О внесении изменений в решение маслихата от 25 декабря 2009 года № 233 "О районном бюджете на 2010-2012 годы"
Решение маслихата Тарановского района Костанайской области от 14 июля 2010 года № 277. Зарегистрировано Управлением юстиции Тарановского района Костанайской области 26 июля 2010 года № 9-18-121
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете на 2010-2012 годы" от 25 декабря 2009 года № 233 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-18-106, опубликовано 7 января 2010 года в районной газете "Маяк") следующие изменения:
в пункте 1 указанного решения:
в подпункте 1):
цифры "1672163,0" заменить цифрами "1705354,0";
цифры "818544,0" заменить цифрами "851544,0";
цифры "850001,0" заменить цифрами "850192,0";
в подпункте 2):
цифры "1717987,0" заменить цифрами "1748678,0";
в подпункте 4):
цифры "48690,0" заменить цифрами "51190,0";
в пункте 7-1:
цифры "71,0" заменить цифрами "262,0";
приложения 146 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 123 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель
двадцать восьмой,
внеочередной сессии                        Т. Дергач
Секретарь
районного маслихата                        С. Жолдыбаев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и финансов акимата Тарановского
района"
______________________ В. Пирог
Приложение 1
к решению маслихата

"2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" мәслихаттың 2009 жылғы 25 желтоқсандағы № 233 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Таран ауданы мәслихатының 2010 жылғы 14 шілдедегі № 277 шешімі. Қостанай облысы Таран ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 26 шілдеде № 9-18-121 тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабы 1 тармағы 1) тармақшасына сәйкес аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" мәслихаттың 2009 жылғы 25 желтоқсандағы № 233 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 9-18-106 нөмірімен тіркелген, "Шамшырақ" аудандық газетінде 2010 жылғы 7 қаңтарда жарияланған) мына өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағында:
1) тармақшада:
"1672163,0" деген сандар "1705354,0" деген сандармен ауыстырылсын;
"818544,0" деген сандар "851544,0" деген сандармен ауыстырылсын;
"850001,0" деген сандар "850192,0" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"1717987,0" деген сандар "1748678,0" деген сандармен ауыстырылсын;
4) тармақшада:
"48690,0" деген сандар "51190,0" деген сандармен ауыстырылсын;
7-1 тармағында:
"71,0" деген сандар "262,0" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 146 қосымшалары осы шешімнің 123 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жиырма сегізінші,
кезектен тыс
сессиясының төрайымы                       Т. Дергач
Аудандық
мәслихаттың хатшысы                        С. Жолдыбаев
КЕЛІСІЛДІ:
"Таран ауданы әкімдігінің
экономика және қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
бастығы
__________________ В. Пирог
Мәслихаттың