О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 23 декабря 2009 года № 264 "О районном бюджете Федоровского района на 2010-2012 годы"
Решение маслихата Федоровского района Костанайской области от 14 января 2010 года № 286. Зарегистрировано Управлением юстиции Федоровского района Костанайской области 26 января 2010 года № 9-20-168
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Федоровский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Федоровского района на 2010-2012 годы" от 23 декабря 2009 года № 264 (номер государственной регистрации 9-20-167, опубликовано от 7 января 2010 года в газете "Федоровские новости"), следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Федоровского района на 2010–2012 годы согласно приложениям 1, 2, 3, соответственно, в том числе на 2010 год в следующих объемах:
1) доходы – 1659044 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 397047 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 2872 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 3000 тысячи тенге;
поступлениям официальных трансфертов – 1256125 тысяч тенге;
2) затраты – 1682321,3 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 20460 тысяч тенге, в том числе бюджетные кредиты – 20460 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит – -2818,9 тысяч тенге, который покрывается за счет привлечения свободных остатков, сложившихся на начало финансового года, направленных на финансирование дефицита бюджета";
дополнить указанное решение пунктами 3-13-23-33-43-5 следующего содержания:
"3-1. Учесть, что в районном бюджете на 2010 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета в следующих размерах:
2436 тысяч тенге – на обеспечение учебными материалами дошкольных организаций образования, организаций среднего, технического и профессионального, послесреднего образования, институтов повышения квалификации по предмету "Самопознание";
11227 тысяч тенге – на выплату государственной адресной социальной помощи и ежемесячного государственного пособия на детей до 18 лет в связи с ростом прожиточного минимума;
9250 тысяч тенге – на выплату единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне;
12000 тысяч тенге – на расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики;
14606 тысяч тенге – на содержание подразделений местных исполнительных органов в области ветеринарии;
7792 тысяч тенге – на проведение противоэпизоотических мероприятий.
Распределение указанных трансфертов осуществляется на основании постановления акимата Костанайской области.

"Федоров ауданының 2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" мәслихатының 2009 жылғы 23 желтоқсандағы № 264 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 2010 жылғы 14 қаңтардағы № 286 шешімі. Қостанай облысы Федоров ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 26 қаңтарда № 9-20-168 тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6–бабының 1–тармағының 1) тармақшасына сәйкес Федоров аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Федоров ауданының 2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" мәслихаттың 2009 жылғы 23 желтоқсандағы № 264 шешіміне (мемлекеттік тіркеу нөмірі 9-20-167, 2010 жылғы 7 қаңтардағы "Федоровские новости" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1–тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Федоров ауданының 2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2010 жылға мынадай көлемде қабылдансын:
1) кірістер – 1659044 мың теңге, оның ішінде:
салық түсімдер – 397047 мың теңге;
салыққа жатпайтын түсімдер – 2872 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетіндер – 3000 мың теңге;
трансферттерден түсетіндер – 1256125 мың теңге;
2) шығындар – 1682321,3 мың теңге;
3) бюджеттік таза кредиттеу – 20460 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 20460 мың теңге;
4) қаржы активтерімен сальдо операциялары бойынша – 0,0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығын қаржыландыруға бағытталған қаржы жылының басында тартылған еркін қалдықтарды тарту есебінен жабылатын тапшылығы – -2818,9 мың теңге";
Көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 3-13-23-33-43-5 тармақтармен толықтырылсын:
"3-1. 2010 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттердің мынадай көлемдерде түсуін ескеру қажет:
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарын, орта, техникалық және кәсіби, ортадан кейінгі білім, біліктілік арттыру институттарын "Өзін-өзі тану" пәні жөніндегі оқу материалдарымен қамтамасыз етуге – 2436 мың теңге;
Өмір сүрудің төменгі дейгейінің өсуіне байланысты мемлекеттік мекен жайлық көмек және 18 жасқа дейінгі балаларға ай сайынғы мемлекеттік жәрдемақы төлеуге – 11227 мың теңге;
Ұлы Отан соғысының мүгедектері мен ардагерлеріне Жеңістің 65-жылдығына орай бір уақытта материалдық көмек төлеуге – 9250 мың теңге;
Әлеуметтік жұмыс орындары және жастар практикасы бағдарламасын кеңейтуге – 12000 мың теңге;
Ветеринария саласындағы жергілікті атқарушы органдардың бөлімшелерін ұстауға – 14606 мың теңге;
Эпизоотикаға қарсы іс-шараларды өткізуге – 7792 мың теңге. Көрсетілген трансферттерді бөлу Қостанай облысы әкімдігінің қаулысы негізінде жүзеге асырылады.

3-2. Учесть, что в районном бюджете на 2010 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов на развитие транспортной инфраструктуры в сумме 333773 тысяч тенге.
3-3. Учесть, что в районном бюджете на 2010 год предусмотрено поступление из республиканского бюджета:
целевых текущих трансфертов для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов в сумме 2887 тысяч тенге;
бюджетных кредитов для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов в сумме 20460 тысяч тенге.
Распределение указанных трансфертов осуществляется на основании постановления акимата Костанайской области.
3-4. Учесть, что в районном бюджете на 2010 год предусмотрено поступление трансфертов из республиканского бюджета на реализацию Государственной программы развития образования в Республике Казахстан на 2005-2010 годы в сумме 13735 тысяч тенге, в том числе:
8194 тысяч тенге – на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования;
5541 тысяч тенге – на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования.
Распределение указанных трансфертов осуществляется на основании постановления акимата Костанайской области.
3-5. Учесть, что в районном бюджете на 2010 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на финансирование социальных проектов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров в сумме 8200 тысяч тенге".
Приложение 1235 к вышеуказанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1234 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель внеочередной сессии           Н. Дерновая
Секретарь районного маслихата            С. Сералинова
СОГЛАСОВАНО
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и финансов Федоровского района"
____________________ В. Гринак
19 января 2010 года
Приложение 1
к решению маслихата

3-2. 2010 жылға арналған аудандық бюджетте 333773 мың теңге сомада көлік инфрақұрылымын дамытуға ағымдағы нысаналы трансферттердің түсуін ескеру қажет.
3-3. 2010 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен түсімдерді ескеру қажет:
селолық елді мекендердің әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін 2887 мың теңге сомада ағымдағы нысаналы трансферттер;
селолық елді мекендердің әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін 20460 мың теңге сомада бюджеттік несиелер.
Көрсетілген трансферттерді бөлу Қостанай облысы әкімдігінің қаулысы негізінде жүзеге асырылады.
3-4. 2010 жылға арналған аудандық бюджетте Қазақстан Республикасындағы білім беруді дамытудың 2005-2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға арналған республикалық бюджеттен 13735 мың теңге сомада ағымдағы нысаналы трансферттердің түсуін ескеру қажет, оның ішінде:
Негізгі орта және жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелеріндегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу құралдарымен қамсыздандыруға – 8194 мың теңге;
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелерінде лингафондық және мультимедиалық кабинеттер құруға – 5541 мың теңге.
Көрсетілген трансферттерді бөлу Қостанай облысы әкімдігінің қаулысы негізінде жүзеге асырылады.
3-5. 2010 жылға арналған аудандық бюджетте аймақтық жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру аясында әлеуметтік жобаларды қаржыландыруға республикалық бюджеттен 8200 мың теңге сомада ағымдағы нысаналы трансферттердің түсуін ескеру қажет".
