О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 22 декабря 2009 года № 190 "О районном бюджете Камыстинского района на 2010-2012 годы"
Решение маслихата Камыстинского района Костанайской области от 20 апреля 2010 года № 216. Зарегистрировано Управлением юстиции Камыстинского района Костанайской области 22 апреля 2010 года № 9-11-107
Камыстинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Камыстинского района на 2010-2012 годы" от 22 декабря 2009 года № 190 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-11-99, официально опубликовано 22 января 2010 года в газете "Новый путь - Бозторғай") следующие изменения и дополнения:
в пункте 1 указанного решения:
в подпункте 1):
цифры "1137608,0" заменить цифрами "1183678,0";
цифры "314455,0" заменить цифрами "334455,0";
цифры "822582,0" заменить цифрами "848652,0";
в подпункте 2):
цифры "1151223,5" заменить цифрами "1197293,5";
в пункте 3 указанного решения:
в подпункте 2):
цифры "1297,0" заменить цифрами "1516,0";
в подпункте 4):
цифры "31350,0" заменить цифрами "12850,0";
пункт 3 указанного решения дополнить подпунктом 6) следующего содержания:
"6) на выплату единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью "За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 годы" или медалью "За победу над Японией", проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне - 393,0 тысяч тенге";
пункт 3 указанного решения дополнить подпунктом 7) следующего содержания:
"7) на капитальный ремонт кровли здания районного акимата - 18500,0 тысяч тенге";
пункт 3-1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"3-1. Учесть, что в районном бюджете на 2010 год предусмотрено поступление целевых трансфертов на развитие на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда в следующих размерах:
из республиканского бюджета - 50614,0 тысяч тенге;
из областного бюджета - 22702,0 тысяч тенге";

Мәслихаттың 2009 жылғы 22 желтоқсандағы № 190 "Қамысты ауданының 2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 2010 жылғы 20 сәуірдегі № 216 шешімі. Қостанай облысы Қамысты ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 22 сәуірде № 9-11-107 тіркелді
Қамысты аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың 2009 жылғы 22 желтоқсандағы № 190 "Қамысты ауданының 2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-11-99 нөмірімен тіркелген, 2010 жылғы 22 қаңтарда "Новый путь-Бозторғай" газетінде ресми жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағында:
1) тармақшада:
"1137608,0" деген цифрлар "1183678,0" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"314455,0" деген цифрлар "334455,0" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"822582,0" деген цифрлар "848652,0" деген цифрлармен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"1151223,5" деген цифрлар "1197293,5" деген цифрлармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 3-тармағында:
2) тармақшада:
"1297,0" деген цифрлар "1516,0" деген цифрлармен ауыстырылсын;
4) тармақшада:
"31350,0" деген цифрлар "12850,0" деген цифрлармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 3-тармағы мынадай мазмұндағы 6) тармақшамен толықтырылсын:
"6) Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65-жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), "1941-1945 жылдары Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгені үшін" медалімен немесе "Жапонияны жеңгені үшін" медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеуге - 393,0 мың теңге";
көрсетілген шешімнің 3-тармағы мынадай мазмұндағы 7) тармақшамен толықтырылсын:
"7) аудандық әкімдік ғимаратының шатырын күрделі жөндеуге- 18500,0 мың теңге";
көрсетілген шешімнің 3-1-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"3-1. 2010 жылға арналған аудандық бюджетте мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) сатып алуды дамытуға мынадай мөлшерлерде нысаналы трансферттердің түсімдері көзделгені ескерілсін:
республикалық бюджеттен - 50614,0 мың теңге;
облыстық бюджеттен - 22702,0 мың теңге";

пункт 3-2 указанного решения изложить в следующей редакции:
"3-2. Учесть, что в районном бюджете на 2010 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета в следующих размерах:
2859,0 тысяч тенге - на обеспечение учебными материалами дошкольных организаций образования, организаций среднего, технического и профессионального, послесреднего образования, институтов повышения квалификации по предмету "Самопознание";
13735,0 тысяч тенге - на реализацию Государственной программы развития образования в Республике Казахстан на 2005-2010 годы, в том числе:
8194,0 тысяч тенге - на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования;
5541,0 тысяч тенге - на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования;
2389,0 тысяч тенге - на выплату единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью "За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 годы" или медалью "За победу над Японией", проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне;
9600,0 тысяч тенге - на расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики;
7780,0 тысяч тенге - на выплату государственной адресной социальной помощи и ежемесячного государственного пособия на детей до 18 лет в связи с ростом размера прожиточного минимума, в том числе:
647,0 тысяч тенге - на выплату государственной адресной социальной помощи;
7133,0 тысяч тенге - на выплату государственных пособий на детей до 18 лет из малообеспеченных семей;
10396,0 тысяч тенге - на проведение противоэпизоотических мероприятий;
2008,0 тысяч тенге - для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов;
16069,0 тысяч тенге - на содержание подразделений местных исполнительных органов в области ветеринарии;
2000,0 тысяч тенге - на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования (содержание детского сада в селе Карабатыр с 1 сентября 2010 года)".
Пункт 4 указанного решения изложить в следующей редакции:

көрсетілген шешімнің 3-2-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"3-2. 2010 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен мынадай мөлшерлерде нысаналы ағымдағы трансферттердің түсімдері көзделгені ескерілсін:
2859,0 мың теңге - мектепке дейiнгi бiлiм беру ұйымдарын, орта, техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарын, біліктілігін арттыру институттарын "Өзін-өзі тану" пәні бойынша оқу материалдарымен қамтамасыз етуге;
13735,0 мың теңге - Қазақстан Республикасында білім беруді дамытудың 2005-2010 жылдарға арналған Мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға, оның ішінде:
8194,0 мың теңге - негізгі орта және жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелерінде физика, химия, биология кабинеттерін оқу құралдарымен жабдықтауға;
5541,0 мың теңге - бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелерінде лингафондық және мультимедиялық кабинеттерін жасауға;
2389,0 мың теңге - Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65-жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), "1941-1945 жылдары Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгені үшін" медалімен немесе "Жапонияны жеңгені үшін" медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеуге;
9600,0 мың теңге - әлеуметтік жұмыс орындары және жастар тәжірибесі бағдарламасын кеңейтуге;
7780,0 - ең төменгі күнкөріс мөлшерінің өсуіне байланысты мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек пен 18 жасқа дейінгі балаларға ай сайынғы мемлекеттік жәрдемақы төлеуге, оның ішінде:
647,0 мың теңге - мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге;
7133,0 мың теңге - аз қамтамасыз етілген отбасылардың 18 жасқа дейінгі балаларына мемлекеттік жәрдемақы төлеуге;
10396,0 мың теңге - эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге;
2008,0 мың теңге - ауылдық елді мекендердің әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін;
16069,0 мың теңге - ветеринария саласындағы жергілікті атқарушы органдардың бөлімшелерін ұстауға.
2000,0 мың теңге - мектепке дейінгі білім беру ұйымдарындағы мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға (2010 жылғы 1 қыркүйектен бастап Қарабатыр селосында балалар бақшасын ұстауға)".
Көрсетілген шешімнің 4-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:

"4. Учесть в районном бюджете на 2010 год возврат в вышестоящий бюджет целевых текущих трансфертов в связи с изменением фонда оплаты труда в бюджетной сфере с учетом изменения налогооблагаемой базы социального налога и индивидуального подоходного налога, предусмотренных при расчете трансфертов общего характера, утвержденных Законом Республики Казахстан "Об объемах трансфертов общего характера между республиканским и областными бюджетами, бюджетами города республиканского значения, столицы на 2008-2010 годы" от 27 ноября 2007 года в сумме 10878,0 тысяч тенге";
в пункте 5 указанного решения цифры "3150,0" заменить цифрами "2797,0".
Приложение 123 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 123 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель
очередной сессии
районного маслихата                        Л. Романова
Секретарь
Камыстинского
районного маслихата                        Б. Рахимжанов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
Камыстинского района"
____________ К. Нуржанова
Приложение 1
к решению маслихата

"4. 2010 жылға арналған аудандық бюджетте бюджет саласындағы еңбекақы қорының өзгеруіне байланысты және Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 қарашадағы "Республикалық және облыстық бюджеттер, республикалық маңызы бар қала, астана бюджеттері арасындағы 2008-2010 жылдарға арналған жалпы сипаттағы трансферттердің көлемі туралы" Заңымен бекітілген, жалпы сипаттағы трансферттерді есептеген кезде көзделген әлеуметтік салық пен жеке табыс салығының салық салынатын базасының өзгеруін ескере отырып, 10878,0 мың теңге сомасында жоғарыдағы тұрған бюджетке нысаналы ағымдағы трансферттерді қайтару ескерілсін";
көрсетілген шешімнің 5-тармағында "3150,0" деген цифрлар "2797,0" деген цифрлармен ауыстырылсын.
Көрсетілген шешімнің 123-қосымшалары осы шешімдегі 12,  3-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық
мәслихаттың кезекті
сессиясының төрайымы                       Л. Романова
Қамысты аудандық
мәслихатының хатшысы                       Б. Рақымжанов
КЕЛІСІЛДІ:
"Қамысты ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
_______________ К. Нұржанова
Мәслихаттың

200
014
Оказание социальной помощи
нуждающимся гражданам на дому
2766
016
Государственные пособия на детей до
18 лет
15288
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов
обязательными гигиеническими
средствами и предоставление услуг
специалистами жестового языка,
индивидуальными помощниками в
соответствии с индивидуальной
программой реабилитации инвалида
353
020
Выплата единовременной материальной
помощи участникам и инвалидам
Великой Отечественной войны, а также
лицам, приравненным к ним,
военнослужащим, в том числе
уволенным в запас (отставку),
проходившим военную службу с 22 июня
1941 года по 3 сентября 1945 года в
воинских частях, учреждениях, в
военно-учебных заведениях, не
входивших в состав действующей
армии, награжденным медалью "За
победу над Германией в Великой
Отечественной войне 1941-1945 годы"
или медалью "За победу над Японией",
проработавшим (прослужившим) не
менее шести месяцев в тылу в годы
Великой Отечественной войны к
65-летию Победы в Великой
Отечественной войне

200
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
2766
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
15288
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсетуі
353
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65-жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), "1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгені үшін" медалімен немесе "Жапонияны жеңгені үшін" медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу