (покраска
изгороди кладбища) – 1200
квадратных метров. Покраска двух
въездных стелл в селе. Перелески,
полив и уход за цветами и саженцами
50 квадратных метров.
Покраска газопровода по селу
Перелески. 6000 квадратных метров
Ремонт и покраска ограждений парков
и скверов 1400 квадратных метров.
1
2
3
2
ГКП "Дидар"
Регулярная санитарная очистка улиц
Набережная, Целинная, Степная,
территории административного здания
аппарата акима Тельманского
сельского округа, клубов (село
Алчановка, село Чебендовка), Дома
культуры, расчистка мест общего
пользования от сорной
растительности, посыпка золой, от
мусора, покраска ограждений –
111800 квадратных метров, 2 тонны.
Ремонт памятника (покраска,
штукатурка), уборка территории,
прилегающей к памятнику - 200
квадратных метров, побелка деревьев
и бордюр 200 квадратных метров,
уборка территории стадиона от
мусора, сорняка - 17640 квадратных
метров.
Участие в частичном ремонте здания
сельского округа, фельдшерско-
амбулаторного пункта, Дома
культуры: покраска, побелка.
Частичный ремонт кабинета ветеранов
и статиста: побелка и покраска
– 2000 квадратных метров.
Уборка территории кладбища: очистка
территории от мусора, сорняка,
обрезка порослей села Антоновка -
1100 квадратных метров.
Побелка стелы на въезде в село
Антоновка – 40 квадратных метров,
уборка территории, прилегающей к
стелле от мусора.
3
ГКП "Дидар"
Регулярная очистка территории улиц:
Центральная, Школьная, Ленина,
Киевская, Новая, Московская,
Юбилейная, "25-лет целины", Степная
от сорной растительности, уборка
территории административного здания
аппарата акима Свердловского
сельского округа от мусора,
сушняка, вырубка порослей – 45200
квадратных метров.
Участие в частичном ремонте
фельдшерско-амбулаторного пункта,
школы, здания аппарата акима
Свердловского сельского округа:
побелка, покраска – 600 погонных
метров.
Нарезка и заготовка метелок вручную
– 200 штук. Ремонт изгороди и
ремонт территории кладбища от
мусора, сушняка – 1500 квадратных
метров, посадка деревьев по
периметру здания аппарата акима
Свердловского сельского округа –
600 штук.
1
2
3
4
ГКП "Дидар"
Регулярная уборка улиц: Вихляева,
Ленина, Комарова, Спортивная,
Восточная, Клубная, территории
сельского округа, парка от мусора,
сорняка, вырубка порослей,
подметание, очистка от травы,
сорняка, побелка ограждений – 10500
квадратных метров. Обрезка, побелка
деревьев, кустарников - 1600
квадратных метров. Посадка деревьев

8. Осы қаулының орындалуына бақылау Денисов ауданы әкімінің орынбасары М.Т. Мұратбековқа жүктелсін.
9. Осы қаулы алғашқы рет ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Денисов ауданының әкімі                    А. Кушнир
Денисов ауданы әкімдігінің
2010 жылғы 21 қаңтардағы
№ 13 қаулысына қосымша
Денисов ауданы бойынша жұмыссыздарға
және жұмыс уақыты толық емес режимімен жұмыс істейтін
қызметкерлерге 2010 жылға арналған қоғамдық жұмыстардың
түрлері, көлемі мен ұйымдардың тізбесі
Ескерту. Тізбесі толықтырылуларымен - Қостанай облысы Денисов ауданы әкімдігінің 2010.04.05 № 83 қаулысымен.
Кәсіпорындар атауы
Жұмыстардың түрі мен көлемі
1
2
3
1
"Денисов ауданы
әкімдігінің және
Денисов ауданың
тұрғын
үй-коммуналдық
шаруашылығы,
жолаушылар көлігі
және автомобиль
жолдары бөлімі"
"Дидар" мемлекеттік
коммуналдық
мемлекеттік
кәсіпорны (бұдан әрі
"Дидар" МКК)
Перелески селосы аумағын
көріктендіру:
Перелески селосы аумағын қардан
тазарту: автобус аялдаманың
өрлеу бөлшегі, село әкімі
аппарат ғимараты жанындағы
алаңы, фельдшерлік пункті, орта
мектеп – 2000 шаршы метр.
Көшелердің жүйелі
тазартылуы: Центральная,
Целинная, Школьная көшелерді,
Перелески селосы әкімі
аппаратының әкімішілік ғимараты
аумағын, автобус аялдамасын,
Мәдениет үйі, фельдшерлік
пунктінің, скверлердің аумағын
тұрақты түрде, қоқыстан, кепкен
ағаш-шөптен, тұрмыстық
қалдықтардан, күлден тазарту,
бұтақшаларды кесу, ағаштарды
шырпу, ақтау - 67200 шаршы
метр, күл-қоқысты жинау, шығару
– 2,5 тонна.
Аумақты экологиялық сауықтыру
(ескі ғимараттарды
қалыптастыру, стадион аумағында
ағаштар отырғызу - 1000 дана),
зират аумағын тазарту:
қоқыстан, арамшөптен тазалау,
қоқысты жинау, Перелески
селосынан 2000 метр қашықтыққа
шығару (зират қоршауын
сырлау) - 1200 шаршы метр.
Перелески селосы кіреберістегі
екі стеланы сырлау, гүлдер мен
көшеттердге күтім жасау – 50
шаршы метр.
Перелески селосы бойынша
газқұбырын сырлау – 6000 шаршы
метр. Саябақтар мен скверлердің
қоршауларын жөндеу және сырлау
– 1400 шаршы метр.
1
2
3
2
"Дидар" МКК
Набережная, Целинная, Степная
көшелерді, Тельман селолық
округі әкімі аппаратының
әкімшілік ғимараты аумағын,
(Алшан селосы, Шыбынды селосы),
Мәдениет Үйі, жалпы пайдалану
орындарын жүйелі түрде
арамшөптен, қоқыстан тазарту,
күл төгу, қоршауларды
қоршауларды сырлау – 111800
шаршы метр, 2 тонна.
Ескерткішті жөндеу (сырлау),
ескерткіш аумағына жататын
аумақты тазарту – 200 шаршы
метр, бордюрлар мен ағаштарды
ақтау - 200 шаршы метр, стадион
аумағын қоқыстан, кепкен шөптен
тазарту - 17640 шаршы метр.
Селолық округі әкімі
аппаратының ғимаратын,
фельдшерлік пункті, Мәдениет
үйін: сырлау, ақтау. Ардагерлер
мен статист кабинетін ішінара
жөндеу: сырлау, ақтау – 2000
шаршы метр. Зират аумағын
тазарту және Антоновка селосы
аумағын қоқыстан , арамшөптен
тазарту, бұтақшаларды кесу,–
1100 шаршы метр.
