О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 25 декабря 2009 года № 225 "О районном бюджете Карабалыкского района на 2010-2012 годы"
Решение маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 15 января 2010 года № 234. Зарегистрировано Управлением юстиции Карабалыкского района Костанайской области 26 января 2010 года № 9-12-129
Карабалыкский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Карабалыкского района на 2010-2012 годы" от 25 декабря 2009 года № 225 (номер в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 9-12-128, опубликовано 13 января 2010 года в спецвыпуске районной газеты "Айна") следующие изменения и дополнения:
в пункте 1 подпункты 1)2)3)4)5)6) указанного решения изложить в новой редакции:
"1) доходы - 1424516,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 445072,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 4749,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 15553,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 959142,0 тысячи тенге;
2) затраты – 1424950,3 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 14233,0 тысячи тенге, в том числе: бюджетные кредиты – 14233,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -14667,3 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 14667,3 тысячи тенге.".
Дополнить указанное решение пунктом 4-1 следующего содержания:
"4-1. Учесть, что в районном бюджете на 2010 год предусмотрен возврат целевых трансфертов в следующих размерах:
в республиканский бюджет в сумме 0,9 тысяч тенге;
в областной бюджет в сумме 0,7 тысяч тенге.".
Дополнить указанное решение пунктами 5-15-25-35-45-55-6 следующего содержания:
"5-1. Учесть, что в районном бюджете на 2010 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета в следующих размерах:
1575,0 тысяч тенге - на обеспечение учебными материалами дошкольных организаций образования, организаций среднего, технического и профессионального, послесреднего образования, институтов повышения квалификации по предмету "Самопознание";
11417,0 тысяч тенге – на выплату государственной адресной социальной помощи и ежемесячного государственного пособия на детей до 18 лет в связи с ростом размера прожиточного минимума;
11355,0 тысяч тенге – на выплату единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной Войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной Войне;
14606,0 тысяч тенге – на содержание подразделений местных исполнительных органов в области ветеринарии;

Мәслихаттың 2009 жылғы 25 желтоқсандағы № 225 "Қарабалық ауданының 2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 2010 жылғы 15 қаңтардағы № 234 шешімі. Қостанай облысы Қарабалық ауданының Әділет басқармасында 2010 жылы 26 қаңтарда № 9-12-129 тіркелді
Қарабалық аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Қарабалық ауданының 2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2009 жылғы 25 желтоқсандағы № 225 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу реестрінде нөмірі 9-12-128, "Айна" аудандық газетінде 2010 жылғы 13 қаңтарда арнайы шығарылымда жарияланды) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағы 1), 2), 3), 4), 5), 6) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
1) кірістер – 1424516,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 445072,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4749,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан алынатын түсімдер – 15553,0 мың теңге;
алынған трансферттер – 959142,0 мың теңге;
2) шығындар – 1424950,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу – 14233,0 мың теңге, оның ішінде: бюджеттік несиелер – 14233,0 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
5) бюджеттің тапшылығы (профицит) – 14667,3 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану)– 14667,3 мың теңге.".
Көрсетілген шешім 4-1 тармағымен мынадай мазмұнымен толықтырылсын:
"4-1. 2010 жылға аудандық бюджетте мынадай мөлшерде мақсатты трансферттердің қайтаруын қарастыруын есепке алынсын:
республикалық бюджетке 0,9 мың теңге сомасында;
облыстық бюджетке 0,7 мың теңге сомасында.".
Көрсетілген шешім 5-1, 5-2, 5-3, 5-4, 5-5, 5-6 тармақтарымен мынадай мазмұнда толықтырылсын:
"5-1. 2010 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен мақсатты ағымды трансферттердің түсімі мынадай мөлшерде қарастыруын есепке алынсын:
1575,0 мың теңге – білім ұйымдарын, орта, техникалық және кәсібі, орта білімнен кейін, "Өзін тану" пәні бойынша біліктігін арттыру ұйымдарын мектепке дейінгі оқу материалдарымен қамтамасыз етуге;
11417,0 мың теңге – мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек және ай сайын мемлекеттік жәрдемақы 18 жасқа дейінгі балаларға ең төменгі күнкөріс деңгейі мөлшерінің өсуіне байланысты;
11355,0 мың теңге – Ұлы Отан соғысына 65 жыл Жеңісіне Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне бір жолғы материалдық көмек төлеуге;
14606,0 мың теңге – ветеринария саласында жергілікті атқарушы органдарының бөлімшелерін күтіп ұстауға;

8827,0 тысяч тенге – на проведение противоэпизоотических мероприятий.
