О переименовании улицы в селе Узунколь
Решение акима Узункольского района Костанайской области от 4 мая 2010 года № 11. Зарегистрировано Управлением юстиции Узункольского района Костанайской области 17 мая 2010 года № 9-19-130
Сноска. В заголовке и пункте 1 решения на государственном языке слова "селосындағы" заменены словами "ауылындағы" решением аппарата акима Узункольского сельского округа Узункольского района Костанайской области от 07.03.2014 № 01-р (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
На основании подпункта 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", пункта 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и с учетом мнения населения РЕШИЛ:
1. Переименовать в селе Узунколь улицу Комсомольская в улицу имени Бауыржан Момышулы.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким села Узунколь                        Т. Крюковская
СОГЛАСОВАНО:
Государственное учреждение
"Отдел культуры и развития
языков Узункольского района",
исполняющая обязанности начальника
______________ С. Дюсекеева
Государственное учреждение
"Отдел архитектуры, градостроительства
и строительства Узункольского района",
начальник _______________ С. Астапков

Ұзынкөл ауылындағы көшені қайта атау туралы
Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы әкімінің 2010 жылғы 4 мамырдағы № 11 шешімі. Қостанай облысы Ұзынкөл ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 17 мамырда № 9-19-130 тіркелді
Ескерту. Атауына өзгеріс енгізілді - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы Ұзынкөл селолық округі әкімінің аппаратының 07.03.2014 № 01-ө (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабы 4) тармақшасының, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабы 2-тармағының және тұрғындардың пікірлерін еске ала отырып негізінде ШЕШТІМ:
1. Ұзынкөл ауылындағы Комсомольская көшесін Бауыржан Момышұлы атындағы көшесі деп қайта аталсын.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы Ұзынкөл селолық округі әкімінің аппаратының 07.03.2014 № 01-ө (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ұзынкөл селосының әкімі                  Т. Крюковская
КЕЛІСІЛДІ:
"Ұзынкөл ауданының мәдениет
және тілдерді дамыту бөлімі"
мемлекеттік мекемесі, бастықтын
міндетін атқарушы
_______________ С.Дюсекеева
"Ұзынкөл ауданының сәулет,
қала құрылысы және құрылысы бөлімі"
мемлекеттік мекемесі, бастық
________________ С.Астапков