Антоновка селосы кіреберістегі
стеланы ақтау – 40 шаршы метр,
стеллаға жататын аумақты
қоқыстан тазарту.
3
"Дидар" МКК
Центральная, Школьная, Ленина,
Киевская, Новая, Московская,
Юбилейная, "25 лет целины",
Степная көшелерді жүйелі түрде
арамшөптен тазарту, Свердлов
селолық округі әкімі
аппаратының әкімішілік ғимараты
аумағын қоқыстан, кепкен
ағаштан тазарту, бұтақшалар
кесу - 45200 шаршы метр.
Фельдшерлік пункті, Свердлов
селолық округі әкімі
аппаратының ғимаратын ішінара
жөндеуге қатысу: сырлау, ақтау
– 600 өн бойы метр.
Сыпырғыларды қолмен кесу және
жасау - 200 дана. Зират аумағын
қоқыстан, кепкен шөптен
тазалау, қоршауларды жөндеу -
1500 шаршы метр.
Селолық округі әкімі
аппаратының ғимаратының
периметрі бойынша ағаштар егу –
600 дана.
4
"Дидар" МКК
Вихляева,Ленина,Комарова,
Спортивная, Восточная, Клубная
көшелерін, селолық округ
аумағын, саябақты жүйелі түрде
қоқыстан, арамшөптен тұрақты
тазалау, көшеттерді шырпу,
сыпыру, қоршауларды ақтау
- 10500 шаршы метр. Ағаштарды,
бұталарды шырпу, ақтау -1600
шаршы метр. Ағаштар отырғызу -

200 штук. Вывоз мусора - 7 тонн.
Регулярная уборка стадиона села
Приреченка - 2600 квадратных метров
от мусора, травы, побелка
ограждений. Уборка территории
кладбища – 6800 квадратных метров,
очистка территории от мусора,
сорняка, сбор и вывоз мусора на
расстояние 2000 метров от села
Приреченка. Покраска изгороди
кладбища. Побелка часовни внутри и
снаружи (72 квадратных метров.)
Регулярная уборка стадиона села
Окраинка – 1500 квадратных метров,
улицы Полтавская, Воронежская,
Киевская, Новая – 39000 квадратных
метров от мусора, травы, побелка
ограждений. Уборка территории
кладбища – 2500 квадратных метров,
очистка территории от мусора,
сорняка, сбор и вывоз мусора на
расстояние 2000 метров от села
Окраинка. Покраска изгороди
кладбища. Побелка часовни внутри и
снаружи (72 квадратных метров).
Ремонт стелы на въезде в села Приреченка, села Окраинка.
5
ГКП "Дидар"
Регулярная санитарная очистка
территории площади Дома культуры –
8000 квадратных метров, стадиона –
30000 квадратных метров от мусора,
сорной растительности села
Крымское.
Уборка площади, спортивной площадки
от мусора, сорняка села Озерное –
6000 квадратных метров. Сбор и
сжигание мусора – 1 тонна.
Экологическое оздоровление региона:
посадка саженцев – 500 штук,
регулярный полив. Подрезка деревьев
и кустарников, побелка оснований
стволов деревьев, опор линий
электро и радиопередач в селе
Крымское – 10000 квадратных метров.
Регулярная уборка территории
административного здания аппарата
акима Крымского сельского округа,
от мусора, сушняка, обрезка
порослей – 2400 квадратных метров.
Побелка изгороди – 200 квадратных
метров.
Ремонт дорожного полотна улиц села
Крымское: засыпка щебенкой,
асфальтирование, покраска заборов.
Участие в частичном наружном
ремонте: побелка, покраска здания
Крымской сельской врачебной
амбулатории, Крымской средней
школы- 50000 квадратных метров,
Озерной начальной школы. Регулярная
уборка улиц: Центральная,
Комсомольская, Школьная от мусора,
сорняка, вырубка порослей – 50000
квадратных метров.
1
2
3
6
ГКП "Дидар"
Регулярная уборка территории
административного здания аппарата
акима Красноармейского сельского
округа, территории Фрунзенской
средней школы-1000 квадратных
метров, улиц Фрунзенская (2800
квадратных метров), Строительная
(1700 квадратных метров), Больничная
(1630 квадратных метров)
Пролетарская (1840 квадратных
метров) от мусора, сорняка, сушняка,
вырубка порослей, побелка деревьев -
500 квадратных метров, пасынков –
200 погонных метров, уборка парка –
90000 квадратных метров от мусора,
сорняка. Экологическое оздоровление
региона (посадка деревьев – 650
штук, разборка старых зданий)
Обрезка деревьев – 500 квадратных
метров.
Очистка территории вокруг колодцев
от мусора, сорной растительности по
улицам Больничная, Октябрьская,
Комсомольская – 500 квадратных
метров.
Уборка территории парка от мусора,
подрезка деревьев - 500 штук. Уборка
территории кладбища от мусора,
сорняка, сушняка – 850 квадратных
метров.
Побелка деревьев и столбов
электропередачи по улицам - 810
штук.
Участие в частичном ремонте сельской
врачебной амбулатории: побелка
помещения 820 квадратных метров,
покраска забора вокруг него - 300
квадратных метров, покраска окон
Фрунзенской средней школы – 70 штук,
побелка 820 квадратных метров.
7
ГКП "Дидар"
Регулярная санитарная очистка улицы
Набережная (15000 квадратных
метров), Комарова (5440 квадратных
метров), Юбилейная (5200 квадратных
метров), автобусных остановок - 520
квадратных метров, площади – 300
квадратных метров от мусора,
сушняка, вырубка порослей. Побелка
деревьев – 500 квадратных метров,
пасынков - 250 погонных метров. Сбор
мусора. Побелка изгороди вокруг
административного здания акима
Некрасовского сельского округа – 500
квадратных метров.
Уборка территории парка: обрезка,
побелка деревьев, очистка от мусора,
сушняка – 46200 квадратных метров.
Благоустройство и озеленение
территории села Некрасова: вырубка
порослей, подметание, очистка от
травы, сушняка – 32500 квадратных
метров.
Участие в частичном ремонте:
побелка, покраска здания аппарата
акима Некрасовского сельского
округа, кабинета ветеринарного
инспектора - 1200 квадратных
метров.
Ремонт изгороди, уборка территории
кладбища ( замена поломанного
штакетника на новый) очистка
территории от мусора, сорняка. Сбор
и вывоз мусора на расстояние 100
метров от села Гришенка.
Покраска, побелка стелы на въезде в
село Некрасовка, села Гришенка, села
Целинный, села Калиновка – 58000
квадратных метров. Уборка территории
парка, косметический ремонт
памятников села Некрасова и
Гришенка.
1
2
3
8
ГКП "Дидар"
Регулярная уборка территории
административного здания аппарата
акима Зааятского сельского округа от
сорной растительности – 500
квадратных метров. Очистка
территории вокруг колодцев от
мусора, сорной растительности по
улицам: Киевская, Восточная,
Степная, Гоголя – 1200 квадратных
метров. Расчистка общественных мест
от мусора, бытовых отходов, посадка
деревьев – 500 штук, полив деревьев.
Уборка территории станции Зааятская
от мусора, твердо-бытовых отходов,
золы и вывоз на свалку – 60 тонн.
Уборка территории кладбища от
мусора, сорняка, сушняка – 750
квадратных метров.
Побелка столбов электропередачи по
северной и южной стороне – 700 штук.
Побелка и обрезка деревьев – 1550
штук.
Побелка столбов- пасынков в селе
Караоба – 450 штук. Ремонт колодцев
в селе. Караоба – 3 штук. Уборка
территории улицы Московская – 15000
квадратных метров.
Участие в частичном ремонте
фельдшерско- амбулаторного пункта,
здания аппарата акима Зааятского
сельского округа: побелка,
покраска - 1000 квадратных метров.
9
ГКП "Дидар"
Уборка территории административного
здания аппарата акима Аршалинского
сельского округа, улиц Центральная,
Школьная, Целинная, 2 парков,
сказочного городка от мусора,
сорняка, обрезка порослей – 43500
квадратных метров.
Сбор мусора и погрузка мусора
вручную на машину, копка ям под
саженцы, посадка деревьев – 200
штук, полив саженцев, разборка
старых построек – 20 тонн. Обрезка
деревьев, кустарников, вырубка
порослей, побелка деревьев, пасынков
– 12000 квадратных метров. Подсыпка
общественных колодцев – 6 штук.Очистка улиц села Георгиевка, села
Набережный, села Алаколь от мусора,
сушняка - 15400 квадратных метров.
Покраска железных ограждений, ремонт
заборов парка, прополка сорняка,
обрезка порослей, от мусора, сушняка
– 19300 квадратных метров.
Участие в частичном ремонте здания
аппарата акима Аршалинского
сельского округа,
фельдшерско-амбулаторного пункта,
кабинета статиста: побелка, покраска
- 1500 квадратных метров.
Ремонт ограды кладбища 40 погонных
метров, разборка ветхого жилья - 4
здания 380 квадратных метров.
1
2
3
10
ГКП "Дидар"
Регулярная санитарная очистка
территории Аятского сельского
округа, улиц Клубная - 4000
квадратных метров., Набережная –
4000 квадратных метров, Мира – 500
квадратных метров, Рабочая, Степная,
Новая – 1000 квадратных метров, 40
лет Казахстана – 700 квадратных
метров, 50 лет Казахстана – 500
квадратных метров. Новая школьная –
200 квадратных метров, Старая
школьная – 200 квадратных метров,
автобусной остановки, скверов, парка
– 5000 квадратных метров.
Ремонт памятника (покраска,
штукатурка), уборка территории
прилегающей к памятнику – 2000
квадратных метров. Экологическое
оздоровление региона (посадка
деревьев - 1500 штук, полив
деревьев, саженцев, разборка старых
зданий).
Обрезка кустарников, обрезка и
побелка деревьев – 100 штук.
Регулярная уборка территории вокруг

200 дана.Қоқысты шығару - 7
тонна.
Приреченка селосындағы
стадионды қоқыстан, шөптен
тұрақты тазалау - 2600 шаршы
метр, қоршауларды ақтау. Зират
аумағын тазарту – 6800 шаршы
метр, аумақты қоқыстан тазалау,
қоқысты жинау Приреченка
селосынан 2000 метр қашықтыққа
шығару. Зират қоршауын сырлау
Часовняның ішкі және сыртқы
жағын ақтау (72 шаршы метр).
Окраинка селосындағы
Полтавская,
Воронежская, Киевская, Новая
көшелерін - 39000 шаршы метр,
стадионды - 1500 шаршы метр,
қоқыстан, шөптен тұрақты
тазалау, қоршауларды ақтау.
Зират аумағын тазарту – 2500
шаршы метр, аумақты қоқыстан
тазалау, қоқысты жинау,
Окраинка селосынан 2000 метр
қашықтыққа шығару. Зират
қоршауын сырлау. Часовняның
ішкі және сыртқы жағын ақтау
(72 шаршы метр).
Приреченка, Окраинка
селоларының кіреберістегі
стелаларын жөндеу.
1
2
3
5
"Дидар" МКК
Қырым селосы Мәдениет үйі
аумағын - 8000 шаршы метр,
стадион - 30000 шаршы метр,
қоқыстан, арамшөптен тұрақты
түрде тазарту.
Озерное селосы спорт аланын
қоқыстан, арамшөптен тұрақты
түрде тазарту - 6000 шаршы
метр.
Қоқысты жинау, жағу - 1 тонна.
Аумақты экологиялық сауықтыру:
көшеттерді егу – 500 дана,
үнемі суару.
Ағаштар мен бұтақтарды шырпу,
ағаштар түбін ақтау, Крымское
селосының электро - және
радиобайланыс бағандарын ақтау
- 10000 шаршы метр.
Қырым селолық округі әкімі
аппаратының әкімшілік ғимараты
аумағын қоқыстан, кепкен шөптен
тазарту, бұтақшалар кесу – 2400
шаршы метр, қоршауларды ақтау -
200 шаршы метр.
Крымское селосы жолдарын
жөндеу: ұсақ тас төгу,
асфальттау, дуалдарды сырлау.
Сыртқы ішінара жөндеуге қатысу:
Қырым селолық дәрігерлік
амбулаторияның, Қырым орта
мектебі, Өзерный бастауыш
мектебін, ғимаратын ақтау,
сырлау – 50000 шаршы метр.
Центральная, Комсомольская,
Школьная, көшелерді жүйелі
түрде қоқыстан, арамшөптен
тазарту, бұтақшалар кесу -
50000 шаршы метр.
6
"Дидар" МКК
Красноармейск селолық округі
әкімі аппаратының әкімшілік
ғимараты, Фрунзе орта мектебі –
1000 шаршы метр; Фрунзенская
(2800 шаршы метр), Строительная
(1700 шаршы метр), Больничная
(1630 шаршы метр), Пролетарская
(1840 шаршы метр) көшелерді
қоқыстан, арамшөптен, кепкен
ағаштан тазарту, талдар шырпу,
ағаштар актау - 500 шаршы метр,
бөгда бұтақтарды кесу - 200 өн
бойы метр, саябақты қоқыстан,
арамшөптен тазарту - 90000
шаршы метр.
