О внесении изменений в решение маслихата от 21 декабря 2009 года № 170 "О бюджете Денисовского района на 2010-2012 годы"
Решение маслихата Денисовского района Костанайской области от 14 июля 2010 года № 220. Зарегистрировано Управлением юстиции Денисовского района Костанайской области 23 июля 2010 года № 9-8-159
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании решения Костанайского областного маслихата от 2 июля 2010 года № 320 "О внесении изменений в решение маслихата от 20 декабря 2009 года № 243 "Об областном бюджете Костанайской области на 2010-2012 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3728) и рассмотрев постановление акимата Денисовского района от 13 июля 2010 года № 214 "О внесении на рассмотрение сессии маслихата проекта решения маслихата "О внесении изменений в решение маслихата от 21 декабря 2009 года № 170 "О бюджете Денисовского района на 2010-2012 годы" маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете Денисовского района на 2010-2012 годы" от 21 декабря 2009 года № 170 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-8-141, опубликовано 15 января 2010 года, 22 января 2010 года, 29 января 2010 года,12 февраля 2010 года, 19 февраля 2010 года в газете "Наше время") следующие изменения:
в пункте 1 указанного решения:
в подпункте 1) цифры "1330602" заменить на цифры "1330617", цифры "355967" заменить на цифры "355955", цифры "2498" заменить на цифры "2348", цифры "1826" заменить на цифры "1988", цифры "970311" заменить на цифры "970326";
в подпункте 2) цифры "1347910,2" заменить на цифры "1346336,2";
в подпункте 4) цифры "24100" заменить на цифры "25689";
в пункте 3-1 указанного решения седьмой абзац изложить в следующей редакции:
"выплату единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью "За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 годов" или медалью "За победу над Японией", проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне – 5428 тысяча тенге";
приложение 1, 3, 4 изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.

Мәслихаттың 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 170 "Денисов ауданының 2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 2010 жылғы 14 шілдедегі № 220 шешімі. Қостанай облысы Денисов ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 23 шілдеде № 9-8-159 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтарындағы "Қазақстан Республикасында жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қостанай облыстық мәслихатының 2010 жылғы 2 шілдедегі № 320 "Мәслихаттың 2009 жылғы 20 желтоқсандағы № 243 "Қостанай облысының 2010–2012 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер еңгізу туралы" шешімінің (нормативтік құқықтық кесімдердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3728 нөмірімен тіркелген) негізінде және Денисов аудандық әкімдігінің 2010 жылғы 13 шілдедегі № 214 "Мәслихаттың "Мәслихаттың 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 170 "Денисов ауданының 2010-2012 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімінің жобасын мәслихаттың сессиясына қарастыруына енгізу туралы" қаулысын қарастырып мәслихат ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 170 "Денисов ауданының 2010-2012 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-8-141 нөмірімен тіркелген, "Наше время" газетінде 2010 жылғы 15 қаңтарда, 2010 жылғы 22 қаңтарда, 2010 жылғы 29 қаңтарда, 2010 жылғы 12 ақпанда, 2010 жылғы 19 ақпанда жарияланған) мына өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімінің 1-тармағында:
1) тармақшасындағы "1330602" сандары "1330617" сандарына ауыстырылсын, "355967" сандары "355955" сандарына ауыстырылсын, "2498" сандары "2348" сандарына ауыстырылсын, "1826" сандары "1988" сандарына ауыстырылсын, "970311" сандары "970326" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшасындағы "1347910,2" сандары "1346336,2" сандарына ауыстырылсын;
4) тармақшасындағы "24100" сандары "25689" сандарына ауыстырылсын;
көрсетілген шешімінің 3-1 тармағындағы жетінші азат жолы мына редакцияда жазылсын:
"Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), "1941-1945 жылдардағы Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн" медалімен немесе "Жапонияны жеңгені үшін" медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу-5428 мың теңге";
134 қосымшалар осы шешімінің 123 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

014
Оказание социальной помощи
нуждающимся гражданам на дому
10523
016
Государственные пособия на
детей до 18 лет
11511
017
Обеспечение нуждающихся
инвалидов обязательными
гигиеническими средствами и
предоставление услуг
специалистами жестового языка,
индивидуальными помощниками в
соответствии с индивидуальной
программой реабилитации
инвалида
1126
019
Обеспечение проезда участникам
и инвалидам Великой
Отечественной войны по странам
Содружества Независимых
Государств, по территории
Республики Казахстан, а также
оплаты им и сопровождающим их
лицам расходов на питание,
проживание, проезд для участия
в праздничных мероприятиях в
городах Москва, Астана к
65-летию Победы в Великой
Отечественной войне
307
020
Выплата единовременной
материальной помощи участникам
и инвалидам Великой
Отечественной войны, а также
лицам, приравненным к ним,
военнослужащим, в том числе
уволенным в запас (отставку),
проходившим военную службу в
период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских
частях, учреждениях, в
военно-учебных заведениях, не
входивших в состав действующей
армии, награжденным медалью
"За победу над Германией в
Великой Отечественной войне
1941-1945 гг." или медалью "За
победу над Японией",
проработавшим (прослужившим)
не менее шести месяцев в тылу
в годы Великой Отечественной
войны к 65-летию Победы в
Великой Отечественной
войне

014
Мұқтаж азаматтарға үйде
әлеуметтiк көмек көрсету
10523
016
18 жасқа дейін балаларға
мемлекеттік жәрдемақылар
11511
017
Мүгедектерді оңалту жеке
бағдарламасына сәйкес, мұқтаж
мүгедектерді міндетті
гигиеналық құралдармен
қамтамасыз етуге, және ымдау
тілі мамандарының, жеке
көмекшілердің қызмет көрсету
1126
019
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің
65 жылдығына орай Ұлы Отан
соғысының қатысушылары мен
мүгедектеріне Тәуелсіз
Мемлекеттер Достастығы елдері
бойынша, Қазақстан
Республикасының аумағы бойынша
жол жүруін, сондай-ақ оларға
және олармен бірге жүретін
адамдарға Мәскеу, Астана
қалаларында мерекелік
іс-шараларға қатысуы үшін
тамақтануына, тұруына, жол
жүруіне арналған шығыстарын
төлеуді қамтамасыз ету
307
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің
65 жылдығына орай Ұлы Отан
соғысының қатысушылары мен
мүгедектеріне, сондай-ақ
оларға теңестірілген, оның
ішінде майдандағы армия
құрамына кірмеген, 1941 жылғы
22 маусымнан бастап 1945 жылғы
3 қыркүйек аралығындағы
кезеңде әскери бөлімшелерде,
мекемелерде, әскери-оқу
орындарында әскери қызметтен
өткен, запасқа босатылған
(отставка), "1941-1945 жж. Ұлы
Отан соғысында Германияны
жеңгенi үшiн" медалімен немесе
"Жапонияны жеңгені үшін"
медалімен марапатталған әскери
қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы
жылдарында тылда кемінде алты
ай жұмыс істеген (қызметте
болған) адамдарға біржолғы
материалдық көмек төлеу