О внесении изменений в решение маслихата от 23 декабря 2009 года № 254 "О районном бюджете Костанайского района на 2010-2012 годы"
Решение маслихата Костанайского района Костанайской области от 8 декабря 2010 года № 369. Зарегистрировано Управлением юстиции Костанайского района Костанайской области 10 декабря 2010 года № 9-14-139
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Костанайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Костанайского района на 2010-2012 годы" от 23 декабря 2009 года № 254 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 9-14-116, опубликовано 15 января 2010 года в районной газете "Арна") следующие изменения:
в пункте 1 указанного решения:
в подпункте 1):
цифры "4400733,1" заменить цифрами "4705299,1";
цифры "2959233,1" заменить цифрами "3263799,1";
в подпункте 2):
цифры "4407938,9" заменить цифрами "4712504,9";
пункт 4-18 указанного решения исключить;
в пункте 4-20 указанного решения:
цифры "125000,0" заменить цифрами "430504,0";
приложения 14 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель внеочередной
сессии Костанайского
районного маслихата                        А.Фищук
Секретарь Костанайского
районного маслихата                        А.Досжанов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и финансов" акимата
Костанайского района
____________ З. Кенжегарина
8 декабря 2010 года
Приложение 1
к решению маслихата
от 8 декабря 2010 года № 369
Приложение 1
к решению маслихата
от 23 декабря 2009 года № 254
Районный бюджет на 2010 год
Категория
сумма,
тысяч
тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы

Мәслихаттың 2009 жылғы 23 желтоқсандағы № 254 "Қостанай ауданының 2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2010 жылғы 8 желтоқсандағы № 369 шешімі. Қостанай облысы Қостанай ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 10 желтоқсанда № 9-14-139 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1)-тармақшасына сәйкес Қостанай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Қостанай ауданының 2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2009 жылғы 23 желтоқсандағы № 254 (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 9-14-116 нөмірімен тіркелген, 2010 жылдың 15 қаңтарында аудандық "Арна" газетінде жарияланды) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағында:
1)-тармақшада:
"4400733,1" деген сандар "4705299,1" сандармен ауыстырылсын;
"2959233,1" деген сандар "3263799,1" сандармен ауыстырылсын;
2)-тармақшада:
"4407938,9" деген сандар "4712504,9" сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 4-18 тармағы жойылсын;
көрсетілген шешімнің 4-20 тармағында:
"125000,0" деген сандар "430504,0" сандармен ауыстырылсын;
осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес көрсетілген шешімнің 14-қосымшалары жаңа редакцияда шығарылсын.
2. Осы шешім 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қостанай аудандық
мәслихатының кезектен
тыс сессиясының төрағасы                   А.Фищук
Қостанай аудандық
мәслихатының хатшысы                       А.Досжанов
КЕЛІСІЛДІ:
Қостанай ауданы әкімдігінің
"Экономика және қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
________________ З. Кенжегарина
2010 жылғы 8 желтоқсанда
Мәслихаттың
2010 жылғы 8 желтоқсандағы
№ 369 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2009 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 254 шешіміне 1-қосымша
2010 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
сомасы,
мың теңге
сыныбы
ішкі сыныбы
специфика
АТАУЫ
1. Кірістер

1412,0
014
Оказание социальной помощи
нуждающимся гражданам на дому
17982,0
016
Государственные пособия на
детей до 18 лет
43101,0
017
Обеспечение нуждающихся
инвалидов обязательными
гигиеническими средствами и
предоставление услуг
специалистами жестового языка,
индивидуальными помощниками в
соответствии с индивидуальной
программой реабилитации
инвалида
3769,0
019
Обеспечение проезда участникам
и инвалидам Великой
Отечественной войны по странам
Содружества Независимых
Государств, по территории
Республики Казахстан, а также
оплаты им и сопровождающим их
лицам расходов на питание,
проживание, проезд для участия
в праздничных мероприятиях в
городах Москва, Астана к
65-летию Победы в Великой
Отечественной войне
70,0
020
Выплата единовременной
материальной помощи участникам
и инвалидам Великой
Отечественной войны, а также
лицам, приравненным к ним,
военнослужащим, в том числе
уволенным в запас (отставку),
проходившим военную службу в
период с 22 июня 1941 года по 3
сентября 1945 года в воинских
частях, учреждениях, в
военно-учебных заведениях, не
входивших в состав действующей
армии, награжденным медалью "За
победу над Германией в Великой
Отечественной войне 1941-1945
гг." или медалью "За победу над
Японией", проработавшим
(прослужившим) не менее шести
месяцев в тылу в годы Великой
Отечественной войны к 65-летию
Победы в Великой Отечественной
войне

1412,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде
әлеуметтiк көмек көрсету
17982,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға
мемлекеттік жәрдемақылар
43101,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке
бағдарламасына сәйкес мұқтаж
мүгедектерді міндетті
гигиеналық құралдарымен
қамтамасыз етуге және ымдау
тілі мамандарының, жеке
көмекшілердің қызмет көрсету
3769,0
019
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің
65 жылдығына орай Ұлы Отан
соғысының қатысушыларына және
мүгедектеріне Тәуелсіз
Мемлекеттер Достастығы елдері
бойынша, Қазақстан
Республикасының аумағы бойынша
жол жүруін, сондай-ақ оларға
және олармен бірге жүретін
адамдарға Мәскеу, Астана
қалаларындағы мерекелік
іс-шараларға қатысу үшін
тамақтануына, тұруына, жол
жүруіне арналған шығыстарды
төлеуді қамтамасыз ету
70,0
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің
65 жылдығына орай Ұлы Отан
соғысының қатысушылары мен
мүгедектеріне, сондай-ақ оларға
теңестірілген, оның ішінде
майдандағы армия құрамына
кірмеген, 1941 жылғы 22
маусымнан бастап 1945 жылғы 3
қыркүйек аралығындағы кезеңде
әскери бөлімшелерде,
мекемелерде, әскери-оқу
орындарында әскери қызметтен
өткен, запасқа босатылған
(отставка), "1941-1945 жж. Ұлы
Отан соғысында Германияны
жеңгенi үшiн" медалімен немесе
"Жапонияны жеңгені үшін"
медалімен марапатталған әскери
қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы
жылдарында тылда кемінде алты
ай жұмыс істеген (қызметте
болған) адамдарға біржолғы
материалдық көмек төлеу