О внесении изменений в решение маслихата от 22 декабря 2009 года № 190 "О районном бюджете Камыстинского района на 2010-2012 годы"
Решение маслихата Камыстинского района Костанайской области от 9 июля 2010 года № 234. Зарегистрировано Управлением юстиции Камыстинского района Костанайской области 15 июля 2010 года № 9-11-109
Камыстинский районный маслихат РЕШИЛ:
1.Внести в решение маслихата "О районном бюджете Камыстинского района на 2010-2012 годы" от 22 декабря 2009 года № 190 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-11-99, официально опубликовано 22 января 2010 года в газете "Новый путь - Бозторгай") следующие изменения:
в пункте 1 указанного решения:
в подпункте 1):
цифры "1183678,0" заменить цифрами "1199978,0";
цифры "334455,0" заменить цифрами "350755,0";
в подпункте 2):
цифры "1197293,5" заменить цифрами "1213593,5";
Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель
внеочередной сессии
районного маслихата                        Т. Кравченко
Секретарь Камыстинского
районного маслихата                      Б. Рахимжанов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного учреждения
"Отдел экономики и бюджетного
планирования Камыстинского района"
____________________ К. Нуржанова
Приложение 1
к решению маслихата
от 9 июля 2010 года № 234
Приложение 1
к решению маслихата
от 22 декабря 2009 года № 190
Бюджет Камыстинского района на 2010 год
Категория
Сумма,
тысяч
тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
Доходы

Мәслихаттың 2009 жылғы 22 желтоқсандағы № 190 "Қамысты ауданының 2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 2010 жылғы 9 шілдедегі № 234 шешімі. Қостанай облысы Қамысты ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 15 шілдеде № 9-11-109 тіркелді
Қамысты аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың 2009 жылғы 22 желтоқсандағы № 190 "Қамысты ауданының 2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-11-99 нөмірімен тіркелген, 2010 жылғы 22 қаңтарда "Новый путь-Бозторғай" газетінде ресми жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағында:
1) тармақшада:
"1183678,0" деген цифрлар "1199978,0" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"334455,0" деген цифрлар "350755,0" деген цифрлармен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"1197293,5" деген цифрлар "1213593,5" деген цифрлармен ауыстырылсын;
Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімдегі 1-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезектен
тыс сессиясының төрайымы                   Т. Кравченко
Қамысты аудандық
мәслихатының хатшысы                      Б. Рақымжанов
КЕЛІСІЛДІ:
"Қамысты ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
_________________ К. Нұржанова
Мәслихаттың
2010 жылғы 9 шілдедегі
№ 234 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2009 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 190 шешіміне 1-қосымша
Қамысты ауданының 2010 жылға арналған бюджеті
Санат
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
Кірістер