О районном бюджете Сарыкольского района на 2011-2013 годы
Решение маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 24 декабря 2010 года № 214. Зарегистрировано Управлением юстиции Сарыкольского района Костанайской области 30 декабря 2010 года № 9-17-106
В соответствии со статьей 75 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, а также подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, рассмотрев постановление акимата Сарыкольского района от 21 декабря 2010 года № 335, Сарыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет Сарыкольского района на 2011-2013 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2011 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 142 235,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговым поступлениям – 367 833,9 тысяч тенге,
неналоговым поступлениям – 9 214,0 тысяч тенге,
поступлениям от продажи основного капитала – 88 785,1 тысяч тенге,
поступлениям трансфертов – 1 676 402,0 тысяч тенге;
2) затраты – 2 149 863,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 28 307,7 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 29 376,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1 068,3 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -35 936,4 тысяч тенге;
6) финансирование (использование профицита) дефицита бюджета – 35 936,4 тысяч тенге. .
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 17.11.2011 № 297 (вводится в действие с 01.01.2011).
2. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрен объем субвенций, передаваемых из областного бюджета в сумме 943720 тысячи тенге в бюджет района.
3. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год не предусмотрены объемы бюджетных изъятий из бюджета района в областной бюджет.
4. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрен резерв местного исполнительного органа в сумме 39,4 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 в редакции решения маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 03.11.2011 № 292 (вводится в действие с 01.01.2011).
5. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестированию в процессе исполнения районного бюджета на 2011 год согласно приложению 4.
6. Утвердить перечень бюджетных программ поселка, аула (села), аульного (сельского) округа на 2011 год согласно приложению 5.

Сарыкөл ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы
Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 214 шешімі. Қостанай облысы Сарыкөл ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 30 желтоқсанда № 9-17-106 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 75 бабына, сондай ақ "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Сарыкөл ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 21 желтоқсандағы № 335 қаулысын қарастырып, Сарыкөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Сарыкөл ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінші 12 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2011 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1. Сарыкөл ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінші 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2011 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 2 142 235,0 мың тенге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 367 833,9 мың теңге,
салықтық емес түсімдер – 9 214,0 мың теңге,
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 88 785,1 мың теңге,
трансферттік түсімдер – 1 676 402,0 мың теңге;
2) шығыстар – 2 149 863,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу – 28 307,7 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк несиелер – 29 376,0 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 1 068,3 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – - 35 936,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 35 936,4 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 2011.11.11 № 297 (2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен аудан бюджетіне берілген 943720 мың теңге сомасында субвенция көлемі қарастырылғаны ескерілсін.
3. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджетке аудан бюджетінен бюджеттік алулардың көлемдері ескерілмегені есепке алынсын.
4. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте жергілікті атқарушы органның 39,4 мың теңге сомасында резерві қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 2011.11.03 № 292 (2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
5. 2011 жылға арналған аудандық бюджетті атқару барысында секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
6. 2011 жылға арналған кент, ауыл, ауылдық округтің бюджеттік бағдарламаларының тізбесі 5 қосымшаға сәйкес бекітілсін.

6-1. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета в следующих размерах:
на укрепление материально-технической базы объектов образования в сумме 12000,0 тысяч тенге;
на укрепление материально-технической базы объектов коммунальной собственности в сумме 11000,0 тысяч тенге;
на приобретение компьютерной и организационной техники для внедрения системы "Казначейство-Клиент" в сумме 1108,0 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 6-1 в соответствии с решением маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 21.01.2011 № 223 (вводится в действие с 01.01.2011); в редакции от 03.11.2011 № 292 (вводится в действие с 01.01.2011).
6-2. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета в следующих размерах:
на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования в сумме 8192,0 тысяч тенге;
на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования в сумме 10633,2 тысяч тенге;
на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому в сумме 1507,0 тысяч тенге;
на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот) и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей в сумме 11158,0 тысяч тенге;
на поддержку частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020" в сумме 1560,0 тысяч тенге;
на проведение противоэпизоотических мероприятий в сумме 10717,1 тысяч тенге;
на реализацию мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов в сумме 4178,7 тысяч тенге;
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования в сумме 40663,0 тысяч тенге;
на реализацию мероприятий Программы занятости 2020 в сумме 7873,0 тысяч тенге;
на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию, учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования в сумме 8092,0 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 6-2 в соответствии с решением маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 21.01.2011 № 223 (вводится в действие с 01.01.2011); в редакции от 17.11.2011  № 297(вводится в действие с 01.01.2011).
6-3. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрено поступление целевых трансфертов на развитие из областного бюджета в следующих размерах:
на реконструкцию Ишимского группового водопровода в Сарыкольском районе Костанайской области в сумме 57000 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 6-3 в соответствии с решением маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 21.01.2011 № 223 (вводится в действие с 01.01.2011).

6-1. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер түсімі мынадай мөлшерлерде қарастырылғаны ескерілсін:
білім беру объектілерінің материалдық – техникалық базасын нығайтуға 12000,0 мың теңге сомасында;
коммуналдық меншік объектілерінің материалдық – техникалық базасын нығайтуға 11000,0 мың теңге сомасында;
"Қазынашылық-Клиент" жүйесін еңгізу үшін компьютерлік және ұйымдастырушылық техниканы сатып алуға 1108,0 мың теңге сомасында.
Ескерту. 6-1 тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 2011.11.03 № 292 (2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі)шешімімен.
6-2. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер түсімінің мынадай мөлшерлерде қарастырылғаны ескерілсін:
негiзгi орта және жалпы орта бiлiм берудiң мемлекеттiк мекемелерiнде физика, химия, биология бөлмелерiн оқу құралдарымен жабдықтауға – 8192,0 мың теңге сомасында;
бастауыш, негiзгi орта және жалпы орта бiлiм берудiң мемлекеттiк мекемелерiнде лингафондық және мультимедиялық бөлмелерiн құруға – 10633,2 мың теңге сомасында;
үйде білім алатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге 1507,0 мың теңге сомасында;
жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері төлеуіне 11158,0 мың теңге сомасында;
"Бизнестің жол картасы – 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдауға 1560,0 мың теңге сомасында;
эпизотияға қарсы iс-шаралар өткізуге 10717,1 мың теңге сомасында;
ауылдық елді мекендердің әлеуметтiк сала мамандарын әлеуметтiк қолдау iс-шараларын іске асыруға – 4178,7 мың теңге;
мектепке дейінгі бiлiм беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға 40663,0 мың теңге сомасында;
жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шараларын іске асыруына 7873,0 мың теңге сомасында;
мектеп мұғалімдері мен мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиелеушілеріне біліктілік санатына қосымша төлем мөлшерінің көбеюіне 8092,0 мың теңге сомасында.
Ескерту. 6-2 тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 2011.11.11 № 297 (2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
6-3. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен дамытуға нысаналы трансферттер түсімнің мынадай мөлшерлерде қарастырылғаны ескерілсін:
Қостанай облысы Сарыкөл ауданында Ишим топтық су құбырын қайта жаңартуға 57000 мың теңге сомасында.
Ескерту. Шешім 6-3 тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 2011.01.21 № 223 (2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

6-4. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрено поступление целевых трансфертов на развитие из республиканского бюджета в следующих размерах:
на реконструкцию Ишимского группового водопровода в Сарыкольском районе Костанайской области – 513000 тысяч тенге;
на разработку проектно-сметной документации по проекту "Реконструкция разводящих сетей водопровода поселка Сарыколь Сарыкольского района (2 очередь) Костанайской области" в сумме 21000 тысяч тенге;
на разработку проектно-сметной документации по проекту "Реконструкция разводящих сетей водопровода село Урожайное Сарыкольского района Костанайской области" в сумме 6500 тысяч тенге;
на разработку проектно-сметной документации по проекту "Реконструкция разводящих сетей водопровода село Тагильское Сарыкольского района Костанайской области" в сумме 6500 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 6-4 в соответствии с решением маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 21.01.2011 № 223 (вводится в действие с 01.01.2011).
6-5. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрено поступление бюджетных кредитов из республиканского бюджета в следующих размерах:
29376,0 тысяч тенге – для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов.
Сноска. Решение дополнено пунктом 6-5 в соответствии с решением маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 21.01.2011 № 223 (вводится в действие с 01.01.2011).
7. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель
очередной сессии                           В. Лавринец
Секретарь
районного маслихата                        В. Айгулаков
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел финансов
акимата Сарыкольского района"
____________________ Т. Лысяк
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
акимата Сарыкольского района"
__________________ И. Насыров
Приложение 1
к решению маслихата
от 24 декабря 2010 года № 214
Приложение
к решению маслихата
от 17 ноября 2011 года № 297
Бюджет Сарыкольского района на 2011 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 17.11.2011 № 297 (вводится в действие с 01.01.2011).
Категория
Сумма,
тысяч
тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I
Доходы

6-4. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен дамытуға нысаналы трансферттер түсімнің мынадай мөлшерлерде қарастырылғаны ескерілсін:
Қостанай облысы Сарыкөл ауданында Ишим топтық су құбырын қайта жаңартуға 513000 мың теңге сомасында;
"Қостанай облысы Сарыкөл ауданы (2 кезек) Сарыкөл кентіндегі су құбырының айырғыш желілерін жаңарту" жобасы бойынша жобалау - сметалық құжаттарын әзірлеуіне 21000 мың теңге сомасында;
"Қостанай облысы Сарыкөл ауданы Урожайное ауылындағы су құбырының айырғыш желілерін жанарту" жобасы бойынша жобалау - сметалық құжаттарын әзірлеуіне 6500 мың теңге сомасында;
"Қостанай облысы Сарыкөл ауданы Тағыл ауылындағы су құбырының айырғыш желілерін жанарту" жобасы бойынша жобалау - сметалық құжаттарын әзірлеуіне 6500 мың теңге сомасында.
Ескерту. Шешім 6-4 тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 2011.01.21 № 223 (2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
6-5. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен бюджеттік несиелер түсімнің мынадай мөлшерлерде қарастырылғаны ескерілсін:
ауылдық елді мекендердің әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға – 29376,0 мың теңге.
Ескерту. Шешім 6-5 тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 2011.01.21 № 223 (2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
7. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Кезекті
сессияның төрағасы                         В. Лавринец
Аудандық
мәслихатының хатшысы                       У. Айғұлақов
КЕЛІСІЛДІ:
"Сарыкөл ауданы әкімдігінің
қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
__________________ Т. Лысяк
"Сарыкөл ауданы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
__________________ И. Насыров
Мәслихаттың
2010 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 214 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2011 жылғы 17 қарашадағы
№ 297 шешіміне қосымша
Сарыкөл ауданының 2011 жылға арналған бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 2011.11.11 № 297 (2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
АТАУЫ
I
Кірістер

01-1-123-001
Услуги по обеспечению
деятельности акима
района в городе, города
районного значения,
поселка, аула (села),
аульного (сельского)
округа
01-1-123-022
Капитальные расходы
государственных органов
04-1-123-004
Поддержка организаций
дошкольного воспитания и
обучения
07-3-123-008
Освещение улиц
населенных пунктов
07-3-123-009
Обеспечение санитарии
населенных пунктов
07-3-123-010
Содержание мест
захоронений и погребение
безродных
07-3-123-011
Благоустройство и
озеленение населенных
пунктов
12-1-123-013
Обеспечение
функционирования
автомобильных дорог в
городах районного
значения, поселках,
аулах (селах), аульных
(сельских) округах
2
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Чеховского
сельского округа
акимата
Сарыкольского
района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению
деятельности акима
района в городе, города
районного значения,
поселка, аула (села),
аульного (сельского)
округа
07-3-123-008
Освещение улиц
населенных пунктов
3
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Сорочинского
сельского округа
акимата
Сарыкольского
района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению
деятельности акима
района в городе, города
районного значения,
поселка, аула (села),
аульного (сельского)
округа
01-1-123-022
Капитальные расходы
государственных органов
07-3-123-008
Освещение улиц
населенных пунктов
4
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Тимирязевского
сельского округа
акимата
Сарыкольского
района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению
деятельности акима
района в городе, города
районного значения,
поселка, аула (села),
аульного (сельского)
округа
04-2-123-005
Организация бесплатного
подвоза учащихся до
школы и обратно в
аульной (сельской)
местности
07-3-123-008
Освещение улиц
населенных пунктов
5
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Тагильского
сельского округа
акимата
Сарыкольского
района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению
деятельности акима
района в городе, города
районного значения,
поселка, аула (села),
аульного (сельского)
округа
07-3-123-008
Освещение улиц
населенных пунктов
6
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Севастопольского
сельского округа
акимата
Сарыкольского
района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению
деятельности акима
района в городе, города
районного значения,
поселка, аула (села),
аульного (сельского)
округа
07-3-123-008
Освещение улиц
населенных пунктов
7
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Маякского
сельского округа
акимата
Сарыкольского
района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению
деятельности акима
района в городе, города
районного значения,
поселка, аула (села),
аульного (сельского)
округа
07-3-123-008
Освещение улиц
населенных пунктов
8
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Лесного
сельского округа
акимата
Сарыкольского
района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению
деятельности акима
района в городе, города
районного значения,
поселка, аула (села),
аульного (сельского)
округа
07-3-123-008
Освещение улиц
населенных пунктов
9
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Ленинградского
сельского округа
акимата
Сарыкольского
района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению
деятельности акима
района в городе, города
районного значения,
поселка, аула (села),
аульного (сельского)
округа
07-3-123-008
Освещение улиц
населенных пунктов
10
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Краснознаменс-
кого
сельского округа
акимата
Сарыкольского
района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению
деятельности акима
района в городе, города
районного значения,
поселка, аула (села),
аульного (сельского)
округа
07-3-123-008
Освещение улиц
населенных пунктов
11
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Златоустовского
сельского округа
акимата
Сарыкольского
района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению
деятельности акима
района в городе, города
районного значения,
поселка, аула (села),
аульного (сельского)
округа
07-3-123-008
Освещение улиц
населенных пунктов
12
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Комсомольского
сельского округа
акимата
Сарыкольского
района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению
деятельности акима
района в городе, города
районного значения,
поселка, аула (села),
аульного (сельского)
округа

01-1-123-001
Қаладағы аудан,
аудандық маңызы
бар қаланың,
кент, ауыл
(село), ауылдық
(селолық) округ
әкімінің қызметін
қамтамасыз ету
жөніндегі
қызметтер
01-1-123-022
Мемлекеттік
органдардың
күрделі шығыстары
04-1-123-004
Мектепке дейінгі
тәрбие ұйымдарын
қолдау
04-2-123-005
Ауылдық (селолық)
жерлерде
балаларды
мектепке дейін
тегін алып баруды
және кері алып
келуді
ұйымдастыру
07-3-123-008
Елді мекендерде
көшелерді
жарықтандыру
07-3-123-009
Елді мекендердің
санитариясын
қамтамасыз ету
07-3-123-010
Жерлеу орындарын
күтіп-ұстау және
туысы жоқ
адамдарды жерлеу
07-3-123-011
Елді мекендерді
абаттандыру мен
көгалдандыру
12-1-123-013
Аудандық маңызы
бар қалаларда,
кенттерде,
ауылдарда
(селоларда),
ауылдық (селолық)
округтерде
автомобиль
жолдарының жұмыс
істеуін
қамтамасыз ету
2
Мемлекеттік Мекемесі
"Сарыкөл ауданы Чехов
ауылдық округі әкімінің
аппараты"
01-1-123-001
Қаладағы аудан,
аудандық маңызы
бар қаланың,
кент, ауыл
(село), ауылдық
(селолық) округ
әкімінің қызметін
қамтамасыз ету
жөніндегі
қызметтер
07-3-123-008
Елді мекендерде
көшелерді
жарықтандыру
3
Мемлекеттік Мекемесі
"Сарыкөл ауданы Сорочин
ауылдық округі әкімінің
аппараты"
01-1-123-001
Қаладағы аудан,
аудандық маңызы
бар қаланың,
кент, ауыл
(село), ауылдық
(селолық) округ
әкімінің қызметін
қамтамасыз ету
жөніндегі
қызметтер
01-1-123-022
Мемлекеттік
органдардың
күрделі шығыстары
07-3-123-008
Елді мекендерде
көшелерді
жарықтандыру
4
Мемлекеттік Мекемесі
"Сарыкөл ауданы
Тимирязев ауылдық
округі әкімінің
аппараты"
01-1-123-001
Қаладағы аудан,
аудандық маңызы
бар қаланың,
кент, ауыл
(село), ауылдық
(селолық) округ
әкімінің қызметін
қамтамасыз ету
жөніндегі
қызметтер
04-2-123-005
Ауылдық (селолық)
жерлерде
балаларды
мектепке дейін
тегін алып баруды
және кері алып
келуді
ұйымдастыру
07-3-123-008
Елді мекендерде
көшелерді
жарықтандыру
5
Мемлекеттік Мекемесі
"Сарыкөл ауданы Тағыл
ауылдық округі әкімінің
аппараты"
01-1-123-001
Қаладағы аудан,
аудандық маңызы
бар қаланың,
кент, ауыл
(село), ауылдық
(селолық) округ
әкімінің қызметін
қамтамасыз ету
жөніндегі
қызметтер
07-3-123-008
Елді мекендерде
көшелерді
жарықтандыру
6
Мемлекеттік Мекемесі
"Сарыкөл ауданы
Севастополь ауылдық
округі әкімінің
аппараты"
01-1-123-001
Қаладағы аудан,
аудандық маңызы
бар қаланың,
кент, ауыл
(село), ауылдық
(селолық) округ
әкімінің қызметін
қамтамасыз ету
жөніндегі
қызметтер
07-3-123-008
Елді мекендерде
көшелерді
жарықтандыру
7
Мемлекеттік Мекемесі
"Сарыкөл ауданы Маяк
ауылдық округі әкімінің
аппараты"
01-1-123-001
Қаладағы аудан,
аудандық маңызы
бар қаланың,
кент, ауыл
(село), ауылдық
(селолық) округ
әкімінің қызметін
қамтамасыз ету
жөніндегі
қызметтер
07-3-123-008
Елді мекендерде
көшелерді
жарықтандыру
8
Мемлекеттік Мекемесі
"Сарыкөл ауданы Лесной
ауылдық округі әкімінің
аппараты"
01-1-123-001
Қаладағы аудан,
аудандық маңызы
бар қаланың,
кент, ауыл
(село), ауылдық
(селолық) округ
әкімінің қызметін
қамтамасыз ету
жөніндегі
қызметтер
07-3-123-008
Елді мекендерде
көшелерді
жарықтандыру
9
Мемлекеттік Мекемесі
"Сарыкөл ауданы
Ленинград ауылдық
округі әкімінің
аппараты"
01-1-123-001
Қаладағы аудан,
аудандық маңызы
бар қаланың,
кент, ауыл
(село), ауылдық
(селолық) округ
әкімінің қызметін
қамтамасыз ету
жөніндегі
қызметтер
07-3-123-008
Елді мекендерде
көшелерді
жарықтандыру
10
Мемлекеттік Мекемесі
"Сарыкөл ауданы
Краснознамен ауылдық
округі әкімінің
аппараты"
01-1-123-001
Қаладағы аудан,
аудандық маңызы
бар қаланың,
кент, ауыл
(село), ауылдық
(селолық) округ
әкімінің қызметін
қамтамасыз ету
жөніндегі
қызметтер
07-3-123-008
Елді мекендерде
көшелерді
жарықтандыру
11
Мемлекеттік Мекемесі
"Сарыкөл ауданы
Златоуст ауылдық округі
әкімінің аппараты"
01-1-123-001
Қаладағы аудан,
аудандық маңызы
бар қаланың,
кент, ауыл
(село), ауылдық
(селолық) округ
әкімінің қызметін
қамтамасыз ету
жөніндегі
қызметтер
07-3-123-008
Елді мекендерде
көшелерді
жарықтандыру
12
Мемлекеттік Мекемесі
"Сарыкөл ауданы
Комсомол ауылдық округі
әкімінің аппараты"
01-1-123-001
Қаладағы аудан,
аудандық маңызы
бар қаланың,
кент, ауыл
(село), ауылдық
(селолық) округ
әкімінің қызметін
қамтамасыз ету
жөніндегі
қызметтер