О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 23 декабря 2009 года № 264 "О районном бюджете Федоровского района на 2010-2012 годы"
Решение маслихата Федоровского района Костанайской области от 9 июля 2010 года № 336. Зарегистрировано Управлением юстиции Федоровского района Костанайской области 22 июля 2010 года № 9-20-180
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Федоровский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Федоровского района на 2010–2012 годы" от 23 декабря 2009 года № 264 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-20-167 от 30 декабря 2009 года, опубликовано 28 января 2010 года в газете "Федоровские новости") следующие изменения и дополнение:
в пункте 1 указанного решения:
в подпункте 1):
цифры "1667650" заменить цифрами "1674275";
цифры "404047" заменить цифрами "404805";
цифры "2872" заменить цифрами "6796";
цифры "3000" заменить цифрами "3318";
цифры "1257731" заменить цифрами "1259356";
в подпункте 2):
цифры "1670468,9" заменить цифрами "1677093,9";
дополнить указанное решение пунктом 3–8 следующего содержания:
"3–8. Учесть, что в районном бюджете на 2010 год предусмотрено поступление трансфертов из республиканского бюджета на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования в сумме 1625,0 тысяч тенге.
Распределение указанных трансфертов осуществляется на основании постановления акимата Костанайской области".
Приложение 1 к вышеуказанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель внеочередной сессии            Т. Кинзель
Секретарь районного маслихата            С. Сералинова
СОГЛАСОВАНО
Начальник
государственного учреждения
"Отдел экономики и финансов
Федоровского района"
______________ В. Гринак
Приложение
к решению маслихата

"Федоров ауданының 2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" мәслихаттың 2009 жылғы 23 желтоқсандағы № 264 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 2010 жылғы 9 шілдедегі № 336 шешімі. Қостанай облысы Федоров ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 22 шілдеде № 9-20-180 тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6–бабының 1–тармағының 1) тармақшасына сәйкес Федоров аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Федоров ауданының 2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" мәслихаттың 2009 жылғы 23 желтоқсандағы № 264 шешіміне (2009 жылғы 30 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-20-167 нөмірімен тіркелген, 2010 жылғы 28 қаңтардағы "Федоровские новости" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1–тармағында:
1) тармақшада:
"1667650" деген сандар "1674275" деген сандармен ауыстырылсын;
"404047" деген сандар "404805" деген сандармен ауыстырылсын;
"2872" деген сандар "6796" деген сандармен ауыстырылсын;
"3000" деген сандар "3318" деген сандармен ауыстырылсын;
"1257731" деген сандар "1259356" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"1670468,9" деген сандар "1677093,9" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 3-8 тармағымен толықтырылсын:
"3-8. 2010 жылға арналған аудандық бюджетте мектепке дейінгі білім беру ұйымдарындағы мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға республикалық бюджеттен 1625,0 мың теңге сомада трансферттер түсімі ескерілсін.
Көрсетілген трансферттерді бөлу Қостанай облысы әкімдігінің қаулысы негізінде жүзеге асырылады".
Жоғарыда көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс сессияның төрайымы            Т. Кинзель
Аудандық мәслихатының хатшысы           С. Сералинова
КЕЛІСІЛДІ
"Федоров ауданының экономика
және қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
___________ В. Гринак
Мәслихаттың

594
014
Оказание социальной помощи
нуждающимся гражданам на
дому
11779,2
016
Государственные пособия на
детей до 18 лет
24157
017
Обеспечение нуждающихся
инвалидов обязательными
гигиеническими средствами
и предоставление услуг
специалистами жестового
языка, индивидуальными
помощниками в соответствии
с индивидуальной
программой реабилитации
инвалида
2375
019
Обеспечение проезда
участникам и инвалидам
Великой отечественной
войны по странам
Содружества Независимых
Государств, по территории
Республики Казахстан, а
также оплаты им и
сопровождающим их лицам
расходов на питание,
проживание, проезд для
участия в праздничных
мероприятиях в городах
Москва, Астана к 65-летию
Победы в Великой
Отечественной войне
71
020
Выплата единовременной
материальной помощи
участникам и инвалидам
Великой Отечественной
войны, а также лицам,
приравненным к ним,
военнослужащим, в том
числе уволенным в запас
(отставку), проходившим
военную службу в период с
22 июня 1941 года по 3
сентября 1945 года в
воинских частях,
учреждениях, в
военно–учебных заведениях,
не входивших в состав
действующей армии,
награжденным медалью "За
победу над Германией в
Великой Отечественной
войне 1941-1945 гг." или
медалью "За победу над
Японией", проработавшим
(прослужившим) не менее
шести месяцев тылу в годы
Великой Отечественной
войны к 65- летию Победы в
Великой Отечественной
войне

594
014
Мұқтаж азаматтарға үйінде
әлеуметтік көмек көрсету
11779,2
016
18 жасқа дейіні балаларға
мемлекеттік жәрдемақылар
24157
017
Мүгедектерді оңалту жеке
бағдарламасына сәйкес,
мұқтаж мүгедектерді
міндетті гигиеналық
құралдармен қамтамасыз
етуге, және ымдау тілі
мамандарының, жеке
көмекшілердің қызмет
көрсету
2375
019
Ұлы Отан соғысындағы
Жеңістің 65 жылдығына орай
Ұлы Отан соғысының
қатысушылары мен
мүгедектеріне Тәуелсіз
Мемлекеттер Достастығы
елдері бойынша, Қазақстан
Республикасының аумағы
бойынша жол жүруін,
сондай-ақ оларға және
олармен бірге жүретін
адамдарға Мәскеу, Астана
қалаларында мерекелік
іс-шараларға қатысуы үшін
тамақтануына, тұруына, жол
жүруіне арналған шығыстарын
төлеуді қамтамасыз ету
71
020
Ұлы Отан соғысындағы
Жеңістің 65 жылдығына орай
Ұлы Отан соғысының
қатысушылары мен
мүгедектеріне, сондай-ақ
оларға теңестірілген
адамдарға, 1941 жылғы 22
маусым - 1945 жылғы 3
қыркүйек аралығындағы
кезеңде майдандағы армия
құрамына кірмеген әскери
бөлімдерде, мекемелерде,
әскери-оқу орындарында
әскери қызмет өткерген,
"1941-1945 жж. Ұлы Отан
соғысында Германияны
жеңгенi үшiн" медалімен
немесе "Жапонияны жеңгені
үшін" медалімен
марапатталған әскери
қызметшілерге, оның ішінде
запасқа (отставкаға)
шыққандарға, Ұлы Отан
соғысы жылдарында тылда
кемінде алты ай жұмыс
істеген (қызмет өткерген)
адамдарға біржолғы
материалдық көмек төлеу