О районном бюджете Карабалыкского района на 2011-2013 годы
Решение маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 23 декабря 2010 года № 313. Зарегистрировано Управлением юстиции Карабалыкского района Костанайской области 30 декабря 2010 года № 9-12-148
Карабалыкский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет Карабалыкского района на 2011-2013 годы согласно приложениям 12 и 3 в том числе на 2011 год в следующих объемах:
1) доходы – 2030400,8 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 532964,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 7663,6 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 7644,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 1482129,2 тысячи тенге;
2) затраты – 2034787,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 21460,4 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 22410,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 949,6 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 8000,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 8000,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -33847,2 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 33847,2 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 21.01.2011 № 331 (вводится в действие с 01.01.2011); с изменениями от 13.04.2011 № 350 (вводится в действие с 01.01.2011); от 25.07.2011 № 378 (вводится в действие с 01.01.2011); от 26.10.2011 № 403 (вводится в действие с 01.01.2011); от 10.11.2011 № 409 (вводится в действие с 01.01.2011).
2. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год объем бюджетной субвенции передаваемой из областного бюджета в бюджет района в сумме 953646,0 тысяч тенге.
3. Бюджетные изъятия из бюджета района в областной бюджет не предусмотрены.
4. Утвердить резерв местного исполнительного органа Карабалыкского района на 2011 год в сумме 5411,0 тысяч тенге.
4-1. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрен возврат целевых трансфертов в сумме 7351,0 тысяча тенге:
в том числе возврат трансфертов, выделенных из республиканского бюджета в сумме 7349,0 тысячи тенге и из областного бюджета в сумме 2,0 тысячи тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 4-1 в соответствии с решением маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 21.01.2011 № 331 (вводится в действие с 01.01.2011); в редакции от 26.10.2011 № 403 (вводится в действие с 01.01.2011).
5. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрены целевые текущие трансферты и трансферты на развитие из областного бюджета, в том числе:

Қарабалық ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы № 313 шешімі. Қостанай облысы Қарабалық ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 30 желтоқсанда № 9-12-148 тіркелді
Қарабалық аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қарабалық ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті 12 және 3-қосымшаларға сәйкес бекітілсін, оның ішінде 2011 жылға мына көлемдерде:
1) кірістер – 2030400,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 532964,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 7663,6 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 7644,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 1482129,2 мың теңге;
2) шығындар – 2034787,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу – 21460,4 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 22410,0 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 949,6 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) - -33847,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) - 33847,2 мың теңге .
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 2011.01.21 № 331 (2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі); өзгерту енгізілді - Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 2011.04.13 № 350 (2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі); 2011.10.26 № 403 (2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі); 2011.11.10 № 409 (2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен аудан бюджетіне берілетін бюджеттік субвенция көлемі 953646,0 мың теңге сомасында есепке алынсын.
3. Бюджеттік алулар аудан бюджетінен облыстық бюджетке қарастырылмады.
4. Қарабалық ауданының 2011 жылға арналған жергілікті атқарушы органының резерві 5411,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
4-1. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте 7351,0 мың теңге сомасында нысаналы трансферттерді қайтару көзделгені ескерілсін:
оның ішінде республикалық бюджеттен бөлінген 7349,0 мың теңге сомадағы және облыстық бюджеттен бөлінген 2,0 мың теңге сомадағы трансферттердің қайтарылымы.
Ескерту. Шешім 4-1 тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы  Қарабалық ауданы мәслихатының 2011.01.21 № 331 (2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - 2011.10.26 № 403 (2011 жылдың 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
5. Аудандық бюджетте 2011 жылға арналған облыстық бюджеттен мақсатты ағымдағы трансферттер және трансферттер дамуға қарастырылды, оның ішінде:

на материально-техническое оснащение государственного коммунального предприятия "Жылу" акимата Карабалыкского района – 8000,0 тысяч тенге;
на укрепление материально-технической базы государственных организаций образования – 18000,0 тысяч тенге;
на развитие коммунального хозяйства – на строительство канализационных сетей поселка Карабалык Карабалыкского района – 150000,0 тысяч тенге.
5-1. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета в следующих размерах:
на проведение противоэпизоотических мероприятий в сумме 9528,6 тысяч тенге;
для реализации мер по оказанию социальной поддержки специалистов в сумме 3478,0 тысячи тенге;
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования в сумме 43954,0 тысячи тенге;
на оснащение учебным оборудованием кабинетов биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования в сумме 12288,0 тысячи тенге;
на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования в сумме 15949,8 тысяч тенге;
на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому в сумме 3400,0 тысяч тенге;
на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей в сумме 12656,0 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 5-1 в соответствии с решением маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 21.01.2011 № 331 (вводится в действие с 01.01.2011); в редакции от 10.11.2011 № 409 (вводится в действие с 01.01.2011).
5-2. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрено поступление целевого текущего трансферта из республиканского бюджета на поддержку частного предпринимательства в регионах в рамках программы "Дорожная карта бизнеса – 2020" в сумме 2340,0 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 5-2 в соответствии с решением маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 21.01.2011 № 331 (вводится в действие с 01.01.2011).
5-3. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрено поступление сумм:
целевого трансферта из республиканского бюджета на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в сумме 17432,2 тысяч тенге;
бюджетных кредитов местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов в сумме 22410,0 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 5-3 в соответствии с решением маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 21.01.2011 № 331 (вводится в действие с 01.01.2011); в редакции от 26.10.2011 № 403 (вводится в действие с 01.01.2011).

Қарабалық ауданы әкімдігінің "Жылу" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнын материалдық-техникалық жабдықтауға – 8000,0 мың теңге;
білім беру мемлекеттік ұйымдарының материалдық-техникалық базасын нығайтуға – 18000,0 мың теңге;
Қарабалық ауданының Қарабалық кентінің канализация желісінің құрылысына коммуналдық шаруашылығын дамытуға – 150000,0 мың теңге есепке алынсын.
5-1. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттердің түсімі мына мөлшерде қарастырылғаны ескерілсін:
эпизоотияға қарсы іс-шараларды өткізуге 9528,6 мың теңге сомасында;
мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру үшін 3478,0 мың теңге сомасында;
білім берудің мектепке дейінгі ұйымдарында мемлекеттік білім тапсырысын іске асыруға 43954,0 мың теңге сомасында;
негізгі орта және жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелерінде биология кабинеттерін оқу жабдықтарымен жабдықтандыруға 12288,0 мың теңге сомасында;
бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелерінде лингафондық және мультимедиялық кабинеттерін құруға 15949,8 мың теңге сомасында;
үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге 3400,0 мың теңге сомасында;
жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері 12656,0 мың теңге сомасында.
Ескерту. Шешім 5-1 тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы  Қарабалық ауданы мәслихатының 2011.01.21 № 331 (2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - 2011.11.10  № 409 (2011 жылғы 1 қаңтардан қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
5-2. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен "Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шегінде өңірлерде жеке кәсіпкерлікті қолдауға мақсатты ағымдағы трансферттердің түсімі 2340,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны есепке алынсын.
Ескерту. Шешім 5-2 тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы  Қарабалық ауданы мәслихатының 2011.01.21 № 331 (2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
5-3. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте сомалардың түсімі қарастырылғаны ескерілсін:
республикалық бюджеттен дамуға, орналасуға және (немесе) инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды сатып алуға нысаналы трансферттің 17432,2 мың теңге сомасында;
селолық елді мекендердің әлеуметтік саласындағы мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға бюджеттік несиелер 22410,0 мың теңге сомасында.
Ескерту. Шешім 5-3 тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы  Қарабалық ауданы мәслихатының 2011.01.21 № 331 (2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - 2011.10.26 № 403 (2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.

5-4. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрено поступление сумм целевого трансферта на развитие из республиканского бюджета:
на развитие коммунального хозяйства в сумме 191938,0 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 5-4 в соответствии с решением маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 21.01.2011 № 331 (вводится в действие с 01.01.2011).
5-5. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрено поступление сумм целевого трансферта на развитие из областного бюджета на развитие системы водоснабжения в сумме 15000,0 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 5-5 в соответствии с решением маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 21.01.2011 № 331 (вводится в действие с 01.01.2011).
5-6. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета в следующих размерах:
на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию, учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования в сумме 6993,0 тысячи тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 5-6 в соответствии с решением маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 13.04.2011 № 350 (вводится в действие с 01.01.2011).
5-7. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета в следующих размерах:
на создание центров занятости в сумме 5618,0 тысяч тенге;
на частичное субсидирование заработной платы в сумме 2580,0 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 5-7 в соответствии с решением маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 13.04.2011 № 350 (вводится в действие с 01.01.2011); в редакции от 10.11.2011 № 409 (вводится в действие с 01.01.2011).
5-8. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрены поступления целевых текущих трансфертов из областного бюджета:
на приобретение компьютерной и организационной техники для внедрения системы "Казначейство-Клиент" в сумме 2327,6 тысяч тенге;
на установку автоматической пожарной сигнализации в сумме 7000,0 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 5-8 в соответствии с решением маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 13.04.2011 № 350 (вводится в действие с 01.01.2011); в редакции от 26.10.2011 № 403 (вводится в действие с 01.01.2011).
5-9. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрены целевые текущие трансферты в областной бюджет на:
компенсацию потерь областного бюджета в связи с передачей функций государственных органов из нижестоящего уровня государственного управления в вышестоящий посредством выделения трансфертов из нижестоящих бюджетов в сумме 817     ,0 тысяч тенге, на содержание вновь созданного государственного учреждения "Ревизионная комиссия по Костанайской области.
Сноска. Решение дополнено пунктом 5-9 в соответствии с решением маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 25.07.2011 № 378 (вводится в действие с 01.01.2011).

5-4. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен дамытуға мақсатты трансферттердің сомалардың түсімі қарастырылғаны есепке алынсын:
коммуналдық шаруашылықты дамытуға 191938,0 мың теңге сомасында.
Ескерту. Шешім 5-4 тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы  Қарабалық ауданы мәслихатының 2011.01.21 № 331 (2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
5-5. 2011 жылға аудандық бюджетте республикалық бюджеттен дамытуға мақсатты трансферттер сумен жабдықтау жүйесін дамытуға сомалардың түсімі 15000,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны есепке алынсын.
Ескерту. Шешім 5-5 тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы  Қарабалық ауданы мәслихатының 2011.01.21 № 331 (2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
5-6. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттердің түсімі мынадай мөлшерде қарастырылатыны ескерілсін:
мектеп мұғалімдеріне, білім берудің мектепке дейінгі ұйымдарының тәрбиелеушілеріне біліктілік санатына қосымша төлем мөлшерін 6993,0 мың теңге сомасында арттыру.
Ескерту. Шешім 5-6 тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы  Қарабалық ауданы мәслихатының 2011.04.13 № 350 (2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
5-7. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттердің түсімі мына мөлшерде қарастырылғаны ескерілсін:
жұмыспен қамту орталықтарын құруға 5618,0 мың теңге сомасында;
жалақыны ішінара субсидиялауға 2580,0 мың теңге сомасында.
Ескерту. Шешім 5-7 тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы  Қарабалық ауданы мәслихатының 2011.04.13 № 350 (2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - 2011.11.10 № 409 (2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
5-8. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттердің түсімі қарастырылғаны ескерілсін:
"Қазынашылық-Клиент" жүйесін енгізу үшін компьютерлік және ұйымдастырушылық техниканы сатып алуға 2327,6 мың теңге сомасында.";
автоматты өрт сөндіру сигнал беруін орнатуына 7000,0 мың теңге сомасында.
Ескерту. Шешім 5-8 тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы  Қарабалық ауданы мәслихатының 2011.04.13 № 350 (2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - 2011.10.26 № 403 (2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
5-9. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджетке нысаналы ағымдағы трансферттер қарастырылатыны ескерілсін:
төменгі тұрған бюджеттерден трансферттерді бөлу арқылы мемлекеттік басқарудың төменгі тұрған деңгейінен жоғары тұрғанға мемлекеттік органдардың функцияларын тапсыруға байланысты, қайта құрылған "Қостанай облысы бойынша тексеру комиссиясы" мемлекеттік мекемені ұстауға облыстық бюджеттің ысыраптарын өтеуге 817,0 мың теңге сомасында.
Ескерту. Шешім 5-9 тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы  Қарабалық ауданы мәслихатының 2011.07.25 № 378 (2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

5-10. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрен возврат вознаграждения по бюджетным кредитам из бюджета района в сумме 0,8 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 5-10 в соответствии с решением маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 26.10.2011 № 403 (вводится в действие с 01.01.2011).
6. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2011 год, согласно приложению 4.
7. Утвердить перечень бюджетных программ поселка, аула (села), аульного (сельского) округа на 2011 год, согласно приложению 5.
8. Данное решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель четырнадцатой
сессии                                     А. Тюлюбаев
Секретарь районного маслихата              А. Тюлюбаев
СОГЛАСОВАНО
Начальник государственного
учреждения "Отдел финансов
Карабалыкского района"
_____________ Л. Булдакова
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
Карабалыкского района"
_________________ Н. Бодня
Приложение 1
к решению маслихата
от 23 декабря 2010 года № 313
Приложение 1
к решению маслихата
от 10 ноября 2011 года № 409
Районный бюджет Карабалыкского района на 2011 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 10.11.2011 № 409 (вводится в действие с 01.01.2011).
Категория
Сумма,
тысяч
тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

5-10. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте аудан бюджетінен бюджеттік несиелер бойынша сыйақының қайтарылымы 0,8 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 5-10 тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 2011.10.26 № 403 (2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
6. 2011 жылға арналған аудандық бюджетін атқару процесінде секвестрге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
7. 2011 жылға арналған кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округтерінің бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
8. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Он төртінші сессия
төрағасы                                   А. Төлебаев
Аудандық мәслихатының
хатшысы                                    А. Төлебаев
КЕЛІСІЛДІ
"Қарабалық ауданының
қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
____________ Л. Булдакова
"Қарабалық ауданының
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
____________________ Н. Бодня
Мәслихаттың
2010 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 313 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2011 жылғы 10 қарашадағы
№ 409 шешіміне қосымша
Қарабалық ауданының 2011 жылға арналған аудандық бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 2011.11.10 № 409 (2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Санаты
Сомасы,
мың
теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1. Кірістер

452
Отдел финансов района (города
областного значения)
949,6
008
Погашение долга местного
исполнительного органа перед
вышестоящим бюджетом
949,6
Приложение 4
к решению маслихата
от 23 декабря 2010 года № 313
Перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру
в процессе исполнения районного бюджета на 2011 год
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
НАИМЕНОВАНИЕ
4
Образование
2
Начальное общее, основное общее, среднее
общее образование
464
Отдел образования района (города областного
значения)
003
Общеобразовательное обучение
Приложение 5
к решению маслихата
от 23 декабря 2010 года № 313
Приложение 2
к решению маслихата
от 26 октября 2011 года № 403
Перечень бюджетных программ поселка, аула, (села),
аульного (сельского) округа на 2011 год
Сноска. Приложение 5 в редакции решения маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 26.10.2011 № 403 (вводится в действие с 01.01.2011).
Фун-
кци-
она-
льн-
ая
гру-
ппа
Функциональная подгруппа
Учреждение
Программа
Наименование
01
Государственные услуги общего
характера
1
Представительные, исполнительные и
другие органы, выполняющие общие
функции государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города
районного значения, поселка, аула
(села), аульного (сельского) округа
123
Государственное учреждение "Аппарат
акима поселка Карабалык"
001
Услуги по обеспечению деятельности
акима района в городе, города
районного значения, поселка, аула
(села), аульного (сельского) округа
022
Капитальные расходы государственных
органов
123
Государственное учреждение "Аппарат
акима Белоглинского сельского округа"
001
Услуги по обеспечению деятельности
акима района в городе, города
районного значения, поселка, аула
(села), аульного (сельского) округа
022
Капитальные расходы государственных
органов
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Бурлинского сельского округа"
001
Услуги по обеспечению деятельности
акима района в городе, города
районного значения, поселка, аула
(села), аульного (сельского) округа
123
Государственное учреждение "Аппарат
акима Боскольского сельского округа"
001
Услуги по обеспечению деятельности
акима района в городе, города
районного значения, поселка, аула
(села), аульного (сельского) округа
022
Капитальные расходы государственных
органов
123
Государственное учреждение "Аппарат
акима Есенкольского сельского округа"
001
Услуги по обеспечению деятельности
акима района в городе, города
районного значения, поселка, аула
(села), аульного (сельского) округа
022
Капитальные расходы государственных
органов
123
Государственное учреждение "Аппарат
акима Карабалыкского сельского округа"
001
Услуги по обеспечению деятельности
акима района в городе, города
районного значения, поселка, аула
(села), аульного (сельского) округа
022
Капитальные расходы государственных
органов
123
Государственное учреждение "Аппарат
акима Кустанайского сельского округа"
001
Услуги по обеспечению деятельности
акима района в городе, города
районного значения, поселка, аула
(села), аульного (сельского) округа
022
Капитальные расходы государственных
органов
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Михайловского сельского округа"
001
Услуги по обеспечению деятельности
акима района в городе, города
районного значения, поселка, аула
(села), аульного (сельского) округа
022
Капитальные расходы государственных
органов
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Новотроицкого сельского округа"
001
Услуги по обеспечению деятельности
акима района в городе, города
районного значения, поселка, аула
(села), аульного (сельского) округа
022
Капитальные расходы государственных
органов
123
Государственное учреждение "Аппарат
акима Побединского сельского округа"
001
Услуги по обеспечению деятельности
акима района в городе, города
районного значения, поселка, аула
(села), аульного (сельского) округа
123
Государственное учреждение "Аппарат
акима Славенского сельского округа"
001
Услуги по обеспечению деятельности
акима района в городе, города
районного значения, поселка, аула
(села), аульного (сельского) округа
022
Капитальные расходы государственных
органов
123
Государственное учреждение "Аппарат
акима Смирновского сельского округа"
001
Услуги по обеспечению деятельности
акима района в городе, города
районного значения, поселка, аула
(села), аульного (сельского) округа
123
Государственное учреждение "Аппарат
акима Станционного сельского округа"
001
Услуги по обеспечению деятельности
акима района в городе, города
районного значения, поселка, аула
(села), аульного (сельского) округа
123
Государственное учреждение "Аппарат
акима села Тогузак"
001
Услуги по обеспечению деятельности
акима района в городе, города
районного значения, поселка, аула
(села), аульного (сельского) округа
123
Государственное учреждение "Аппарат
акима Урнекского сельского округа"
001
Услуги по обеспечению деятельности
акима района в городе, города
районного значения, поселка, аула
(села), аульного (сельского) округа
04
Образование
1
Дошкольное воспитание и обучение
123
Аппарат акима района в городе, города
районного значения, поселка, аула
(села), аульного (сельского) округа
123
Государственное учреждение "Аппарат
акима поселка Карабалык"
004
Поддержка организаций дошкольного
воспитания и обучения
025
Увеличение размера доплаты за
квалификационную категорию учителям
школ и воспитателям дошкольных
организаций образования
123
Государственное учреждение "Аппарат
акима Белоглинского сельского округа"
004
Поддержка организаций дошкольного
воспитания и обучения
025
Увеличение размера доплаты за
квалификационную категорию учителям
школ и воспитателям дошкольных
организаций образования
2
Начальное, основное среднее и общее
среднее образование
123
Аппарат акима района в городе, города
районного значения, поселка, аула
(села), аульного (сельского) округа
123
Государственное учреждение "Аппарат
акима Белоглинского сельского округа"
005
Организация бесплатного подвоза
учащихся до школы и обратно в аульной
(сельской) местности
123
Государственное учреждение "Аппарат
акима Боскольского сельского округа"
005
Организация бесплатного подвоза
учащихся до школы и обратно в аульной
(сельской) местности
123
Государственное учреждение "Аппарат
акима Кустанайского сельского округа"
005
Организация бесплатного подвоза
учащихся до школы и обратно в аульной
(сельской) местности
123
Государственное учреждение "Аппарат
акима Михайловского сельского округа"
005
Организация бесплатного подвоза
учащихся до школы и обратно в аульной
(сельской) местности
123
Государственное учреждение "Аппарат
акима Новотроицкого сельского округа"
005
Организация бесплатного подвоза
учащихся до школы и обратно в аульной
(сельской) местности
123
Государственное учреждение "Аппарат
акима Побединского сельского округа"
005
Организация бесплатного подвоза
учащихся до школы и обратно в аульной
(сельской) местности
123
Государственное учреждение "Аппарат
акима Смирновского сельского округа"
005
Организация бесплатного подвоза
учащихся до школы и обратно в аульной
(сельской) местности
123
Государственное учреждение "Аппарат
акима Станционного сельского округа"
005
Организация бесплатного подвоза
учащихся до школы и обратно в аульной
(сельской) местности
123
Государственное учреждение "Аппарат
акима Урнекского сельского округа"
005
Организация бесплатного подвоза
учащихся до школы и обратно в аульной
(сельской) местности
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3
Благоустройство населенных пунктов
123
Аппарат акима района в городе, города
районного значения, поселка, аула
(села), аульного (сельского) округа
123
Государственное учреждение "Аппарат
акима поселка Карабалык"

452
Ауданның (облыстық маңызы бар
қалалар) қаржы бөлімі
949,6
008
Жоғарыда тұрған бюджет алдында
жергілікті атқарушы органдардың
қарызын өтеу
949,6
Мәслихаттың
2010 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 313 шешіміне 4-қосымша
2011 жылға арналған аудандық бюджетін орындау процесінде
секвестрге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
Бернелік топ
Ішкі берне
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшілігі
Бағдарлама
Атауы
4
Білім
2
Жалпы бастауыш, жалпы негізгі, жалпы орта
білім
464
Ауданның білім бөлімі (облыстық маңызы бар
қалалар)
003
Жалпы білім беру
Мәслихаттың
2010 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 313 шешіміне 5-қосымша
Мәслихаттың
2011 жылғы 26 қазандағы
№ 403 шешіміне 2-қосымша
2011 жылға арналған кент, ауыл, (село), ауылдық (селолық)
округтерінің бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 2011.10.26 № 403(2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Фун-
кци-
она-
лды-
қ
топ
Фу-
нк-
ци-
он-
ал-
дық
кі-
ші
топ
Бюд-
жет-
тік бағ-
дар-
лам-
ала-
рдың
әкі-
мші-
сі
Ба-
ғд-
ар-
ла-
ма
Атауы
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы
функцияларын орындайтын өкiлдi,
атқарушы және басқа органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар
қала, кент, ауыл (село), ауылдық
(селолық) округ әкiмiнiң аппараты
123
"Қарабалық кенті әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар
қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық
(селолық) округ әкімінің қызметін
қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
022
Мемлекеттік органдардың күрделі
шығыстары
123
"Белоглин селолық округі әкімінің
аппараты" мемлекеттік мекемесі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар
қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық
(селолық) округ әкімінің қызметін
қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
022
Мемлекеттік органдардың күрделі
шығыстары
123
"Бөрлі селолық округі әкімінің
аппараты" мемлекеттік мекемесі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар
қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық
(селолық) округ әкімінің қызметін
қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
123
"Бозкөл селолық округі әкімінің
аппараты" мемлекеттік мекемесі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар
қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық
(селолық) округ әкімінің қызметін
қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
022
Мемлекеттік органдардың күрделі
шығыстары
123
"Есенкөл селолық округі әкімінің
аппараты" мемлекеттік мекемесі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар
қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық
(селолық) округ әкімінің қызметін
қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
022
Мемлекеттік органдардың күрделі
шығыстары
123
"Қарабалық селолық округі әкімінің
аппараты" мемлекеттік мекемесі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар
қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық
(селолық) округ әкімінің қызметін
қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
022
Мемлекеттік органдардың күрделі
шығыстары
123
"Қостанай селолық округі әкімінің
аппараты" мемлекеттік мекемесі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар
қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық
(селолық) округ әкімінің қызметін
қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
022
Мемлекеттік органдардың күрделі
шығыстары
123
"Михайлов селолық округі әкімінің
аппараты" мемлекеттік мекемесі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар
қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық
(селолық) округ әкімінің қызметін
қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
022
Мемлекеттік органдардың күрделі
шығыстары
123
"Новотроицк селолық округі әкімінің
аппараты" мемлекеттік мекемесі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар
қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық
(селолық) округ әкімінің қызметін
қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
022
Мемлекеттік органдардың күрделі
шығыстары
123
"Победа селолық округі әкімінің
аппараты" мемлекеттік мекемесі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар
қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық
(селолық) округ әкімінің қызметін
қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
123
"Славен селолық округі әкімінің
аппараты" мемлекеттік мекемесі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар
қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық
(селолық) округ әкімінің қызметін
қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
022
Мемлекеттік органдардың күрделі
шығыстары
123
"Смирнов селолық округі әкімінің
аппараты" мемлекеттік мекемесі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар
қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық
(селолық) округ әкімінің қызметін
қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
123
"Станционный селолық округі әкімінің
аппараты" мемлекеттік мекемесі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар
қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық
(селолық) округ әкімінің қызметін
қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар
қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық
(селолық) округ әкімінің қызметін
қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар
қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық
(селолық) округ әкімінің қызметін
қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
123
"Өрнек селолық округі әкімінің
аппараты" мемлекеттік мекемесі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар
қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық
(селолық) округ әкімінің қызметін
қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
04
Білім
1
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар
қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық
(селолық) округ әкімінің қызметін
қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
123
"Қарабалық кенті әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
004
Мектепке дейiнгi тәрбие ұйымдарын
қолдау
025
Мектеп мұғалiмдерiне және мектепке
дейiнгi ұйымдардың тәрбиешiлерiне
бiлiктiлiк санаты үшiн қосымша ақының
көлемiн ұлғайту
123
"Белоглин селолық округі әкімінің
аппараты" мемлекеттік мекемесі
004
Мектепке дейiнгi тәрбие ұйымдарын
қолдау
025
Мектеп мұғалiмдерiне және мектепке
дейiнгi ұйымдардың тәрбиешiлерiне
бiлiктiлiк санаты үшiн қосымша ақының
көлемiн ұлғайту
2
Бастауыш,
негізгі орта және жалпы орта білім
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар
қала, кент, ауыл (село), ауылдық
(селолық) округ әкiмiнiң аппараты
123
"Белоглин селолық округі әкімінің
аппараты" мемлекеттік мекемесі
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды
мектепке дейiн тегiн алып баруды және
керi алып келудi ұйымдастыру
123
"Бозкөл селолық округі әкімінің
аппараты" мемлекеттік мекемесі
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды
мектепке дейiн тегiн алып баруды және
керi алып келудi ұйымдастыру
123
"Қостанай селолық округі әкімінің
аппараты" мемлекеттік мекемесі
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды
мектепке дейiн тегiн алып баруды және
керi алып келудi ұйымдастыру
123
"Михайлов селолық округі әкімінің
аппараты" мемлекеттік мекемесі
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды
мектепке дейiн тегiн алып баруды және
керi алып келудi ұйымдастыру
123
"Новотроицк селолық округі әкімінің
аппараты" мемлекеттік мекемесі
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды
мектепке дейiн тегiн алып баруды және
керi алып келудi ұйымдастыру
123
"Победа селолық округі әкімінің
аппараты" мемлекеттік мекемесі
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды
мектепке дейiн тегiн алып баруды және
керi алып келудi ұйымдастыру
123
Ауылдық (селолық)
жерлерде балаларды тегін алып баруды
және кері алып келуді ұйымдастыру
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды
мектепке дейiн тегiн алып баруды және
керi алып келудi ұйымдастыру
123
"Станционный селолық округі әкімінің
аппараты" мемлекеттік мекемесі
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды
мектепке дейiн тегiн алып баруды және
керi алып келудi ұйымдастыру
123
"Өрнек селолық округі әкімінің
аппараты" мемлекеттік мекемесі
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды
мектепке дейiн тегiн алып баруды және
керi алып келудi ұйымдастыру
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3
Елдi-мекендердi көркейту
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар
қала, кент, ауыл (село), ауылдық
(селолық) округ әкімінің аппараттары
123
"Қарабалық кенті әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі