О внесении изменений в решение маслихата от 25 декабря 2009 года № 225 "О районном бюджете Карабалыкского района на 2010-2012 годы"
Решение маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 3 февраля 2010 года № 239. Зарегистрировано Управлением юстиции Карабалыкского района Костанайской области 16 февраля 2010 года № 9-12-130
Карабалыкский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Карабалыкского района на 2010-2012 годы" от 25 декабря 2009 года № 225 (номер в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 9-12-128, опубликовано 13 января 2010 года в спецвыпуске районной газеты "Айна") следующие изменения:
Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Данное решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель
одиннадцатой сессии,
Секретарь районного
маслихата                                  А. Тюлюбаев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел финансов
Карабалыкского района"
____________ Л. Булдакова
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
Карабалыкского района"
_______________ Н. Бодня
Приложение 1
к решению маслихата

мәслихаттың 2009 жылғы 25 желтоқсандағы № 225 "Қарабалық ауданының 2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 2010 жылғы 3 ақпандағы № 239 шешімі. Қостанай облысы Қарабалық ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 16 ақпанда № 9-12-130 тіркелді
Қарабалық аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Қарабалық ауданының 2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2009 жылғы 25 желтоқсандағы № 225 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу реестрінде нөмірі 9-12-128, "Айна" аудандық газетінде 2010 жылғы 13 қаңтарда арнайы шығарылымда жарияланды) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Он бірінші
сессия төрағасы,
Аудандық мәслихатының
хатшысы                                    А. Төлебаев
КЕЛІСІЛДІ:
"Қарабалық ауданының қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
___________________ Л. Булдакова
"Қарабалық ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
____________________ Н. Бодня
Мәслихаттың