Жоғарыда 1235-қосымшалары осы шешімнің 1234 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс сессияның төрайымы            Н. Дерновая
Аудандық мәслихаттың хатшысы             С. Сералинова
КЕЛIСIЛДІ
"Федоров ауданының экономика
және қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
____________ В. Гринак
14 қаңтар 2010 жыл
Мәслихаттың

от 14 января 2010 года № 286
Приложение 5
к решению маслихата
от 23 декабря 2009 года № 264
Бюджетные программы сел и сельских округов 2010 год
№ п/п
Исполнительный
орган-администратор
программ,
распределитель
лимитов
Код
Бюджетная программа
1
Государственное
учреждение "Аппарат
акима Банновского
сельского округа
Федоровского
района"
01-1-123-001
Услуги по
обеспечению
деятельности акима
района в городе,
города районного
значения, поселка,
аула (села),
аульного
(сельского) округа
01-1-123-023
Материально-
техническое
оснащение
государственных
органов
07-3-123-008
Освещение улиц
населенных пунктов
07-3-123-009
Обеспечение
санитарии
населенных пунктов
07-3-123-011
Благоустройство и
озеленение
населенных пунктов
12-1-123-013
Обеспечение
функционирования
автомобильных дорог
2
Государственное
учреждение "Аппарат
акима Вишневого
сельского округа
Федоровского
района"
01-1-123-001
Услуги по
обеспечению
деятельности акима
района в городе,
города районного
значения, поселка,
аула (села),
аульного
(сельского) округа
01-1-123-023
Материально-
техническое
оснащение
государственных
органов
04-1-123-005
Организация
бесплатного подвоза
учащихся до школы и
обратно в аульной
(сельской)
местности
07-3-123-008
Освещение улиц
населенных пунктов
07-3-123-009
Обеспечение
санитарии
населенных пунктов
07-3-123-011
Благоустройство и
озеленение
населенных пунктов
3
Государственное
учреждение "Аппарат
акима Воронежского
сельского округа
Федоровского района"
01-1-123-001
Услуги по
обеспечению
деятельности акима
района в городе,
города районного
значения, поселка,
аула (села),
аульного
(сельского) округа
01-1-123-023
Материально-
техническое
оснащение
государственных
органов
07-3-123-008
Освещение улиц
населенных пунктов
07-3-123-009
Обеспечение
санитарии
населенных пунктов
07-3-123-011
Благоустройство и
озеленение
населенных пунктов
4
Государственное
учреждение "Аппарат
акима Жаркольского
сельского округа
Федоровского
района"
01-1-123-001
Услуги по
обеспечению
деятельности акима
района в городе,
города районного
значения, поселка,
аула (села),
аульного
(сельского) округа
01-1-123-023
Материально-
техническое
оснащение
государственных
органов
04-1-123-005
Организация
бесплатного подвоза
учащихся до школы и
обратно в аульной
(сельской)
местности
07-3-123-008
Освещение улиц
населенных пунктов
07-3-123-009
Обеспечение
санитарии
населенных пунктов
07-3-123-011
Благоустройство и
озеленение
населенных пунктов
5
Государственное
учреждение "Аппарат
акима Камышинского
сельского округа
Федоровского
района"
01-1-123-001
Услуги по
обеспечению
деятельности акима
района в городе,
города районного
значения, поселка,
аула (села),
аульного
(сельского) округа
01-1-123-023
Материально-
техническое
оснащение
государственных
органов
04-1-123-005
Организация
бесплатного подвоза
учащихся до школы и
обратно в аульной
(сельской)
местности
07-3-123-008
Освещение улиц
населенных пунктов
07-3-123-009
Обеспечение
санитарии
населенных пунктов
07-3-123-011
Благоустройство и
озеленение
населенных пунктов
12-1-123-013
Обеспечение
функционирования
автомобильных дорог
6
Государственное
учреждение "Аппарат
акима Косаральского
сельского округа
Федоровского
района"
01-1-123-001
Услуги по
обеспечению
деятельности акима
района в городе,
города районного
значения, поселка,
аула (села),
аульного
(сельского) округа
01-1-123-023
Материально-
техническое
оснащение
государственных
органов
04-1-123-005
Организация
бесплатного подвоза
учащихся до школы и
обратно в аульной
(сельской)
местности
07-3-123-008
Освещение улиц
населенных пунктов
07-3-123-009
Обеспечение
санитарии
населенных пунктов
07-3-123-010
Содержание мест
захоронений и
погребение
безродных
07-3-123-011
Благоустройство и
озеленение
населенных пунктов
7
Государственное
учреждение "Аппарат
акима
Костряковского
сельского округа
Федоровского
района"
01-1-123-001
Услуги по
обеспечению
деятельности акима
района в городе,
города районного
значения, поселка,
аула (села),
аульного
(сельского) округа
01-1-123-023
Материально-
техническое
оснащение
государственных
органов
07-3-123-008
Освещение улиц
населенных пунктов
07-3-123-009
Обеспечение
санитарии
населенных пунктов
07-3-123-011
Благоустройство и
озеленение
населенных пунктов
8
Государственное
учреждение "Аппарат
акима
Коржинкольского
сельского округа
Федоровского
района"
01-1-123-001
Услуги по
обеспечению
деятельности акима
района в городе,
города районного
значения, поселка,
аула (села),
аульного
(сельского) округа
01-1-123-023
Материально-
техническое
оснащение
государственных
органов
07-3-123-008
Освещение улиц
населенных пунктов
07-3-123-009
Обеспечение
санитарии
населенных пунктов
07-3-123-011
Благоустройство и
озеленение
населенных пунктов
9
Государственное
учреждение "Аппарат
акима Ленинского
сельского округа
Федоровского
района"
01-1-123-001
Услуги по
обеспечению
деятельности акима
района в городе,
города районного
значения, поселка,
аула (села),
аульного
(сельского) округа
01-1-123-023
Материально-
техническое
оснащение
государственных
органов
07-3-123-008
Освещение улиц
населенных пунктов
07-3-123-009
Обеспечение
санитарии
населенных пунктов
07-3-123-010
Содержание мест
захоронений и
погребение
безродных
07-3-123-011
Благоустройство и
озеленение
населенных пунктов
10
Государственное
учреждение "Аппарат
акима Новошумного
сельского округа
Федоровского
района"
01-1-123-001
Услуги по
обеспечению
деятельности акима
района в городе,
города районного
значения, поселка,
аула (села),
аульного
(сельского) округа
01-1-123-023
Материально-
техническое
оснащение
государственных
органов
07-3-123-008
Освещение улиц
населенных пунктов
07-3-123-009
Обеспечение
санитарии
населенных пунктов
07-3-123-011
Благоустройство и
озеленение
населенных пунктов
11
Государственное
учреждение "Аппарат
акима Первомайского
сельского округа
Федоровского
района"
01-1-123-001
Услуги по
обеспечению
деятельности акима
района в городе,
города районного
значения, поселка,
аула (села),
аульного
(сельского) округа
01-1-123-023
Материально-
техническое
оснащение
государственных
органов
04-1-123-005
Организация
бесплатного подвоза
учащихся до школы и
обратно в аульной
(сельской)
местности
07-3-123-008
Освещение улиц
населенных пунктов
07-3-123-009
Обеспечение
санитарии
населенных пунктов
07-3-123-011
Благоустройство и
озеленение
населенных пунктов
12
Государственное
учреждение "Аппарат
акима Пешковского
сельского округа
Федоровского
района"
01-1-123-001
Услуги по
обеспечению
деятельности акима
района в городе,
города районного
значения, поселка,
аула (села),
аульного
(сельского) округа
01-1-123-023
Материально-
техническое
оснащение
государственных
органов
04-1-123-005
Организация
бесплатного подвоза
учащихся до школы и
обратно в аульной
(сельской)
местности
07-3-123-008
Освещение улиц
населенных пунктов
07-3-123-009
Обеспечение
санитарии
населенных пунктов
07-3-123-011
Благоустройство и
озеленение
населенных пунктов
13
Государственное
учреждение "Аппарат
акима Украинского
сельского округа
Федоровского
района"
01-1-123-001
Услуги по
обеспечению
деятельности акима
района в городе,
города районного
значения, поселка,
аула (села),
аульного
(сельского) округа
01-1-123-023
Материально-
техническое
оснащение
государственных
органов
07-3-123-008
Освещение улиц
населенных пунктов
07-3-123-009
Обеспечение
санитарии
населенных пунктов
07-3-123-011
Благоустройство и
озеленение
населенных пунктов
14
Государственное
учреждение "Аппарат
акима Чандакского
сельского округа
Федоровского
района"
01-1-123-001
Услуги по
обеспечению
деятельности акима
района в городе,
города районного
значения, поселка,
аула (села),
аульного
(сельского) округа
01-1-123-023
Материально-
техническое
оснащение
государственных
органов
04-1-123-004
Поддержка
организаций
дошкольного
воспитания и
обучения
07-3-123-008
Освещение улиц
населенных пунктов
07-3-123-009
Обеспечение
санитарии
населенных пунктов
07-3-123-011
Благоустройство и
озеленение
населенных пунктов
15
Государственное
учреждение "Аппарат
акима села
Федоровка
Федоровского
района"
01-1-123-001
Услуги по
обеспечению
деятельности акима
района в городе,
города районного
значения, поселка,
аула (села),
аульного
(сельского) округа
01-1-123-023
Материально-
техническое
оснащение
государственных
органов
04-1-123-004
Поддержка
организаций
дошкольного
воспитания и
обучения
07-3-123-008
Освещение улиц
населенных пунктов
07-3-123-009
Обеспечение
санитарии
населенных пунктов
07-3-123-010
Содержание мест
захоронений и
погребение
безродных
07-3-123-011
Благоустройство и
озеленение
населенных пунктов
12-1-123-013
Обеспечение
функционирования
автомобильных дорог

2010 жылғы 14 қаңтар № 286
шешіміне 4-қосымша
Мәслихаттың
2009 жылғы 23 желтоқсан № 264
шешіміне 5-қосымша
2010 жылға арналған селоның және
селолық округтердің бюджеттік бағдарламалары
№р/с
Атқарушы
орган-бюджеттік
бағдарламалар
әкімшісі, лимиттер
таратушылары
Код
Бюджеттік бағдарлама
1
"Федоров ауданының
Баннов селолық
округі әкімінің
аппараты"
мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан,
аудандық маңызы бар
қаланың, кент, ауыл
(село), ауылдық
(селолық) округ
әкімінің қызметін
қамтамасыз ету
жөніндегі қызметтер
01-1-123-023
Мемлекеттік
органдарды
материалдық-техникамен
жабдықтау
07-3-123-008
Елді мекендердің
көшелерін жарықтандыру
07-3-123-009
Елді мекендердің
санитариясын
қамтамасыз ету
07-3-123-011
Елді мекендерді
абаттандыру және жасыл
желектендіру
12-1-123-013
Автомобиль жолдарының
қызметін қамтамасыз
ету
2
"Федоров ауданының
Вишневый селолық
округі әкімінің
аппараты"
мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан,
аудандық маңызы бар
қаланың, кент, ауыл
(село), ауылдық
(селолық) округ
әкімінің қызметін
қамтамасыз ету
жөніндегі қызметтер
01-1-123-023
Мемлекеттік органдарды
материалдық-техникамен
жабдықтау
04-1-123-005
Ауылдық (селолық)
жерлерде балаларды
мектепке дейін тегін
алып баруды және кері
алып келуді
ұйымдастыру
07-3-123-008
Елді мекендердің
көшелерін жарықтандыру
07-3-123-009
Елді мекендердің
санитариясын
қамтамасыз ету
07-3-123-011
Елді мекендерді
абаттандыру және жасыл
желектендіру
3
"Федоров ауданының
Воронеж селолық
округі әкімінің
аппараты"
мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан,
аудандық маңызы бар
қаланың, кент, ауыл
(село), ауылдық
(селолық) округ
әкімінің қызметін
қамтамасыз ету
жөніндегі қызметтер
01-1-123-023
Мемлекеттік органдарды
материалдық-техникамен
жабдықтау
07-3-123-008
Елді мекендердің
көшелерін арықтандыру
07-3-123-009
Елді мекендердің
санитариясын
қамтамасыз ету
07-3-123-011
Елді мекендерді
абаттандыру және жасыл
желектендіру
4
"Федоров ауданының
Жаркөл селолық
округі әкімінің
аппараты"
мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан,
аудандық маңызы бар
қаланың, кент, ауыл
(село), ауылдық
(селолық) округ
әкімінің қызметін
қамтамасыз ету
жөніндегі қызметтер
01-1-123-023
Мемлекеттік органдарды
материалдық-техникамен
жабдықтау
04-1-123-005
Ауылдық (селолық)
жерлерде балаларды
мектепке дейін тегін
алып баруды және кері
алып келуді
ұйымдастыру
07-3-123-008
Елді мекендердің
көшелерін жарықтандыру
07-3-123-009
Елді мекендердің
санитариясын
қамтамасыз ету
07-3-123-011
Елді мекендерді
абаттандыру және жасыл
желектендіру
5
"Федоров ауданының
Камышин селолық
округі әкімінің
аппараты"
мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан,
аудандық маңызы бар
қаланың, кент, ауыл
(село), ауылдық
(селолық) округ
әкімінің қызметін
қамтамасыз ету
жөніндегі қызметтер
01-1-123-023
Мемлекеттік органдарды
материалдық-техникамен
жабдықтау
04-1-123-005
Ауылдық (селолық)
жерлерде балаларды
мектепке дейін тегін
алып баруды және кері
алып келуді
ұйымдастыру
07-3-123-008
Елді мекендердің
көшелерін жарықтандыру
07-3-123-009
Елді мекендердің
санитариясын
қамтамасыз ету
07-3-123-011
Елді мекендерді
абаттандыру және жасыл
желектендіру
12-1-123-013
Автомобиль жолдарының
қызметін қамтамасыз
ету
6
"Федоров ауданының
Қосарал селолық
округі әкімінің
аппараты"
мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан,
аудандық маңызы бар
қаланың, кент, ауыл
(село), ауылдық
(селолық) округ
әкімінің қызметін
қамтамасыз ету
жөніндегі қызметтер
01-1-123-023
Мемлекеттік органдарды
материалдық-техникамен
жабдықтау
04-1-123-005
Ауылдық (селолық)
жерлерде балаларды
мектепке дейін тегін
алып баруды және кері
алып келуді
ұйымдастыру
07-3-123-008
Елді мекендердің
көшелерін жарықтандыру
07-3-123-009
Елді мекендердің
санитариясын
қамтамасыз ету
07-3-123-010
Елді мекендерді
абаттандыру және жасыл
желектендіру
07-3-123-011
Автомобиль жолдарының
қызметін қамтамасыз
ету
7
"Федоров ауданының
Костряков селолық
округі әкімінің
аппараты"
мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан,
аудандық маңызы бар
қаланың, кент, ауыл
(село), ауылдық
(селолық) округ
әкімінің қызметін
қамтамасыз ету
жөніндегі қызметтер
01-1-123-023
Мемлекеттік органдарды
материалдық-техникамен
жабдықтау
07-3-123-008
Елді мекендердің
көшелерін жарықтандыру
07-3-123-009
Елді мекендердің
санитариясын
қамтамасыз ету
07-3-123-011
Елді мекендерді
абаттандыру және жасыл
желектендіру
8
"Федоров ауданының
Қоржынкөл селолық
округі әкімінің
аппараты"
мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан,
аудандық маңызы бар
қаланың, кент, ауыл
(село), ауылдық
(селолық) округ
әкімінің қызметін
қамтамасыз ету
жөніндегі қызметтер
01-1-123-023
Мемлекеттік органдарды
материалдық-техникамен
жабдықтау
07-3-123-008
Елді мекендердің
көшелерін жарықтандыру
07-3-123-009
Елді мекендердің
санитариясын
қамтамасыз ету
07-3-123-011
Елді мекендерді
абаттандыру және жасыл
желектендіру
9
"Федоров ауданының
Ленин селолық округі
әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан,
аудандық маңызы бар
қаланың, кент, ауыл
(село), ауылдық
(селолық) округ
әкімінің қызметін
қамтамасыз ету
жөніндегі қызметтер
01-1-123-023
Мемлекеттік органдарды
материалдық-техникамен
жабдықтау
07-3-123-008
Елді мекендердің
көшелерін жарықтандыру
07-3-123-009
Елді мекендердің
санитариясын
қамтамасыз ету
07-3-123-010
Жерлеу орындарын
күтіп-ұстау және туысы
жоқ адамдарды жерлеу
07-3-123-011
Елді мекендерді
абаттандыру және жасыл
желектендіру
10
"Федоров ауданының
Новошум селолық
округі әкімінің
аппараты"
мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан,
аудандық маңызы бар
қаланың, кент, ауыл
(село), ауылдық
(селолық) округ
әкімінің қызметін
қамтамасыз ету
жөніндегі қызметтер
01-1-123-023
Мемлекеттік органдарды
материалдық-техникамен
жабдықтау
07-3-123-008
Елді мекендердің
көшелерін
жарықтандыру
07-3-123-009
Елді мекендердің
санитариясын
қамтамасыз ету
07-3-123-011
Елді мекендерді
абаттандыру және
жасыл желектендіру
11
"Федоров ауданының
Первомай селолық
округі әкімінің
аппараты"
мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан,
аудандық маңызы бар
қаланың, кент, ауыл
(село), ауылдық
(селолық) округ
әкімінің қызметін
қамтамасыз ету
жөніндегі қызметтер
01-1-123-023
Мемлекеттік органдарды
материалдық-техникамен
жабдықтау
04-1-123-005
Ауылдық (селолық)
жерлерде балаларды
мектепке дейін тегін
алып баруды және кері
алып келуді
ұйымдастыру
07-3-123-008
Елді мекендердің
көшелерін жарықтандыру
07-3-123-009
Елді мекендердің
санитариясын
қамтамасыз ету
07-03-123-011
Елді мекендерді
абаттандыру және жасыл желектендіру
12
"Федоров ауданының
Пешков селолық
округі әкімінің
аппараты"
мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан,
аудандық маңызы бар
қаланың, кент, ауыл
(село), ауылдық
(селолық) округ
әкімінің қызметін
қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
01-1-123-023
Мемлекеттік органдарды
материалдық-техникамен
жабдықтау
04-1-123-005
Ауылдық (селолық)
жерлерде балаларды
мектепке дейін тегін
алып баруды және кері
алып келуді
ұйымдастыру
07-3-123-008
Елді мекендердің
көшелерін жарықтандыру
07-3-123-009
Елді мекендердің
санитариясын
қамтамасыз ету
07-3-123-011
Елді мекендерді
абаттандыру және жасыл
желектендіру
13
"Федоров ауданының
Украин селолық
округі әкімінің
аппараты"
мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан,
аудандық маңызы бар
қаланың, кент, ауыл
(село), ауылдық
(селолық) округ
әкімінің қызметін
қамтамасыз ету
жөніндегі қызметтер
01-1-123-023
Мемлекеттік органдарды
материалдық-техникамен
жабдықтау
07-3-123-008
Елді мекендердің
көшелерін арықтандыру
07-3-123-009
Елді мекендердің
санитариясын
қамтамасыз ету
07-3-123-011
Елді мекендерді
абаттандыру және жасыл
желектендіру
14
"Федоров ауданының
Шаңдақ селолық
округі әкімінің
аппараты"
мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан,
аудандық маңызы бар
қаланың, кент, ауыл
(село), ауылдық
(селолық) округ
әкімінің қызметін
қамтамасыз ету
жөніндегі қызметтер
01-1-123-023
Мемлекеттік органдарды
материалдық-техникамен
жабдықтау
04-1-123-004
Мектепке дейінгі
тәрбие және оқу ісі
ұйымдарын қолдау
07-3-123-008
Елді мекендердің
көшелерін жарықтандыру
07-3-123-009
Елді мекендердің
санитариясын
қамтамасыз ету
07-3-123-011
Елді мекендерді
абаттандыру және жасыл
желектендіру
15
"Федоров ауданының
Федоров селосы
әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан,
аудандық маңызы бар
қаланың, кент, ауыл
(село), ауылдық
(селолық) округ
әкімінің қызметін
қамтамасыз ету
жөніндегі қызметтер
01-1-123-023
Мемлекеттік органдарды
материалдық-техникамен
жабдықтау
04-1-123-004
Мектепке дейінгі
тәрбие және оқу ісі
ұйымдарын қолдау
07-3-123-008
Елді мекендердің
көшелерін жарықтандыру
07-3-123-009
Елді мекендердің
санитариясын
қамтамасыз ету
07-3-123-010
Жерлеу орындарын
күтіп-ұстау және
туысы жоқ адамдарды
жерлеу
07-3-123-011
Елді мекендерді
абаттандыру және
жасыл желектендіру
12-1-123-013
Автомобиль жолдарының
қызметін қамтамасыз
ету