Аймақты экологиялық сауықтыру,
ағаштар егу - 650 дана, ескі
үйлерді бөлшектеп, шығару.
Ағаштар шырпу - 500 шаршы метр.
Больничная, Октябрьская,
Комсомольская көшелердегі
құдықтардын айналасын қоқыстан,
арамшөптен тазарту – 500 шаршы
метр, саябақ аумағын қоқыстан
тазартуға, ағаштарды кесуге
қатысу – 500 дана. Зират
аумағын қоқыстан, арамшөптен,
кепкен ағаштан тазарту – 850
шаршы метр. Көшелердегі ағаштар
мен электрбайланыс бағандарды
актау – 810 дана.
Селолық дәрігерлік
амбулаторияны ішінара жөндеуге
қатысу: бөлмелерді актау - 820
шаршы метр, қоршаған дуалды
сырлау - 300 шаршы метр, Фрунзе
орта мектебінің терезелерін
сырлау-70 дана, ақтау - 820
шаршы метр.
1
2
3
7
"Дидар" МКК
Набережная (15000 шаршы метр),
Комаров (5440 шаршы метр),
Юбилейная (5200 шаршы метр)
көшелерді, автобус аялдамаларын
- 520 шаршы метр, алаңды - 300
шаршы метр, қоқыстан, кепкен
ағаш-бұтақтан тазарту,
бұтақшалар кесу. Талдар ақтау -
500 ш.м., бөгде бұтақтарды кесу
- 250 қума метр. Қоқысты жинау.
Некрасов селолық округі әкімі
аппаратының әкімшілік
ғимаратының қоршауларын актау -
500 шаршы метр.
Саябақ аумағын қоқыстан, кепкен
ағаш-бұтақтардан тазарту,
талдар актау, шырпу - 46200
шаршы метр, арамшөптен тазарту,
бөгде бұтақтар кесу, сыпыру -
32500 шаршы метр.
Ішінара жөндеуге қатысу:
Некрасов селолық округі
әкімінің аппараты ғимаратын,
малдәрігер инспекторы кабинетін
ақтау, сырлау – 1200 шаршы
метр.
Зират аумағын тазарту,
қоршауларын жөндеу (сынып
қалған қоршау қадаларын
жаңасымен ауыстыру), аумақты
қоқыстан, арамшөптен тазалау.
Қоқысты жинау және Гришенка
селосынан қашықтығы 100 метр
шығару.
Некрасовка селосы, Гришенка
селосы, Целинный, селосы,
Калиновка селосы кіреберістегі
стеланы ақтау, сырлау – 58000
шаршы метр.
Саябақ аумағын жинау,
Некрасовка мен Гришенка
селоларындағы ескерткіштерді
косметикалық жөндеу.
8
"Дидар" МКК
Заәйет селолық округі әкімі
аппаратының әкімшілік
ғимаратының аумағын жүйелі
түрде арамшөптен тазарту - 500
шаршы метр. Ағаш жару - 7 текше
метр.
Киевская, Восточная, Степная,
Гоголя көшелердегі құдықтар
аумағын қоқыстан, арамшөптен
тазарту - 1200 шаршы метр.
Қоғамдық орындарды қоқыстан,
тұрмыс қалдықтарынан тазарту,
ағаштар егу - 500 дана,
ағаштарға су құю.
Заятское селосының аумағын
қоқыстан, күлден тазарту және
шығару - 60 тонна. Зират
аумағын қоқыстан, кепкен
арамшөптен тазарту – 750 шаршы
метр.
Солтүстік және онтүстік
жағындағы электробайланыс
бағандарын актау - 700 дана.
Ағаштарды ақтау және кесу –
1550 дана. Қараоба селосында
бағандар мен бөгде бұтақтарды
ақтау – 450 дана. Қараоба
селосындағы құдықтарды жөндеу -
3 дана. Московская көшесі
аумағын тазарту - 15000 шаршы
метр.
Фельдшерлік пунктінің, селолық
округі әкімі аппаратының
ғимаратын ішінара жөндеуге
қатысу: ақтау, сырлау – 1000
шаршы метр.
1
2
3
9
"Дидар" МКК
Аршалы селолық округі әкімі
аппаратынын әкімшілік ғимараты
аумағын, Центральная, Школьная,
Целинная көшелерді, екі
саябақты, ертегі қалашығын
қоқыстан, арамшөптен, тазарту,
бөгде бұтақтар кесу - 43500
шаршы метр.Қоқыстан тазарту,
жинау және машинаға тиеу,
көшеттерге шұңқыр қазу, ағаш
егу – 200 дана, көшеттерге су
құю, ескі құрылыстарды жою – 20
тонна.
Ағаштар мен бұтақтар шырпу,
бөгде бұтақтар кесу, ағаштарды
ақтау, бұтақшаларды кесу -
12000 шаршы метр. Қоғамдық
құдықтарға құм құю - 6 дана.
Георгиевка селосы, Набережное
селосы, Алакөл селосы көшелерін
қоқыстан, арамшөптен тазарту -
15400 шаршы метр.
Темір қоршауларын сырлау,
саябақ қоршауларын жөндеу,
бөгде бұтақтар кесу,
арамшөптен, қоқыстан тазарту -
19300 шаршы метр.
Селолық округінің әкімі
аппараты ғимаратын, фельдшерлік
пунктін, статист кабинетін
ішінара жөндеу: ақтау, сырлау –
1500 шаршы метр.Зират қоршауын
жөндеу – 40 қума метр, тозығы
жеткен үйлерді жою - 4 ғимарат,
380 шаршы метр.
10
"Дидар" МКК
Әйет селолық округі аумағын,
көшелерді: Клубная – 4000 шаршы
метр, Набережная – 4000 шаршы
метр, Мира – 500 шаршы метр,
Рабочая,Степная, Новая – 1000
шаршы метр, "40 лет Казахстана"
- 700 шаршы метр, "50 лет
Казахстана" - 500 шаршы метр,
Новая школьная – 200 шаршы
метр, Старая школьная – 200
шаршы метр, автобус аялдаманы,
скверлерді, саябақтарды
санитариялық жүйелі тазарту –
5000 шаршы метр. Ескерткішті
жөндеу (сырлау), ескерткіш
жанындағы аумағын жинау – 200
шаршы метр. Аумақты экологиялық
сауықтыру (ағаш егу – 1500
дана, ағашқа, көшеттерге су
құю, ескі ғимараттарды жою).
Бұтақтарды шырпу, ағаштарды
шырпу, ақтау – 100 дана.
Құдықтар айналасын жинау, құм

колодцев, подсыпка 12 штук – 500
квадратных метров.
Участие в частичном текущем ремонте:
побелка, покраска здания библиотеки,
здания аппарата акима Аятского
сельского округа,
фельдшерско-амбулаторного пункта,
Аятской средней школы – 500
квадратных метров. Санитарная
очистка резервуаров питьевой воды –
200 квадратных метров.
Уборка и очистка от мусора,
зарослей, сорняка территории кладбищ
в селе Аятское - 2 кладбища 1000
квадратных метров, село Синегорка -
800 квадратных метров, село
Тастыколь - 800 квадратных метров,
село Аксу – 2 кладбища – 1200
квадратных метров.
11
ГКП "Дидар"
Очистка от мусора и сорной
растительности территории торгового
центра, улиц: Центральная, Школьная
- 26 000 квадратных метров.
Уборка спортивной площадки села
Комаровка от мусора – 5000
квадратных метров, экологическое
оздоровление региона - посадка
деревьев 100 штук.
Обрезка деревьев, кустарников,
побелка деревьев, столбов электро и
радиопередач – 650 штук. Уборка
территории мусульманского кладбища
от мусора, сорняка, покраска
ограждений – 25000 квадратных
метров.
Частичный ремонт заборов: покраска,
замена поломанного штакетника на
новый – 300 погонных метров.
Уборка территории православного
кладбища от мусора, сорняка,
покраска ограждений – 26000
квадратных метров.
Очистка территории парка, Дома
культуры от снега, от мусора,
сушняка, вырубка порослей, обрезка
деревьев – 34000 квадратных метров.
Погрузка мусора на трактор - 2
тонны.
1
2
3
12
ГКП "Дидар"
Регулярная очистка территории улиц:
Мира, Кооперативная,
административного здания аппарата
акима Покровского сельского округа,
Дома культуры от мусора, сушняка,
обрезка порослей, подметание,
покраска ограждений – 51500
квадратных метров. Сбор и вывоз
мусора - 4 тонны. Участие в
частичном ремонте здания Покровской
семейной врачебной амбулатории 120
квадратных метров, Покровской
средней школы 1240 квадратных
метров, в текущем ремонте Досовской
основной школы – 500 квадратных
метров.
Копка ям под саженцы - 300 ям,
высадка саженцев в грунт 300 штук,
ежедневный полив. Очистка от мусора,
сорняка территории кладбища -15000
квадратных метров.
Изготовление метелок в количестве
150 штук. Уборка территории парка,
вырубка порослей, сбор бытового
мусора 36000 квадратных метров.
Посадка саженцев - 100 штук, побелка
и покраска заборов, бордюр 1000
квадратных метров.
13
ГКП "Дидар"
Регулярная очистка территории,
административного здания аппарата
акима Тобольского сельского округа,
улицы Гагарина, Школьная от мусора,
сорняка, твердо-бытовых отходов –
70000 квадратных метров.
Экологическое озеленение региона
(посадка деревьев – 350 штук,
разбивка клумб вокруг здания
акимата). Обрезка деревьев и
кустарников – 500 квадратных метров.
Ремонт обелиска: штукатурка,
покраска забор 300 погонных метров,
очистка сквера от мусора, сорняка.
Благоустройство и озеленении
территории села Глебовка. Уборка
территории улицы Центральная –
32000 квадратных метров ремонт и
покраска моста -300 погонных метров.
Участие в частичном наружном
ремонте: покраска, побелка здания
аппарата акима Тобольского сельского
округа, библиотеки, Глебовской
средней школы, фельдшерско-
амбулаторного пункта – 30000
квадратных метров покраска
ограждения сквера – 300 погонных
метров, побелка столбов и пасынков
линий электропередачи – 500 штук.
Уборка территории мусульманского и
христианского кладбища от мусора,
сорняка, сушняка – 4900 квадратных
метров. Сбор и сжигание мусора.
Подсыпка и благоустройство колодцев
в селе Глебовка – 5 штук, село
Шукубай - 2 колодца. Ремонт и
покраска моста, установка 2-х новых
баннеров -240 погонных метров.
Регулярная убора территории улицы
Центральная от мусора, подметание – 32000 квадратных метров, участие в
частичном ремонте дорог села
Глебовка – 600 квадратных метров.
Уборка территории улицы Молодежная
от мусора, сорняка – 30000
квадратных метров.
Побелка столбов, пасынков линий электропередачи – 400 штук. Покраска стелы на въезде в село Глебовка и в село Шукубай. Уборка и вывоз мусора с улицы Набережная – 10000
квадратных метров, Новостройка-
20000 квадратных метров. Установка
трех новых баннеров. Изготовление и
установка информационных стендов – 3
штук в селе Глебовка. Осенняя
посадка деревьев - 100 штук.
1
2
3
14
Коммунальное
государственное
казенное
предприятие
"Детский сад №
1" ГУ "Отдел
образования
Денисовского
района" акимата
Денисовского
района
Регулярная санитарная очистка
территории садика от мусора, вырубка
сорняка, порослей – 350 квадратных

құю, 12 дана – 500 шаршы метр.
Ағымдағы ішінара жөндеуге
қатысу: кітапхана ғимаратын,
селолық округ әкімі аппаратының
ғимаратын, фельдшерлік пунктін,
Әйет орта мектебін ақтау,
сырлау – 500 шаршы метр. Ауыз
су резервуарларды санитариялық
тазалау. – 200 шаршы метр.
Зират аумақтарын қоқыстан,
арамшөптен жинау және тазарту:
Әйет селосында – 2 зират, 1000
шаршы метр; Синегорка селосында
– 800 шаршы метр, Тастыкөл
селосында – 800 шаршы метр,
Ақсу селосында – 2 зират, 1200
шаршы метр.
1
2
3
11
"Дидар" МКК
Центральная, Школьная
көшелерді, сауда орталығын
қоқыстан, арамшөптен тазалау -
26000 шаршы метр. Комаровка
селосының спорт алаңын қоқыстан
тазарту – 5000 шаршы метр.
Ағаш егу – 100 дана.
Ағаштарды, көшеттерді шырпу,
ағаштар мен радио және
электробайланыс бағандарын
ақтау - 650 дана. Мұсылман
зиратының аумағын қоқыстан,
арамшөптен тазарту, қоршауларды
сырлау - 25000 шаршы метр.
Қоршауларды ішінара жөндеу:
сырлау, сынған бағаншаларды
жаңасына ауыстыру – 80 қума
метр.
Православиелік зиратының
аумағын қоқыстан, арамшөптен
тазарту, қоршауларды сырлау, -
26000 шаршы метр.
Саябақ, Мәдениет үйінің аумағын
қардан, арамшөптен, кепкен
ағаштан тазалау, бұтақтар кесу,
ағаш шырпу – 34000 шаршы метр.
Қоқысты тракторға тиеу – 2
тонна.
12
"Дидар" МКК
Мир, Кооперативная көшелерді,
Покров селолық округі әкімі
аппаратының әкімішілік
ғимаратының, Мәдениет үйі
аумағын қоқыстан, кепкен шөптен
тазарту, бөгде бұтақтар кесу,
сыпыру, қоршауларды сырлау -
51500 шаршы метр. Қоқысты
жинау, шығару – 4 тонна.
Покров жанұялық дәрігерлік
амбулатория ғимаратын ішінара
жөндеуге қатысу – 120 шаршы
метр. Покров орта мектебі -
1240 шаршы метр, Досов негізгі
мектебінің ағымдағы жөндеу –
500 шаршы метр, көшеттер орнату
үшін шұңқыр қазу – 300 шұңқыр,
көшеттерду егу – 300 дана,
күнсайын су құю.
Зират аумағын қоқыстан,
арамшөптен тазарту - 15000
шаршы метр. Сыпырғы жасау – 150
дана.
Саябақ, аумағын қоқыстан
тазалау, бөгде бұтақтар
кесу,тұрмыстық қалдықтарды
жинау-3600 шаршы метр. Ағаш
отырғызу – 100 дана,
қоршауларды, бордюрларды ақтау,
сырлау – 1000 шаршы метр.
1
2
3
13
"Дидар" МКК
Тобыл селолық округі әкімі
аппараты әкімшілік ғимараты
аумағын, Гагарин, Школьная
көшелерін қоқыстан, арамшөптен
тазарту, – 70000 шаршы метр.
Аймақты экологиялық сауықтыру
(ағаштар егу -350 дана, әкім
аппараты ғимаратының
айналасында гүлзарлар орнату).
Ағаштар мен бұтақтарды шырпу –
500 шаршы метр.
Обелискті жөндеу: сылау,
сырлау- дуал 300 қума метр,
скверді қоқыстан, арамшөптен
тазарту.
Глебовка селосының аумағын
көріктендіру және көгалдандыру.
Центральная көшесінің аумағын
тазарту - 32000 шаршы метр.
Көпірді жөндеу және сырлау.
Сыртқы ішінара жөндеуге қатысу:
Тобыл селолық округінің әкімі
аппараты ғимаратын,
кітапхананы, Глебов орта
мектебін, фельдшерлік пунктін
сырлау, ақтау – 30000 шаршы
метр, саябақ қоршауларын сырлау
– 300 қума метр.
Электробайланыс бағандарын,
бұтақшаларды ақтау - 500 дана.
Мұсылман және христиан
зираттарынын аумағын қоқыс пен
арамшөптен тазарту – 4900 шаршы
метр. Қоқысты жинау және жағу.
Глебовка селосындағы құдықтарды
жөндеу, көркейту - 5 дана,
Шоқыбай селосында – 2 құдық.
Көпірді жөндеу және сырлау, 2
жаңа баннер орнату – 240 қума
метр.
Центральная көшесін тұрақты
түрде қоқыстан тазарту, сыпырып
тұру - 32000 шаршы метр.
Глебовка селосының жолдарын
ішінара жөндеуге қатысу - 600
шаршы метр. Молодежная көшесін
тұрақты түрде қоқыстан,
арамшөптен тазарту - 30000
шаршы метр. Электробайланыс
бағандарын, бұтақшаларды ақтау
– 400 дана. Глебовка мен
Шоқыбай селоларының
кіреберістегі стеланы
сырлау.Набережная көшесінен
қоқысты жинау, шығару - 10000
шаршы метр, Новостройка - 20000
шаршы метр.
Глебовка селосында 3 жаңа
баннер орнату, ақпарат
стендтерді орнату – 3 дана.
Күзде ағаш егу – 100 дана.
1
2
3
14
Денисов ауданы
әкімдігінің "Денисов
ауданы білім беру
бөлімі" ММ № 1
балабақша"
коммуналдық
мемлекеттік
қазыналық кәсіпорны
Балабақшаның аумағын тұрақты
түрде қоқыстан тазарту,
арамшөп, бұтақшаларды кесу -
350 шаршы метр. Гүлзарлар егу -

метров. Разбивка клумб 15 штук – 15
квадратных метров. Побелка, покраска
бордюр, детских игровых площадок,
перетаскивание песка на песочницу,
побелка заборов, подрезка деревьев и
их побелка 100 квадратных метров.
Ежедневный полив и прополка клумб,
саженцев – 150 квадратных метров.
Очистка, побелка подвала 100
квадратных метров, погрузка мусора
вручную и вывоз на полигон
твердо-бытовых отходов – 3 тонны.
Участие в частичном ремонте здания
садика, подвального помещения,
беседок 350 квадратных метров:
покраска окон, побелка стен, бордюр
– 807 квадратных метров. Ремонт
теневых навесов - 20 квадратных
метров.
15
Государственное
коммунальное
казенное
предприятие
"Ясли-сад № 40"
Регулярная санитарная очистка
территории садика от мусора, вырубка
сорняка, порослей – 7456 квадратных
метров. Разбивка клумб 20 штук – 80
квадратных метров. Перекопка и
подготовка огорода к посадке овощей
– 646 квадратных метров. Побелка,
покраска бордюр, детских игровых
площадок, перетаскивание песка на
песочницу, побелка заборов, подрезка
деревьев и их побелка 918 квадратных
метров. Ежедневный полив и прополка
клумб, огорода, саженцев – 646
квадратных метров., обработка от
вредителей овощных культур и
цветочных клумб. Очистка, побелка
подвала, погрузка мусора вручную и
вывоз на полигон твердо-бытовых
отходов – 3 тонны. Участие в
частичном ремонте здания садика,
подвального помещения, беседок:
покраска окон, побелка стен, бордюр
– 3000 квадратных метров.
16
Коммунальное
государственное
казенное
предприятие
"Солнечный" ГУ
"Отдел
образования
Денисовского
района" акимата
Денисовского
района.
Экологическое оздоровление региона:
озеленение территории лагеря,
разбивка цветочных клумб, посадка,
перекопка газонов вручную 200
квадратных метров, посадка деревьев
- 50 штук, их полив. Регулярный
откос травы вокруг лагеря 48500
квадратных метров. Участие в
частичном ремонте 5 домиков 93,3
квадратных метров, 88,1 квадратных
метров, 90,4 квадратных метров, 91,
квадратных метров, 97,6 квадратных
метров, двух корпусов: покраска,
побелка – 461 квадратных метров ,
беседок 7 штук по 9,2 квадратных
метров, каждая, расположенных на
территории лагеря, откос травы,
вырубка порослей – 400 квадратных
метров. Откос травы вокруг главного
корпуса, обрезка деревьев, полив
саженцев 200 квадратных метров.
Очистка территории у котельной и
гаражей, вывозка мусора, побелка,
выравнивание дорожек и засыпка их
песком – 448 квадратных метров.
Чистка территории на пляже, покраска
арки "Пляж - Белая лилия", символ
"Железный шар", очистка территории
фонтана с бассейном 12 квадратных
метров. Очистка территории вокруг
незавершенного административного
здания, откос травы вокруг него,
побелка бордюр, выравнивание дорожек
– 97 квадратных метров. Откос травы
вдоль дороги (въезд в "Солнечный") –
920 квадратных метров.
1
2
3
17
ГКП "Дидар"
Покраска указательных знаков и
водонапорной башни, чистка
территории вокруг нее – 3000
квадратных метров. Откос травы
вокруг клуб-столовой, посадка
цветов, саженцев 50 штук, вырубка
порослей вокруг сосенок и заднего
двора клуб-столовой 3000 квадратных
метров, частичный ремонт внутри
помещения (покраска, побелка)
Покраска навесного мостика,
выкладывание дорожки из камней к
мостику, обрезка деревьев и аллеи к
корпусу клуб столовой – 900
квадратных метров. Посадка цветов,
частичный ремонт комнаты "Зимний сад" и фойе, ежедневный полив и уход
за ним – 800 квадратных метров.
Регулярная санитарная очистка
территории центральной площади,
перекрестков улиц, автобусных
остановок и тротуаров в зимний
период – 40000 квадратных метров,
сквера 30000 квадратных метров,
парка – 105000 квадратных метров от
снега, наледи, мусора, сорняка,
посыпка песком перекрестков,
тротуаров-10400 квадратных метров.
Весенняя посадка деревьев и
кустарников для озеленения села
Денисовка – 1000 штук, полив
саженцев.
Очистка и уборка улиц: 50-лет
Октября-156000 квадратных метров,
Калинина - 336000 квадратных метров,
Дорожная – 27200 квадратных метров,
Амангельды-61200 квадратных метров,
Советская- 46080 квадратных метров,
Ленина – 81900 квадратных метров,
Мельничная – 93600 квадратных
метров, Нурпеисова – 332120
квадратных метров, Целинная -95040
квадратных метров.., Элеваторная –
174000 квадратных метров,
Маслозаводская - 36000 квадратных
метров, Чапаева - 47360 квадратных
метров, Красный партизан – 155000
квадратных метров, остановок – 6000
квадратных метров, тротуаров – 5000
квадратных метров, побелка бордюр,
опор линий электропередачи,
деревьев, полив саженцев. подрезка
деревьев, покос травы, сбор листвы,
вырубка порослей, вывоз
несанкционированных свалок, твердых
бытовых отходов на полигон- 150
тонн.
Экологическое оздоровление региона
(разбивка клумб 100 квадратных
метров, на территории, прилегающей к
памятнику, к зданию аппарата акима
села Денисовка, регулярный полив,
разборка старых зданий и вывоз на
полигон 100 тонн). Побелка, покраска
памятников историко-культурного
наследия, уборка территории
прилегающей к памятнику, въезд в
село Денисовка -2000 квадратных
метров. Установка и замена дорожных
знаков и стоек на улично-дорожной
сети села Денисовка, а также
установка ремонт и покраска
изгороди, входной группы при въезде
села Денисовка 2200 квадратных
метров, улиц 500 квадратных метров,
кроме того ремонт и покраска
деревянных изгородей по улице
Мельничная, 50 лет Октября,
Калинина, Октябрьская и Ленина -

15 дана - 15 шаршы метр.
Бордюрларды, балалар ойнау
алаңдарды ақтау, сырлау,
песочницаға құм әкелу,
қоршауларды жөндеу, ағаштарды
шырпу, кесу, ақтау - 100 шаршы
метр.
Көшеттерді, гүлзарларды реттеу,
күнде су құю - 150 шаршы метр,
арам шөптерін отау. Подвалды
тазарту, ақтау, қолмен қоқыс
тиеу қатты тұрмыс қалдықтарын
полигонына шығару - 3 тонна.
Балабақша ғимаратын, подвалдың,
беседкалардың ішінара жөндеуіне
қатысу - 350 шаршы метр:
терезелерді сырлау,
қабырғаларды, бордюрледрі ақтау
– 807 шаршы метр. Көленке
қамтитын төбелерді жөндеу - 20
шаршы метр.
15
"№ 40 ясли-бақша"
мемлекеттік
коммуналдық
қазыналық кәсіпорны
Балабақшаның аумағын тұрақты
түрде қоқыстан тазарту,
арамшөп, бұтақшаларды кесу -
7456 шаршы метр. Гүлзарлар егу
– 20 дана - 80 шаршы метр.
Көкөністер егу үшін бақшаны
дайындау, жер қазу - 646 шаршы
метр. Бордюрларды, балалар
ойнау алаңдарды ақтау, сырлау,
песочницаға құм әкелу,
қоршауларды жөндеу, ағаштарды
шырпу, кесу, ақтау - 918 шаршы
метр.
Көшеттерді, гүлзарларды реттеу,
күнде су құюжәне арамшөбін отау
– 646 шаршы метр, көкөністер
мен гүлзарларды зиянкестерден
қорғау. Подвалды тазарту,
ақтау, қолмен қоқыс тиеу, қатты
тұрмыс қалдықтарын полигонына
шығару - 3 тонна.
Балабақша ғимаратын, подвалдың,
беседкалардың ішінара жөндеуіне
қатысу: терезелерді сырлау,
қабырғаларды, бордюрледрі ақтау
– 3000 шаршы метр.
16
"Денисов ауданы
әкімдігінің "Денисов
ауданының білім беру
бөлімі" ММ
"Солнечный"
коммуналдық
мемлекеттік
қазыналық кәсіпорны
Аумақты экологиялық сауықтыру:
лагерь аумағын когалдандыру,
гүлзарлар бөлу, қолмен газондар
қазу -200 шаршы метр, ағаштар
егу - 50 дана, су құю. Лагерь
айналасын шөптен тұрақты түрде
тазарту - 48500 шаршы метр.
Лагерь аумағында орналасқан 5
үйді ішінара жөндеуге қатысу
93,3 шаршы метр, 88,1 шаршы
метр, 90,4 шаршы метр, 91,5
шаршы метр, 97,6 шаршы метр,
екі корпус: ақтау, сырлау - 461
шаршы метр, беседкалар - 7 дана, шөп ору, бұтақшалар
кесу - 400 шаршы метр. Бас
корпустың айналасын шөптен
тазарту, ағаштар шырпу,
көшеттерге су құю - 200 шаршы
метр. Қазандықтармен мен
гараждар аумағынан күл-қоқыс
шығару, жолдарды жөндеу, құм
төгу - 448 шаршы метр.
1
2
3
17
Пляж аумақтарын тзарту:
"Пляж-Белая лилия" аркасын,
"Темір шар" символын сырлау,
фонтан мен бассейн аумағын
тазарту - 12 шаршы метр.
Аяқталмаған әкімшілік ғимараты
аумағын тазарту, айналасын
шөптен тазарту, бордюрлар
сырлау, жолдар жөндеу-97 шаршы
метр. Жол жағасындағы шөпті ору
("Солнечный" МКК-а кіреберісі
)-920 шаршы метр. Жол белгілері
мен сутарту мұнарасын сырлау,
айналасын тазарту - 3000 шаршы
метр, асхана, клуб айналасын
шөптен тазарту, гүл, көшеттер
егу – 50 дана, қарағайларды,
асхана клубтың артқы жағын
бұтақтардан тазарту – 3000
шаршы метр, асхана клубтың ішін
ішінара жөндеу (сырлау,
ақтау).Аспалы көпірді сырлау,
тастан көпірге жол салу, асхана
клуб корпусының жанындағы
саяжол мен ағаштарды шырпу –
900 шаршы метр. Гүл егу,
"Зимний сад" бөлмені, фойені
ішінара жөндеу, күн сайын су
құю, күтім жасау - 800 шаршы
метр.
"Дидар" МКК
Орталық алаңы аумағын, көше
қиылыстарын, аялдамаларды,
тротуарларды санитариялық
тазарту, қыс мерзімінде қардан,
мұздан, қоқыстан арамшөптен
тазарту,– 40000 шаршы метр,
скверлер – 30000 шаршы метр,
саябақ – 105000 шаршы метр, жол
айырықтарға, тротуарларға құм
себу – 10400 шаршы метр.
Денисовка селосын көгалдандыру
үшін көктемде ағаштар мен
бұталардың, көшеттерін
отырғызу-1000 дана, су құю.
Көшелерді тазарту - 50 лет
Октября - 156000 шаршы метр,
Калинин – 336000 шаршы метр,
Дорожная – 27200 шаршы метр,
Амангельдды - - 61200 шаршы
метр, Советская - 46080 шаршы
метр, Ленин - 81900 шаршы метр,
Мельничная – 93600 шаршы метр,
Нұрпеисов - 332120 шаршы метр,
Целинная - 95040 шаршы метр,
Элеваторная - 174000 шаршы
метр, Маслозаводская – 36000
шаршы метр, Чапаева - 47360
шаршы метр, Красных партизан
- 155000 шаршы метр көшелерін,
аялдамаларын – 6000 шаршы метр,
тротуарлар - 5000 шаршы метр,
бордюрлерді, электртарату жолы
тіректерін ақтау, көшеттерге су
құю, ағаштарды шырпу, шөп шабу,
жапырақ жинау, бұтақшаларды
шабу, ресімделмеген қоқыс
орындарды, қатты тұрмыстық
қалдықтарды полигонға шығару -
150 тонна.
Аймақты экологиялық сауықтыру
(Денисов селосы әкім
аппаратының ғимаратына,
ескерткіштерге жақын орналасқан
аймақта гүлзарлар егу - 100
шаршы метр, турақты суару, ескі
ғимараттарды қирату және
полигонга шығару 100 тонна).
Тарихи-мәдени мұра
ескерткіштерді ақтау, сырлау,
ескерткішке жататын аумақты,
Денисовка селосына кіреберісін
тазалау – 2000 шаршы метр.
Денисовка селосының көше-жол
желісінде жол белгілері мен
тіректерді орнату, сондай-ақ
Денисовка селосы кіреберіс
тобында - 2200 шаршы метр,
көшелерінде қоршауларды орнату,
жөндеу және сырлау 500 шаршы
метр.
Калинина, Базарная, Ленина,
Советская, Мельничная,
Элеваторная, Амангелді,
Целинная көшелеріндегі
темірбетонды қоршауларды жөндеу
және сырлау - 1585 қума метр,
одан басқа Мельничная, 50 лет
Октября, Калинина, Октябрьская
және Ленин көшесінің ағаш
қоршауларын жөндеу және сырлау

1279,4 погонных метров.
Ремонт и покраска железобетонных
изгородей по улице Калинина,
Базарная, Ленина, Советская,
Мельничная, Элеваторная, Амангельды,
Целинная – 1585 погонных метров.
Установка билбордов, баннеров и ПАНО на территории села Денисовка.
Ремонт изгороди и уборка территории
нового и закрытого кладбища в селе
Денисовка -22050 квадратных метров.
Регулярная уборка территории
площади, центрального парка 10620
квадратных метров, памятника
погибшим воинам, территории,
прилегающей к рынку. Принимать
участие в благоустройстве дорог
местного значения. Осенняя посадка
деревьев и кустарников - 1000 штук.
18
Государственное
коммунальное
предприятие "Дидар"
"Отдела
жилищно-коммунального
хозяйства,
пассажирского
транспорта и
автомобильных дорог
Денисовского района и
акимата Денисовского
района"
Село Денисовка. Помощь в проведении
похозяйственного учета в населенном
пункте села Денисовка - 1731 дворов

– 1279,4 қума метр.
Денисовка селосы аумағында
билбордтар, баннерлер және ПАНО
орнату.
Денисовка селосының жаңа, жабық
тұрған зират аумағын тазарту,
қоршауларды жөндеу - 22050
шаршы метр. Алаң, орталық
саябақ аумағын, қаза болған
жауынгерлерге орталық саябақта
қойылған ескерткіш, базарға
жақын аумақтарды тұрақты
тазартып тұру. Жергілікті
деңгейдегі жолдарды көркейтуге
қатысу. Күзде ағаштар мен
бұталарды егу-1000 дана.
18
"Денисов ауданы
әкімдігінің және
Денисов ауданының тұрғын
үй-коммуналдық
шаруашылығы, жолаушылар
көлігі және
автомобиль
жолдары бөлімі" "Дидар" коммуналдық
мемлекеттік
кәсіпорны
Денисовка селосы. Денисовка
селосының елді мекенінде
шаруашылық жөніндегі есепті
жүргізуінде көмек көрсету
- 1731 аула.