5-2. Учесть, что в районном бюджете на 2010 год предусмотрено поступление из республиканского бюджета:
целевых текущих трансфертов для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов в сумме 2008,0 тысяч тенге;
бюджетных кредитов для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов в сумме 14233,0 тысячи тенге.
5-3. Учесть, что в районном бюджете на 2010 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на реализацию Государственной программы развития образования в Республике Казахстан на 2005-2010 годы в сумме 19276,0 тысяч тенге, в том числе:
8194,0 тысячи тенге – на оснащение учебным оборудованием кабинетов биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования;
11082,0 тысячи тенге – на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования.
5-4. Учесть, что в районном бюджете на 2010 предусмотрено поступление целевых трансфертов на развитие из республиканского бюджета на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в сумме 10000,0 тысяч тенге.
5-5. Учесть, что в районном бюджете на 2010 год предусмотрены средства на реализацию стратегии региональной занятости и переподготовки кадров в сумме 9350,0 тысяч тенге, в том числе:
на текущий ремонт дома культуры п. Карабалык -9350,0 тысяч тенге.
5-6. Учесть, что в районном бюджете на 2010 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики в сумме 11400,0 тысяч тенге.".
Приложения 15 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
Дополнить указанное решение приложением 6 согласно приложению 3 к настоящему решению.
2. Данное решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель
внеочередной сессии                        Г. Ягодин
Секретарь
районного маслихата                        А. Тюлюбаев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного учреждения
"Отдел экономики и бюджетного
планирования Карабалыкского района"
___________________________ Н. Бодня
Начальник государственного учреждения
"Отдел финансов Карабалыкского района"
________________________ Л. Булдакова
Приложение 1
к решению маслихата
от 15 января 2010 года № 234
Приложение 1
к решению маслихата
от 25 декабря 2009 года № 225
Районный бюджет Карабалыкского района на 2010 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. ДОХОДЫ

8827,0 мың теңге – жануарлар індетіне қарсы іс-шараларды өткізуге.
5-2. 2010 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен түсімдердің қарастыруы есепке алынсын:
селолық елді мекендердің әлеуметтік саласында мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін мақсатты ағымды трансферттер 2008,0 мың теңге сомасында;
селолық елді мекендердің әлеуметтік саласында мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік несиелерді 14233,0 мың теңге сомасында.
5-3. 2010 жылға арналған аудандық бюджетке республикалық бюджеттен мақсатты ағымды трансферттердің түсімі Қазақстан Республикасында 2005-2010 жылдарға арналған білімді дамытудың мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға 19276,0 мың теңге сомасында қарастыруы есепке алынсын, оның ішінде:
8194,0 мың теңге – негізгі орта және жалпы орта білімнің мемлекеттік мекемелерінде биология кабинеттерін оқу жабдықтарымен жабдықтандыруға;
11082,0 мың теңге – бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білімнің мемлекеттік мекемелерінде лингафондық және мультимедийный кабинеттерін құруға.
5-4. 2010 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен дамытуға мақсатты трансферттердің түсімі, инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, орналастыру және (немесе) сатып алу 10000,0 мың теңге сомасында есепке алынсын.
5-5. 2010 жылға аудандық бюджетте өңірлік жұмыспен қамту стратегиясын іске асыруға және кадрларды қайта дайындауға 9350,0 мың теңге сомасында қаражаттар қарастыруы есепке алынсын, оның ішінде:
Қарабалық к. мәдениет үйін ағымды жөндеуге – 9350,0 мың теңге.
5-6. 2010 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен мақсатты ағымды трансферттер әлеуметтік жұмыс орны бағдарламасын және жастар практикасын кеңейтуге 11400,0 мың теңге сомасында қарастыруы есепке алынсын.".
Көрсетілген шешімнің 1, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
Көрсетілген шешім осы шешімнің 3 қосымшасына сәйкес  6 қосымшасымен толықтырылсын.
2. Осы шешім 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс
сессия төрағасы                            Г. Ягодин
Аудандық
мәслихатының хатшысы                       А. Төлебаев
КЕЛІСІЛДІ:
"Қарабалық ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
____________________ Н. Бодня
"Қарабалық ауданының қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
____________________ Л. Булдакова
Мәслихаттың
2010 жылғы 15 қаңтардағы
№ 234 шешіміне 1 қосымша
Мәслихаттың
2009 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 225 шешіміне 1 қосымша
Қарабалық ауданының 2010 жылға арналған
аудандық бюджеті
Санат
Мың теңге
Сомасы
Сынып
Ішкі сынып
Атауы
Түсімдер

454
Отдел предпринимательства и
сельского хозяйства района (города
областного значения)
14233,0
009
Бюджетные кредиты для реализации
мер социальной поддержки
специалистов социальной сферы
сельских населенных пунктов
14233,0
IV. САЛЬДО ПО ОПЕРАЦИЯМ С
ФИНАНСОВЫМИ АКТИВАМИ
0,0
V. ДЕФИЦИТ (ПРОФИЦИТ) БЮДЖЕТА
-14667,3
VI. ФИНАНСИРОВАНИЕ ДЕФИЦИТА
(ИСПОЛЬЗОВАНИЕ ПРОФИЦИТА)
БЮДЖЕТА
14667,3
Приложение 2
к решению маслихата
от 15 января 2010 года
№ 234
Приложение 5
к решению маслихата
от 25 декабря 2009 года
№ 225
Перечень бюджетных программ поселка, аула, (села),
аульного (сельского) округа районного бюджета
на 2010 год
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Учреждение
Программа
НАИМЕНОВАНИЕ
1
Государственные услуги общего
характера
1
Представительные, исполнительные и другие
органы, выполняющие общие функции
государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города
районного значения, поселка, аула (села),
аульного (сельского) округа
123
Государственное учреждение "Аппарат акима
поселка Карабалык"
001
Услуги по обеспечению деятельности акима
района в городе, города районного
значения, поселка, аула (села), аульного
(сельского) округа
023
Материально-техническое оснащение
государственных органов
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Белоглинского сельского округа"
001
Услуги по обеспечению деятельности акима
района в городе, города районного
значения, поселка, аула (села), аульного
(сельского) округа
023
Материально-техническое оснащение
государственных органов
123
Государственное учреждение "Аппарат акима
Бурлинского сельского округа"
001
Услуги по обеспечению деятельности акима
района в городе, города районного
значения, поселка, аула (села), аульного
(сельского) округа
023
Материально-техническое оснащение
государственных органов
123
Государственное учреждение "Аппарат акима
Боскольского сельского округа"
001
Услуги по обеспечению деятельности акима
района в городе, города районного
значения, поселка, аула (села), аульного
(сельского) округа
023
Материально-техническое оснащение
государственных органов
123
Государственное учреждение "Аппарат акима
Есенкольского сельского округа"
001
Услуги по обеспечению деятельности акима
района в городе, города районного
значения, поселка, аула (села), аульного
(сельского) округа
023
Материально-техническое оснащение
государственных органов
123
Государственное учреждение "Аппарат акима
Карабалыкского сельского округа"
001
Услуги по обеспечению деятельности акима
района в городе, города районного
значения, поселка, аула (села), аульного
(сельского) округа
023
Материально-техническое оснащение
государственных органов
123
Государственное учреждение "Аппарат акима
Кустанайского сельского округа"
001
Услуги по обеспечению деятельности акима
района в городе, города районного
значения, поселка, аула (села), аульного
(сельского) округа
023
Материально-техническое оснащение
государственных органов
123
Государственное учреждение "Аппарат акима
Михайловского сельского округа"
001
Услуги по обеспечению деятельности акима
района в городе, города районного
значения, поселка, аула (села), аульного
(сельского) округа
023
Материально-техническое оснащение
государственных органов
123
Государственное учреждение "Аппарат акима
Новотроицкого сельского округа"
001
Услуги по обеспечению деятельности акима
района в городе, города районного
значения, поселка, аула (села), аульного
(сельского) округа
023
Материально-техническое оснащение
государственных органов
123
Государственное учреждение "Аппарат акима
Побединского сельского округа"
001
Услуги по обеспечению деятельности акима
района в городе, города районного
значения, поселка, аула (села), аульного
(сельского) округа
023
Материально-техническое оснащение
государственных органов
123
Государственное учреждение "Аппарат акима
Славенского сельского округа"
001
Услуги по обеспечению деятельности акима
района в городе, города районного
значения, поселка, аула (села), аульного
(сельского) округа
023
Материально-техническое оснащение
государственных органов
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Смирновского сельского округа"
001
Услуги по обеспечению деятельности акима
района в городе, города районного
значения, поселка, аула (села), аульного
(сельского) округа
023
Материально-техническое оснащение
государственных органов
123
Государственное учреждение "Аппарат акима
Станционного сельского округа"
001
Услуги по обеспечению деятельности акима
района в городе, города районного
значения, поселка, аула (села), аульного
(сельского) округа
023
Материально-техническое оснащение
государственных органов
123
Государственное учреждение "Аппарат акима
села Тогузак"
001
Услуги по обеспечению деятельности акима
района в городе, города районного
значения, поселка, аула (села), аульного
(сельского) округа
023
Материально-техническое оснащение
государственных органов
123
Государственное учреждение "Аппарат акима
Урнекского сельского округа"
001
Услуги по обеспечению деятельности акима
района в городе, города районного
значения, поселка, аула (села), аульного
(сельского) округа
023
Материально-техническое оснащение
государственных органов
4
Образование
1
Дошкольное воспитание и обучение
123
Аппарат акима района в городе, города
районного значения, поселка, аула (села),
аульного (сельского) округа
123
Государственное учреждение "Аппарат акима
поселка Карабалык"
004
Поддержка организаций дошкольного
воспитания и обучения
123
Государственное учреждение "Аппарат акима
Белоглинского сельского округа"
004
Поддержка организаций дошкольного
воспитания и обучения
2
Начальное общее, основное общее, среднее
общее образование
123
Аппарат акима района в городе, города
районного значения, поселка, аула (села),
аульного (сельского) округа
123
Государственное учреждение "Аппарат акима
Боскольского сельского округа"
005
Организация бесплатного подвоза учащихся
до школы и обратно в аульной (сельской)
местности
123
Государственное учреждение "Аппарат акима
Кустанайского сельского округа"
005
Организация бесплатного подвоза учащихся
до школы и обратно в аульной (сельской)
местности
123
Государственное учреждение "Аппарат акима
Новотроицкого сельского округа"
005
Организация бесплатного подвоза учащихся
до школы и обратно в аульной (сельской)
местности
123
Государственное учреждение "Аппарат акима
Побединского сельского округа"
005
Организация бесплатного подвоза учащихся
до школы и обратно в аульной (сельской)
местности
123
Государственное учреждение "Аппарат акима
Станционного сельского округа"
005
Организация бесплатного подвоза учащихся
до школы и обратно в аульной (сельской)
местности
123
Государственное учреждение "Аппарат акима
Урнекского сельского округа"
005
Организация бесплатного подвоза учащихся
до школы и обратно в аульной (сельской)
местности
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
3
Благоустройство населенных пунктов
123
Аппарат акима района в городе, города
районного значения, поселка, аула (села),
аульного (сельского) округа
123
Государственное учреждение "Аппарат акима
поселка Карабалык"

454
Ауданның кәсіпкерлік және ауыл
шаруашылық бөлімі (облыстық
маңызы бар қалалар)
14233,0
009
Селолық елді мекендердің
әлеуметтік саласының мамандарды
әлеуметтік қолдаудың шараларын
іске асыру үшін бюджеттік
кредиттер
14233,0
IV. Қаржылық активтерімен
операциялар бойынша сальдо
0,0
V. Бюджеттің тапшылығы
(профицит)
-14667,3
VI. Бюджеттің тапшылығын
қаржыландыру (профицитті
пайдалану)
14667,3
Мәслихаттың
2010 жылғы 15 қаңтардағы
№ 234 шешіміне 2 қосымша
Мәслихаттың
2009 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 225 шешіміне 5 қосымша
2010 жылға арналған аудандық бюджетінің кент,
ауыл, (село), ауылдық (селолық) округтерінің
бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
Бернелік топ
Ішкі берне
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшілігі
Бағдарлама
Атауы
1
Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтері
1
Мемлекеттік басқарудың жалпы функцияларын
орындайтын, өкілдік, атқарушы және басқа
органдары
123
Қалада аудан әкімінің аппараты, аудандық
маңызы бар қалалар, кент, ауыл (село),
ауылдық (селолық) округі
123
"Қарабалық кенті әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
001
Қалада аудан әкімінің қызметін қамтамасыз
ету жөніндегі қызметтері, аудандық маңызы
бар қалалар, кент, ауыл (село), ауылдық
(селолық) округінің қызмет етуі
023
Мемлекеттік органдардың
материалдық-техникалық жабдықтандыру
123
"Белоглин селолық округі әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
001
Қалада аудан әкімінің қызметін қамтамасыз
ету жөніндегі қызметтері, аудандық маңызы
бар қалалар, кент, ауыл (село), ауылдық
(селолық) округінің қызмет етуі
023
Мемлекеттік органдардың
материалдық-техникалық жабдықтандыру
123
"Бөрлі селолық округі әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
001
Қалада аудан әкімінің қызметін қамтамасыз
ету жөніндегі қызметтері, аудандық маңызы
бар қалалар, кент, ауыл (село), ауылдық
(селолық) округінің қызмет етуі
023
Мемлекеттік органдардың
материалдық-техникалық жабдықтандыру
123
"Бозкөл селолық округі әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
001
Қалада аудан әкімінің қызметін қамтамасыз
ету жөніндегі қызметтері, аудандық маңызы
бар қалалар, кент, ауыл (село), ауылдық
(селолық) округінің қызмет етуі
023
Мемлекеттік органдардың
материалдық-техникалық жабдықтандыру
123
"Есенкөл селолық округі әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
001
Қалада аудан әкімінің қызметін қамтамасыз
ету жөніндегі қызметтері, аудандық маңызы
бар қалалар, кент, ауыл (село), ауылдық
(селолық) округінің қызмет етуі
023
Мемлекеттік органдардың
материалдық-техникалық жабдықтандыру
123
"Қарабалық селолық округі әкімінің
аппараты" мемлекеттік мекемесі
001
Қалада аудан әкімінің қызметін қамтамасыз
ету жөніндегі қызметтері, аудандық маңызы
бар қалалар, кент, ауыл (село), ауылдық
(селолық) округінің қызмет етуі
023
Мемлекеттік органдардың
материалдық-техникалық жабдықтандыру
123
"Қостанай селолық округі әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
001
Қалада аудан әкімінің қызметін қамтамасыз
ету жөніндегі қызметтері, аудандық маңызы
бар қалалар, кент, ауыл (село), ауылдық
(селолық) округінің қызмет етуі
023
Мемлекеттік органдардың
материалдық-техникалық жабдықтандыру
123
"Михайлов селолық округі әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
001
Қалада аудан әкімінің қызметін қамтамасыз
ету жөніндегі қызметтері, аудандық маңызы
бар қалалар, кент, ауыл (село), ауылдық
(селолық) округінің қызмет етуі
023
Мемлекеттік органдардың
материалдық-техникалық жабдықтандыру
123
"Новотроицк селолық округі әкімінің
аппараты" мемлекеттік мекемесі
001
Қалада аудан әкімінің қызметін қамтамасыз
ету жөніндегі қызметтері, аудандық маңызы
бар қалалар, кент, ауыл (село), ауылдық
(селолық) округінің қызмет етуі
023
Мемлекеттік органдардың
материалдық-техникалық жабдықтандыру
123
"Победа селолық округі әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
001
Қалада аудан әкімінің қызметін қамтамасыз
ету жөніндегі қызметтері, аудандық маңызы
бар қалалар, кент, ауыл (село), ауылдық
(селолық) округінің қызмет етуі
023
Мемлекеттік органдардың
материалдық-техникалық жабдықтандыру
123
"Славен селолық округі әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
001
Қалада аудан әкімінің қызметін қамтамасыз
ету жөніндегі қызметтері, аудандық маңызы
бар қалалар, кент, ауыл (село), ауылдық
(селолық) округінің қызмет етуі
023
Мемлекеттік органдардың
материалдық-техникалық жабдықтандыру
123
"Смирнов селолық округі әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
001
Қалада аудан әкімінің қызметін қамтамасыз
ету жөніндегі қызметтері, аудандық маңызы
бар қалалар, кент, ауыл (село), ауылдық
(селолық) округінің қызмет етуі
023
Мемлекеттік органдардың
материалдық-техникалық жабдықтандыру
123
"Станционный селолық округі әкімінің
аппараты" мемлекеттік мекемесі
001
Қалада аудан әкімінің қызметін қамтамасыз
ету жөніндегі қызметтері, аудандық маңызы
бар қалалар, кент, ауыл (село), ауылдық
(селолық) округінің қызмет етуі
023
Мемлекеттік органдардың
материалдық-техникалық жабдықтандыру
123
"Тоғызақ селосы әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
001
Қалада аудан әкімінің қызметін қамтамасыз
ету жөніндегі қызметтері, аудандық маңызы
бар қалалар, кент, ауыл (село), ауылдық
(селолық) округінің қызмет етуі
023
Мемлекеттік органдардың
материалдық-техникалық жабдықтандыру
123
"Өрнек селолық округі әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
001
Қалада аудан әкімінің қызметін қамтамасыз
ету жөніндегі қызметтері, аудандық маңызы
бар қалалар, кент, ауыл (село), ауылдық
(селолық) округінің қызмет етуі
023
Мемлекеттік органдардың
материалдық-техникалық жабдықтандыру
4
Білім
1
Мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту
123
Қалада аудан әкімінің аппараты, аудандық
маңызы бар қалалар, кент, ауыл (село),
ауылдық (селолық) округі
123
"Қарабалық кенті әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
004
Мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту
ұйымдарын қолдау
123
"Белоглин селолық округі әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
004
Мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту
ұйымдарын қолдау
2
Жалпы бастауыш, жалпы негізгі, жалпы орта
білім
123
Қалада аудан әкімінің аппараты, аудандық
маңызы бар қалалар, кент, ауыл (село),
ауылдық (селолық) округі
123
"Бозкөл селолық округі әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
005
Ауылдық (селолық) жерлерде оқушыларды
мектепке дейін және кері қарай ақысыз
жеткізуін ұйымдастыру
123
"Қостанай селолық округі әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
005
Ауылдық (селолық) жерлерде оқушыларды
мектепке дейін және кері қарай ақысыз
жеткізуін ұйымдастыру
123
"Новотроицк селолық округі әкімінің
аппараты" мемлекеттік мекемесі
005
Ауылдық (селолық) жерлерде оқушыларды
мектепке дейін және кері қарай ақысыз
жеткізуін ұйымдастыру
123
"Победа селолық округі әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
005
Ауылдық (селолық) жерлерде оқушыларды
мектепке дейін және кері қарай ақысыз
жеткізуін ұйымдастыру
123
"Станционный селолық округі әкімінің
аппараты" мемлекеттік мекемесі
005
Ауылдық (селолық) жерлерде оқушыларды
мектепке дейін және кері қарай ақысыз
жеткізуін ұйымдастыру
123
"Өрнек селолық округі әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
005
Ауылдық (селолық) жерлерде оқушыларды
мектепке дейін және кері қарай ақысыз
жеткізуін ұйымдастыру
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы
3
Елді мекендерді көркейту
123
Қалада аудан әкімінің аппараты, аудандық
маңызы бар қалалар, кент, ауыл (село),
ауылдық (селолық) округі
123
"Қарабалық кенті әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі