О районном бюджете на 2011-2013 годы
Решение маслихата Тарановского района Костанайской области от 24 декабря 2010 года № 335. Зарегистрировано Управлением юстиции Тарановского района Костанайской области 28 декабря 2010 года № 9-18-127
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2011-2013 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2011 год в следующих объемах:
1) доходы – 2129139,6 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1062036,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 6512,8 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 990,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1059600,8 тысяч тенге;
2) затраты – 2138272,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 21305,4 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 22255,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 949,6 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 15247,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -45685,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 45685,4 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата Тарановского района Костанайской области от 10.11.2011 № 413 (вводится в действие с 01.01.2011).
2. Учесть в районном бюджете на 2011 год объем субвенции, передаваемой из областного бюджета в сумме 597 313,0 тысяч тенге.
2-1. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрен возврат целевых трансфертов в сумме 4335,1 тысяч тенге, в том числе трансфертов, выделенных из республиканского бюджета в сумме 4288,2 тысяч тенге, трансфертов, выделенных из областного бюджета в сумме 46,9 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 2-1 в соответствии с решением маслихата Тарановского района Костанайской области от 21.01.2011 № 343 (вводится в действие с 01.01.2011); в редакции от 10.11.2011 № 413 (вводится в действие с 01.01.2011).
2-2. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрен возврат неиспользованных бюджетных кредитов, выданных из местного бюджета в сумме 263,2 тысячи тенге и обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета в сумме 0,8 тысячи тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 2-2 в соответствии с решением маслихата Тарановского района Костанайской области от 28.10.2011 № 407 (вводится в действие с 01.01.2011).

2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы
Қостанай облысы Таран ауданы мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 335 шешімі. Қостанай облысы Таран ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 28 желтоқсанда № 9-18-127 тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылдың 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2011–2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2011 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2129139,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1062036,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 6512,8 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 990,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 1059600,8 мың теңге;
2) шығындар – 2138272,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 21305,4 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 22255,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 949,6 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 15247,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -45685,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 45685,4 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Таран ауданы мәслихатының 2011.11.10 413 (2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Облыстық бюджеттен 2011 жылға арналған аудандық бюджетте 597 313,0 мың теңге сомасы көлемінде берілетін субвенция ескерілсін.
2-1. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте 4335,1 мың теңге сомасында нысаналы трансферттердің, оның ішінде республикалық бюджеттен бөлінген 4288,2 мың теңге сомасында трансферттердің, облыстық бюджеттен бөлінген 46,9 мың теңге сомасында трансферттердің қайтарылуы қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 2-1 тармақпен толықтырылды  - Қостанай облысы Таран ауданы мәслихатының 2011.01.21 № 343 (2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - 2011.11.10 № 413 (2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2-2. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте жергілікті бюджеттен берілген пайдаланылмаған бюджеттік кредиттердің қайтарылуы 263,2 мың теңге сомасында және облыстық бюджеттен берілген қарыздар бойынша сыйақылар және өзге де төлемдер бойынша жергілікті атқарушы органдардың борышына қызмет көрсету 0,8 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 2-2 тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Таран ауданы мәслихатының 2011.10.28 № 407 (2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

3. исключен - решением маслихата Тарановского района Костанайской области от 18.04.2011 № 358 (вводится в действие с 01.01.2011).
4. исключен - решением маслихата Тарановского района Костанайской области от 18.04.2011 № 358 (вводится в действие с 01.01.2011).
5. Учесть, что на 2011 год предусмотрены целевые трансферты на развитие из областного бюджета на строительство и реконструкцию объектов образования в сумме 31673,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 в редакции решения маслихата Тарановского района Костанайской области от 18.04.2011 № 358 (вводится в действие с 01.01.2011).
5-1. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета в следующих размерах:
на проведение противоэпизоотических мероприятий в сумме 10456,6 тысяч тенге;
для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 5128,0 тысяч тенге;
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования в сумме 22590,0 тысяч тенге;
на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования в сумме 8192,0 тысячи тенге;
на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования в сумме 10633,2 тысячи тенге;
на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому в сумме 800,0 тысяч тенге;
на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей в сумме 10282,0 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 5-1 в соответствии с решением маслихата Тарановского района Костанайской области от 21.01.2011 № 343 (вводится в действие с 01.01.2011); в редакции от 10.11.2011 № 413 (вводится в действие с 01.01.2011).
5-2. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрено поступление сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на поддержку частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса – 2020" в сумме 1326,0 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 5-2 в соответствии с решением маслихата Тарановского района Костанайской области от 21.01.2011 № 343 (вводится в действие с 01.01.2011); в редакции от 10.11.2011 № 413 (вводится в действие с 01.01.2011).
5-3. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрено поступление сумм:

3. алынып тасталды - Қостанай облысы Таран ауданы мәслихатының 2011.04.18 № 358 (2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
4. алынып тасталды - Қостанай облысы Таран ауданы мәслихатының 2011.04.18 № 358 (2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
5. Білім беру объектілерінің құрылысы мен қайта құрылуына 2011 жылға облыстық бюджеттен 31673,0 мың теңге сомасында дамуына нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Таран ауданы мәслихатының 2011.04.18 № 358 (2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
5-1. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер түсімі мынадай мөлшерлерде қарастырылғаны ескерілсін:
эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге 10456,6 мың теңге сомасында;
мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін 5128,0 мың теңге сомасында;
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім тапсырысын іске асыруға 22590,0 мың теңге сомасында;
негізгі орта және жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелерінде физика, химия, биология кабинеттерін оқу құралдарымен жарақтандыруға 8192,0 мың теңге сомасында;
бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелерінде лингафондық және мультимедиялық кабинеттерді ашуға 10633,2 мың теңге сомасында;
үйінде оқытылатын мүгедек-балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге 800,0 мың теңге сомасында;
жетім баланы (жетім балаларды) және ата–аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлеуге 10282,0 мың теңге сомасында.
Ескерту. Шешім 5-1 тармақпен толықтырылды  - Қостанай облысы Таран ауданы мәслихатының 2011.01.21 № 343 (2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - 2011.11.10 № 413 (2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
5-2. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте "Бизнестің жол картасы – 2020" бағдарламасы шеңберінде өңірлерде жеке кәсіпкерлікті қолдауға 1326,0 мың теңге сомасында республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер сомаларының түсімі қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 5-2 тармақпен толықтырылды  - Қостанай облысы Таран ауданы мәслихатының 2011.01.21 № 343 (2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - 2011.11.10 № 413 (2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
5-3. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте соммалардың түсімі қарастырылғаны ескерілсін:

бюджетных кредитов местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов в сумме 22 255,0 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 5-3 в соответствии с решением маслихата Тарановского района Костанайской области от 21.01.2011 № 343 (вводится в действие с 01.01.2011).
5-4. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрено поступление сумм целевых трансфертов на развитие из республиканского бюджета на строительство и реконструкцию объектов образования в сумме 300 000,0 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 5-4 в соответствии с решением маслихата Тарановского района Костанайской области от 21.01.2011 № 343 (вводится в действие с 01.01.2011).
5-5. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрено поступление сумм целевых трансфертов на развитие из областного бюджета на развитие объектов водного хозяйства в сумме 20 300,0 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 5-5 в соответствии с решением маслихата Тарановского района Костанайской области от 21.01.2011 № 343 (вводится в действие с 01.01.2011).
5-6. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрено поступление сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию, учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования в сумме 9020,0 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 5-6 в соответствии с решением маслихата Тарановского района Костанайской области от 18.04.2011 № 358 (вводится в действие с 01.01.2011).
5-7. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрено поступление сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на реализацию мероприятий в рамках Программы занятости 2020 в следующих размерах:
на частичное субсидирование заработной платы в сумме 4095,0 тысяч тенге;
на создание центров занятости в сумме 5967,0 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 5-7 в соответствии с решением маслихата Тарановского района Костанайской области от 18.04.2011 № 358 (вводится в действие с 01.01.2011); в редакции от 10.11.2011 № 413 (вводится в действие с 01.01.2011).
5-8. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрено поступление сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета на приобретение компьютерной и организационной техники для внедрения системы "Казначейство-Клиент" в сумме 1 735,0 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 5-8 в соответствии с решением маслихата Тарановского района Костанайской области от 18.04.2011 № 358 (вводится в действие с 01.01.2011); в редакции от 28.10.2011 № 407 (вводится в действие с 01.01.2011).

22 255,0 мың теңге соммасындағы селолық елді мекендердің әлеуметтік саладағы мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын жүзеге асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға бюджеттік кредиттердің.
Ескерту. Шешім 5-3 тармақпен толықтырылды  - Қостанай облысы Таран ауданы мәслихатының 2011.01.21 № 343 (2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
5-4. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен білім беру объектілерінің құрылысы және қайта құрылуына 300 000,0 мың теңге соммасындағы дамуға нысаналы трансферттердің соммаларының түсімі қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 5-4 тармақпен толықтырылды  - Қостанай облысы Таран ауданы мәслихатының 2011.01.21 № 343 (2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
5-5. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен су шаруашылығы объектілерінің дамуы үшін 20 300,0 мың теңге соммасындағы дамуға нысаналы трансферттердің соммаларының түсімі қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 5-5 тармақпен толықтырылды  - Қостанай облысы Таран ауданы мәслихатының 2011.01.21 № 343 (2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
5-6. 2011 жылға арналған аудандық бюджетінде республикалық бюджеттен мектеп мұғалімдері мен білім берудің мектепке дейінгі мекемелер тәрбиешілеріне 9020,0 мың теңге сомасында біліктілік санаты үшін қосымша төлем көлемдерін ұлғайтуға нысаналы ағымдағы трансферттер сомасы түсімінің көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 5-6 тармақпен толықтырылды  - Қостанай облысы Таран ауданы мәслихатының 2011.04.18 № 358 (2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
5-7. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберіндегі іс-шараларды іске асыруға республикалық бюджеттен мынадай мөлшерлерде нысаналы ағымдағы трансферттер сомаларының түсімі қарастырылғаны ескерілсін:
жалақыны ішінара субсидиялауға 4095,0 мың теңге сомасында;
жұмыспен қамту орталықтарын құруға 5967,0 мың теңге сомасында.
Ескерту. Шешім 5-7 тармақпен толықтырылды  - Қостанай облысы Таран ауданы мәслихатының 2011.04.18 № 358 (2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - 2011.11.10 № 413 (2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
5-8. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте "Қазынашылық - Клиент" жүйесін енгізуге компьютерлік және ұйымдастырушылық техниканы сатып алуға облыстық бюджеттен 1 735, 0 мың теңге сомасында нысаналы ағымды трансферттер сомасының түсімі қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 5-8 тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Таран ауданы мәслихатының 2011.04.18 № 358 (2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - 2011.10.28 № 407 (2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.

5-9. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрено поступление сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета на подготовку к отопительному сезону 2011-2012 годов в сумме 20 000,0 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 5-9 в соответствии с решением маслихата Тарановского района Костанайской области от 25.07.2011 № 383 (вводится в действие с 01.01.2011).
5-10. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрены целевые текущие трансферты в областной бюджет на компенсацию потерь областного бюджета в связи с передачей функций государственных органов из нижестоящего уровня государственного управления в вышестоящий посредством выделения трансфертов из нижестоящих бюджетов в сумме 925,0 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 5-10 в соответствии с решением маслихата Тарановского района Костанайской области от 25.07.2011 № 383 (вводится в действие с 01.01.2011).
6. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2011 год в сумме 0,0 тенге.
Сноска. Пункт 6 в редакции решения маслихата Тарановского района Костанайской области от 18.04.2011 № 358 (вводится в действие с 01.01.2011).
7. Утвердить перечень бюджетных программ развития районного бюджета на 2011 год с разделением на бюджетные программы, направленные на реализацию бюджетных инвестиционных проектов (программ) и на формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц, согласно приложению 4.
8. Утвердить перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2011 год, согласно приложению 5.
9. Утвердить перечень бюджетных программ по аппаратам акимов района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа на 2011 год, согласно приложению 6.
10. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель тридцать шестой,
очередной сессии                           Л. Луценко
Секретарь районного маслихата              С. Жолдыбаев
СОГЛАСОВАНО
Начальник
государственного учреждения
"Отдел экономики и финансов
акимата Тарановского района"
__________________ В. Пирог
Приложение 1
к решению маслихата
от 24 декабря 2010 года № 335
Приложение 1
к решению маслихата
от 10 ноября 2011 года № 413
Районный бюджет на 2011 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения маслихата Тарановского района Костанайской области от 10.11.2011 № 413 (вводится в действие с 01.01.2011).
Категория
Сумма,
тысяч
тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I
Доходы

5-9. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен 2011-2012 жылдың жылыту маусымына дайындық үшін 20 000,0 мың теңге сомасында нысаналы ағымдағы трансферттердің сомаларының түсімі көзделгені ескерілсін
Ескерту. Шешім 5-9 тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Таран ауданы мәслихатының 2011.07.25 № 383 (2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
5-10. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте төмен тұрған бюджеттерден трансферттерді бөлу жәрдемімен мемлекеттік органдардың қызметін төмен тұрған мемлекеттік басқару деңгейден жоғары тұрғанға табыстауына байланысты облыстық бюджеттің өтемақысына облыстық бюджетке 925,0 мың теңге сомасында нысаналы ағымдағы трансферттердің көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 5-10 тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Таран ауданы мәслихатының 2011.07.25 № 383 (2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
6. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2011 жылға 0,0 теңге сомасында резерві бекітілсін.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Таран ауданы мәслихатының 2011.04.18 № 358 (2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
7. 2011 жылға арналған аудандық бюджетті дамытудың бюджеттік бағдарламалар тізбесі бюджеттік инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) іске асыруға және заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыруға немесе көбейтуге бағытталған бюджеттік бағдарламаларға бөлініп, 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
8. 2011 жылға арналған аудандық бюджетті орындау үдерісіндегі секвестрге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі, 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
9. 2011 жылға арналған кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округі, қалада, аудандық маңызы бар қаланың, аудан әкімдерінің аппараттары бойынша бюджеттік бағдарламалар тізбесі, 6-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
10. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Отыз алтыншы, кезекті
сессиясының төрайымы                       Л. Луценко
Аудандық мәслихаттың хатшысы               С. Жолдыбаев
КЕЛІСІЛДІ
"Таран ауданы әкімдігінің
экономика және қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
_________________ В. Пирог
Мәслихаттың
2010 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 335 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2011 жылғы 10 қарашадағы
№ 413 шешіміне қосымша
2011 жылға арналған аудандық бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қостанай облысы Таран ауданы мәслихатының 2011.11.10 № 413 (2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Санаты
Сома,
мың
теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
I
Кірістер

014
Формирование или увеличение уставного капитала
юридических лиц
Приложение 5
к решению маслихата
от 24 декабря 2010 года № 335
Перечень
бюджетных программ, не подлежащих секвестру
в процессе исполнения районного бюджета на 2011 год
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
04
Образование
2
Начальное, основное среднее и общее среднее
образование
464
Отдел образования района (города областного
значения)
003
Общеобразовательное обучение
Приложение 6
к решению маслихата
от 24 декабря 2010 года № 335
Приложение 3
к решению маслихата
от 28 октября 2011 года № 407
Перечень
бюджетных программ по аппаратам акимов района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа на 2011 год
Сноска. Приложение 6 в редакции решения маслихата Тарановского района Костанайской области от 28.10.2011 № 407 (вводится в действие с 01.01.2011).
Администратор бюджетных
программ
123001000
123022000
123004000
123008000
Услуги по
обеспече-
нию
деятель-
ности
акима
района в
городе,
города
районного
значения,
поселка,
аула
(села),
аульного
(сельско-
го)
округа
Капиталь-
ные
расходы
государст-
венных
органов
Поддерж-
ка
органи-
заций
дошколь-
ного
воспита-
ния и
обучения
Освещение
улиц
населенных
пунктов
Всего:

014
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын
қалыптастыру немесе ұлғайту
Мәслихаттың
2010 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 335 шешіміне 5-қосымша
2011 жылға арналған ауданың бюджетiн орындау үдерісіндегі секвестрлеуге жатпайтын, бюджеттiк бағдарламалардың тiзбесi
Функционалдық топ
Функционалдық кіші топ
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
04
Бiлiм беру
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта бiлiм
беру
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім
беру бөлімі
003
Жалпы білім беру
Мәслихаттың
2011 жылғы 28 қазандағы
№ 407 шешіміне 3-қосымша
Мәслихаттың
2010 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 335 шешіміне 6-қосымша
2011 жылға арналған кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округі, қалада аудандық маңызы бар қаланың аудан әкімдерінің аппаратары бойынша бюджеттік бағдарламалар тізбесі
Ескерту. 6-қосымша жаңа редакцияда - Қостанай облысы Таран ауданы мәслихатының 2011.10.28 № 407 (2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Бюджеттік бағдарламалардың
әкiмшiсi
123001000
123022000
123004000
123008000
Қаладағы
аудан,
аудандық
маңызы
бар
қаланың, кент,
ауыл
(село),
ауылдық
(селолық)
округ
әкімінің
қызметін
қамтама-
сыз ету
жөніндегі
қызметтер
Мемлекет-
тік
органдар-
дың
күрделі
шығыстары
Мектепке
дейінгі
тәрбие
ұйымдарын
қолдау
Елді
мекендерде
көшелерді
жарықтанд-
ыру
Барлығы: